Mohikanin Pietja

Widzieliście ten projekt? Tak mógłby wyglądać myślenicki Rynek po rewitalizacji

 • Pietja 11.05.2017 - 11:44
  Rewitalizacja z kolejnego kredytu czy może z wypracowanych środków ?

Co tam Panie w polityce?

 • Pietja 14.01.2017 - 23:57
 • Pietja 14.01.2017 - 23:10
  Walker84 napisał/a:
  Miło mi że Michnik ma bul dupy :)
  I tyle w temacie. Nie mogą nic zrobić .
  To dobrze bo już myślałem że Ci rozum odebrało i na swołocz liberalną cię nawrócono siłą ;)
 • Pietja 14.01.2017 - 10:35
  Walker84 napisał/a:
  Miło mi :)
  Poważnie? Sam się zakwalifikowałeś do lemingozy ? Cóż za odwaga, a może to tylko nienawiść do prawicy ? Coś w stylu "z każdym byle nie z pisem" ?
 • Pietja 14.01.2017 - 9:57
  A na Czerskiej płacz i zgrzytanie zębów, które jeszcze się ostały, bo nie obniżono Polsce ratingów :(
  Straszne rzeczy. Co oni teraz wymyślą? Jaki będzie kolejny straszak, by trzymać w napięciu tych biednych lemingów? Przecież muszą utrzymywać stały stan zagrożenia bo leming, jak to leming, bez pomocy zdechnie :(
 • Pietja 13.01.2017 - 23:25
  Warto dodać że ONZ właśnie stwierdził, że Assad używa broni chemicznej. czyżby powtórka ściemy Irackiej ? https://www.facebook.com/Lemingopedia/videos/946778072119901/

  Dzisiaj Izraelskie lotnictwo zbombardowało bazę w Damaszku. Ktoś jeszcze ma jakieś pytania ?
  http://www.konflikty.pl/aktualnosci/wiadomosci/izrael-nalot-na-damaszek/
 • Pietja 13.01.2017 - 21:39
  WKibic napisał/a:
  Kaczyński się bawi, Ty się cieszysz, a co ma z tego Polska? Rechot samobójców, raczej ojczyznobójców.
  Skoro nawet tego nie potrafisz zrozumieć to moje odpowiedzi są bezcelowe.

  WKibic napisał/a:

  Odwracanie kota ogonem to podstawa propagandy pisowskiej, której powiewy alpejskiego powietrza nie zmienią. Brak szacunku dla faktów eliminuje Cię jako polemikę. Emocje i zemsta dopełniajá reszty.
  Oczywiście, znowu hipokryzja z ciebie ulatuje. nałykałeś się propagandy z czerskiej jak Smok Wawelski smogu :) Fakty są takie jak napisałem powyżej. Ta cała opozycja to kabaret i nawet resortowi dziennikarze tego nie kryją ale oczywiście ty jesteś zaszczepiony na fakty. Kodziarstwo samo się pięknie utylizuje od wewnątrz. Nie potrzeba im żadnej pomocy z zewnątrz. Pozytywny to fakt, bo tak jak myślałem, większość popierających KOD to ludzie, którzy uwierzyli w ich słowa. Teraz to zweryfikowali co jest dowodem na to, że jednak nie są idiotami.
 • Pietja 13.01.2017 - 14:41
  Cieszę się razem z tobą, że pajace zeszły z mównicy bo już mnie się nie chciało oglądać tych śpiewów a raczej kwików i recytacji.

  Cieszę się jak został zaorany Budka, Rzepliński i reszta pajaców, którzy ciągle powtarzali że Trybunał może sprawdzać zgodność uchwał z Konstytucją a teraz takiemu Budce się stwierdziło, że Trybunał nie ma prawa badać uchwał sejmowych.

  Cieszę się, że Czerska kwiczy z powodu braków reklam państwowych a Michnikowi ponownie zaczyna się progres jąkactwa.

  Cieszę się że koderaści zostali wypstrykani z kasy, jak pospolite jelenie a nowoczesna wygrywa z platformą w dyscyplinie "strzelanie we własne kulasy"

  Cieszę się jak słucham tych niedorozwojów prokuratorskich, jak nimi czołgają w komisji AG.

  Cieszę się na myśl, że okupujący Sejm dostaną po portfelach o Szczerba zaczyna zagrażać Petru w kompromitowaniu się przed kamerami.

  Z wielu rzeczy jeszcze się cieszę, ale nie chce mi się już pisać i dolewać oliwy do waszych ociekających jadem płomieni nienawiści.

