Bleuet

Wybory Samorządowe 2018: Jarosław Szlachetka kandydatem PiS na burmistrza Myślenic [WIDEO]

 • 10.08.2018 - 21:36
  No to teraz mieszkańcy Myślenic mogą zacząć robić zakłady, gdzie stanie pomnik Kaczyńskiego, jak wygra Szlachetka. Jak to było? Szlachetka na zagrodzie równy wojewodzie?

Awantury o okręgi ciąg dalszy. Radni PiS odpowiadają radnym KW Macieja Ostrowskiego

 • 22.05.2018 - 21:56
  mistrzu69 napisał/a:
  Boże , oficjalne pismo i taki babol - " nie dorzecznie". Przecież chyba w podstawówce uczą, że "nie" z przymiotnikami piszemy razem. Kogo my wybieramy do tej całej Rady. Wstyd.
  Ba! Żeby tylko to... Interpunkcja i styl pozostawia wiele do życzenia. Panowie to na kolanie pisali? A może to brudnopis jest?...

Apteki w Myślenicach

 • 26.05.2017 - 21:11
  Agata123 napisał/a:
  Najdroższa w Myślenicach jest Niebieska Całodobowa koło Szpitala ! Masakra ceny o 20 zł nawet drozsze na jednym pudełku leku...A o obsłudze już nie wspomne i starszej Pani której nic się nie chce i obsługuje z łaską....
  Ano właśnie. Myślałam, że trafiłam na zły dzień starszej pani, a tu widzę, że to powszechny problem. Kiedyś chciałam kupić inhalator, ale najpierw dowiedzieć się jakie są ich rodzaje, czym się różnią, jakie są ceny. Pani przyniosła trzy, ale robiła to w taki sposób, jakbyśmy jej przeszkadzali, a jeśli chodzi o pytania, odpowiedziała tylko na to o ceny. Miałam wrażenie, że stara się, żebyśmy nie kupili żadnego, bo tak mało była nami zainteresowana. Popatrzyliśmy na siebie z mężem i poszliśmy sobie, skoro pani tak ładnie prosiła...

"PÓŁ ŻARTEM I CAŁKIEM NA SERIO"

 • 01.02.2017 - 2:07
  No i w zasadzie sie potwierdza, to o czym pisalam wczesniej i wiecej starac sie nie musze... Z mojej strony EOT. Zegnaj Kazimierzu o twarzy teskniacej za rozumem...
 • 31.01.2017 - 22:48
  Siedzę i ocieram łzy... ze śmiechu. Mnie jest brak ogłady, i nie rozumiem, i głupiam, a Ty "se myślisz". A jak ci się spodoba, to "se myślisz" jeszcze raz? Czyścisz mi monitor:))))
  PS. Zwroty, których używam, losuję ze słownika wyrazów obcych. No przecież:))))))))))))))
  PS2. Pieniądze na moje wykształcenie pochodzą od włoskiej Camorry, królowej angielskiej i cioci Gieni z Berdyczowa:)
 • 30.01.2017 - 23:10
  Mam rozumieć, że mnie Waćpan wyzywasz na poetycki pojedynek? To muszę Waćpana zmartwić, bo nie mam zamiaru tracić czasu na rywalizowanie z nim . Pojedynek jest godny, o ile godny jest jego powód i przeciwnik, a tu brak jednego i drugiego. I w jednym masz rację: nie rozumiem Twoich "wierszy", ale jakoś mam dziwne wrażenie, że gdybym się starała, to byłoby tak, jakbym próbowała zrozumieć konstrukcję futerału na cep.
  I tak mi się nasuwa pewien aforyzm, który pasuje jak ulał do tej sytuacji: "Nigdy nie dyskutuj z (i tu proszę wstawić dowolny ulubiony epitet). Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".

  Do WKibica:
  Ja tak tylko gwoli sprostowania - Bleuet skończył studia jakieś 20 lat temu:)

