zniesmaczony pizzą

Rozpoznajesz go? Dotkliwie pobił mężczyznę w myślenickim szpitalu

 • 13.10.2017 - 7:08
  ostrość stop klatki pierwsza klasa, niczym w dawnych niemieckich pornosach na vhs, pogratulować temu co kupił taki sprzęt

Samochodem osobowym zamiast ciasnym busem

 • 11.10.2017 - 7:14
  jeżdżę na 7 do krk w okolice tv kraków na krzemionkach - koło matecznego. wyjeżdżam ok 05:45 z trzemeśni i dalej prosto do estakady gdzie skręcam na zakopiankę. kończę o 15 i powrót jw - chyba że korki to objazdem.
  jak ktoś chętny to walcie śmiało :)
 • 13.06.2017 - 19:03
  Od pn do pt dojeżdżam do Matecznego z Trzemeśni przez Myślenice. Na miejscu jestem ok 12:20 ale mogę jeździć na 13:00 i parkować np. na Kurdwanowie - do ustalenia.
  Wracam o 20:30 trasa jw ale mogę kończyć o 21:00 - do ustalenia.
  Jak jest ktoś chętny to zapraszam.
 • 24.05.2017 - 12:47
  to w takim razie kiedy z niej startujesz i dokąd jedziesz bo jakoś nie pochwaliłeś się tymi szczegółami aby poszukać pasażera. no chyba że tak jak większość kierowców wolisz w swoim aucie tylko swoje towarzystwo aby móc samemu do siebie ponarzekać na korki i drogie paliwo.
 • 22.05.2017 - 19:12
  kurcze jak to jest tyle osób codziennie wyjeżdża z lub przez myslenice do krakowa a ogłoszen tu jak na lekarstwo. sami krezusi że nikt nie szuka pasażera?
 • 10.02.2017 - 8:10
  szuka ktoś pasażera na dojazd na 7 do krakowa i powrót o 15?

  jestem z trzemeśni ale mogę czekac np w myslenicach pod estakadą. jak ktoś ma wolne miejsce i chce ograniczyć koszty paliwa to prosze o info
 • 30.03.2016 - 14:18
  witam z uwagi na zmiany obecnie nie posiadam własnego auta. szukam kierowcy który poszukuje pasażera który dołoży się do paliwa.
  pracuje w okolicach ronda matecznego. interesuje mnie dojazd do Krakowa na ok. 07:00 i powrót ok 15:00.

  pracuje pn-pt i w tych dniach chętnie się z kimś zabiorę. dla ciebie oszczędność na paliwie dla mnie oszczędność czasu.
  pisz dzwoń zawsze odpowiem
 • 22.02.2016 - 13:21
  a ja jeżdżę do krk z trzemeśni na 7 do krk rondo matecznego ale mogę jechać obwodnicą do powstańców/wielicka.

  jak co to wracam o 15.

  798790052 może ktoś szuka pasażera na tej trasie to też dołączę

Aktualności z Trzemeśni

 • 02.10.2017 - 7:34
  dziewczyno o czym ty marzysz? w tej wsi jest za wcześnie na zmiany na lepsze. tutaj dalej pokutuje i będzie pokutować głosowanie na zasadzie "o tego znam fajny chłop z niego jest" a nie kompetencje czy realizacja obietnic.
 • 29.09.2017 - 19:00
  mimo że nie mam tu meldunku swojego pita rozliczam na miejscu. z tych m.in. pieniędzy zrealizowany zostanie ten wydatek więc chyba jakieś prawo do krytyki jednak mam.
 • 27.09.2017 - 18:37
  no dobra a po co wymieniać chodnik przed szkołą i przedszkolem? chodnik w stronę poręby kończy się nagle przy dawnym klubie. dalej ludzie idą jezdnią, nieraz po ciemku bo światło nawala. zamiast tam pociągnąć parę metrów chodnika wymienia się już istniejący. Ja rozumiem że centrum wsi musi być odpicowane ale kurcze poza Kościołem i szkołą też ma miejsce życie w Trzemeśni i ludzie chcą się czuć bezpiecznie idąc ulicą. Bo co z tego że pod szkołą dziecka nie walnie auto bo ma nowy chodnik ale jak pójdzie do domu np. w kierunku Poręby to na łukach koło skalnika pędzące grubo ponad 50km auta go rozjadą.
  gdzie sens i logika.
  polityczne marionetki obiecały 2 zebrania temu chodnik do metaloplastyki i na zasań. nie ma ani jednego z nich. miało być boisko wielofunkcyjne koło strażnicy nie ma. więc może nie nakłaniajcie ludzi do chodzenia na zebrania bo jak widać to strata czasu. idziesz naobiecują ci marionetki bóg wie czego a potem lipa tylko śmieszny placyk zabaw dla dzieci przypominający zabawkę z czyjegoś ogródka.
  a parking koło ośrodka zdrowia. po co skoro ludzie którzy podjeżdżają pod sklep i tak stają na jezdni lub połową na jezdni a połową na chodniku blokując ruch. po co im parking skoro i tak nie umieją z niego korzystać. tak samo jak na mszy w niedzielę. nie chce się ruszyć tyłka parę metrów spod strażnicy lub cmentarza to zatrzymują się wzdłuż chodnika koło kościoła - bo o tym aby przyszli raz w tygodniu na ,msze na nogach to nawet nie myślę. po co więc parking najpierw spaliniarze musieliby chcieć chodzić na nóżkach i z nich korzystać a nie jak teraz zaparkować byle gdzie byle jak najbliżej aż się dziwię że nikt nie zgłosił parkingu dla aut pod ołtarzem.

