lenka13 Lena

Ekipa budowlana

 • Lena 12.03.2019 - 10:19
  Pikczu napisał/a:
  Lenka13 a ty jaka firmę prowadzisz ??
  Na wszystkim się nie znam i nie muszę, od tego mają być specjaliści.
  A ty robisz wszytko samemu??
  Jakie to ma znaczenie jaką mam firmę. Nie budowlaną nie martw się. Skoro się nie znasz na wszystkim to co chcesz się wypowiadać na temat elektryków hydraulikow i budowlańców? Szkoda czasu na dyskusje z Tobą widać tylko Ci się wydaje że dużo wiesz. Wypowiadać się na temat ludzi a na temat wykonanej pracy to dwie różne kategorie ale tacy jak ty tego nie zrozumieją.
 • Lena 10.03.2019 - 15:39
  Pikczu napisał/a:
  Ludzik nie mam zamiaru się tu przed tobą spowiadać.
  Po wypowiedzi widać że pewnie jesteś jednym z tych co robią wszytko na "je**ł pies" bo nie dla siebie.
  Ha ha ha jaki filozof się znalazł Ludzik Ci napisał prawdę? Jak tak się znasz na wszystkim to czemu sam sobie remontu nie zrobisz tylko fachowców szukasz? Może żyjesz w wirtualnym świecie i grasz w Minecrafta ? Widać ktoś Ci stanął na odcisku. Śmieszny typ jesteś.

Reaktywacja "Jedynki" ?

 • Lena 20.01.2019 - 17:17
  taki_gość napisał/a:
  To był jeden z argumentów. Dlaczego nie odniosłaś się do braku terenów zielonych wokół budynku, ciasnych i ciemnych korytarzy, małych i niepraktycznych sal lekcyjnych braku sali gimnastycznej?
  Czy znasz tę szkołę z autopsji? Czy byłaś w innych szkołach podstawowych na terenie Myślenic?
  Czy też napisałaś posta pod wpływem impulsu? A co mi tam, napiszę żeby pokazać jaka jesteś trendy i swoje dziecko będziesz odprowadzać do szkoły z parkingu po dawnym placu targowym?
  Wiesz to chyba Ty chcesz być bardziej trendy, uczepiając się problemu zielonych terenów, dużych sal, szerokich oświetlonych korytarzy. Przecież nikt Ci nie kazuje tam wysyłać dziecka. Szkoła ma być przyjazna dzieciom na tyle ile to możliwe, i ten pomysł reaktywacji ma swoich zwolenników i przeciwników.
 • Lena 20.01.2019 - 0:09
  taki_gość napisał/a:
  Ale są tereny zielone wokół szkoły i jest parking abym mógł bezpiecznie wysadzić dziecko.
  Nie musisz dziecka wysadzić pod drzwiami. Trochę ruchu nikomu nie zaszkodzi, parkingów jest mnóstwo koło rynku a jak chcesz za darmo parking to stoi pusty po dawnym placu targowym.

Coraz więcej jeżdżących na "halogenach"

