ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

 • 4 wrz 2014

  Mały kotek albo kotka przyszedł za mną spod parkingu na Orlenie przy Słonecznej. Kot maści biało-szaro-burej, widać że młody lecz nie potrafie określić wieku. Posiada czerwoną obrożę.
  Prawie 2x wpadł pod samochód, dlatego wziąłem go swój ogród, dałem jeść. Mam nadzieję że kot komuś uciekł i ktoś go szuka.
  Właściciela proszę o kontakt emailowy lub podanie nr. w tym temacie - oddzwonie.
  xotragus@gmail.com

  3

Internet

 • 11 wrz 2013

  Co się dzieje z połączeniem z Inet-Centrum, czy tylko ja mam problemy z połączeniem?
  Dodam że mieszkam w okolicach dolnego przedmieścia.
  Koledze, z tej "strefy" (jeśli w ogóle takie są, nie znam się) też coraz częściej przymula neta.
  Wygląda to tak, że 2 dni może chodzić wszystko bez problemu, ping idealny 5-30ms i pełna prędkość deklarowana, lecz zdarza się że przez cały dzień ping rzadko spada poniżej 500ms, średnio co 10 pakiet się "gubi". Zaczęło się to jakoś w połowie minionych wakacji, i trwa do dziś lecz tak jak pisałem, sporadycznie, ale ostatnio coraz częściej co jest uciążliwe.
  Na razie tego nie zgłaszałem bo zawsze gdy już mam zgłaszać sytuacja się poprawia, a jeśli to zdarza się nie tylko mnie to pewnie Inet już o tym wie.
  Mam nadzieję że szybko się uporają z tym problemem, bo jestem już u nich ponad 5 lat i zdarzało się nawet że przez 6 miesięcy miałem tylko pojedyńcze kilku godzinne przerwy w dostawie, do tego zdarzało mi się zapomnieć nie zapłacić w terminie to wystarczał telefon i zaraz włączali na słowo że wpłacę na następny dzien.

  Na razie nie rozglądałem się za innymi ofertami w Myślenicach ale z tego co pamiętam około 5 lat temu Inet był najlepszym i najtańszym dostępnym dla mnie dostawcą, i tak jak pisałem dopiero nie dawno się na nich zawiodłem.

  Ma ktoś jeszcze taki problem?

  4 2

ŚWIEŻE mięso

 • 15 sty 2010

  Witam wszystkich,jestem nowy na tym forum.Mam pytanie,gdzie kupić świeże mięso?Kupuje bardzo dużo drobiu,a konkretnie piersi z kurczaka.Gdzie nie pójdę to albo mięso śmierdzi,albo czuć cebulą(czyli było nacierane ,żeby zatrzeć smród).Postanowiłem ,że więcej w tych sklepach nie będę kupował(nie piszę ,które ,żeby nie robić antyreklamy).Was też proszę o nie wpisywanie gdzie nie kupować tylko gdzie mają świeże mięso.