  Kaczyński bawi się opozycją i wami, zindoktrynowanymi przez Michnika pacynkami jak przedszkolak.
 • Pietja 13.01.2017 - 11:05
  Jak to wczoraj powiedział ziejący nienawiścią Niesioł "Dzięki takim zgromadzeniom, dzięki takim hasłom odzyskamy, co nam podstępem zabrano!"

  Żyli przez 8 lat w luksusach i nie pozwolą na to, by ktoś, za pomocą kart wyborczych odebrał im nieograniczony dostęp do koryta i pieniążków publicznych.

  http://wpolityce.pl/polityka/322973-kto-ma-watpliwosci-o-co-chodzi-w-tej-awanturze-niech-poslucha-slow-stefana-niesiolowskiego-mowia-wszystko


  Witam po dłuższej nieobecności :) W Alpach nie spotkałem niestety Schetyny. Pewnie jeździł zamaskowany, by go nikt nie rozpoznał ;)
 • Pietja 20.12.2016 - 15:45
  Czyżby koniec sporu trybunalskiego? "Profesor od siedmiu boleści" będzie teraz łowił ryby lub pasał kozy ?
  http://niezalezna.pl/91017-bardzo-wazna-decyzja-sedzi-przylebskiej

  A w mediach zachodnich oczywiście jak zwykle kłamliwa propaganda podobnie jak w wybiórczej, gdzie pierwszym newsem było iż to Polska ciężarówka wjechała w tłum i że był to prawdopodobnie zamach terrorystyczny. Ci co byli na bieżąco z wiadomościami wiedzieli o co chodzi ale dla przypadkowych czytelników i tych co czytają wyłącznie nagłówki, był odpowiednio spreparowany. Tak też poleciał kopiowany w świat.

  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03490-Czasy-sie-zmienily-metody-pozostaly-takie-same.htm
 • Pietja 20.12.2016 - 14:48
  bono napisał/a:
  Prorok czy co?
  Skąd wiedziałeś co napiszę?
  Ale dzięki za radę- trzymam.
  Mała wpadka :(
 • Pietja 20.12.2016 - 14:46
  bono napisał/a:
  z Mojżeszem, (jak napisał Mohikanin i usunął) zgoda.
  Nic nie usunąłem. Ktoś chyba cię zaczyna blokować ;)
  Dobra zmiana :)
 • Pietja 20.12.2016 - 12:42
  To trzymaj ten portret bo może niedługo ci życie uratuje ;)
 • Pietja 20.12.2016 - 12:19
  A jaka ma być merytoryczna rozmowa z osobami, które w obliczu faktów nazywają każdego który nie wpisuje się w ich światopogląd wariatem, którego lepiej nie słuchać i wykluczyć ?
  Miecz ma dwa ostrza. Jedno tnie w czasie ataku a drugie odwrotu. ubecja czy kapusiostwo przechodzi z rodziców na dzieci przez wychowanie i wiedział to nawet Mojżesz ciągając tych izraelitów 40 lat przez pustynie. Stare pokolenie urodzone w niewoli musiało wymrzeć by nie zatruwać rozumu młodemu.
 • Pietja 20.12.2016 - 2:05
  Józef Bąk napisał/a:
  WKibic = Andrzejek P. z Pcimia. Sfrustrowany looser, przegrał wszystko co mógł przegrać.
  Żartujesz ? To jest Andrzejek ? Ale jaja, ale jaja :)
  Największa zakała Pcimia we własnej osobie :)
 • Pietja 18.12.2016 - 23:20
  Lukaszz napisał/a:
  Pośle Kaczyński - Warszawa cię kocha, KRAKÓW cię kocha, Polska cię kocha.