 • Lena 10.01.2019 - 20:27
  albert7575 napisał/a:
  gdybyś faktycznie takie przebiegi robiła...(dziwią mnie tylko te trasy od zakopanego po kołobrzeg bo tak to pociagi kursuja) to byś sobie doskonale sprawe zdawała jak swiatła ich ustawienie i uzywanie wpływa na komfort jazdy,Skoro jezdzisz tak duzo to zapewne słuchasz serwisów w radio dla kierowcow,a skoro słuchasz to pewnie słyszysz z jakimi problemami dzwonia do radia inni kierowcy z reguły zawodowi i najczestrzym tematem tam sa własnie swiatłą,
  Nie musisz się dziwić jestem przedstawicielem farmaceutycznym z koncernu z Austrii. Mnóstwo różnych sytuacji widzę i zachowań kierowców, ale staram się być tolerancyjna i nie obrażać innych, każdy temat można przedyskutować ale trzeba podejść odpowiednio do sprawy a swoje filozofie zachować dla siebie.
 • Lena 10.01.2019 - 15:49
  NAKW1 napisał/a:
  Jeśli chciałaś mnie przestraszyć to Ci się nie udało, ciężko nawet traktować Twój wpis poważnie. Sugerujesz mi brak doświadczenia, nie mając bladego pojęcia kim jestem i co robię - to głupie. Wracając do tematu rozumiem, że nie widzisz w tym żadnego problemu, spróbuj więc przejechać się gdzieś dalej niż od Kauflanda do Dekady, najlepiej po zmroku. Pozdrawiam.
  19 lat bezkolizyjnej jazdy, ok12tysiecy km w ciągu miesiąca zasięg z racji zawodu od Zakopanego po Kołobrzeg bywa i Austria. Więc nie będę z Tobą prowadzić tu dyskusji bo szkoda się zniżać do tak niskiego poziomu. A jak chcesz zobaczyć,, błazna,, to spójrz w lustro bo obrażają Ci którzy mają problemy ze sobą.
 • Lena 09.01.2019 - 20:34
  NAKW1 napisał/a:
  Jak w temacie. Od pewnego czasu pojawiła się idiotyczna moda na jazdę po zmroku z włączonymi przednimi światłami przeciwmgielnymi, niezależnie od tego jakie warunki panują. Nieważne czy kropi deszczyk, prószy śnieg czy jest po prostu ciemno - jest część kierowców, która wali na halogenach równo i grupa ta rośnie. Zrozum ciemnoto jedna z drugą, że oślepiasz innych kierowców a do włączania świateł przeciwmgielnych uprawniają Cię określone warunki a nie Twoja ślepota. Jeśli nie potrafisz bez swoich świetnych halogenów utrzymać się w swoim pasie albo wytropić zakrętu to zmień środek transportu, bo jesteś zagrożeniem dla innych. Mam nadzieję, że w końcu policja weźmie się za tych "oświeconych" i posypią się mandaty. Na koniec dla tych, co nie wiedzą kiedy używać świateł przeciwmgielnych (przeciwmgłowych) przednich. Pozdrawiam.

  Art. 30. 1. Kierujący pojazdem jest obowiązany zachować szczególną ostrożność w czasie jazdy w warunkach zmniejszonej przejrzystości powietrza, spowodowanej mgłą, opadami atmosferycznymi lub innymi przyczynami, a ponadto: Kierujący pojazdem silnikowym jest obowiązany: włączyć światła mijania lub przeciwmgłowe przednie albo oba te światła jednocześnie, Światła przeciwmgielne przednie, mogą pełnić rolę świateł doświetlających drogę na zakrętach: Używanie świateł zewnętrznych

  Art. 51 (…) Na drodze krętej, oznaczonej odpowiednimi znakami drogowymi, kierujący pojazdem może używać przednich świateł przeciwmgłowych od zmierzchu do świtu, również w warunkach normalnej przejrzystości powietrza.
  Używanie słów obrażajacych innych jest w tym momencie karalne a w internecie nie jest się anonimowym.
  Osobiście mi nie przeszkadzają halogeny a niedoświadczony kierowca robi z byle czego problem.

Zakaz handlu: W 2019 roku sklepy będą zamknięte w 37 niedziel

 • Lena 02.01.2019 - 10:22
  eddie napisał/a:
  Co ci się pomyliło. Nycz ostatnio na kazaniu powiedział że cytuję:
  Dziecko nie jest własnością rodziców.
  SKORO JESTEŚ TAKI WIERZĄCY TO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ,ŻE NIEDZIELA JEST DNIEM ŚWIETYM PRZEZNACZONYM DO ODPOCZYNKU.
  Ps.czytaj ze zrozumieniem pisałam dzieci mają mamy a nie na odwrót.
 • Lena 02.01.2019 - 7:52
  To jest świetna wiadomość. Niech dzieci mają mamy w niedzielę dla siebie. Brawo! A Ci co się bulwersują nie umieją organizować sobie czasu i dlatego mają problem.

