ginekolog -jakiego polecacie?

 • 30 lis 2016
  Hunterka napisał/a:

  Polecam dr Chęcińskiego. Wczesniej w ten sam dzień byłam u Konopki, który kazał mi kupic ellaone, bez recepty. Okazało się ze jest na receptę, która nie wiem gdzie mogłam dostać, wiec zadzwoniłam do Checinskiego. Powiedział ze recepta nie jest mi potrzebna, ale zrobi usg. wyśmiał mnie ze poszam na usg do konopki, bo on jest już stary i się na tym nie zna. Wiec zamiast recepty dr Ch. zrobił mi usg, i wszystko było jasne i załatwione. Bardzo miły i kompetentny człowiek. Wszystko wyjaśni.

  przecież to jest celowe działanie, niby "hunterka" pisze że poleca Chęćińskiego, a tak na prawdę chciała osiągnąć wręcz przeciwny efekt, jak widać jej się udało.
  Więć albo jesteś głupia, albo bardzo sprytna

  11
 • 24 maj 2014
  klaudia1234500 napisał/a:

  No właśnie potrzebuje rezonans głowy - przysadki. Rodzinny mi tego nie wypisze, jedynie z tego co się dowiedziałam ginekolog - endokrynolog , którego w Myślenicach nie ma...wcześniej chodziłam prywatnie , ale nie stać mnie na rezonans za 600 zł albo i więcej...

  ja byłam u doktora Chęcińskiego i wystawił mi skierowanie na Ujastek , tam zrobili mi na kasę chorych.

  5 7
 • 6 lut 2014

  temat ginekolog chyba umarł śmiercią naturalną. A ja nie wiem do kogo się udać na pierwszą wizytę w moim życiu. Dodam że trochę mnie to przeraża.

  1

religia jak supermarket?

 • 14 maj 2016

  A ja chodzę do kościoła i wierze w Boga . I to wszystko co mam na ten temat do powiedzenie .

  4

Siłownie i fitness cluby w Myślenicach

 • 14 maj 2016

  a ja lubię 4 fit

  11 4