eddie

Burmistrz Jarosław Szlachetka prezentuje wyniki audytu.„W Urzędzie istniał układ towarzyski”[WIDEO]

 • 10.03.2019 - 18:48
  taki_gość napisał/a:
  Mnie interesowałoby jeszcze rozliczenie Runmageddonu i odpowiedź na pytanie: Dlaczego Gmina zamiast brać pieniądze za wynajem np. plaży trawiastej dopłacała 200 000 zł z racji promocji miasta?
  Mnie interesuje dlaczego gmina dopłaca do kościoła.Remontując czarnym podwórko

Pociąg do Krakowa – ankieterzy zapukają do drzwi!

 • 10.03.2019 - 13:19
  bono napisał/a:
  Spójrz na mapę.
  Cała trasa ze Swoszowic przez Siepraw jest po wschodniej stronie Zakopianki.
  Przez Skawinę do Radziszowa i Myślenic to poroniony pomysł, dalej, wolniej (zajęta linia ) i budowa przejścia przez Zakopiankę.

  A dla zwolenników komunikacji autobusowej, mam propozycję od zaraz.
  A na dzień dzisiejszy zastąpić dolmusze autokarami miejskimi typu Bova.
  W wymogach koncesyjnych zastrzec :
  minimalną ilość miejsc i wysokość chodnika, z terminem realizacji
  1 rok.

  To kpina, że dalej komunikacja odbywa się takimi pojazdami jak w Egipcie, Nawet w Turcji są już minibusy, w których można swobodnie przechodzić z podniesionym czołem, dwoma wyjściami.
  Popatrz ile jest zabudowań od woli a ile od sieprawia .Trasa z woli do myślenic dwa razy krótsza .Dwa razy mniej problemów,wywłaszczeń itp.I pociągiem na pewno do Krakowa nie dojedziesz w 20 min.
 • 09.03.2019 - 13:04
  A druga rzecz jest taka że do samego przewożenia ludzi to raczej to nieopłacalna fanaberia.Kto by miał to dotować gmina ?
 • 09.03.2019 - 13:02
  Marioosz napisał/a:
  Przez Wolę Radziszowską nie jest na pewno bliżej do Krakowa. Może mniej budowania, to fakt, no i teren troszkę łatwiejszy. Ale czasowo to gorzej by zdecydowanie wypadało jadąc tamtędy, a to przecież o to chodzi, żeby to było w miarę szybkie połączenie z Krakowa z Myślenicami.
  No ale przez Siepraw w cale nie wybudują w linii prostej i może się okazać że bedzię taka sama długość.A na trasie mamy jeszcze Skawinę.
 • 09.03.2019 - 12:00
  Dziwi mnie fakt że oni z uporem dążą do linii przez Siepraw i Świątniki jak bliżej jest z Woli Radziszowskiej .Trasa do Skawiny wyremontowana.A do Myślenic tereny mniej zurbanizowane.

Dobczyce:Dyrektor szkoły zawieszona po tym jak zaprosiła na lekcję obcokrajowców. Może stracić pracę

 • 28.02.2019 - 14:47
  Czego uczą w tych kościołach.
 • 28.02.2019 - 14:46
  Polska taki piękny kraj!!!

Myślenickie „Zamczysko”. Czym jest, kto za nie odpowiada i czy powinno zostać odbudowane?

 • 25.02.2019 - 22:08
  Może jeszcze odbudujemy zamek na ulicy Żeromskiego .Myślenice jako zagłębie inteligencji pisowskiej ze swoim guru jarka kulawego szli do wyborów z myślą odbudowy zamków w wolsce.

Wóz strażacki OSP Rudnik ma 38 lat. Druhowie zbierają na nowy

 • 21.02.2019 - 7:50
  Jak będziecie mieli nowy samochód i klecha będzie wam kropił to nazwijcie go Jupiter na cześć najlepszego strażaka.

Myślenice: "Afera krzesełkowa", czyli radni kłócą się o miejsca przy stole [WIDEO]

 • 05.02.2019 - 18:21
  almar25 napisał/a:
  Oświeć mnie swoją matematyką!


  KW Prawo i Sprawiedliwość:

  Mateusz Suder - 1023 głosów
  Mirosław Fita - 749
  Halina Dyląg - 328
  Wacław Szczotkowski - 881
  Czesław Wierzba - 578
  Bogusław Stankiewicz - 295
  Stanisław Topa - 624
  Andrzej Grzybek - 607
  Piotr Motyka - 561
  Małgorzata Jaśkowiec - 305

  KWW Macieja Ostrowskiego
  Bogusław Podmokły - 506
  Czesław Bisztyga - 761
  Józef Błachut - 473
  Eleonora Lejda-Kuklewicz - 343
  Izabela Kutrzeba - 446
  Tomasz Wójtowicz - 444
  Jerzy Cachel - 459
  Jan Podmokły - 344
  Kamil Ostrowski - 726

  KWW Bez Układów
  Wojciech Malinowski - 247
  Grażyna Ambroży - 500
  no jakby nie liczyć to jest 10 do 11 chyba że dratewkę liczymy za dwóch
 • 04.02.2019 - 16:40
  almar25 napisał/a:
  To nie ma znaczenia. Miejsca dotyczą największego klubu. A rządzi Burmistrz.
  Ktoś chyba nie chodził na matematyke.
 • 04.02.2019 - 9:56
  almar25 napisał/a:
  Klub PiS wygrał wybory.