Prawnik, porady prawne

 • Lena 07.09.2018 - 8:02
  Czy w Myślenicach znajdę bezpłatnego prawnika? Dotyczy kodeksu pracy

300+

 • Lena 05.09.2018 - 19:28
  Składałam w lipcu kasa była wypłcona w sierpniu razem z 500+

Zostalam oszukana jako opiekunka do dziecka

 • Lena 04.09.2018 - 20:26
  taki_gość napisał/a:
  Wystarczy, że brałaś kasę "na czarno" wystarczy na takich oszustów skarbówka :) oni lubią takie donosy
  Dokładnie zgłoś to do urzędu

MECHANIK GODNY POLECENIA!!

 • Lena 04.09.2018 - 15:05
  tylko Wiśniewscy Droginia

Notariusz

 • Lena 04.09.2018 - 15:04
  jakie terminy ma Pan Skiba ?

Czy wiecie coś na temat nowo otwieranego supermarketu STOP na osiedlu

 • Lena 20.09.2017 - 19:21
  żabka77 napisał/a:
  Ten sklep podupada pracownice coraz bardziej nie miłe.... nie dbają już tak o klienta ....na pułkach coraz większy bałagan na warzywach syf na pieczywie syf,pracownicy fajni którzy tam pracowali poodchodzili ,promocji zero ,góra przemysłowa splajtowała lubiłam tam zaglądać,ewidentnie właścicielą już na tym sklepie nie zależy a przecież klienci i tak tam zaglądają ale po co chodzić jak i tak niczym tam nie zachęcają .....chyba już nikt tam nie trzyma na tym ręki a szkoda....na początku zrobili jakiś konkurs z autem i tyle ...punkty które się tam zbiera na karcie {na wymiane rzeczy w gablotce} wstydzili by się pewnie wepchali tam rzeczy które dostali gratis od firm i chca się teraz ich pozbyć ...ŻENADA !!!!! Najgorszy sklep w Myślenicach dobrze że na uboczu ....Co się stało z tym czyściutkim nowiutkim sklepem który był na początku ?
  A co byś chciał/a żeby pracownicy Cię na rękach nosili? Nie podoba się -nie chodź i nie płacz. Zauważ ile tych dziewczyn tam pracuje, to wina pracodawców oszczędzają na zatrudnieniu coś kosztem czegoś.
  p.s korepetycje z ortografii są Ci bardzo potrzebne...

Budowa domu

 • Lena 27.03.2014 - 14:24
  natala05 napisał/a:
  Też POLECAM Frybud z Trzemeśni
  W żadnym wypadku!!!!
  Podejrzewam, że sam Frybud się reklamuje.

Nowy kościół w Trzemeśni

 • Lena 13.03.2014 - 21:03
  marko napisał/a:
  Jak dla mnie posunięcia nowego proboszcza są jak najbardziej OK. Wreszcie prace ruszyły i wokół kościoła jest super obecnie. Również pomysł z ozdobieniem ołtarza i wybrnięcie z zabójczego kosztowo witraża jest na 5. Jak przypomnę sobie metody Mariana np. lista z nazwiskami...no comments.

  Nagłośnienie wokół kościoła według mnie to niezbędnik. Oczywiście nie musi dawać na całą parafię, ale chyba nie znam kościoła bez takiego nagłośnienia.

  Życzę proboszczowi POWODZENIA I TAK TRZYMAĆ!
  No cóż pierwszy raz się z Tobą zgadzam.
 • Lena 10.08.2013 - 12:56
  k t m napisał/a:
  a co z naglosnieniem na zewnatrz
  PSTRO!!! nie ma i mam nadzieję, że nie będzie chodzę z dwójką dzieci do kościoła i uważam, że dzieci można wychować żeby wiedziały jak się zachowywać. Po co iść z dziećmi do kościoła i stać na polu lepiej je zabrać na plac zabaw -skoro z góry sugerujesz że będą przeszkadzać.
 • Lena 10.08.2013 - 12:50
  power666 napisał/a:
  to jak w końcu z tym pomnikiem ? spłacony czy nie ?
  A co niesłyszałeś w niedzielę co ksiądz mówił na ogłoszeniach . PROBLEM ZE SŁUCHEM CZY Z CIEKAWOŚCIĄ???

