eddie

Myślenice: "Światełko" na płycie Rynku. Mieszkańcy wyrazili sprzeciw wobec fali nienawiści

 • 18.01.2019 - 14:13
  Rutger napisał/a:
  Na początek do dzieciaka oportunisty i jemu podobnych , twoje szczeniackie wyzwiska i zachowanie spływają po mnie jak po kaczce także możesz dalej wyzywać nawet mogę ci podpowiedzieć jak np. szarańcza , faszysta czy wataha. Z takimi gówniarzami niedorosłymi emocjonalnie już nieraz miałem do czynienia także mnie to nie rusza.
  Wracając do tematu. Uważam że za to co stało się w Gdańsku obwiniam system. W Polsce po roku 1989 nie nastąpiło oczyszczenie i rozliczenie a mam tu na myśli brak dekomunizacji i głębokiej lustracji we wszystkich urzędach i instytucjach państwowych włącznie z kościołem! Niestety brak tych dwóch ważnych działań doprowadziło do tego że tak naprawdę po roku 89 w Polsce nic się nie zmieniło ponieważ władzę i główne strategiczne przedsiębiorstwa w Polsce przejęli byli komuniści i zdrajcy tak zwani Tajni Współpracownicy. Ich głównym zadaniem jest nigdy nie oddać władzy i stworzyć kraj panów i niewolników. Dlatego po roku 1989 władza prowadziła taką politykę aby osłabić tożsamość Narodową czyli niszczyć główne wartości jakimi dla Narodu jest Bóg Honor Ojczyzna. Osłabienie to polega na tym aby już odpoczęcia człowieka dać zezwolenie na jego zabijanie czyli na aborcję , następną rzeczą jest to aby już w wieku przedszkolnym i szkolnym robić dzieciom wodę z mózgu przez wprowadzanie złych doktryn gender i lgbt. Następnym ich celem jest atak na wiarę i kulturę poprzez sprowadzanie obcych kulturowo i religijnie imigrantów. Nie trudno się do myśleć że do tych celów w imię tzw obrony demokracji i napisu konstytucja powstały takie twory jak kod i obywatele rp za porozumieniem z takimi partiami jak palikot , po , sld , psl , nowoczesna których głównym zadaniem jest sianie zamętu , organizowanie manifestacji i destabilizacja kraju przez co mają wywierać presje na rządzących aby niczego nie zmieniali żeby było tak jak było żeby nie można było przeprowadzić żadnej reformy a to kilka przykładów burd w ich wykonaniu: (reforma konstytucji i sądownictwa , obywatelski projekt stop aborcji , reforma emerytur mundurowych , zakłócanie świąt niepodległości i powstania warszawskiego) Każdy wie jaka była agresja i nienawiść w ich wykonaniu! Są to twory które szkodzą Polsce. I teraz zobaczcie co się dzisiaj dzieje po śmierci Adamowicza , obecna władza całkowicie klękła poddała się i przystała na ataki i postulaty totalnej opozycji W imię tak zwanej walki z nienawiścią mamy dzisiaj do czynienia z zabieraniem społeczeństwu wolności słowa , bo jeżeli ktoś krytycznie powie na partyjniaków będzie zatrzymany , zaczną się inwigilacje i represje. I dochodzimy do sedna że komuna wiecznie żywa , demokracja ma być dla nielicznych dla systemu i układu. Układ ma mieć władzę , kasę nieróbstwo i przywileje a niewolnictwo dla reszty biednego społeczeństwa. Na koniec jeszcze takie pytanie dlaczego nikt z totalnych nie organizował marszy milczenia jak zabito pana Rosiaka , dlaczego nikt nie zareagował jak z ręki terrorystów zginęły dziewczynki z Krzyszkowic , a ostatnio w Niemczech z rąk nożownika zginęła kobieta która miała pod sercem dziecko. Więc pytam gdzie był wtedy kod , gdzie byli totalni no gdzie! Ostatni spektakl jaki ma miejsce to sprawa polityczna!
  A teraz totalni do ataku na moją osobę :)
  Tu maż rację ale jakby zrobili totalna dekomunizację to by nawet mszy w kościele nie miał kto odprawiać.
 • 16.01.2019 - 11:32
  Rutger napisał/a:
  eddie ty się już zamknij ze swoim lewackim zajadłym językiem. Mam ci przypomnieć jak lewactwo drwiło z modlących się za ofiary smoleńskie , mam ci przypomnieć jak nachlane i naćpane lewactwo profanowało krzyż! Mam ci przypomnieć jak nachlane lewactwo sikało po zniczach ku pamięci 96 ofiar tragedii smoleńskiej. Zamilcz już człowieku. Dość już w Polsce przelało się krwi przez ateistyczne i komunistyczne zbrodnie!
  Oj główka boli .Prawaki do dzisiaj latają z łopatami po cmentarzach jak hieny.
 • 16.01.2019 - 10:15
  Bolek napisał/a:
  Lewactwo tańczy nad trumna zabitego. Czemu mnie to nie dziwi ? Zawsze takie sytuacje wykorzystywali do siania nienawiści i zbijania politycznego kapitału. Nic się nie zmieni w tym kraju niestety. Odkąd stracili władze wręcz opętało ich z nienawiści do pisu.