  a dlaczego niektórzy nic nie zgłosili - może dlatego że mają meldunki gdzie indziej i nie mieli takiego prawa!
 • 10.09.2017 - 19:23
  akurat dobrze że wycieli te drzewa. wszystkie drzewa mogliby wyciąć wzdłuż drogi. szczególnie te paru metrowe. lipy i topole to nieporozumienie wzdłuż drogi. zawieje mocniejszy wiatr i się łamią na drogę. cień dzieciakom zapewni choćby dobrze utrzymana jarzębina lub inne drzewka do ok 4m a nie takie badylaki.
 • 24.08.2017 - 20:56
  Spoko Endrju masz jak w banku następne wybory kandyduje :) to już 2 podpisy mam. Kurcze trochę mało aby się w ogule móc ubiegać. Dobrze wiesz jak wyglądają wybory lokalne. W Porębie od lat ten sam gość a jak zapytasz prywatnie to każdy powie że to ...... i tu parę określeń nie do cytowania. W Trzemeśni jego brat który jak widać ma w d..pie Trzemeśnię bo nawet chodnika nie ma a już 2 lata temu na zebraniu obiecali do metalopslatyki i na Zasań.

  Wypowiedział człowiek swoje zdanie i już się nie podoba. Ludzie wolą aby było po staremu bo nowego się boją. Toteż jest jak jest a w zasadzie nie ma nic. Ot smutny obraz Trzemeśni. Sorry wandalizmu jest coraz więcej.

  Mówisz że narzekam. OSP- zanim ruszą tyłki to Poręba już dawno w wozach jedzie. Raz podszedłem bo szerszenie na szczycie dachu zrobiły gniazdo - nie mają drabiny a tak wogule to dzwoń Pan na państwową - porażka.
  Sołtys - powiedz mi co gość zrobił dla wsi? Wiem że mało może i nie ma kasy ale kurcze gdzie efekty pracy.
  Radny - to samo.
  Ja się nie czepiam. Ja płacę na nich w podatkach i mam prawo wymagać. Przeszkadza ci to to już twój problem. Nie musisz ze mną jeździć ja mam z kim a motywacji moich przejazdów i chęci jazdy z innymi i tak byś nie zrozumiał więc się nawet nie staraj.
 • 22.08.2017 - 20:40
  o czym my mówimy. stary plac zabaw to była ruina - fakt że było dużo zabawek ale ani jedna cała i nie zniszczona - połamany podest do równoważni, połamane zabawki bujaczki, ułamane szczebelki w drabince itp. itd..
  to co jest teraz to splunięcie w twarz rodzicom małych dzieci przez radnego i sołtysa a także wszystkich w UMiGm Myślenice z szefunciem tego cyrku na czele.
  co to ma być?
  plac zabaw czy próba ratowania własnego sumienia przez jakiegoś wybrańca narodu - na zasadzie "przecież macie nowy plac".
  kury u sąsiada mają więcej miejsca do zabawy niż dzieci na tym placu.
  Pytam się co się stało ze starymi zabawkami? Bo widziałem je kiedyś po demontażu na ciężarówce pod domem pewnego radnego w Porębie. Czemu tam było Panie Dąbrowski! Ma Pan zakład utylizacji czy co?

