ALARMUJECIE: Właściciele nie pilnują psów, bo te..."nie gryzą"

 • 15 maj 2015

  Wszystkim nagle psy przeszkadzają i oczywiście teraz będzie wielki hejt na psy :-/ Ja mam dużego psa , pilnuje go, chodzę z nim na smyczy , zbieram kupy a i tak często muszę znosić oburzone spojrzenia innych , że śmiem w ogóle obok nich przechodzić z psem.A mam labradora , a co dopiero jak ktoś ma bardziej groźna rasę. LUDZIE , ogarnijcie się! Póki co , nie ma w M-cach specjalnych miejsc tylko dla psów. Nie będę męczyć psa kagancem i trzymać go na krótkiej smyczy bo ktoś ma jakieś fobie. Nie popieram wypuszczania psów samopas , ale wrzucanie do jednego wora wszystkich z psami , bo psy tak cholernie niektórym przeszkadzają , w bieganiu , w spacerowaniu i Bóg wie w czym jeszcze jest również żałosne. I oczywiście na każdej trawie tablica" zakaz wyprowadzania psów " , to gdzie te psy mają sikac? W dużych europejskich miastach właściciele psów nie mają takich problemów , jak w posranych "światowych" Myślenicach.

  45 47

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

 • 6 paź 2014

  Dunaj w domu. Dzięki wszystkim za pomoc , a zwłaszcza jednej osobie, której chciało się zadzwonić i w dodatku absolutnie nic za pomoc nie chciała ( ale sprawa w toku , numer mamy ;-) )

  8
 • 5 paź 2014

  Pies oddalił się w polach nad ulicą Ujejskiego, był na swoim terenie , chodzi tam ciągle na spacer , ma tam każdy krzaczek obsikany , nie jest to też pies z tendencja do uciekania, dlatego nie wiemy co się stało:/, gdyby był gdzieś w pobliżu już by wrócił. Albo pobiegł za jakimś zwierzem w las i się zgubił , albo poczuł gdzieś jakąś suke w cieczce i dał za nią nogę (i waruje teraz komuś pod domem) , albo jest też trzecia możliwość , o której nie chcemy na razie nawet myśleć :-(

  Ale dziękujemy za wsparcie.

  4
 • 5 paź 2014

  Nadal szukamy Dunaja. Mineło już trochę godzin jak go nie ma , więc może być gdziekolwiek .Tam gdzie zakładalismy, że może być nikt go nawet nie widział :/ Za pomoc w odnalezieniu psa przewidziana jest nagroda.

  4
 • 5 paź 2014

  5.10.2014 (niedziela) , godz.15.00
  podczas spaceru uciekł owczarek niemiecki długowłosy , włos bardzo długi ,pysk ciemny, umaszczenie :dość ciemny , tylko trochę brązowego. Ma czarną obroże z bordowym wykończeniem po bokach.

  Jeżeli ktoś w rejonie Ujejskiego (raczej dolna część ulicy) ,bądź Borzety bądź gdziekolwiek!!! zauważy takiego psa bardzo prosimy o kontakt tel.604 670 858 lub 504 70 77 70.

  Pies ma na imię Dunaj. Nie jest agresywny .Jest dość zachowawczy , raczej do obcego nie będzie chciał podejść.

  4
 • 31 sty 2014

  Ja łańcucha nie widziałam , tylko kółko.

  Bardziej tak to wygląda jakby zgubił się komuś na spacerze ( a nie zerwał z uwięzi),
  bo zaglądał w alejki parkowe , wypatrywał , wyczekiwał ,...

  ale cholera wie :/

 • 31 sty 2014

  31.01.2014 , 10:30

  Koło mostu na Zarabiu (wejście na ścieżkę spacerową biegową ) biega owczarek niemiecki , (w zasadzie nie biega , tylko koczuje , tak to wygląda jakby na kogoś czekał) , nigdzie żadnego właścieciela nie widać.

  Klasyczny owczarek niemiecki , czarny podpalany , na szyi ma albo kolczatkę , albo jest to obroża łańcuszkowa , u tej obroży wisi takie dużo kółko srebrne ( jakby zerwał się z łańcucha , na pewno jest gdzieś do tego przypinany). Jest spokojny , nie reaguje ani na ludzi , ani na inne psy - po prostu czeka.

  Kojarzy ktoś jakieś ogłoszenie / ludzi którym by się zgubił owczarek , albo uciekł ???

  PS. chyba to był pies , nie suka ( nie popatrzyłam dobrze )

Psy husky

Kawiarnie w Myślenicach

 • 14 lut 2014

  Przepyszna kawa w 7-ce?
  Chyba żartujesz! Lody ok , ale kawa tam to porażka.

  5 3