Wyprzedzał na pasach przy 100 km/h. Efekt? Mandat na 3 tys. zł, 28 punktów i utrata prawa jazdy

 • 24 lis

  Ktoś wymyślił przepisy, takie a nie inne, których przekroczenie nazwał piractwem. To nie ty je wymyśliłeś, tylko ktoś sprytniejszy kto się dopchał do koryta i chciał zrobić dla siebie dobrze, żeby nie bylo że czegoś nie robi.. i zrobić dla partii dobrze, bo z czegoś kasa musi być na rozdawnictwo. Potwem głupiemu ludowi sprzedano dewizę pirata drogowego i wielka maskarada, z odbieraniem prawa jazdy, przekraczaniem lin itd itd itd..A ciemnota i cidpodrogi.. tak tak, za sybko, pilat pital.
  Ty się do tego stosujesz - fajnie. Ale dlaczego narzucasz innym swoje pasywne i służalcze zachowanie?Przecież dla mnie i dla osób które mają swoje zdanie jesteś nikim. To ty wsiądź do busa, jeżeli masz problem. To ty jeździsz jak pirat blokując drogę. Może masz czas, bo bierzesz kasę bez faktury do łapy, żona bierze 3x500 plus i masz w dupie czas i życie..ale inni zapierdalają na życie aby takim jak ty żyło się lepiej. Jesteś cipodróg. i zanim komukowile powiesz jak żyć i jak ma funkcjonować, popatrz na swoje 4 litery i oceń, czy dla siebie zrobiłeś wystarczająco że dajesz się ruchać systemowi, prawu i ludziom którym poklaskujesz.

  7 9
 • 23 lis

  będzie na nowe buty dla wybranego OSP lub stroje dla wybranego koła gospodyń wiejskich, w blasku fleszy PIS dobrodziejstwa.

  25 29

i jest - mamy go Tunel pod małym Luboniem

 • 10 lis

  Jak nie będzie Kaczyński to będzie Jan Paweł. Opcji dużo niema, no chyba że Piłsudski, ale wątpię, przecież to najdłuższy tunel w Polsce, zatem będą leczyć tych z kompleksami, stawiam na Kaczyńskich.

  5 2

Pierwszy dzień bez linii M1 na trasie Myślenice-Kraków. Pasażerowie czekają na busy

 • 5 paź

  Odpowiadając już bez twoich intymnych wycieczek. Kto rządził to wszyscy wiemy, jak byś czytał inne posty, to wiedziałbyś że o włodarzach w tym wątku z tych lat mam gorzkie zdanie. Ale nadal nie wiem gdzie jest to PO z piekielnej otchłani?. Ja tutaj nie widzę polityków PO. Ja mogę się domyślać, że jesteś typowym pis-zakapiorem z koronką w ręku i stoisz na rogu swego domostwa, ze strachem patrząc czy nie idą z zachodu, doktory, lewaki, PO czy unijni.. Człowieku, nie wszystkim PO na imię, tutaj są konkretnie decyzje konkretnych ludzi. Partię polityczną PISIORY wepchnęły w samorząd Myślenicki, w lampach jupiterów, każde pierdnięcie podkładać, że to PIS, wcześniej był spokój, waliło nas co jest co, bo sprawy były imienne lub jakieś grupy ludzi. A teraz ty taki mądry i co... co złe to: platfusy, majątek przejąć, PO politycznie oskarżać... tyle w tobie złego że weź się może wysikaj i nie zasrywaj nas platformą. Tutaj są konkretne osoby w całą tą historię zamieszane, to nie sejm i senat tylko personalne stanowiska.

  5 7
 • 5 paź

  Rozumiem, że dygresja o dziobaniu jest do mnie? zakładam, że jesteś mądrzejszy bo... tak ci sie wydaje z racji zawodu, wieku czy co?... czy że masz inne zdanie w tej kwestii?. Prosiłem cię o konkret i tyle. Tak się z tobą dyskutuje. Szacunku wymagasz, a sam co soba prezentujesz?

  4 5
 • 4 paź

  A możesz mi konkretnie wskazać tego polityka PO który roztrwonił ten majątek PKSu? proszę wyślij mi info na PW jeżeli nie chcesz tutaj. Bo z tego co się orientuje, to jedyną frakcją polityczną która z każdą aktywności w samorządzie lokalnym w Myślenicach się lansuje, jest własnie PIS. Jest Sowa z PO ale on raczej nie jest tym zainteresowany. Kto zatem z polityków PO brał udział przy PKSie, proszę o konkret.

