Nie ma chodnika, nie ma przejścia. Na ul. Sobieskiego jest kłopot. Jak go rozwiązać?

 • 21 mar 2019

  Pani/e kibic111 prośba o pisanie z użyciem chociażby znaków interpunkcyjnych i o budowanie zrozumiałych zdań, wtedy każdemu będzie łatwiej zrozumieć co Pan/i ma na myśli. Powyższy artykuł i wypowiedzi dotyczą ul. Sobieskiego, więc nie wiem jakim cudem miałam się, domyślić że żali się Pan/i odnośnie sytuacji w innym miejscu.... Proszę stworzyć osobną dyskusję na temat bloku na Pana/i ulicy a nie zaśmiecać tego wątku, skoro poza obrażaniem innych nie ma Pan/i nic mądrego do powiedzenia w kwestii bezpieczeństwa na ul. Sobieskiego.

  2 3
 • 20 mar 2019

  Jeśli chodzi o ul. Sobieskiego Pani/e kibic111, to nie ma tam żadnego bloku bez wydzielonego parkingu dla mieszkańców. A ludzie zastawiający wjazdy to klienci gabinetów lekarskich znajdujących się na tej ulicy. Proszę o nie sianie nie potwierdzonych plotek.

  6 3
 • 20 mar 2019

  Zgadzam się z yomama... Zamilczcie Wy którzy nie macie pojęcia jaka jest tam sytuacja, nie chcecie pomóc to przynajmniej nam nie przeszkadzajcie. Zawsze są najmądrzejsi Ci, których sytuacja nie dotyczy. kibic111 ciekawe co powstało pierwsze twój dom czy też blok czy super wypasiona droga z chodnikiem obok niego. Ludzie budują się tam gdzie mają działkę, więc nie komentuj proszę.
  Sytuacja jest na ulicy Sobieskiego marna i nie tylko dla ludzi z bloków, ale także dla tych z domów jednorodzinnych których jest tam też sporo. Droga jest szeroka ( aż 8m), można by zrobić chodnik na całej długości aż do centrum. Jezdnia została by zwężona co naturalnie wymusiło by u kierowców wolniejszą jazdę. A każdy mieszkający już, czy też w przyszłości mógł by bezpiecznie chodnikiem dotrzeć do centrum a zwłaszcza dzieci do szkoły, która ma być na nowo otwarta.
  Drugim rozwiązaniem była by droga wzdłuż Sanu. Jest ona uwzględniona w planie zagospodarowania przestrzennego w tym obrębie. Nie dość, że ludzie już tam mieszkający mogli by bezpiecznie dotrzeć do centrum, to jeszcze właściciele działek po drugiej stronie Sanu zyskali by dojazd do swoich działek.

  5 6

Przedszkole-Myślenice

 • 12 lut 2018

  Witam wszystkich :) Chciałam zapytać skąd info że przedszkole nr 4 jest zagrzybione?? Już mi się to gdzieś obiło o uszy ale do końca prawdy nie znam. Zależy mi na wiedzy w tym temacie bo moje dziecko jest alergikiem i w takich warunkach nie powinno przebywać a bardzo chciała bym zapisać dziecko własnie do tego przedszkola. Przypuszczam że jak zapytam dyrekcje na pewno prawdy się nie dowiem gdyby grzyb tam był....

  3 8

Lekarze specjaliści, wizyta domowa, prywatna, opinie

 • 13 mar 2016

  Witam wszystkich :) Czy wie ktoś może czy w Myślenicach przyjmuje jakiś ortopeda dziecięcy?? Może być prywatnie. Przyjmował jeden w Certusie ale już tam nie pracuje :( Bardzo proszę o info. Pozdrawiam :)