  A p. Ostrowski i jego radni zajechali finanse gminy. Poczekajcie na publikację audytu.
  no to dlaczego nie rządzą????
 • 04.02.2019 - 9:13
  Radni Ostrowskiego niby przegrali ale to oni rządzą razem BU. Czego tu nie rozumiecie.

Burmistrz apeluje do radnych o wycofanie poprawek w budżecie. Mówi o „zaciskaniu pasa”

 • 29.01.2019 - 18:54
  Pewnie robią ściepę na K-tower.

Myślenice: Budowa bezkolizyjnego skrzyżowania ul. Sobieskiego z Zakopianką coraz bliżej

Myślenice: "Światełko" na płycie Rynku. Mieszkańcy wyrazili sprzeciw wobec fali nienawiści

 • 18.01.2019 - 14:13
  Rutger napisał/a:
  Na początek do dzieciaka oportunisty i jemu podobnych , twoje szczeniackie wyzwiska i zachowanie spływają po mnie jak po kaczce także możesz dalej wyzywać nawet mogę ci podpowiedzieć jak np. szarańcza , faszysta czy wataha. Z takimi gówniarzami niedorosłymi emocjonalnie już nieraz miałem do czynienia także mnie to nie rusza.
  Wracając do tematu. Uważam że za to co stało się w Gdańsku obwiniam system. W Polsce po roku 1989 nie nastąpiło oczyszczenie i rozliczenie a mam tu na myśli brak dekomunizacji i głębokiej lustracji we wszystkich urzędach i instytucjach państwowych włącznie z kościołem! Niestety brak tych dwóch ważnych działań doprowadziło do tego że tak naprawdę po roku 89 w Polsce nic się nie zmieniło ponieważ władzę i główne strategiczne przedsiębiorstwa w Polsce przejęli byli komuniści i zdrajcy tak zwani Tajni Współpracownicy. Ich głównym zadaniem jest nigdy nie oddać władzy i stworzyć kraj panów i niewolników. Dlatego po roku 1989 władza prowadziła taką politykę aby osłabić tożsamość Narodową czyli niszczyć główne wartości jakimi dla Narodu jest Bóg Honor Ojczyzna. Osłabienie to polega na tym aby już odpoczęcia człowieka dać zezwolenie na jego zabijanie czyli na aborcję , następną rzeczą jest to aby już w wieku przedszkolnym i szkolnym robić dzieciom wodę z mózgu przez wprowadzanie złych doktryn gender i lgbt. Następnym ich celem jest atak na wiarę i kulturę poprzez sprowadzanie obcych kulturowo i religijnie imigrantów. Nie trudno się do myśleć że do tych celów w imię tzw obrony demokracji i napisu konstytucja powstały takie twory jak kod i obywatele rp za porozumieniem z takimi partiami jak palikot , po , sld , psl , nowoczesna których głównym zadaniem jest sianie zamętu , organizowanie manifestacji i destabilizacja kraju przez co mają wywierać presje na rządzących aby niczego nie zmieniali żeby było tak jak było żeby nie można było przeprowadzić żadnej reformy a to kilka przykładów burd w ich wykonaniu: (reforma konstytucji i sądownictwa , obywatelski projekt stop aborcji , reforma emerytur mundurowych , zakłócanie świąt niepodległości i powstania warszawskiego) Każdy wie jaka była agresja i nienawiść w ich wykonaniu! Są to twory które szkodzą Polsce. I teraz zobaczcie co się dzisiaj dzieje po śmierci Adamowicza , obecna władza całkowicie klękła poddała się i przystała na ataki i postulaty totalnej opozycji W imię tak zwanej walki z nienawiścią mamy dzisiaj do czynienia z zabieraniem społeczeństwu wolności słowa , bo jeżeli ktoś krytycznie powie na partyjniaków będzie zatrzymany , zaczną się inwigilacje i represje. I dochodzimy do sedna że komuna wiecznie żywa , demokracja ma być dla nielicznych dla systemu i układu. Układ ma mieć władzę , kasę nieróbstwo i przywileje a niewolnictwo dla reszty biednego społeczeństwa. Na koniec jeszcze takie pytanie dlaczego nikt z totalnych nie organizował marszy milczenia jak zabito pana Rosiaka , dlaczego nikt nie zareagował jak z ręki terrorystów zginęły dziewczynki z Krzyszkowic , a ostatnio w Niemczech z rąk nożownika zginęła kobieta która miała pod sercem dziecko. Więc pytam gdzie był wtedy kod , gdzie byli totalni no gdzie! Ostatni spektakl jaki ma miejsce to sprawa polityczna!
  A teraz totalni do ataku na moją osobę :)
  Tu maż rację ale jakby zrobili totalna dekomunizację to by nawet mszy w kościele nie miał kto odprawiać.
 • 16.01.2019 - 11:32
  Rutger napisał/a:
  eddie ty się już zamknij ze swoim lewackim zajadłym językiem. Mam ci przypomnieć jak lewactwo drwiło z modlących się za ofiary smoleńskie , mam ci przypomnieć jak nachlane i naćpane lewactwo profanowało krzyż! Mam ci przypomnieć jak nachlane lewactwo sikało po zniczach ku pamięci 96 ofiar tragedii smoleńskiej. Zamilcz już człowieku. Dość już w Polsce przelało się krwi przez ateistyczne i komunistyczne zbrodnie!
  Oj główka boli .Prawaki do dzisiaj latają z łopatami po cmentarzach jak hieny.
 • 16.01.2019 - 10:15
  Bolek napisał/a:
  Lewactwo tańczy nad trumna zabitego. Czemu mnie to nie dziwi ? Zawsze takie sytuacje wykorzystywali do siania nienawiści i zbijania politycznego kapitału. Nic się nie zmieni w tym kraju niestety. Odkąd stracili władze wręcz opętało ich z nienawiści do pisu.