  10 14
 • 3 paź

  Nie bronię pisiorów, ale tutaj Powiat jest odpowiedzialny za organizację transportu. Gmina zrobiła coś pod publiczkę i teraz połyka żabę. Powiat... wrzuca posty o prywatnych busiarzy na prywatnych social kontach, taki jest ich poziom zaangażowania.

  33 10
 • 3 paź

  Złą, kolesiowską decyzją byłego Burmistrza, staliśmy my się pato miastem w temacie komunikacji zbiorowej. Nie kibicuje obecnej władzy, próba była i we fleszach skończyło się jak mogło..., ale betonu głową nie przebijesz, taki mamy klimat. Gmina gminą, dramatyczne podejście do problemu przecież pokazuje powiat. Do wymiany cały samorząd.

  55 13

Facebookowe nieroby

 • 21 wrz
  t-34 napisał/a:

  Może jakieś konkrety ??? Bo PO kradło i Tusk wysługiwał się Merkeli już się trochę osłuchało a konkretów dali ni ma.....
  Odnośnie służebności to osobiście wole współpracować z Niemcami niż z ruską hołotą...
  Zresztą na razie tak to wygląda - My z Orbanem - Orban z Putinem...........

  Może i kradło, jak każda partia i władza, ale ta kradzież nie dotykała każdego z nas i nie zrobiła inflacji. Kradł każdy kto był ogarnięty. Teraz? dostają wszyscy nie ogarnięci dostają pieniądze tylko dlatego, że są, nie musza kraść. Władza z każdym prezentem dla 2 sortu zabiera z tego połowę dla siebie.
  Co nas Merkel obchodzi? nie bardzo rozumiem, czemu pisiory mają taki problem merkel, niemiec. Nie widzą problemów wchodzić w kolację z rosyjską konfederacją i za wsparcie dopuszczać do władzy i decyzji na najwyższym szczeblu rosyjskich ogliarchów?! Zamiast pieprzyć o Merkel, może skupmy się nad tym za ile jest masło, dlaczego gaz poszedł w górę w listopadzie ub.r a inflację mamy regularną od 2019r. Tylko w Polsce. Teraz Państwo i władza okrada nas wszystkich, dostają wyborcy pakiety które i tak zaraz wracają (teraz na składach z opałami) do wspólnej kiesy. Dzielą i rządzą kradzieżą, już trudno dopatrzeć sie gdzie jest przekręt, bo wszyscy są zaangażowani, do samej góry do słoneczka, z tępym przyzwoleniem wyborców, bo niemiec wróg a merkel się całowała z tuskiem.

  3
 • 21 wrz
  Figaro1 napisał/a:

  Braknie czasu na pisanie,a nawet gdybym napisał i tak byś tego nie przeczytał bo ty wiesz przecież swoje

  Właśnie przeczytałem na WP co Polacy sądzą o byłych rządach Tuska i koalicji PO-PSL....wynika z nich że Polacy nie chcą powrotu tej władzy,co ciekawe większość sympatyków opozycji też się boi że Tusk wroci
  https://wiadomosci.wp.pl/polacy-tesknia-za-rzadami-tuska-nowy-sondaz-wp-nie-pozostawia-zludzen-6814378880248672a

  Ja bym podchodził z bardzo dużym dystansem do niusów publikowanych na WP, czy Interia, Onet czy gazeta.pl. Wszystkie te media jak i nasza słoneczkowa tv są grubo tendencyjna w jakimś tam interesie odgórnym i nie jest to teoria spiskowa tylko fakt. Informacje tam zamieszczane są źródłem celowego przekazu.
  Nie wiem jakim trzeba byłoby być tępakiem aby nie potrafić wyciągnąć pewnych faktów które nas wokół spotykają kilka lat temu i teraz, jak funkcjonuje społeczeństwo i jak wygląda życie codzienne. Tyle chyba w tym wątku.

  5 1

Mąż szefowej PO w Myślenicach brał udział w kolizji na Zakopiance? Sprawa budzi kontrowersje. Ewa Wincenciak-Walas publikuje oświadczenie

 • 13 wrz

  Szkoda ze nikt nie pisze, ze nic sie nikomu nie stało!. Pisiorki piane biją potem grzecznie do spowiedzi.