Inet Centrum - Problemy

 • Lena 06.02.2014 - 19:32
  U mnie tip-top żadnych przerw. Jak narazie to najlepszy dostawca jaki miałam ( z kolei już trzeci)

Który dostawca internetu?

 • Lena 04.01.2014 - 9:14
  marcin007 napisał/a:
  Jaki polecacie Internet ? Zamierzam zrezygnować w końcu z neostrady ale nie wiem na co sie zdecydować..
  Na pewno Nie fasternet to chodzącą katastrofa ciągłe przerwy miedzy świętami wogóle brak. Wyrzucanie pieniędzy w błoto. Brak słów-porażka.

Przywitaliśmy 2014 rok. Fajerwerki przysłoniła mgła [GALERIA]

 • Lena 01.01.2014 - 19:42
  paulinka_mce napisał/a:
  boshe tyle wydali na fajerwerki i njkt ich nie mogl zobaczyc... to juz lepiej bylo zrobic imprezownie na rynku! ludzie troche myslenia nie? teraz @ wie o co kaman!
  Jak taka mądra jesteś to mogłaś krystalicznie czyste niebo zamówić-:) Dobrze, że takie blondynki istnieją przynajmniej Nowy Rok się wesoło zapowiada. Ha ha !

Facebook

 • Lena 29.12.2013 - 16:05
  ,,Fejsa'' i ,,NK'' mają tylko ciekawscy i chwalipięty- którzy chcą pokazać nowy samochód zdjęcia z wakacji itp. Szkoda, że jeszcze kredytu na koncie nie pokazują -:)

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • Lena 16.12.2013 - 18:53
  mevao napisał/a:
  No to jak nie do Łodzi to sprowadzajcie-włacieciele sklepów- odzież z różnych hurtowni a nie z jednej. Nie prowdzę sklepu wiec nie wiem gdzie powinniście się zaopatrywać. Kiedyś była Łódź i dlatego tak napisałam. To wy prowadzicie butiki odzieżowe i to wy powinniscie nam cos ciekawego zaoferować a nie że w każdym sklepie jeden i ten sam ciuch i to jeszcze najtansza chinszczyzna. Tym już rynek się nasycił , teraz klient szuka czegos gustownego, w dobrym stylu i czegoś czym się wyróżni. A nasze sklepy produkują same klony.
  Widzę,że jesteś jedną z tych klientek, które by chciały kupić towar poniżej kosztów produkcji. Szukać czegoś to wiedzieć czego a nie wymyślać jakichś karmazynów a potem lecieć do ciuchlandu i kosze wywracać. Ja jak mi się coś podoba to kupuję nawet u konkurencji a takie same ciuchy są w chińskich marketach.
 • Lena 16.12.2013 - 16:39
  [cytat=mevao]anel1902
  Nie musi byc to cos wcale nowatorkiego, ale wystarczyło by żeby własciele naszych sklepików ruszyli się do łodzi i zaproponowali nam cos innego

  Szkoda, że niewiesz że na dzień dzisiejszy w Łodzi jest tylko import z chin. Próbujesz coś wymyślić o czym nie masz pojęcia. Handluję kilka lat i wiem coś na ten temat - a ogólnie Łódz jest nieopłacalna.

Rodzina 3 plus

 • Lena 27.11.2013 - 10:01
  [cytat=almar25]Dlatego mam pretensje, że odbierając karty Pani w UM poinformowała mnie, że także będę mógł korzystać ze zniżki.
  Właściwie to widzę, że program jest czysto PR-owy. Pokazujemy, że w naszej gminie politycy dbają o rodziny itp., a tak naprawdę to zniżki są tylko dla dzieci: na basen, kino i zajęcia w MOKiS.