  https://www.facebook.com/ania.daniszewska.94?fref=nf
  ubecja i ciemnogród jest wszędzie, jak widać ;)
  Nocna Zmiana 2 upada a jutro ostatnia linia obrony odchodzi z TK. Coś za łatwo to wszystko poszło :)
 • Pietja 16.12.2016 - 2:13
  WKibic napisał/a:
  Mohikanie osiągnął dno. Podobne gnioty o Komorowskiego przodkach, ale także wujku z NKWD Jarosława Kaczyńskiego krążą. Bubel to skandalista antysemicki, kandydował na prezydenta.
  Nie podniecaj się. Nie cierpię Kwaśniewskiego więc mogę. To szuja za którą też się zabiorą w odpowiednim czasie :)
 • Pietja 15.12.2016 - 16:30
  Na początek wzięto więźnia, który na piersi miał zawieszony krzyż.
  Bartkowski kazał zdjąć krzyż, lecz przesłuchiwany odmówił. Stolzman kazał Bartkowskiemu powiesić go na haku na łańcuszku od krzyża. Postawiono delikwenta na taborecie i ręce i nogi miał związane, i łańcuszek powieszony na haku. Następnie Bartkowski raptownie wyrwał ławkę spod nóg. Łańcuszek pękł pod naprężeniem, ale jednocześnie przeciął prawdopodobnie tętnice. Krew zaczęła lać się jak z „kranu”. Po kilku minutach ten człowiek już nie żył. Kazano mi pomoc wynieść zwłoki i zmyć podłogę. Krzyż zmywał NKWDzista. Osobiście słyszałem jak Stolzman mówił do Bartkowskiego, że krzyż ten weźmie do domu na pamiątkę.
  Następnym do przesłuchania był młody Polak. Związano mu ręce i nogi oraz powieszono jak świniaka na haku. Obnażono dolna cześć ciała i Bartkowski szczypcami zaczął ściskać przyrodzenie. Nastąpił niesamowity krzyk bólu torturowanego człowieka. Stolzman kazał przerwać tortury i zapytał czy już sobie przypomniał, skąd mieli na statku narkotyki. Młody człowiek wskazał na małżeństwo z córka, którzy prawdopodobnie mieli się zajmować transportem narkotyków na statki. W pierwszej kolejności wzięto seniora rodu. Żonę i córkę że związanymi rękoma posadzono tak, żeby wszystko widzieli. Zaczęto mu zrywać paznokcie z rak i nóg. Żeby nie krzyczał zatkano mu usta. Torturowany człowiek kilkakrotnie mdlał. Łamano mu palce u rak i nóg, i ręce. Gdy zdjęto mu opaskę z ust Bartkowski zapytał go, czy będzie zeznawał – odpowiedział, ze tak.

  Po zgwałceniu kobiet, Stolzman wziął ze stołu aparat, rozerwał pochwę, a Bartkowski wepchnął nagrzany pręt do czerwoności w skrwawiona pochwę dziewczyny. Nastąpił niesamowity krzyk bólu. Tak samo postąpiono z matka dziewczyny. Niepotrzebne kobiety wyniesiono do następnego pomieszczenia, gdzie zostały zastrzelone.
  Stolzman Izaak w dalszym ciągu prowadził śledztwo w stosunku do torturowanego mężczyzny, nie wierzył jego zeznaniom, ze ten z uporem maniaka powtarzał, ze narkotyki zostały przywiezione z Urzędu Bezpieczeństwa Szczecin. W pewnym momencie kazał nagrzać pręt, a Bartkowski z cala siłą wepchnął w odbytnice, powtórzył się ten sam scenariusz – ryk człowieka mordowanego.
  Po tej sadystycznej zabawie został zastrzelony, strzałem w tył głowy. Wykonawca był Leebe Bartkow ski.
  Izaak Stolzman zaś zarządził przerwę na obiad. Gdy chciałem opuścić przybytek zbrodni i zapytałem czy mogę pójść do domu, Stolzman powiedział, że zostanę i pójdę gdy przyjdzie czas. Po jakimś czasie powrócił z obiadu Leebe Bartkowski, stanął w rozkroku i powiedział do mnie: „Nu ty Goj, czy wiesz, ze nasze kamienice a wasze szubienice, za chwile zawiśniesz na tym haku !!!”

  Zeznanie pod przysięgą złożył Dominik Dzimirowicz

  https://wzzw.wordpress.com/2013/08/07/kim-byl-ojciec-prezydenta-aleksandra-kwasniewskiego-zdzislaw-kwasniewski-%e2%98%9a%e2%97%99%e2%97%99%e2%97%99/
 • Pietja 15.12.2016 - 13:59
 • Pietja 13.12.2016 - 13:10
  A sprawa Aleppo jak widać została załatwiona pozytywnie :)
  Ciekawe ile tutaj łykało "prawdę, całą dobę", że należy obalić Assada ?

  http://pikio.pl/pilne-aleppo-odbite-z-rak-rebeliantow-feta-na-ulicach-video/ #

"Dobra zmiana" PiS

 • Pietja 14.01.2017 - 10:44
  Mnie raczej ciekawi jak skorzysta Kijowski i koderaści, bo teraz to tam chyba tylko potencjalne złodziejaszki będą dryfować w nadziei, że może coś szarpną ze stołu pańskiego ;)
  Nie ma już ratunku dla totalnej opozycji, przynajmniej przy takim scenariuszu jaki mieli do tej pory.
  Albo zaczną normalnie działać, albo za miesiąc poparcie będzie jednocyfrowe, bo już się do takiego zbliża.