  Przyjęło się, ze o zmarłym mówi się dobrze albo w ogóle dlatego powstrzymam sie od komentarzy na temat denata. Nie będę prowadził żałoby na pokaz i pisał jakim był wspaniałym człowiekiem, nie będę robił z niego świetego bo nim po prostu nigdy nie był. Smierć tak samo bezsensowna jak smierć m.in p. Rosiaka czy wspomnianych dziewczynek w escape room.

  Zobaczycie jak teraz platforma się rzuci na gdańskie koryto...smutne.
  Co nie pamiętasz jak prawactwo tańczy nad smolenskiem.Pamięć krótka to do lekarza głowę sprawdzić.

Uszkodzony dysk zewnętrzny POMOCY

 • 16.01.2019 - 10:11
  W Sułkowicach koło poczty odzyskali mi dane z dysku

Pociągiem z Myślenic do Krakowa

 • 13.01.2019 - 15:52
  bono napisał/a:
  Mam optymistyczna wiadomość dla Mysleniczan.
  Ten pociąg Myślenice Swoszowice
  Naprawdę będzie.
  Co śniło ci się??

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Myślenicach gra po raz 20

 • 13.01.2019 - 13:52
  bono napisał/a:
  Robię to za nią.
  WOŚP to imperialistyczna służba Sorsa.
  Państwo musi sponsorować Caritas bo to samo dobro. Kazdy Polski rząd ma obowiązek wspomagać i sponsorować kościół bo to organizacja pozytku publicznego. Zaś wszystko co pomija kościół jest obce kulturowo i z zasady złe.
  Taka organizacja jest WOŚP, to diabelska organizacja kierowana przez siły złe , fałszywa dobroć a naprawdę to walka z polskością.
  Tak klecha co najwyżej obrazek ci da
 • 13.01.2019 - 10:31
  Nareszcie coś pozytywnego w tych Myślenicach.

Reaktywacja "Jedynki" ?

 • 12.01.2019 - 20:37
  obserwator 3 napisał/a:
  Jedynka była najlepszą szkołą w Myślenicach.Była. Pan Dyrektor Jarząbek był i jest wzorem taktu, wiedzy i praktyki pedagogicznej. Jeżeli zostanie jedynka reaktywowana, to znaczy, że nie wszystko w tym kraju jest stracone...
  Jeszcze wróćmy do PRL-u i będzie git.
 • 11.01.2019 - 15:41
  Jak Nowackiego i Drożdza nie będzie to nie ma co reaktywować:)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Myślenicach: Motosport wystawia na aukcję zabytkowy samochód

 • 07.01.2019 - 12:02
  Bo to auto rydzykowi się należy

Zakaz handlu: W 2019 roku sklepy będą zamknięte w 37 niedziel

 • 02.01.2019 - 19:39
  eddie napisał/a:
  Co ci się pomyliło. Nycz ostatnio na kazaniu powiedział że cytuję:
  Dziecko nie jest własnością rodziców.
  Widzę po minusach że Polacy odchodzą od kościoła nie słuchają swoich guru.
 • 02.01.2019 - 19:36
  Olok napisał/a:
  Niedziela dla rodzin
  masz racje w sklepach.