  12 24

Od poniedziałku 12 września zawieszone kursy na linii Poręba-Kraków. „Liczba pasażerów nie jest wystarczająca, aby pokryć wszystkie koszta”

 • 13 wrz

  Myślałem że temat wytrzyma do wyborów!. Z tego co się słyszy, to sprawa wygląda analogicznie jak kiedyś i została rozwiązana jak z poprzednim włodarzem. Jako prywatnemu przewoźnikowi, dobrze znanemu lokalnie się to opłaca i to bardzo...
  Dziwie się że taka cisza, a przecież to jest totalna porażka PR obecnej władzy lokalnej. Ileż to zdjęć było, relacji i planów, że ho ho.. autobusy miały jeździć po Myślenickiej obwodnicy. Prywatny przewoźnik celowo organizował kursy "5 min przed" autobusem i swoje zrobił. W trosce o dobro edukacyjne uczniów i dzieci, zawiesza się kursy z nowym rokiem szkolnym. Brawo.

  6

Gmina Myślenice. Lampy nie świecą w nocy? To nie awaria, gmina oszczędza pieniądze. Tak wyglądają niektóre ulice

 • 31 sie

  nie rozumiesz mojego wpisu. Pozdrawiam.

  23 4
 • 31 sie

  zgodnie z tym tokiem myślenia, po co inwestować w latarnie?, generalnie skasować wszystkie latarnie na wsiach, na bocznych gdzie nie stoją... potem przystanki, barierki ochronne, parki społeczne, boiska.... Społeczeństwo ma sie rozwijać w dobrobycie czy przyjmować tą "oszczędność" jako troskę o budżet? kiedy widząc hipokryzję władzy tnie się naszym kosztem dobra na które wszyscy pracujemy? Nie nie ma tu żadnej dobrej woli, jest łapanie się brzytwy. Szkoda, a tyle fejs projektów, tyle fejs kasy, dofinansowań i ciemność widzimy.

  46 5

Myślenice. Wierni spotkali się na "Mikołaju". Modlitwa za partyzantów to wieloletnia tradycja

 • 10 sie

  Normalnie mnie ująłeś tymi słowami. Nie mniej, to ty nie przeczytałeś ze zrozumieniem tego co napisałem. Bez komentarza.

  6 18
 • 9 sie

  Szkoda, że nie można upamiętniać tych bohaterskich czynów bez udziału Kościoła. Gdy przychodzi wojna, dramat, to kościół jako instytucja raz za razem głową w piasek. Później, wielka improwizacja pamięci za bohaterskie czyny i składka, pokazówka, władztwo nad publiczką... ech, mamy system.

  16 25

Czy i kiedy stadion Dalinu przejdzie przebudowę? „Mam nadzieję, że przed końcem tej kadencji uda się go oddać do użytku nowy stadion na Zarabiu”

 • 24 cze

  z tym, że Tomal to nie Tusk. Na szczeblu powiatu też jest duży problem wypalenia "samorządowego". Czy Tomala obwiniać, czy też nie, tam się nie wiele dzieje.

  1 6

Myślenice. W miejscu historycznej skoczni koło "zamczyska" zbudowali punkt widokowy

 • 10 cze

  Nie zwalnia cię to z nie wiedzy czy też mądrzenia się.

  1 7
 • 10 cze

  Przecież jedno nie wyklucza drugiego. Pytanie nie na temat.

  3 6
 • 9 cze

  Po pierwsze się nie wymądrzam, po drugie kim ty jesteś aby mi mówić co robić i mnie popierać? i kim jesteś aby mówić za wszystkich? po wtóre last tyniecki nie ma nic, poza tym że jest lasem, nie bardzo rozumiem porównanie tego miejsca z zapleczem Beskidu Myślenickiego - słabe, ale widzę, ze windujesz z tego jakiś argument, bo coś tam jest a czegoś niema i jest dobre.. no ok (śmiech). Skup się na wątku a nie na tym co słyszałeś i wiesz, przede wszystkim, mniej generalizowania i mniej prowokacji do bezsensownej wymiany zdań, bo widzę, że zamiast argumentów, już głupota tobą rządzi i słowosił tobą pomiata. „mądryś boś głupi, głupiś boś mądry” - to masz do powiedzenia w wątku Punkt widokowy? bo ktoś inny ma swoje zdanie? zakładam ze cytaty info są u ciebie w zakładkach "). Zostań przy swoim burdeliku politycznym, daj spokój w poważnych sprawach.