  Druga sprawa. Wyrwano z ziemi stare zabawki a dziury po nich zasypano na odwal się ziemią. jest nie równo i dzieci mają kolejne zagrożenie kiedyś zepsute zabawki teraz krzywy teren koło jednej!!!! zabawki. Nie ma gdzie wyrzucić śmieci więc leży na trawie, nie ma gdzie roweru zostawić jak się z dzieckiem przyjedzie więc leży na trawie. Trawa taka że jak człowiek odejdzie od roweru to go potem ciężko znaleźć. Może by tak łąkę OSP kosiło nie tylko przed festynem.

  Wszyscy ręce do ludzi wyciągają - polityczni przed wyborami, OSP co roku z kalendarzami, księża na festynie i na składkach - a jak przyjdzie zrobić coś dla dzieci to nie ma komu.

  Przyjdzie i na Was czas rozliczeń za to zachowanie. Teraz ABG na murze szkoły i na starej strażnicy. Jak olejecie temat małych dzieci to niedługo na innych murach bo dzieci w Trzemeśni nie mając gdzie się bawić poszukają sobie rozrywki. Nie zadbacie o małe to jako starsze się Wam odpłacą.

  Więc do roboty

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018: Czy powinny odbyć się w święto narodowe 11 Listopada? [SONDAŻ]

 • 27.09.2017 - 18:27
  co to za różnica czy w zwykłą niedziele czy w dzień święta państwowego? ludzie i tak mają wolne od pracy, kto będzie chciał pójdzie kto nie zostanie w domu - jak zawsze. nie oszukujmy się że na marsze niepodległości chodzi nie wiadomo ile osób i że to komuś przeszkadza w głosowaniu. jednemu przeszkadza że w niedzielę bo ma wolne i chce wyjechać i nie może głosować więc i 11 listopad dobry.

Ulewne deszcze potrwają kilka dni. Poziom rzek może niebezpiecznie wzrosnąć [WIDEO]

 • 21.09.2017 - 19:30
  powodzianin fajna strona z modelem gfs tylko jak się w tym wyznać ile spadnie deszczu?

Myślenice - Kraków ,busy,autobusy.

Linia kolejowa Kraków - Myślenice: Podpisano porozumienie w sprawie budowy

 • 10.09.2017 - 19:19
  majchrowski zawsze ma ten sam wyraz twarzy bez względu na to czy się cieszy czy smuci.

  idefix nie burmistrz zbuduje tylko pkp na spółkę z władzami samorządowymi. niby co burmistrz zbuduje prywatne tory po których będzie jeździł prywatny tabor?

  nie ma co bić piany dobrze że podpisali. obyśmy doczekali tej kolei do Myślenic.

Linia kolejowa z Krakowa przez Świątniki Górne do Myślenic. Czy to możliwe?

 • 14.08.2017 - 12:46
  i bardzo dobrze niech zrobią kolejkę do krakowa analogiczną jak z wieliczki. jak cena będzie tak samo atrakcyjna jak z wieliczki to po roku wszyscy busiarze pójdą na kuroniówkę. przystanki w krakowie są w super miejscach. pociąg nie stoi w korku bo jakiś de..bil postanowił rozpędzić swoje stare audi do 150km na zakopiance lub jakiś dawca nie chciał sprawdzić twardości przydrożnego drzewa swoją osobą.
  pytanie tylko gdzie w myslenicach byłby dworzec? koło niego duży parking jak w wieliczce? teren troche pagorkowaty więc trzeba robić od zera w wieliczce były stare tory a u nas nie ma nic.
  jednak jestem za dobry pomysł w dobr stronę. mozna kase z ue jeszcze wytagrac więc szybciutko.

Kraków nie chce busów w centrum. Jak będziemy dojeżdżać?

 • 17.06.2017 - 14:58
  i busy zostają do końca czerwca. pierwsze z wielu ustępstw. poległeś o wielki :)
 • 15.06.2017 - 7:55
  jak ktoś pracuje na Armii Krajowej to z Myślenic jedzie autem obwodnicą a nie bus + mpk chyba że nie ceni swego czasu lub nie ma auta. to samo Rybitwy, okolice huty i wiele innych lokalizacji.

  podałeś dworce na śląsku - żenujące. mogę ci podać jako kontrargument warszawkę i parkingi pod każdą estakadą za free a w krk jeden parking pod estakadą koło RDA i do tego płatny!! mnie także nie kręci jazda buswozami bo to żaden komfort jak muszę jadę szwagropolem choć za 6 zł to jednak warunki o niebo lepsze.

