Myślenice, ul. Ogrodowa: 20 mandatów za nieprawidłowe parkowanie

 • 10 gru 2012

  Powinien być całkowity zakaz parkowania z przodu basenu dojazd na ul. Ogrodową a potem Bergela to masakra w niektóre dni. Samochody stoją przy skrzyżowaniu oraz na ogrodowej po jednej i drugiej stronie ciężko jest przejechać osobowym samochodem a co dopiero większym. Powinni panowie z policji częściej odwiedzać to miejsce i nauczyć parkowania za pomocą mandatów i blokad. Ludzie jadący na basen mają gdzie parkować ja inne drogi do domu nie mam.

  8 5

Lipka co dalej!

 • 18 sty 2010

  Na pewno kazdy z was byl kiedyś tam na spacerze. Piękne miejsce fajna trasa z dala od zgielku Zarabia np. w niedzilę. Cisza spokój idealne miejsce na niedzielny spacer. Wladze powinny chyba bardziej zadbać o takie miesce może jakieś laweczki, kosze, oświetlenie, alejka? Co sądzicie na ten temat?

Powiat idzie na wojnę ze śniegiem i soplami

 • 18 sty 2010

  Robiąć kiedyś remont dachu na ulicy Slowackiego zagrodziliśmy chodnik ( bylo to wcześniej uzgodnione w wydziale architektury)okazalo się, że przywalił się jakiś gość z nadzoru stwierdzil, że bez zgody chodnika nie można zagrodzić więć z jakiej paki mam go odśnieżać !!! To w końcu jest mój ten chodnik czy nie ? Niech się zdecydują?

Dobczyce: 18mln na Regionalne Centrum Oświatowo-Sportowe

 • 15 sty 2010

  No i chwala bo aż żal było patrzeć jak tek wilki budynek stoi i niszceje!!!

Wycinka drzew!!!

 • 12 sty 2010

  Ja mieszkałam na ulicy na której są wielkie stare drzewa których korzenie zniszczyły kostkę brukową i podnosząc ją uniemożliwą za niedługo wjazd na posesje. Po drugie niewiem czy wiecie ale chodnik koło posesji trzeba utrzymać w należytym porządku, a przy dużej ilości drzew w okresie jesiennym trzeba ten chodnik zamistać i grabić liście codziennie ( bo inaczej mandacik od staraży miejskiej nie wpomnę o odśnieżaniu). Pomijam fakt,że aby doprosić się od zarządcy aby poobcinal stare uschnięte gałęzie, albo drzewo które grozi zawalenie na któryś z prywatnych budynków graniczy z cudem. Powinno się je wycinać i w ich miejsce posadzić nowe i sprzwnie przycinać albo wybrać takie odmiany które nie rosną wysoko, nie wpomnę o zacienianiu np. mieszkań które mieszcą się na parterze. Jestem za wycinką ale nie wszystkich!!

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 12 sty 2010

  Ja często kupuję mężowi koszulę i też potraktowano mnie w sklepie niezbyt miło. Nie byłam w dresie, dzinsy, kurtka.
  - zapytałam Panią w sklepie o koszulę czy ma roziar np 43 a pani na to, że ta koszula jest droga. Wkurzyłam się wyszłam poszłam do innego i kupiłam jeszcze droższą, ale za to obsługa była miła. Czy mam pieniądze czy nie czasem mogę zaszaleć więc nie ci ludzie sprzedający w tych sklepach przestaną oceniać kategoriami wyglądu, bo wielu klientów pójdzie do konkurencj!!!

Już za rok wybory ...

 • 12 sty 2010

  Będziemy strzelać w nowej strzelnicy do podobizny Pana Burmistrza!!!

Przedszkola w Myślenicach.

 • 12 sty 2010

  Polecam przedaszkole nr 4 bardzo miłe Panie , wwyjazdy dużo atrakcji dla dzieciaków. polecam !!!!

  3

Kochane maszyny!!!!

 • 12 sty 2010

  Znam takich co po fazie zwycięstw przeglali wypłatę i utarg szefa!!!! Stanowczo odradzam!

  1

Budowa ronda w Śródmieściu.

 • 12 sty 2010

  Ludzie to rondo jest potzrebne pokazał to nawet okres świąteczny kiedy zakorkowane było to skrzyżowanie prawie z każdej strony. Tak jest codziennie o pewnych godzinach nie wiem może ten kto nie jeżdzi tam codziennie to tego nie odczuwa czasem trzba się wpychać na hama i jeszcze przejście dla pieszych tuż przy tym skrzyżowaniu jak się zaczyna ulica Słoowackiego. Dziwie się, że Burmistrzowi i Radnym nie zależy na usprawnieniu ruchu w Myślenicach w końcu nie chodzi obce miasto. Nam też może nie zależeć w trakcie wyborów. Chyba że mamy sobie sami zbudować!!!! To może przestaniemy płacić podatki skoro Burmistrz nawet nie ma ochoty na spotkanie z mieszkańcami a powinien chyba pmóc. W końcu jest to jedno z ważniejszych skrzyżowań w naszym mieście. A kasa się znajdzie trzeba tylko mieć chęci żeby jej poszukać!!!!!!!

ginekolog -jakiego polecacie?

 • 12 sty 2010

  Nie wykryła cysty badając mnie w czwatek a w piątek cysta pękła i musieli mi wyciąć jajnik co to zalekarz który robiąc badanie USG nie widzi tego.

  1

Henryk Migacz: Rzeczą ludzką jest się spierać

 • 12 sty 2010

  Rondo jest potrzebne jest to zbieg dwóch najbardziej uczęszczanych ulic i rondo jest konieczne ja nie rozumiem dlaczego władze tego nie widzą i zamierzają odbijać tylko piłeczkę. Gmina na powiat powiat na gminę. Chyba trzeba zwołać pospolite ruszenie i samemu wybudować. Pozdrawiam wszystkich stojących w korku w tym miejscu!!