Bulage

Powiat: Koalicja KWW Forum Ziemi Myślenickiej i Wspólnie dla powiatu

 • Bulage 13.11.2018 - 20:15
  Teraz będą doić powiat. Pan Ostrowski ich nauczy, jest debeściakiem w tej dziedzinie.

Jeszcze Burmistrz, czy już nie?

 • Bulage 13.11.2018 - 18:44
  Bardzo jestem ciekaw, czy Pan Ostrowski też szastał by tak miejską kasą gdyby wybory wygrał Pan Halek. Teraz widać jak na dłoni jak troszczył się o finanse miasta.

Krzysztof Halek podpisuje kontrakt dla Myślenic, prezentuje program i kandydatów na radnych [WIDEO]

 • Bulage 06.10.2018 - 18:58
  Ale Wy jesteście naiwni. Teraz jestem przekonany że strach zagląda w oczy Panu Halkowi, Ostrowskiemu i całej podległej Im biurokratycznej ferajnie. Jak można wierzyć w te obietnice? Mam pytanie, czy jak nie uda się ich spełnić Pan Halek ustąpi ? Nie, powie że się bardzo starał ale nie zależało to tylko od niego i niestety nic na to nie poradzi. Zastanawiam się co tam się musi dziać że poszli tak va banque.

Rozbudowa żłobka, modernizacja budynków i inwestycja w dzieci-to pomysł Krzysztofa Halka na edukację

 • Bulage 04.10.2018 - 12:54
  OKOKI napisał/a:
  Proponuję żeby obszedł wszystkie przedszkola w Myślenicach i tam te ćmoje -boje opowiadał ,tam znajdzie grono wiernych i naiwnych słuchaczy.
  Znakomity pomysł OKOKI. Tam jest najlepsze miejsce na opowiadanie bajek.

Wybory Samorządowe 2018: Jarosław Szlachetka przedstawił program. Nazwał go „Planem dla Myślenic”

 • Bulage 04.09.2018 - 12:48
  Przypominam wszystkim negatywnie nastawionym, że Pan Szlachetka przedstawił program. Jeżeli zostanie wybrany można do z tego będzie rozliczyć. Jeżeli będzie wybrany Pan Halek, to na dzień dzisiejszy są dwa słowa -bezpieczeństwo i rodzina- Czekamy z niecierpliwością na resztę.

Pcim: KOD zakłócił rozpoczęcie roku szkolnego z udziałem wicepremier Beaty Szydło [WIDEO]

 • Bulage 04.09.2018 - 12:35
  Nie spodziewałem się że mój nauczyciel fizyki którego naprawdę lubiłem, będzie robił takie akcje.Gdy to zobaczyłem w necie pomyślałem sobie ..... nie zacytuję bo naprawdę Go lubiłem.

Wybory Samorządowe 2018:Gdyby odbyły się w sierpniu burmistrzem Myślenic zostałby...[WYNIKI SONDAŻU]

 • Bulage 03.09.2018 - 18:33
  blakmet napisał/a:
  Najlepsze jest to że Szlachetka pojawił się na meczu Dalinu w sobotę jak nigdy go wcześniej nie widziałem :) i zamiast patrzeć na boisko to w telefon patrzył calutki czas. Ale był zainteresowany wydarzeniem :) zaczęła się kampania widać. Jeden na orle a drugi na dalinie
  Z Twojej wypowiedzi wynika że Ty też nie byłeś zainteresowany meczem tylko tym co robi Pan Szlachetka, bo twierdzisz że cały czas patrzył w telefon. Żeby to wychwycić, musiałeś cały czas patrzeć na niego a nie na to co się dzieje na boisku.
 • Bulage 02.09.2018 - 16:37
  obserwator 3 napisał/a:
  Gdy proboszcz nakaże wybrać miernego Szlachetkę to postawie na nim krzyżyk, nawet gdyby Halek był świętym kontrkandydatem. Tyle w temacie tych wyborów.
  Oto przykład jak niektórzy potrafią bredzić. Podaj chociaż jeden przykład w którym proboszcz nakazywał głosowanie na Pana Szlachetkę lub Pana Halka. Typowa próba mieszania kościoła do sporów lokalnych. Dlaczego proboszcz miałby to robić ? Z tego co obserwuję Pan Burmistrz idealnie dogaduje się z proboszczem.
 • Bulage 01.09.2018 - 8:48
  Zastanawiam się dlaczego Pan Ostrowski sam nie kandyduje, tylko na siłę chce wsadzić na fotel burmistrza Pana Halka. Prowadzi go za rączkę jak małe dziecko.