  Rabka i inni jadą z RDA i co z tego. skoro są tacy fajni i chętni do stawania na dworcach to czemu w Myślenicach omijają dworzec tylko jadą pod estakadę? za drogo? czy wystrzelali się z kasy w krk?

  jeździsz rowerem fajnie kolejny ....... jak mieszkasz w krakowie to można wozić się rowerkiem ale dojazd nim z Myślenic to słaby pomysł że niby co mam go wziąć do busa i potem wysiąść z busa i dalej na swoim dwukołowcu? wyprowadziłeś się z kmy do krk to gratuluję. widać dlaczego masz takie a nie inne podejście kolejny napływowy krakus jakich co dzień widuję na ulicach i w marketach. szkoda słów.

  ludzie tempaku protestują nie dla tego że lubią tylko dlatego że okolice dworca i pawia mają super komunikację i można się tam przesiąść wszędzie. takiego plusu nie ma okolice monte czy ice czy inne podane. poza tym co to za cena 5,5zł do krk busem kontra 3,8 zł w mpk jednoprzejazdowy lub 2,80 za 20 min pod warunkiem że akurat coś ci przyjedzie bo mpk też nie zawsze jeździ wg rozkładu bo np szyna wyskoczy i pół miasta stoi. mpk jest relatywnie drogie i wolne ludzie w Wieliczce już dawno to skumali i dlatego kolej jest tam głównym środkiem transportu. gdyby do Myślenic jeździło coś takiego też by ludzie to wybrali zamiast zakopianki i mpk.

  ja uważam że będzie źle ale głównie dlatego że jeden przystanek na alejach do wsiadania i wysiadania to za mało. sami studenci z uczelni teraz wchodzą pod uczelniami a po zmianach będą musieli dymać pod jubilat im tez naskoczysz bo wybrali naukę w krk? kraków jak każde miasto wojewódzkie rozwija się za pieniąze regionu dlatego masz tu tyle szpitali, szkół uczelni itp bo wessało kasę na te inwestycje. tak samo warszawa stolica więc tam wszystkiego jest więcej i łatwiej dostępne. nie naskauj na ludzi z powiatów że jadą do krk jada bo musza bo np szpital dziecięcy masz tylko w prokocimiu lub mniejszy w rabce. wiadomo ludzie jada na prokocim bo większy i lepszy. takich powodów dojazdu mogę ci mnożyć setki.

  ja czekam aż pierwsza obwodnica zostanie całkowicie wyczyszczona z pojazdów - tylko służby + mpk. ciekawe jak wtedy będą wyli krakusi i inni.
  po drugie płatne parkowanie w całym mieście i nie ważne czy masz meldunek czy nie w krk każdy płaci tyle samo i ciekawe gdzie wtedy staniesz.
  po trzecie buspasy na każdej ulicy w krk gdzie są min. 2 pasy w jednym kierunku i całkowity zakaz wjazdu na niego innym pojazdom poza służbami - w tym rowerom także :) - ciekawe jak wtedy będziesz jeździł rowerkiem ? po chodniku wbrew przepisom? czy razem z autkami w korku?
  po czwarte - rozwój kolei na miarę skm w stolicy lub trójmieście. ciekawe jak szybko padnie mpk lub o ile podniosą ceny biletów aby ten upadający twór ratować.

  mnożyć ci dalej przykłady zmian jakie można wprowadzić czy wyjesz tylko dlatego że ta akurat cię nie dotyczy - mówię o busach
 • 14.06.2017 - 20:06
  taaaaaa

  ciekawe jak ten Kraków sobie poradzi bez ludzi którzy każdego dnia dojeżdżają do niego z okolicznych powiatów do pracy? Ciekawe jak sami krakusi sobie z tym poradzą? Samych banderowców naprzyjmujesz? Powodzenia i spokojnego snu wtedy Ci życzę - takiego samego jak mieli rodacy na Wołyniu gdy ich zarzynali. No ok to nie na temat :)

  Żeby było jasne ja także popieram zmiany w kursowaniu busów. Uważam że busy z południa regionu winny kończyć swoje kursy albo na Borku Fałęckim - i dalej dobrze rozwinięta komunikacja miejska a nie to co jest teraz - czyli dojazd do dalszych dzielnic z kilkoma przesiadkami. Ewentualnie dojazd do pętli pod ICE. Czemu bursiarze nie chcą na RDA ? może dlatego że jest drogo, może im nie pasuje a może układ drogowy jest tam do bani i nie przyjmie naraz tyle busików co każdego dnia wozi ludność na południowe powiaty?

