Fotowoltaika

 • 8 lut 2019

  Nikt nie ma fotowoltaiki z tego forum?

  3 3
 • 3 lut 2019

  Witam serdecznie, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś posiada instalacje fotowoltaiczną u siebie w domu o mocy ok 5Kwh. Kto wam montować, jak się sprawdza w praktyce tzn... Czy faktycznie jest w stanie zarobić na siebie. Z góry dzięki wszystkim za odpowiedzi.

  6 4

Internet światłowód w Trzemeśni

 • 17 sty 2019

  Człowieku jeśli masz coś do mnie to się ujawnij, a nie wypisuj kłamstw. Zastanów się co piszesz bo to nie prawda.

  1 3
 • 16 sty 2019

  a teraz wypowiem się JA sam....no właśnie właściciel FASTERNET.PL....owszem wszystkich już Was uspokajam....i jednocześnie informuję iż FASTERNET.PL połączył się z FIBERLINK.PL....dlaczego ano dlatego aby ta Nasza wioska i podległe jej dookoła miały najnowocześniejszą sieć internetową. Dlaczego się połączyliśmy....prosta sprawa .... - NIE STAĆ NAS było na tą chwilę na wybudowanie ze swoich środków takiej infastruktury. O więcej nie pytajcie tylko cieszcie się, iż dopiąłem swego, choć przykro mi z powodu, że Sam, tzn. jako FASTERNET.PL tego nie dokonałem. Chciałbym jednocześnie podziękować wszystkim Naszym pierwszym Klientom/Abonentom z Trzemeśni, którzy pamiętają jak zaczynałem budowę tejże sieci (chodząc na nogach z wiertarką, anteną,uchwytem,drabiną....:-) Oj to były czasy, które warto wspominać.

  ps. dla tych od "strony internetowej" nie zmienię jej abyście nie mięli satysfakcji. Sam zrób tyle co Ja w życiu to porozmawiamy. Oczywiście proszę tego nie potraktować jako atak z mojej strony a jedynie wskazówkę na życie....

  7 9