  Do Endrju:
  Porządnego trolla internetowego powinna jednak cechować inteligencja...
 • 28.01.2017 - 23:19
  Po pierwsze: nie kolego, lecz koleżanko. Miło mi.
  Po drugie: nie trzęsą mi się gacie, gdyż takowych nie posiadam, a nawet gdyby, to przed kim? <bezbrzeżne zdumienie>
  Po trzecie: gdzie napisałam, że coś/kogoś cytuję?
  Po czwarte: nie znoszę grafomanii, wolę dobrą literaturę.
  Po piąte: jeszcze bardziej nie znoszę fanatyków, obojętnie jakiej maści. Fanatyzm nigdy dobrze się nie kończy.
  Po szóste i każde kolejne: boli mnie kaleczenie języka polskiego (i nie ma to nic wspólnego z PO, PIS czy jakąkolwiek inną partią). Nie każdy musi pisać jak prof. Miodek, ale wypadałoby wysławiać się przynajmniej przyzwoicie. Polecam lekturę podręcznika gramatyki oraz słownika ortograficznego (ze szczególnym uwzględnieniem użycia cudzysłowu i myślnika). Szczególnie patriocie... Chyba że ten patriotyzm jest cokolwiek wybrakowany i miłości do języka nie obejmuje, natomiast żywi się wyłącznie nienawiścią do przeciwnej opcji politycznej.
  A na koniec sobie jednak zacytuję: "Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa" /Julian Tuwim/
  PS. Ciekawe czy ten wątek też wyleci, jak każdy poprzedni, w którym komentowałam Twoje utwory...
 • 28.01.2017 - 21:09
  Początkujący literaci zazwyczaj piszą do szuflady. Niektórzy jednak nie powinni z niej nigdy wychodzić...

Francja- atak terrorystyczny

 • 16.07.2016 - 1:03
  bill napisał/a:

  Bleuet jak nas inny kraj zaatakuje to też będzie nasze MSZ czekać dopóki nam nie wypowiedzą wojny, bo tak to działa. Pomyśl trochę.
  A tak wogóle to post jest zupełnie o czym innym i zamiast uprawiać tu rządową propagandę to okażcie chociaż odrobinę współczucia dla rodziny.
  Z tą rządową propagandą to akurat trafiłeś/aś jak kulą w płot... Uwaga! tłumaczę: wszyscy wiedzą, że zginęły dwie młode kobiety, mieszkanki Krzyszkowic. Wszystkie serwisy o tym piszą i z palca tego nie wyssały. I niewątpliwie ministerstwo też to wie. Ale to jest, póki co, wiadomość nieoficjalna, dopóki nie potwierdzi tego strona francuska i nie przekaże tego naszemu MSZ. Wtedy MSZ może to ogłosić oficjalnie. A ty z braku oficjalnego ogłoszenia wysnułeś wniosek, że nasi nie potrafią zabezpieczyć ŚDM. No, rzeczywiście bardzo logiczne. Poza tym zabezpieczenie ŚDM należy, zdaje się, do MSWiA, czy się mylę? A żeby uprzedzić twoją interpretację mojego postu, powiem, że akurat uważam, że nasza władza zbyt buńczucznie podchodzi do ewentualnego zagrożenia, twierdząc, że panuje nad wszystkim i coś mi się robi jak tego słucham. Tyle, że ja wolę nie oglądać takich scen jak te z Nicei u nas, tylko po to, żeby mieć satysfakcję, że nasze władze się myliły. Choć te całe ŚDM to kompletnie nie moja bajka i już mam ich po kokardę, to jednak wolałabym, żeby przeszły tak spokojnie, jak to tylko możliwe.
  A jeśli chodzi o współczucie dla rodziny, to skąd wiesz, że go nie mam? Bo nie napisałam o tym? Bo jak nie zaistniało w necie, to nie istnieje w ogóle? Współczucie rodzi się w człowieku i może tam pozostać. Można się nim podzielić z bliskimi, ze wszystkimi znajomymi z facebooka, wreszcie z całym światem. Jak kto woli. Nie ma jednej słusznej opcji...
 • 15.07.2016 - 21:33
  bill napisał/a:
  Nasze ministerstwo nie wie że zginęły dwie Polki, a chcą zabezpieczać Dni Młodzieży? Żenada i kompletny brak profesjonalizmu. Wyrazy współczucia dla rodzin.
  Ogarnij się! MSZ może podać oficjalną wiadomość dopiero wtedy, gdy Francuzi zidentyfikują wszystkie ofiary i ogłoszą oficjalną listę. Tak to działa.

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 19.11.2015 - 21:56
  Dzisiaj widziałam w Rossmannie przy końskim rynku.

Pcim: Kierowca "bolida" miał 2.2 promila

 • 16.11.2010 - 21:04
  'bolidu', a nie 'bolida'

Lekarz rodzinny w Myślenicach

 • 10.06.2010 - 22:31
  Doktor Przała to dobry wybór, tylko żeby jeszcze chciał głosniej mówić do pacjenta :)

Sułkowice: Gdzie firmy znajdą pieniądze?

 • 20.01.2010 - 22:25
  że co te firmy znajdą? pieniędze? mam nadzieję, że to tylko literówka...

Apteka

 • 18.10.2009 - 22:02
  Dzięki, sprawdzę.
 • 16.10.2009 - 13:49
  Czy ktoś wie, która apteka w Myślenicach przyjmuje przeterminowane lekarstwa?
Pokaż więcej komentarzy