  Osobiście uważam że to co ma być teraz będzie porażką le z punktu widzenia wejścia do busa. Teraz bus staje w zasadzie na każdym przystanku MPK wzdłuż alei. A po zmianach ma być jeden przystanek - chyba Jubilat w kierunku na Myślenice. Wyobrażasz sobie te kilkadziesiąt a w godzinach szczytu kilkaset osób czekających na busy i ile to czasu zajmie aby wejść do busa zapłacić i tak x razy pasażerów. To dopiero zablokuje aleje w tym rejonie. Nie mówiąc o tym że sam przystanek będzie ostro zatłoczony.

  Problem by się rozwiązał gdyby do Myślenic była kolej tak jak do Wieliczki. Gdyby coś takiego jeździło tak samo często i szybko oraz tanio jak do Wieliczki ludzie by się tym wozili niestety kolejki nie ma i nie będzie nigdy więc ludzie z południa są skazani na busy lub własne auta. Pamiętaj że jeden bus to min 15 auta mniej - gdyby każdy pasażer zamiast busem sam jechał swoim autem do pracy. Pomnóż to razy ilość busów i pasażerów. Ciekawe ile będziesz stał w korku gdy ludzie porzucą swoje busiki i przesiądą się do aut ?

  PS to że ktoś ma rejestracje WD nie znaczy że jest z Warszawy, to że ktoś ma KR nie znaczy że jest z Krakowa a to że ma KMY lub KWA nie znaczy że jest z powiatu.
 • 13.06.2017 - 18:47
  a drogi w Krakowie to niby z opłat i podatków lokalnych zbudowali?

Zebranie wiejskie trzemeśnia

 • 22.05.2017 - 19:10
  gdzie niby ta spalarnia ma być? przed strażnicą? czy w lesie? czy między kościołem a cmentarzem ?
 • 21.05.2017 - 12:21
  nie byłem bo nie mogłem a mnie to interesuje bardzo. co było poruszane na zebraniu wiejskim w trzemeśni 20.05.2017?
  czy była mowa o placu zabaw przed strażnicą - jakiś remont lub wymiana starego syfu?
  czy będzie droga od dps wzdłuż rzeki?
  czy będą chodniki od kościoła w kierunku poręby?

  a może jakieś inne inwestycje poruszyli?

Wspólne dojazdy do pracy

 • 30.03.2016 - 14:21
  szukam dojazdu trzemeśnia przez myślenice - kraków mateczny lub skrzyżowanie powstańców/tischnera - myślenice lub trzemeśnia.
  pracuje od 7 do 15 ale moge to zmienić w razie potrzeby jakby był stały dojazd.
  szukasz pasażera daj znać.
  tel. 798 790 052 lub na maila

Pizzeria w myślenicach

 • 30.06.2013 - 11:37
  raz jadłem pizzę w myslenicach - to było u sovy:(
  paskudztwo z mikrofali. żenada. ale obsługa wynagradza straty :) czekasz kilkanaście minut (pewno musi się rozmrozić z zamrażalinka) a potem są tak zakręceni że zapominają naliczyć na paragonie za placek :)

  haha dali syf i mieli syf :)

sylwester w sovie

 • 30.06.2013 - 11:27
  byłem raz i nigdy więcej.

  zamóiłęm pizzę - dostałęm placek podgrzany w mikrofali z kilkoma kawałkami pociętego kurczaka kóre akurat w mikrofali nie siedziały więc były zimne. pizza z mikrofali to przesada tym bardziej że zapytałęm wcześniej kelnerkę czy mają piec czy mikrofalę i padła odpowiedź że piec. Szkoda słów ale i tak i tak wyszło na moje.
  ostatecznie kelnerka była tak niekumata w obsłudze kasy fiskalnej że naliczyłą nam opłate tylko za piwo a o tym paskudztwie z mikrofali i sałatkach - z zamrażalnika ale to już znajomi "zjedli" - zapomniała. Podawanie "świeżej" sałatki w zimie jest lekką przesadą dlaczego od razu nie mówią uczciwie klientowi - sałatka jest ale skłądniki są z zamrażlnika bo w zimie nic nie rośnie :) ale cóż raz można pójść człowiek był zwiedził nic prawie za to nie zapłacił :) więc niech sobie dalej kręcą wały. ruch mają więc chętni są. Szkoda tylk że nie pilnują na sali żeby nie palić ale i na to jest sposób :) wszak skoro klienta się nie szanuje to i klient potrafiący pisać wie co zrobić w takiej sytuacji :)

  narka i dla napianaczy - nie jestem związany z żadną knajpą po prostu zaprosili nas tam znajomi więc swoje refleksje opisałęm - wiem że moga boleć i czytając te napinki powyżej pewno i zaraz na mnie sie posypie :) ale zwisa mi to
Pokaż więcej komentarzy