  6 6
 • 9 cze

  Nie zgodzę się. Z byle czego mamy byle co - w świat idzie informacja o punkcie widokowym w Myślenicach - w przyczółku Beskidów i po drodze w Tatry widzimy wspomnianą altanę. Biorąc pod uwagę lokalizację i możliwości topograficzne, Nadleśnictwo oraz władze samorządowe nie zrobiły nic aby zorganizować jakikolwiek punkt widokowy.
  Nic tu z Kaczyńskim nie ma wspólnego, i wystarczająco jest polityki w lokalnym samorządzie aby oszczędzić tego typu nonsensowne porównania czy dygresje.

  11 6
 • 8 cze

  Należy chyba dokonać denazyfikacji "punktu widokowego". Przez takie artykuły z niczego robi się coś. Element historyczny to jedno i super inicjatywa!, ale, że punkt widokowy? na altanę lokalnej elity? bez przesady.

  22 11

Zasań - grilowisko... czy rykowisko?

 • 10 maj
  marko napisał/a:

  Wrócę do tematu.... grilowiska-rykowiska... Jak przejeżdżam mam wrażenie... coś słabo wygląda ono i teren wokół. Jakoś nie napawa optymizmem do rodzinnego grilowania... Świetnie zainwestowany piniondz. Brawo! :-)

  Wróć z konkretem a nie opinią. Twoje opinie już nieraz były komentowane, z nich nic nie powstanie. Jak się palisz do roboty, kontakt z radną i rękawiczki.

  4 8

Europark - dekada -> UWAŻAJCIE!

 • 2 gru 2021
  zarobiak napisał/a:

  witam bylem dzisiaj pod dekada w Myslenicah aby sprawdzic z przyczajki jak dzialaja ci niby kontrolezy ,po zaparkowaniu wysiadlem z samochodu,idac do stacji biletowej oczywiscie nie spuszczam samochodu z oka oby zamaskowany delikwent nie wyskoczyl za krzaka i nie wlepil mi kary z zaplata 150 zl wziolem bilet oczywiscie szybko , dobrze ze akurat nikogo nie bylo przy maszynie ,wsadzilem za szybe w samochodzie przy samej szybie tak aby nie bylo watpliwosci cz jest widoczny i czytelny i poszedlem sie przyczaic wszystko trwalo ok 5 minut ,parze idzie gosciu patrzy w gore na niebo i na samochod ,znowu dogory i znowu na karzdy samochod gosciu w kurtce nie oznaczony nie wiadomo czemu robi zdjecia morze to zlodziej i chce ukrasc mi samochod podeszlem do niego i pytam kim jest ze sprawdza te auta a on zebym sie nie interesowal jak podnioslem glos co to za odpowiedzi i ze zadzwonie na Policje to wyciagnol telefon i zaczol mnie nagrywac ja mysle ze to jest jakas mafia tak ze uwazajcie jak nie musicie tam robic zakupow to tam nie jezdzijcie OSTRZEGAM WSZYSTKICH ///////////////////////////////////////

  Muszę, sorki:
  - kontrolezy - kontrolerzy
  - wziolem - wziąłem
  - dogory - do góry
  - karzdy - każdy
  - wyciagnol - wyciągnął
  - zaczol - zaczął

  pisałeś to z tej przyczajki, nawet internet cię poprawia.

  12 3

Kolejne progi zwalniające na Zarabiu. „Mamy nadzieję, że mieszkańcy będą czuli się bezpieczniej, a kierowcy będą poruszać się z głową”

 • 18 lis 2021

  chciałbym zobaczyć jak ktoś dojeżdża 157km/h z włączającymi się autami ze strony hali sportowej, szkoły, sklepu, przejściem dla pieszych... do ronda na Zarabiu? nie usprawiedliwiajmy populistycznych prac starostwa tragikomedią drogową, bo nikt tam tak nie jeździ. Bezpieczeństwa mieszkańcy powinni już szukać nie zostawiając samochodów na jezdni wzdłuż ulicy - jak to się dzieje w kierunku Osieczan. W chwili obecnej od g. 7.30 do 8 tworzą się zatory, droga się robi trasą parkingową dla rodziców dzieci a progi są niebezpieczne dla pojazdów, tyle w temacie starostwa...

  1