 • 02.01.2019 - 9:21
  lenka13 napisał/a:
  To jest świetna wiadomość. Niech dzieci mają mamy w niedzielę dla siebie. Brawo! A Ci co się bulwersują nie umieją organizować sobie czasu i dlatego mają problem.
  Co ci się pomyliło. Nycz ostatnio na kazaniu powiedział że cytuję:
  Dziecko nie jest własnością rodziców.

Myślenice: Wraca dwukierunkowy ruch mostem nad Rabą

 • 23.12.2018 - 23:25
  I znów ta unia europejska się wpieprza w nasze dziury w drogach .To jest skandal.

Sułkowice: Fotoradar już działa. Stanął na jednej najbardziej niebezpiecznych dróg w powiecie

 • 21.12.2018 - 15:50
  Hany83K napisał/a:
  Poprzedni Burmistrz Sułkowic nie zrobił absolutnie nic dla polepszenia bezpieczeństwa pieszych - mimo pustych obiecnic nie zrobił absolutnie nic a był wielokrotnie przestrzegany przed tym , że takie tragedie będą miały miejsce - mam wielka nadzieję ,że obecny Pan Burmistrz okaże sie bardziej zatroskanym o bezpieczeństwo naszych dzieci w Sułkowicach - ta droga jest bardzo niebezpieczna , ale niezapominajmy ,że jest niestety niebezpieczna na całym odcinku Sułkowic....Malikówka - ma nieoświetlone przejście.. na przestrzeni lat było tam kilka potrąceń - dwa śmiertelne - (nie konkretnie na przejściu dla pieszych ale na malikówce) -Pan Burmistrz musi zadbać o to by zrobić ten chodnik po drugooej stronie ul.Partyzantów.. jest naprawdę źle .. przejść w zimie na druga strone nieraz ciężko.. a dojść do przejścia poboczem.. w ciemnościach aż strach.. w dodatku droga na przytanek przeciez a z drugiej strony do przedszkola.. dom koło domu i brak chodnika - poprzednie władze Sułkowic nic oprócz oobietnic nie zrobiłu.. mam nadzieje ,że te jednak.. dadza rade.. nie zawiodą wybiorców..bo tu chodzi o nasze życie.. naszych dzieci i naszych starszcyh rodziców - chodnik na ul Partyzantów , oświetlenie przejść dla pieszych - na zielonej , na malikówce oraz przejscie koło lewiatana(teraz sporo dzieci przechodzi tędy wracajac ze szkoły..)może progi w w rejonie rynku? i jakiś kolo malikówki? i koło kużni zielonej?rano z kierunku Suchej.. jeżdza jak wariaci.. poczawszy do malikówki.. wyprzedaja.. zwielka predkościa.. ..częstsze kontrole policji...życzę na Nowy Rok by nowe władze Sułkowic wzieły sie za to i z pełną parą zaczęły prace nad bezpieczeństwem pieszych w naszym miasteczku! wszak nie chcemy ...następnych tragediii :-( *******p.s taki fotoradar przydałby się też... koło przedszkola.. na partyzantów.. co tam się dzieje jeśli chodzi o prędkosći to...o zawrót głowy.. mandaty niesteyy by sie szybciutko sypały...
  Nowy burmistrz co najwyżej pójdzie się pomodlić za Ciebie .Naiwnie myślisz że coś zrobi dla Sułkowic.Jak to typowy aparatczyk pisowski.Wejdź na stronkę jego np tu http://arturgrabczyk.pl/galeria/
  Dla miasta to on kupi nowe kielichy do kościoła.

Wizyta Premiera Morawieckiego w Myślenicach

 • 19.12.2018 - 21:10
  Emerytki przynajmniej godnie przyjęli kłamczuszka paluszkami

Myślenice: Burmistrz powołał swojego zastępcę. Został nim Mateusz Suder

 • 08.12.2018 - 18:56
  A ja się pytam kiedy będzie pociąg+ z Krakowa.