Festiwal Biegowy Runmageddon w Myślenicach trwa [GALERIA]

 • Bulage 03.05.2018 - 22:43
  Przez trzy dni będą blokować dojazd do domów na ul. Leśnej , Górnej i na Chełm. Bardzo fajnie. Miejsce w którym będą przebiegać na ul. Leśnej jest delikatnie mówiąc nieprzemyślane , jadąc z góry nie widać czy ktoś przebiega, bo znajduje się ono zaraz za zakrętem i to jeszcze gęsto zarośniętym. Czy naprawdę nie można ich puścić po samych lasach. Terenów chyba nie brakuje.

SUŁKOWICE: Jaką nazwę powinna nosić ulica prowadząca do przedszkola?

 • Bulage 02.05.2017 - 14:35
  ul.Kuźni Młodych Talentów

Ten problem sygnalizujecie od lat. Czy policja z nowym komendantem zrobi porządek z parkowaniem?

 • Bulage 29.03.2017 - 17:15
  pan Kracy napisał/a:
  Na pewno ktoś pamięta "M-ki". Może czas odświeżyć niektórym pamięć?
  Ale gdzie teraz kupisz Nyski ? :)

Myślenice: Samochody nie wjadą na Rynek?

 • Bulage 21.01.2016 - 19:24
  Czy rynek jest miejscem dla rowerzystów ? No to jakiś żart . Od tego jest zarabie, tam jest przestrzeń do jazdy a nie środek miasta . Poroniony pomysł

Chełm: Śnieżą na stoku. Początek sezonu 6 stycznia

 • Bulage 01.01.2016 - 16:20
  Chyba coś im tam nie gra bo armatki w dzień nie pracują mimo ujemnej temperatury . Chyba wystąpił problem z wodą .

Kto powinien wystąpić podczas Myślenickiego Festiwalu Lata 2015?

 • Bulage 22.01.2015 - 17:41
  A może TSA . Ostatnio byli w Myślenicach w 1982 roku. Kto był wtedy na koncercie na pewno nie zapomni do końca życia . Orginalny pierwszy skład , zero lipy na koncertach czysta energia , wiem co mówię bo jestem na każdym ich koncercie gdy są w Krakowie . Jeśli chodzi o proponowane zespoły to COMA ponad wszystko

Rusza wymiana sieci wodno-kanalizacyjnej: Na tych ulicach spodziewajcie się utrudnień

 • Bulage 21.07.2014 - 10:13
  Który to już raz zrywają nawierzchnię z ul Piłsudskiego ? Kto za to płaci ? Czy ktoś odpowie za tak rażącą niegospodarność ?

Dobczyce: Od 1 czerwca można spacerować po koronie zapory

 • Bulage 02.06.2014 - 21:31
  Po co mają sprzątać brzegi zalewu , niedługo będą jakieś wybory to znowu jak to bywało wielokrotnie paru lokalnych politykierów rzuci hasło w stylu " UDOSTĘPNIĆ ZALEW DLA TURYSTÓW "a zaraz potem zwoła kilku frajerów że niby trzeba pokazać jakie to społeczeństwo jest odpowiedzialne, i posprząta im za friko teren przy zalewie . I w ten sposób po raz kolejny nie wydając grosza będzie czysto i schludnie . Tylko że ludzików i tak tam nie wpuszczą nie miejcie złudzeń .

Myślenice: Otwarcie stoku w drugi dzień świąt

 • Bulage 17.12.2013 - 20:16
  Jakie to ma znaczenie jak się dogadali . Ważne że wyciąg ruszy i będzie można pojeżdzić w Myślenicach. Dobrze że ta żałosna historia z zamykaniem stoku dobiegła końca i pewne osoby poszły po rozum do głowy . Wszyscy na tym zyskamy :)

Stacja Narciarska na sprzedaż, ale kto ją kupi? A sezon coraz bliżej

 • Bulage 10.11.2013 - 17:30
  już wszyscy zapomnieli co się stało w zeszłym sezonie? A gdzie jest spółka Artemida która przy pomocy syndyka i kilku mięśniaków wywaliła Paska na zbity ryj tydzień przed feriami . Wszystko było przygotowane, stoki naśnieżone ,wyratrakowane . Przyszli na gotowe z zapewnieniem że za Tydzień góra dwa ruszą z wyciągiem i co? ano jak zwykle wielkie G . Kilku cwaniaków myślało że zrobią niezłą kasę bo największe wydatki poczynił Pasek a oni mieli zbierać śmietankę. Ale okazało się że nawet tego nie potrafią . Banda amatorów !!!

