zoombii zoombi wiola

Myślenice: Chcą przywrócić Szkołę Podstawową nr 1. Na deklaracje rodziców czekają do 31 stycznia

 • zoombi wiola 17.01.2019 - 20:40
  pan dyrektor Jarząbek spadł ze stołka i robi co może aby i wrócić do gry to modelowy przykład jak się na władzę i stanowisko cierpliwie czeka i na kasę nie zapominając pan J miał swoje 5 minut i musi pogodzić się że jego czas minoł nie jestem przeciwna szkole nr 1 niech powróci bo to JEDYNKA to chluba miasta najstarsza i zle ta reforma potraktowała tą placówkę ale panie J emeryturka pan nic tu nie zdziałasz wystarczy walki z pańskiej strony szkoła NR 1 tak pan NIE tak na chłodno pan były dyrektor na tym filmie stoi jak męczennik . dla bystrych obserwatorów chyba zawód nauczyciela.zmęczył GO aura PEDAGOGA opuściła jego doczesne ciało.

Reaktywacja "Jedynki" ?

 • zoombi wiola 13.01.2019 - 0:21
  pan dyrektor Jarząbek spadł ze stołka i robi co może aby iwrócić do gry to modelowy przykład jak się na władzę i stanowisko cierpliwie czeka i na kasę niezapominając pan J miał swoje 5 minut i musi pogodzić się że jego czas minoł nie jestem przeciwna szkole nr 1 niech powróci bo to JEDYNKA to chluba miasta najstarsza i zle ta reforma potraktowała tą placówkę ale panie J emeryturka pan nic tu nie zdziałasz wystarczy walki z pańskiej strony szkoła NR 1 tak pan NIE

Myślenice: Maciej Ostrowski zrzekł się mandatu burmistrza. Jego zadania pełni sekretarz gminy

 • zoombi wiola 06.11.2018 - 19:30
  Panie SZLACHETKA lud domaga się audytów szybko patrzymy na ręce

"Kółko" sklep na Górnym Przedmieściu

 • zoombi wiola 25.10.2018 - 20:55
  to jes temat do cbsp może to ktoś mondry zgłosi oni zrobią to co trzeba

Wybory Samorządowe 2018: Pełne wyniki do Rady Miasta i Gminy Myślenice

 • zoombi wiola 25.10.2018 - 20:48
  polecą na szachownicy figury ale które czystka wszyscy wypili ale kto odleci pewnie się dowiemy niebawiem

Wybory Samorządowe 2018: Artur Grabczyk burmistrzem Sułkowic. Kto zasiądzie w radzie?

 • zoombi wiola 25.10.2018 - 20:44
  pólka i spółka przegrała czy zarzuty będą czekamy

Pcim: Rowerzysta zignorował znak STOP. Wjechał w samochód

 • zoombi wiola 06.09.2013 - 22:30
  kolejny słynny Pcimiok mógł w urząd gminy wycedzić ale się z tym z Audi nie skonsultował

Rajdy Samochodowe: I runda RallySprint o Puchar Motosportu [WIDEO]

 • zoombi wiola 03.09.2013 - 21:41
  krowka123 napisał/a:
  Viv odpowiedź jest prosta-nie można robić imprezy -a nuż się uda,trzeba zawsze zakładać że przyjedzie upierdliwy policjant czy delegat PZM.W wypadku tej imprezy widziałem że ludzie z Motosport Myślenice robili wszystko aby impreza się udała i trochę mi ich żal bo cała wina spadła na nich.Gdyby to robili młodzi działacze MM można by im wybaczyć potknięcia ale jak zwykle wezwano na pomoc fachowców z zaprzyjaźnionego klubu..Prawda jest taka że zawiniła ekipa organizująca (wszyscy wiedzą o kogo chodzi)
  Jeżeli dało się rady prawidłowo zabezpieczyć odcinek dopiero po uwagach upierdliwego policjanta to dlaczego nie zrobiono tego od razu?
  Czy ekipa odpowiedzialna za organizację rajdu nie znała wcześniej przepisów?Czy lekarza nie można było załatwić przed imprezą a nie dopiero po uwadze obserwatora PZM?
  Drodzy "działacze" u zawodników potraficie doczepić się do pier...łek wreszcie znaleźli się ludzie którzy obnażyli wasz "profesjonalizm"
  Nie można organizować imprez na zasadzie - a nuż się uda.
  Chałturzyć też trzeba umieć.
  Jedno co było udane jak zwykle to grill.
  PS..Viv KJSy nie zawsze są opóźnione ale jak ktoś podejmuje się organizacji "jako doświadczony działacz z zaprzyjaźnionego klubu" to wszystko powinno być tip-top.
  dobre jedno się udało grill proponuję Walne zmiana nazwy MOTO-GRILL-SPORT-MYŚLENICE jak zawsze się uda może grill drive koło DEKADY PREZESIE MINI MINI MINI LODY GRATIS pozdrawiam nowy moto-grill-sport-myślenice

Wolne tematy o rajdach, motoryzacji itp

 • zoombi wiola 24.03.2013 - 21:10
 • Pijemy na potęgę: Więcej niż w Myślenicach piją tylko w Zakopanem

  • zoombi wiola 23.03.2013 - 21:14
   pije Kuba do Jakuba Jakub do Michała pijęsz TY piję Ja KOMPANIJA cała i tak trzymac

  SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • zoombi wiola 01.03.2013 - 21:02
   sylwek zombii land dołącz

  Wyjazd z ul. Rzemieślniczej na Słoneczną

  • zoombi wiola 01.03.2013 - 20:43
   nosferatos napisał/a:
   Przesadzacie. Dzisiaj jechałem i naprawdę nie ma dramatu. Typowe skrzyżowanie w mieście, z natężonym ruchem. Dobrą radą będzie zostawić samochód na obrzeżach: dole lub górne przedmieście, tudzież Polanka czy Osieczany i do miasta spacerkiem... obejdzie się bez nerwów a umiejętności kierującego nie będą wystawione po raz kolejny na próbę.
   taki mongoł jak ty nie obrażając mongołów tylu sytuacji na tym skrzyżowaniu nie Widzisz Żałosne dobrze że ktoś to RUSZYŁ pan srebrną Fabią która zasłania to Teś tego z kiosku z gazetami SM punkty dla MIESZKAŃCÓW ZA TAKIE NIUSY KTO MA RACJĘ POWINNY BYĆ BONIFIKATY W PODATKU OD NIERUCHOMOŚCI A PO PREMIACH DLA SM ALBO LIKWIDACJA PANIE MACIEJU CHYBA WIADOMO

  Porysowane samochody na ulicy Rzemieślniczej i Armii Krajowej

  • zoombi wiola 01.03.2013 - 20:16
   fajnie takie rysy na moim samochodzie to dzieło sztuki w europie na wystawach art pierwsze miejsce polecam rzem . w myślenicach dołącz do zoombi
  Pokaż więcej komentarzy