Budżet Obywatelski 2018: Zobacz, które projekty zostaną zrealizowane w twojej miejscowości

 • Michał Jania 8 paź 2017

  Trzeba było korwin zgłosić swój projekt a nie krytykować innych. Zrób co ty dla społeczeństwa a nie siedź na d*pie i krytykuj. Wytłumacz mi jasno i klarownie co jest złego w tym ze ktoś zbiera głosy na swój projekt ? Gdzie ty widzisz scieme ? twoj zarzut ze karta była wypełniona jest tak śmieszny ze ręce opadają. Każdy wiedział na co głos oddaje, na co będą pieniądze przeznaczone, nikt nikogo do niczego nie przymuszał, wiec bardzo cie prosze wytłumacz wszystkim na czym ten pic polegał bo mnie krew zalewa jak czytam takie kłamstwa.

  Nie masz zielonego pojęcia o specyfice pracy takiej grupy poszukiwawczej i miej nadzieje ze nikt z twojego otoczenia nie będzie potrzebował jej pomocy. Ale co może wiedzieć taki ignorant jak ty, mądry za klawiatury kompa bądź telefonu...

  6 9

Szukali go całą noc. Natknęli się na nieprzytomnego w lesie

 • Michał Jania 3 paź 2016

  Nie piszcie głupot jak nie macie sprawdzonych informacji. Nie było na miejscu osp zarabia tylko osp Zakliczyn. Kiedy chłopak został odnaleziony to policji nie było już na miejscu ponieważ zakończyła działania. Poszkodowanego odnalazła OSP Goszcza i jej pies oraz Myślenicka Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza. Te dwie jednostki pozostały tylko na miejscu. A osp goszcza została zadysponowana przez GPR Myślenice. Jak nie wiecie to nie piszcie, dotąd myślałem że ten portal prowadzą kompetentne osoby ale jednak jak widać to tylko pozory.

  17 4