  I dobrze Wam tak jak ulgi dla dzieci to dla dzieci myśleliście, że gmina będzie Wam wolny czas organizować?! Ciekawe gdyby nie zniżki czy tak chętnie by ktoś gonił na basen czy do kina. My polacy tak mamy, że jak ulga lub za darmo to żreć pełną gębą.

Butki dla Naszych dzieci :)

 • Lena 03.11.2013 - 19:22
  MamaKacperka napisał/a:
  Witam,
  Chciałam prosić wszystkie chętne mamy o podzielenie się ze mną opinią na temat tego jakie najczęściej kupujecie obuwie dla swoich pociech w jakich przedziałach cenowych? Jakich butów waszym zdanie brakuje w Myślenicach tzn. jakiego sklepu z jakimi butami? Ja jestem mamą 2-latka i powiem szczerze, że nie znalazłam nigdzie poza pantofelkami obuwia Ren But, czy tymi bucikami nikt nie jest zainteresowany? Są tańszą alternatywą Bartków czy Emeli, Geox-ów. Mam takie wrażenie że chcąc kupić buty dziecku tą są takie za 200 zł bądź chińskie za 30 twarde jak kamień. Czy kupujecie częściej drogie buciki czy te całkiem tanie? Myślę o stworzeniu jakiegoś przyjaznego sklepu z butami dla Naszych dzieci i tak się zastanawiam czego Wam Mamom brakuje?
  Ja kupuję tylko Ecco lub Geox drogie ale warte swojej ceny.

Polskie napoje

 • Lena 28.09.2013 - 15:17
  Sfor napisał/a:
  Wielu wybierze Finlandię kierując się perspektywą dnia następnego.
  Wódki nie pije się dla smaku. A kac kacowi nie równy.
  Masz rację po Finlandi kac Cię nie dopadnie.

Dolne Przedmieście: Trwa modernizacja placu targowego

 • Lena 23.06.2013 - 21:37
  marco123 napisał/a:
  Wie może ktoś gdzie i u kogo można otrzymać informacje odnośnie wynajmu miejsca handlowego??
  Oraz czy są jeszcze wolne miejsca i ile kosztuje wynajem?
  Wszystkie miejsca są zajęte przez handlujących na starym placu.Wiem bo osobiście pytałam.

najlepszy ciucholand w myślenicach:)???

 • Lena 13.06.2013 - 13:21
  paulinka_mce napisał/a:
  lenka13 napisał/a:paulinka_mce napisał/a:lenka13 napisał/a:paulinka_mce napisał/a:ciuchlandy fuuuj tylko bershka i H&M się licza mysiaczki kolorowe :**Oj Paulinka pierwsza pod drzwiami ciuchlandu stoisz po nowej dostawie, a cwaniare strugasz. Po co zaglądasz na tą strone jak Cię to nie interesuje? W polo jutro nowa dostawa do zobaczenia-;)chyba mnie z kims mylisz słoneczko, ale baw się dobrze na wyprzedaży w cichlandzie na którą zapraszasz :)A jednak temat ciuchlandu bardzo Cię interesuje bo na Twoją odpowiedz nie trzeba było długo czekać, więc nie udawaj kogoś kim nie jesteś! Szkoda, że Twój rozumek jest wielkości główki szpilki- zastanów się co piszesz bo bardzo cię minusują-;)no tak... musisz ubierac sie w cicholandach to dopiekasz mi ze mam mala glowke haha pomysle o tym jak bede kupowac nowy sweterek w bershce do ktorej ty nigdy nie trafisz
  BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!! Z TYCH TWOICH WYPOCIN KOŃ BY I UŚMIAŁ-:)
  TEMAT CIUCHLANDU JEST CI DOBRZE ZNANY, CZĘSTO TU ZAGLĄDASZ -;) NIE MARTW SIĘ TYLE CIUCHLANDÓW W MIEŚCIE ŻE NIC CI NIE BRAKNIE,! SPRAWDZ PISOWNIE ULUBIONYCH FIRM BO TROCHĘ BŁĘDNIE PISZESZ A SKORO TO NOSISZ TO POWINNAŚ JE DOBRZE ZNAĆ.
Pokaż więcej komentarzy