Soter

Trzebunia: Mężczyznę przygniecionego przez traktor uratowali strażacy z OSP

 • 08.08.2018 - 12:12
  Ale beznadziejnie napisany artykuł. Ja rozumiem że na fanpage OSP Trzebunia strażacy piszą tylko o sobie ale na tym portalu nie powinno tak być. Proszę nie pomijać roli ZRM a także załogi helikoptera. Rola lekarza z karetki nie ograniczała się tylko do wezwania śmigłowca a LPR nie tylko transportował do szpitala. Bez ich obecności cała akcja nie skończyła by się pozytywnie. Po przeczytaniu artykułu wydaje się że tylko strażacy z OSP coś przy poszkodowanym robili a to nie jest prawda.

Szpital Myślenice - różne przeżycia

 • 12.07.2013 - 20:58
  No niestety jest jak jest. Ale według mnie nawet ta 0,5 P to krok w dobrą stronę. Tylko się pojawia pytanie o to czym ten ZRM będzie jeździł. Stan pojazdów jakie jeżdżą w szpitalu w Myślenicach jest taki sobie. Po za Crafterem i Transporterem T5 reszta to stare i wyeksploatowane pojazdy.
 • 11.07.2013 - 19:53
  Mam bardzo dobrą wiadomość dla mieszkańców Myślenic. Wojewoda małopolski Jerzy Miller wnioskował do Ministerstwa Zdrowia o zwiększenie w Małopolsce liczby Zespołów Ratownictwa Medycznego (ZRM). Wśród miejsc gdzie miałyby znaleźć się dodatkowe zespoły były Myślenice. Minister zaakceptował ten wniosek.
  Dzięki temu od 1 sierpnia w Myślenicach w godzinach od 7.00 do 19.00 będzie dyżurował dodatkowy Podstawowy Zespół Ratownictwa Medycznego
  Czyli dzięki temu powiat myślenicki będzie zabezpieczać 4 ZRM: Specjalistyczny w Myślenicach, Podstawowe w Pcimu, Dobczycach i Myślenicach.
  Zwiększenie liczby zespołów ratownictwa medycznego obowiązywać będzie do końca 2013 roku.
Pokaż więcej komentarzy