IMIGRANCI

 • 15 wrz 2015
  aaa napisał/a:

  Mamy już pierwszą kandydaturę z syrii do sejmu.
  A więc to już nie emigranci, a chcący władzy w Polsce.

  http://www.pudelek.pl/artykul/83548/szefowa_fundacji_estera_startuje_do_sejmu_z_listy_korwin-mikkego/ #

  ... i to z listy "naj-prawszego" człowieka w PL ... Boże widzisz i nie grzmisz... :(

  1 2
 • 13 wrz 2015
  Lilka 1 napisał/a:

  Współczuję wszystkim, którzy aż zieją nienawiścią do imigrantów, nazywając ich często brudasami, czarnuchami itp. Wasza nienawiść wynika po prostu z tego, że jesteście nieszczęśliwymi ludźmi. Ktoś, kto kocha i jest kochany najczęściej chciałby dzielić się ta miłością z innymi ludźmi. Już nie wspominam tu przykazań miłości głoszonych przez Kościół. A wy jesteście zapewne jesteście katolikami, może szykującymi się do Dni Młodzieży, którzy na swoim świetlnym zegarze umieściliście słowa: "Błogosławieni miłosierni..." ja tez jestem katoliczką

  To są właśnie ci biedni nieszczęśliwi emigranci....
  zdjecie

  http://i62.tinypic.com/1zzngox.jpg

  10 2
 • 12 wrz 2015
  mateusz100 napisał/a:

  Nie mogę zrozumieć was ludzie. Coraz bardziej widzę w jakim kraju żyje. Naprawdę smutne jest to co piszą ludzie o imigrantach. Oni uciekają przed śmiercią,głodem. Uciekają jak polacy na zachód. To samo można mówić o naszych rodakach że to uchodzcy. Jak ktoś napiszę że Polak może a oni nie to daje przykład:

  ...zmotywowałeś mnie po 12-sto godzinnym dniu pracy żebym się zalogował na forum - szacunek za to nawet mojej żonie czasami nie udaje się mnie zmotywować po całym dniu pracy do wielu przyjemniejszych rzeczy... :( Ktoś mi powie /napisze/ skąd się biorą tacy ludzie jak mateusz100? czy to wina rodziców /wychowania/ czy możne to podwórko bądź szkoła wyrządziła mu taką krzywdę....
  na potwierdzenie "twojej" teorii ze oni tacy biedni ze potrzebują pomocy innych masz w prezencie filmik
  https://www.youtube.com/watch?t=2&v=xn-UCR5p0y0
  tłumacze tytuł -"Pojemnik z pomocy dla "uchodźców" był pełne broni i amunicji."
  Pozdrawiam Wszystkich "trzeźwo i przyszłościowo myślących" Myśleniczan.

  10 2

Starosta stanie przed sądem

Jechali do pożaru i sami stanęli w płomieniach. Teraz apelują o pomoc [WIDEO]

 • 15 mar 2014

  bonobo - nie wiem czy Ty głupi jesteś czy głupiego udajesz /jak udajesz wychodzi Ci to nieźle/ zrozum człowieku OSP jest jednostką wspierającą PSP. Tak było jest i będzie, uwierz mi przy pierwszym lepszym "bądź gorszym" kataklizmie typu pożar, powódź lub coś innego PSP sama sobie nie poradzi masz przykład na Borzecie.

  5 1
 • 15 mar 2014

  Nie życzę Ci źle ale podam przykład jedziesz "zakopianką" do Krakowa w Głogoczowie spowodowałeś wypadek - Ty i Twoja rodzina w stanie ciężkim /każda sekunda się liczy/ a strażacy z OSP Głogoczów stoją i patrzą, ponieważ Ty stwierdziłeś że nie chcesz ich pomocy gdyż są " nieprofesjonalni"!
  Zastanów się człowieku co piszesz bo czasami - jak to nazwałeś "nieprofesjonalni" strażacy OSP mogą uratować Ci życie!

  bonobo napisał/a:

  Pamiętaj że to formacje nieprofesjonalne-pomocnicze i.
  Dziękuje, wzajemnie.

  Tutaj się mylisz strażacy z jednostek OSP przechodzą systematyczne szkolenia w jednostkach PSP co więcej strażacy jednostek OSP muszą mieć aktualne badania lekarskie chcący wyjechać do jakiejkolwiek akcji a co najważniejsze w tym wszystkim robią to bezinteresownie.

  Pozdrawiam wszystkich strażaków OSP i PSP - tak trzymać Panowie i oby jak najmniej akcji ;)

  21 5

W aucie było ich 4. Policja dotarła do piratów drogowych z Zakopianki [WIDEO]

 • 20 lut 2014

  zawada2014 - wyłącz Caps-a bo mi sąsiadów pobudzisz chyba że nie umiesz to Ci podpowiem - czwarty klawisz od góry po lewej str. klawiatury. istnieje również opcja "edytuj".

  Powodzianin_ - powiedz tylko szczerze czy Ty miałeś trudne dzieciństwo i trauma dalej Cię trzyma? czy masz może jakieś problemy z osobowością że w tak durny sposób "trollujesz" ten i nie tylko ten temat? a może próbujesz się w ten sposób dowartościować?
  Skoro jesteś takim nieskazitelnym wręcz idealnym mieszkańcem tego kraju i do tego prowadzisz firmę podaj namiary bardzo chciałbym pracować u takiego człowieka jak "ty".

  7 8

Idioci na Zakopiance

 • 10 lut 2014
  Powodzianin_ napisał/a:

  Bogaty tatuś i wysoko postawiona mamusia im pomoże. Tatuś znany jest z braku honoru, już raz się z policją wykłócał i chciał iść do sądu. "byznesman z zawady".

  Ładnie żeście sobie wychowali bachory.

  Czytając Twój wpis myślę że również nie posiadasz honoru skoro masz do ojca tego dzieciaka jakiś problem to załatw to z nim a nie obrażaj na forum... Następna sprawa - czy dorobił się kasy na Tobie? Skoro Ty też chcesz być "bogaty" to nie siedź na necie tylko weź się za robotę.

  6 13

Kolęda: Czego spodziewacie się po wizycie księdza w waszych domach?

 • 12 sty 2014

  Przy następnej wizycie duszpasterskiej poproś księdza żeby zostawił Ci trochę grosza i zainwestuj w słownik ortograficzny!!

  5