Crossem i quadem do lasu legalnie? Lasy Państwowe szukają kompromisu w tej sprawie

 • 17 maj 2021

  Dokładnie ? jak chcą spędzić aktywnie czas to wygodne buty i w drogę

  50 11

Worki na odpady odbierz w siedzibie RPGK przy ul. Słowackiego

 • 21 sie 2013

  Oczywiście...nie dość że nie zostawiają określonej ilości worków przy odbiorze selektywnym, to będę jeździć przez całe miasto po worki na Słowackiego. Pojemnika na BIO też do dziś nie mam ale numery kont do wpłaty to oczywiście dostarczą zgodnie z umową! Żenada!!!!

  10 4

ALARMUJECIE: Osiedle tonie w śmieciach

 • 18 lip 2013

  Może tą cała sprawą powinna się zająć telewizja...skoro zwykli mieszkańcy nie mają prawa głosu:(

  9 2

REWOLUCJA ŚMIECIOWA: Harmonogram odbioru odpadów i inne uwagi

 • 14 lip 2013
  Mysleniczanin007 napisał/a:

  Jednym zdaniem: zatem ani gmina ani odbiorca nie powinni żądać opłaty za śmieci. Po pierwsze, zaniedbano nadzór nad przygotowaniem dostawy pojemników/worków na czas a dodatkowo odbiorca nie jest przygotowany w zapobieganiu takim sytuacjom. Kary, kary i jeszcze raz kary. A odpowiedzialny za taki stan rzeczy do dymisji...

  Masz rację... i co z tego?Gmina nie poczuwa się do winy i co gorsza nie zamierza nic z tym zrobić!!! A co mamy zrobić - my mieszkańcy- skoro nikt nie liczy sie z naszym zdaniem a gmina ciągle klepie te same regułki i zaraz wystawi rachunki za odbiór śmieci!!!

  Zgodnie z informacją bioodpady mam trzymać w koszu na pozostałe śmieci...dopóki nie dostanę koszy na bio...więc gdzie mam trzymać pozostałe?Po dwóch tygodniach mam grzebać w koszu z odpadami pozostałymi i zrobić z nimi co??? Mam wrażnie że ktoś robi sobie z nas żarty i na dodatek każe za to płacić!!!

  5
 • 10 lip 2013

  a ja się dziś dowiedziałam że gmina ustaliła z RPGK że odiorą odpady BIO w pojemnikach na pozostałe odpady...tylko jakoś nie poinformowali o tym mieszkańców...co wiecej powiedziano mi też, że pojemniki na bio powinny być dostarczone do 3 tygodni bo nie spodziewali się, że będą takie problemy...No tak o tym że ustawa wchodzi w życie od lipca wiadomo od wczoraj!!! Szkoda tylko, że nikt nie odpowie za te niedociągnięcia i niedotrzymanie umowy.

  6
 • 5 lip 2013

  Mam rozumieć, że skoro nie ma kosza na bio-odpady to wywozu też nie będzie w terminie? Czyli płacimy za usługe której nie ma??? Jakaś paranoja!

  15

Śmieciowa rewolucja: Pojemniki na bioodpady dotrą do domów najpóźniej 30 lipca

 • 14 lip 2013

  Gratulacje dla tego co to wymyslił! Po dwóch tygodniach mam grzebać w koszu z odpadami pozostałymi i zrobić z nimi co??? Bo teraz do kosza na pozostałe mam dać bioodpady! Mam wrażnie że kotoś robi sobie z nas żarty i na dodatek każe za to płacić!!!

 • 10 lip 2013

  Co mnie obchodzi, że dostawca nie wywiązał się z umowy...N iech teraz za to zapłaci...Niby dlaczego - to my-mieszkańcy mamy płacić za cudze błędy???

  16
 • 10 lip 2013

  No tak...taka informacja powinna sie pojawić trochę wczesniej!!! U mnie dziś zbierali bioodpady, tylko nikt nie wiedział, że można je wrzucać do innych koszy! RPGK ograniczyło dziś swoja pracę do przejazdu, bo zbierać nie bardzo mieli co! A za przejazd musimy im zapłacić...to niby raptem złotówka od osoby, ale jeśli policzyć wszystkich mieszkańców to nieźle ktoś na tym zarabia:/

  26 1

Oszukani przez pobieraczek.pl

 • 8 lut 2010

  mi też już nie zależy:) jeśli jakimś cudem wezwą mnie do sądu to chętnie się stawię:) jeszcze odpowiedzą za groźby od których w mailach aż się roi:)

  4
 • 7 sty 2010

  sabrina1717-a wysłałaś im jakieś pismo o rezygnacji z umowy?zgłaszałaś to na policję albo do rzecznika praw konsumenta???

  2
 • 7 sty 2010

  Witam.
  Czy ktoś z Was został oszukany przez portal pobieraczek.pl???jeśli tak to co zrobiliście???Zapłaciliście???
  Ja niestety dałam się naciągnąć i teraz jestem bombardowana wiadomościami na maila z żądaniem zapłaty!Ale nie zamierzam płacić!

  3