  Polacy może wcale nie są tacy głupi jakby się tym wszystkim liberałom zdawało. Wystarczy ich lekko wstrząchnąć faktami i zaczynają otwierać zaropiałe oczy ;)
  Swoją drogą to ta cała opozycja sporo uświadomiła społeczeństwu, które wreszcie zaczęło kumać tą całą politykę i samo to już cieszy :)
 • Pietja 14.01.2017 - 10:09
  Problem w tym, że oni za Czerską i TVN24 cały czas powtarzają, że Ziobro poluje na Sędziów z poprzedniego rozdania, a on pięknie rozgrywa i udowadnia hipokryzję Rzeplińskiemu, Budce i innym Zollom, Strzęboszom, którzy przez cały rok twierdzili, że TK może kontrolować uchwały sejmowe, zresztą sam Rzepliński w zdaniu odrębnym to napisał, po czym nie dopuszczał sędziów wybranych przez PiS.
  Teraz nagle oburzenie, że Ziobro wrzuca do TK ten właśnie temat.
  Trybunał nie ma prerogatywy by oceniać uchwały sejmowe i zostanie to oficjalnie przez Trybunał potwierdzone. Biedni Sędziowie Sądu Najwyższego i Administracyjnego, którzy mieli nadzieję, że nie będą respektować wyroków TK, gdy w przyszłych orzeczeniach będą brać udział Sędziowie z tej trójki z wyboru PiS. Tak sobie zaplanowali a tu Ziobro im wyskoczył i zaknebluje mordeczki wyrokiem TK :)

  Normalnie kabaret, jak się słucha tych wszystkich mądrych przesiąkniętych liberalnymi mediami robiącymi im z mózgów papkę :)
 • Pietja 20.12.2016 - 14:42
  Endrju napisał/a:
  Ale o co konkretnie chodzi?
  Rusofobia. Sprawa Syryjska. Medialna propaganda kłamstwa na każdym kanale i w każdej gazecie. Niektóre kłamstwa są jednak ponad podziałami :(
 • Pietja 18.12.2016 - 23:23
  Żadnego obalania rządu nie będzie. Kto wam takich głupot nagadał? Wierny współpracownik i pomocnik Kiszczaka - Michnik :(
 • Pietja 17.12.2016 - 11:46
  Ci co mówią, że chodzi o wolność mediów niech się w głowę najpierw pukną.
  W Sejmie od dawna był chaos i tylko ten, kto nie oglądał tych wszystkich "wywiadów" w biegu, tego nie widział.
  Porównanie

  http://niezlomni.com/wolne-sa-media-innych-krajach-krotkie-zestawienie/
 • Pietja 16.12.2016 - 2:15
  Wkurza mnie że wszystkie media kłamią w sprawach polityki zagranicznej. Jedno wielkie kłamstwo od Wyborczej, Newsweeka po Gazetę Polską i Republikę. Totalna propaganda kłamstw :(
 • Pietja 15.12.2016 - 17:34
  Był Pinior jest i Frasyniuk ;)
  Czego boją się wszystkie szuje, że tak bardzo wzajemnie się wspierają?
  Czas pokaże ;)

  http://polskaniepodlegla.pl/wydarzenia/item/9744-tylko-u-nas-byly-ziec-oskarza-wladyslawa-frasyniuka-o-korumpowanie-urzednikow-i-oszustwa-na-cle
 • Pietja 15.12.2016 - 13:12
  Walker84 napisał/a:
  Raczej nie oni nie czytają projektów..
  W Gazecie Szechtera ją źle zinterpretowali a to zwalnia od uruchamiania własnych szarych komórek :)
 • Pietja 15.12.2016 - 0:06
  Lukaszz napisał/a:
  Z OSTATNIEJ CHWILI.

  Sejm przyjął ustawę o zgromadzeniach, ograniczającą wolność demonstrowania.
  W rocznicę stanu wojennego. Co za wyczucie czasu!
  Przyjęli też wszystkie swoje ustawy o TK.
  A ustawę czytałeś ?

Kocham PiS

 • Pietja 22.12.2016 - 19:50
  WKibic napisał/a:
  Profesor Andrzej Zoll powiedział, że to już nie jest państwo demokratyczne i tego się trzymam. Zollowie z Myślenic do Krakowa trafili. Mikołaj Klakurka doktor praw UJ ( Duda przy nim to miernota) i wielu innych to ich protegowani.
  Tak, tak ;)
  A wczoraj w Kropce nad I, Zoll stwierdził, że 3 nowych sędziów, których Rzepliński nie chciał dopuścić do obrad ale dał im gabinety i pobierali pensje, nie będą dobrymi i niezależnymi sędziami bo są z politycznego nadania i będą trzymać z pisem :) Ciekawe, bo jak Rzepliński jawnie politykował a wręcz był całym motorem platformerskiej nagonki, pisał ustawy o TK, samemu sobie, to Zollowi to nie przeszkadzało :)
  Zoll to marionetka i tuba propagandowa platformy i każdy to od dawna wie.
Pokaż więcej komentarzy