Katarzyna Burda nowym prezesem MZWiK w Myślenicach

 • 24.11.2018 - 16:58
  pan Kracy napisał/a:
  Chciałbyś się zatrudnić? Musisz szkołę ukończyć.......
  Wpisie nie trzeba kończyć szkół .Czym większy cham tym lepiej.
 • 24.11.2018 - 9:49
  slawecek napisał/a:
  Tak na marginesie. Praca zarówno w RZGW jak i w obecnych Wodach Polskich nijak się ma do pracy w takim przedsiębiorstwie jak zakład wodociągów/kanalizacji. To są całkiem odrębne branże. Nie bardzo zatem rozumiem, jakie ta Pani ma kompetencje do pracy w MZWiK
  Masz rację powinna być przynajmniej przedszkolanką:)
 • 23.11.2018 - 23:08
  Wyborcy pis to takie pelikany wszystko łykają

Myślenice: Radni wybrali przewodniczącego i dwie wiceprzewodniczące Rady Miejskiej [WIDEO]

 • 18.11.2018 - 9:22
  Olok napisał/a:
  KODOPOPAPRŃCY wam nigdy nie dogodzi.
  Tak jak KATOPSYCHOLE
 • 17.11.2018 - 15:29
  mirekm napisał/a:
  skoro pani ambrozy wiceprzewodniczaca i ludzie ostrowsiego przewodniczacymi to znaczy ze bez ukladow przybilo piatke z radnymi ostrowskiego a nowy burmistrz nie ma wiekszosci w radzie
  Może układ to pis

Myślenice: Prezes MZWiK rezygnuje ze stanowiska

 • 16.11.2018 - 18:23
  Lepszy szewc koło sts-a
 • 16.11.2018 - 16:58
  3,2,1 i prezesem zostaje szewc

"Dobra zmiana" PiS

 • 14.11.2018 - 23:05
  t-34 napisał/a:
  No...... już niedługo Tusk i wszyscy oszuści, złodzieje itd. z PO bedom siedzieć !!!!
  Czy ktoś jeszcze pamięta spis przestępstw PO i obietnica solennego ich rozliczenia ???? Miało być tak pięknie.....
  Koleś minęło 3 lata jak dobra zmiana rządzi i co i nic ha ha
 • 14.11.2018 - 20:37
  Widzę rychły koniec o jak mi przykro
 • 13.11.2018 - 12:51
  Dobra zmiana .Pasażerowie dreamlinera LOT-u zrzucali się w Pekinie na naprawę pompy.Musieli płacić gotówką ponieważ firma Lot jest niewiarygodnym płatnikiem .I to wszystko 11 listopada.Wstajemy z kolan.

"Muzeum Niepodległości to wotum dziękczynne myśleniczan za wolność i niepodległość"

 • 14.11.2018 - 15:38
  Zobaczymy jak władza zacznie stawiać pomniki ilu będzie fachowców . Władza zafunduje podroż do minionej epoki .Pis=Pzpr
 • 14.11.2018 - 15:34
  Lech Kosyjan napisał/a:
  Budynek paskudny w formie, przytłaczający swym ogromem okoliczną zabudowę. Żadnej harmonii z otoczeniem. Prawdopodobnie projektował go być może jakiś budowlaniec z zacięciem arcghitektonicznym. Bryła prymitywna, jednak bardzo drogo wykończona elewacja, pracochłonnymi, drobnemi elementami. Projektował go zapewne takiej klasy projektant jakiej klasy ekonomistą jest inwestor. Współczuć należy mieszkańcom sąsiadującym z tą gigantomanią na miarę miasta kilkuset tysięcznego.
  Bo jak by była to stodoła to by było ok.???Polak na wszystkim musi się znać .
 • 11.11.2018 - 9:45
  [cytat=Luna]Zgadzam się z Tobą Piertas w 100 %. Ktoś sobie robi pomnik...

  Te dwa nazwiska powinny zniknąć z pamiątkowej tablicy! Chyba, że to nazwiska fundatorów...

  Wybudowanie gmachu muzeum to ogromne koszty dla miasta. To jedno. Ale czy ktoś zastanawiał się ile będzie kosztowało utrzymanie takiego budynku i pracowników? Mamy MOKiS, ogromną Bibliotekę Publiczną i Muzeum. Nie jesteśmy Krakowem. Dramatyczny przerost formy nad treścią...
  Ale tablica z nazwiskami jest;)[/cy

  Ból dupy kup maść
Pokaż więcej komentarzy