Górki ruszyły w bój!
Sport 6

Nastąpiła inauguracja rozgrywek piłkarskich myślenickiej B klasy w której swoje mecze rozgrywa drużyna Górek Myślenice

Podliczamy LKS Górki
Sport 8

Dobiegły końca rozgrywki jesiennej rundy myślenickiej B klasy, w których bierze udział drużyna Górek Myślenice-podsumowujemy występ myślenickiej drużyny

Zwycięska passa trwa.
Sport 2

Górki Myślenice odniosły piąte z kolei zwycięstwo w rundzie wiosennej myślenickiej B klasy. Tym razem myślenicka drużyna zwyciężyła 3:0 Orła Nowa Wieś

Festiwal bramek w Jaworniku
Sport 3

Górki Myślenice rozgromiły Krzemień Jasienicę 10:0. Drużyna gospodarzy była tłem dla piłkarzy z Górnego Przedmieścia. Przez 90 minut gra toczyła się na połowie piłkarzy z Jasienicy

Conavia Konary-Górki Myślenice 0:2
Sport 3

Po niezwykle emocjonującym spotkaniu zespół Górek pokonał na wyjeździe jedną z czołowych drużyn myślenickiej B klasy-Conavię Konary 2:0