  Przyjęło się, ze o zmarłym mówi się dobrze albo w ogóle dlatego powstrzymam sie od komentarzy na temat denata. Nie będę prowadził żałoby na pokaz i pisał jakim był wspaniałym człowiekiem, nie będę robił z niego świetego bo nim po prostu nigdy nie był. Smierć tak samo bezsensowna jak smierć m.in p. Rosiaka czy wspomnianych dziewczynek w escape room.

  Zobaczycie jak teraz platforma się rzuci na gdańskie koryto...smutne.
  Co nie pamiętasz jak prawactwo tańczy nad smolenskiem.Pamięć krótka to do lekarza głowę sprawdzić.

Uszkodzony dysk zewnętrzny POMOCY

 • 16.01.2019 - 10:11
  W Sułkowicach koło poczty odzyskali mi dane z dysku

Pociągiem z Myślenic do Krakowa

 • 13.01.2019 - 15:52
  bono napisał/a:
  Mam optymistyczna wiadomość dla Mysleniczan.
  Ten pociąg Myślenice Swoszowice
  Naprawdę będzie.
  Co śniło ci się??

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Myślenicach gra po raz 20

 • 13.01.2019 - 13:52
  bono napisał/a:
  Robię to za nią.
  WOŚP to imperialistyczna służba Sorsa.
  Państwo musi sponsorować Caritas bo to samo dobro. Kazdy Polski rząd ma obowiązek wspomagać i sponsorować kościół bo to organizacja pozytku publicznego. Zaś wszystko co pomija kościół jest obce kulturowo i z zasady złe.
  Taka organizacja jest WOŚP, to diabelska organizacja kierowana przez siły złe , fałszywa dobroć a naprawdę to walka z polskością.
  Tak klecha co najwyżej obrazek ci da
 • 13.01.2019 - 10:31
  Nareszcie coś pozytywnego w tych Myślenicach.

Reaktywacja "Jedynki" ?

 • 12.01.2019 - 20:37
  obserwator 3 napisał/a:
  Jedynka była najlepszą szkołą w Myślenicach.Była. Pan Dyrektor Jarząbek był i jest wzorem taktu, wiedzy i praktyki pedagogicznej. Jeżeli zostanie jedynka reaktywowana, to znaczy, że nie wszystko w tym kraju jest stracone...
  Jeszcze wróćmy do PRL-u i będzie git.
 • 11.01.2019 - 15:41
  Jak Nowackiego i Drożdza nie będzie to nie ma co reaktywować:)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Myślenicach: Motosport wystawia na aukcję zabytkowy samochód

 • 07.01.2019 - 12:02
  Bo to auto rydzykowi się należy

Zakaz handlu: W 2019 roku sklepy będą zamknięte w 37 niedziel

 • 02.01.2019 - 19:39
  eddie napisał/a:
  Co ci się pomyliło. Nycz ostatnio na kazaniu powiedział że cytuję:
  Dziecko nie jest własnością rodziców.
  Widzę po minusach że Polacy odchodzą od kościoła nie słuchają swoich guru.
 • 02.01.2019 - 19:36
  Olok napisał/a:
  Niedziela dla rodzin
  masz racje w sklepach.

 • 02.01.2019 - 9:21
  lenka13 napisał/a:
  To jest świetna wiadomość. Niech dzieci mają mamy w niedzielę dla siebie. Brawo! A Ci co się bulwersują nie umieją organizować sobie czasu i dlatego mają problem.
  Co ci się pomyliło. Nycz ostatnio na kazaniu powiedział że cytuję:
  Dziecko nie jest własnością rodziców.

Myślenice: Wraca dwukierunkowy ruch mostem nad Rabą

 • 23.12.2018 - 23:25
  I znów ta unia europejska się wpieprza w nasze dziury w drogach .To jest skandal.
Pokaż więcej komentarzy