O co chodzi z tym żebraniem?

 • 15 lip 2014

  albo po prostu nie dajmy im pieniędzy to przestaną wystawać..tylko gorzej jak wtedy zaczną kraść..

  5 1
 • 15 lip 2014

  no własnie..dlaczego nikt się tym nie zajmie..jakby np księża zwrócili uwagę żeby nie wystawali pod Kościołem..nie jestem niemiłosierna..ale Ci ludzie traktują żebranie jak pracę, a nie wezmą sie do uczciwej roboty..a przy tym są agresywni i nachalni...powinna straż ich usuwać!

  8 2

ginekolog -jakiego polecacie?

 • 28 cze 2014

  koło apteki przy szpitalu, jak podjedziesz to powinien Cie przyjac..chyba od 12 przyjmuje

  1 3
 • 27 cze 2014

  dr.Kocot przyjmuje..zawsze chętnie przyjmie, nawet w nagłym wypadku

  4 2
 • 14 kwi 2014
  Ulka napisał/a:

  Ja mogę w 100% polecić Dr Kowalskiego, całą ciąże czułam, że interesuje się mną i moim jeszcze nie narodzonym dzieckiem, poświęcał czas, odpowiadał na wszystkie pytania, zawsze odbierał telefon. Dzięki niemu tydzień temu zostałam mamą- cesarskie cięcie zrobił szybko i bez komplikacji. Uważam, że to najlepszy lekarz u jakiego byłam.

  POPIERAM KOMENTARZ ULKI,TO JAKAŚ NAGONKA NA KOWALSKIEGO, TO PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA, CZEGO NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ O INNYCH Z MYŚLENIC I KTOŚ PRÓBUJE MU POPSUĆ REPUTACJE-P.DOKTORZE, CIESZYMY SIĘ ŻE PANA MAMY W MYŚLENICACH!

  6 14

Przedszkola w Myślenicach.

 • 27 cze 2014

  Witam,

  Czy są jakieś opinie o przedczkolu prywatnym w Osieczanach?

  4

Rentgen na ulicy Pardyaka - od której, do której?

 • 1 kwi 2014

  8-19,przerwa od 13-14

Mechanik motocyklowy

 • 3 mar 2014

  a jaki motocykl masz? znam kogos niedrogiego i fachowca

Czy Owsiak to Szatan a Caritas to Anioł?

 • 21 sty 2014

  uzupełnie swoją wypowiedz na temat Owsiaka, ludzie .jakby nawet wziął ..nie wyliczam ..nie mam zamiaru sprawdzac- TO SIE MU NALEŻY! tyle pracy , tyle zaangażowania..facet głos zdziera dla pieknej inicjatywy a Ci co g..no robią tylko chcą sprawdzac i kontrolować.. nie ma szpitala w którym nie byłoby coś od WOŚP.. ile pieniedzy wycieka z rzadu bokiem to nikt nie sprawdzi..z mojej strony ogromny szacunek dla Owsiaka i całej WOŚP!

  6 5
 • 20 sty 2014

  dziekuje..wypowiedz ze "działalność ma charakter niezarobkowy" jest trochę śmieszna bo przypuszczam że nikt godzinami w biurze za darmo nie pracuje..i listów nie wysyła... ja również kilka lat wysyłałam im datki dopóki Pan A.S z Instututu nie zakupił w znajomej firmie mebli ( pare stolikow) do jednego z biur za ogromna kwotę pochodzaca bez watpienia z datkow katolików...poczułam sie ogromnie oszukana i juz nie odpisuje na ich listy..nikogo nie oskarżam tylko pisze co wiem..

  5
 • 20 sty 2014

  Co do Owsiaka to sie nie wypowiadam bo doceniam inicjatywe ..co nam Państwo dało-tylko zabiera..ale zastanawia mnie pewna "firma" pod nazwą Instytut i.Piotra Skargi w Kr. Wysyła do ludzi nieustannie ulotki i materiały religijne, proszac o datki, jak sie dowiedzialam niema nic wspolnego z kosciolem i nie posiada aprobaty Kurii..mowiac potocznie ktos zbija kase .pare osob ktore zalozylo ta dzialalnosc i zeruje na niewiedzy biednych ludzi. prosze o opinie czy ktos wie o czym pisze

  11