Andrzej Urbański: Wodę można pić prosto z kranu

 • Bulage 14.05.2013 - 19:15
  Mam próbkę wody ,mogę podjechać i dać panu prezesowi ale pod jednym warunkiem , że wypije ją przy mnie .

Lepsza jakość wody w naszych kranach od kwietnia 2013 roku?

 • Bulage 18.01.2013 - 16:29
  I co z tego że woda będzie lepszej jakości, skoro w dalszym ciągu dostarczać ją będą za pośrednictwem starej sieci wykonanej z azbestu . Noże najpierw należało z tym zrobić porządek .

Stacja narciarska w Myślenicach zawiesiła działalność

 • Bulage 05.01.2013 - 15:59
  Nie rozumiem jak człowiek który nigdy nie posiadał prawa do dzierżawy majątku Eko -Sport-u w najlepsze działał tam od ubiegłego roku. Czy syndyk o tym nie wiedział ? Dlaczego wcześniej nie reagowano, tylko pozwolono na pracę Panu Paskowi, na równanie stoku , naśnieżanie ,przygotowanie drugiej trasy i nagle tydzień przed feriami nastąpiło przebudzenie syndyka i pojawiła się spółka Artemida która przejmuje cały interes. Coś tu śmierdzi .

Powiatowy Przegląd Amatorskich Zespołów Muzycznych: ODWOŁANY

 • Bulage 10.06.2011 - 15:49
  Ehhh... Ja to bym chciał zagrać ale przed TSA .A jakbym sie jeszcze wódki z nimi napił po sztuce to było by piękne ehhh...

Akcja: Kierowco, parkuj po ludzku

 • Bulage 06.06.2011 - 10:29
  Dokładnie tak jest. Pozorowana akcja bez żadnych konsekwencji idących za nią. Ciekawi mnie jedna sprawa. Czy ktoś ze Straży Miejskiej lub policji czyta to forum? Mam nadzieję że nie ,bo jeżeli czytają i robią to co robią(czyli zero reakcji) to znaczy że mają ludzi głęboko w d...
 • Bulage 31.05.2011 - 20:04
  Ja to wiem Marzenka ,tylko co z tego że ludziska wznoszą lament jak władzuchna ma to głęboko w ... Nie chce mi się przytaczać przykładów, ale codziennie wracając z pracy samochodem widzę dokładnie takie same obrazki.
 • Bulage 31.05.2011 - 16:17
  Cała ta akcja to jeden wielki pic na wodę. Ludzie nie produkujcie się bo to nie ma sensu. Niech się w końcu chłopaki ze straży miejskiej wezmą do roboty. Nie trzeba daleko szukać ,wystarczy wyjść z budynku urzędu miasta od strony Sokoła. Jeżeli tam nie interweniują to już nie wiem chyba są ślepi.

Dni Myślenic 2011: Trwają rozmowy z gwiazdami

 • Bulage 31.05.2011 - 16:25
  A co myślicie o starym dobrym TSA? Dżem grał w Myślenicach tyle razy, a z tego co pamiętam TSA było tylko raz i to jeszcze w ubiegłym wieku. Poza tym nikt tak nie zakręci publiką. Jestem pewien że byłby to wspaniały koncert

Sova: Koncert Roberta Kasprzyckiego

 • Bulage 28.03.2011 - 16:02
  Wspaniały koncert, świetna zabawa . Czapki z głów Panowie
 • Bulage 27.03.2011 - 18:53
  Czy nie dotarło jeszcze do ciebie Zdzichó że przestałeś być zabawny?

Powiatowy Przegląd Amatorskich Zespołów Muzycznych: Propozycja zmian

 • Bulage 28.02.2011 - 17:46
  Dlaczego wszystko kojarzy Wam się z kasą. Wszędzie tylko nagrody-kasa-nagrody -kasa. Ludzie czy najważniejsze dla Was jest te parę groszy czy satysfakcja że zagrało się dobrą sztukę? Odpowiedzcie sobie na to pytanie , a potem przemyślcie sprawę czy nie pomyliliście się z powołaniem.
Pokaż więcej komentarzy