Roger

"Dobra zmiana" PiS

 • 06.11.2018 - 19:40
  Z ciekawości wszedłem na M-I i nie mogę uwierzyć, że dalej bawicie się w pyskówki z bagietką. Dajecie się jej wypuszczać, a ona siedzi i zaciera ręce, bo w ten sposób cały czas mówicie o PiSie.
  Szanujcie się, ludzie! I nie marnujcie czasu na nią! Ani tym bardziej na PiS.

Wybory Samorządowe 2018: Jarosław Szlachetka burmistrzem Myślenic

 • 22.10.2018 - 14:36
  Gratulacje dla pani Ambroży, za wykonanie zadania. Ciekawe, jaka będzie jej radość?

  Kilka słów do potrafiących myśleć: Jeżeli ktoś był wczoraj w kościele, albo słyszał o tym z innego źródła, ten może zwrócił uwagę na śpiewany psalm i jakże przypadkowe dwa słowa, zawarte w pierwszej zwrotce. Przypadek? Wątpię.

  http://niezbednik.niedziela.pl/liturgia/2018-10-21/Psalm

Panaceum

 • 24.09.2018 - 22:16
  Panaceum, próbujecie stawiać shit-hop wyżej od Punk Rocka i Metalu??? Nie sądziłem, że coś mnie bardziej rozbawi dziś wieczorem.
  To ja podam tylko dwie myślenickie nazwy: The Bastard i HellHaven. Popularnością nie dorośniecie im nigdy do pięt, o poziomie muzycznym nawet nie wspomnę.

  A moje zdanie o waszej "twórczości", najlepiej oddaje ta scena:

  https://www.youtube.com/watch?v=E0HmrzShOso

Wybory Samorządowe 2018

 • 24.09.2018 - 20:49
  Bagietka napisał/a:
  Mój profil to moja sprawa. Ty nie jesteś Roger i mnie to zupełnie nie interesuje.

  Gdzie kłamię. Potrafisz rzeczowo podważyć to co napisałam czy tylko umiesz się bawić w inwigilację?
  Przecież właśnie to podważyłem. I tak samo, jak ja nie jestem Roger, ty nie jesteś bagietką.
  Chyba, że zdjęcie też kłamie? W sumie, to nie zdziwiłbym się.
 • 24.09.2018 - 20:32
  No i widzisz, Bagietka, jak pięknie kłamiesz?
  Podajesz imię Beata, a tymczasem na twoim Facebookowym profilu, widnieje Natalia. Nazwiska nie podam. Ale zdjęcie to samo. Więc albo ukradłaś komuś zdjęcie albo to ty.
  Jedno jest pewne - kłamiesz. Jesteś dokładnym obrazem tego, co reprezentujesz.
 • 20.09.2018 - 17:55
  Bagietka napisał/a:
  Nie pracuję w Warszawie a w Krakowie.
  Pewnie zniknę w otchłani internetu bo nie widzę się zbytnio w tematach o Pizzeriach czy podróżach ciasnymi busami ;)
  Nie napisałem, że chodzi mi o pracę. Nieważne.
  Sądzę, że Twoim zadaniem jest wytykanie błędów przeciwników myślenickiego PiSu, umniejszanie ich roli w naszym (nie Twoim) społeczeństwie, oczywiście wychwalaniu posła Szlachetki, co w efekcie ma jemu i całej reszcie, zapewnić stołki. Proste.
  A wykręcając się pizzeriami i busami potwierdziłaś, że mam rację.
 • 20.09.2018 - 12:43
  Bagietka, specjalnie dla dobra Myślenic, porzuciła przytulną Warszawę i u nas walczy o prawo i sprawiedliwość. Ciekawe, czy po wyborach będzie równie aktywna, czy zniknie w otchłani internetu?
  Zobaczymy.

  A tak z ciekawości, nie sądzicie, że ten trzeci kandydat jest tylko i wyłącznie po to, żeby zabrać głosy Halkowi? Bo Szlachetce na pewno nie zabierze.

Myślenice: Wiózł 80 gramów narkotyków. Może trafić za kratki na 3 lata

 • 24.09.2018 - 13:05
  Bagietka napisał/a:
  A! już łapię. Tata był w SB a reszta rodziny to TW? Stąd twoje zamiłowania do śledzenia i lustracji każdego kto ma inne zdanie i genetyczna nienawiść do PiS :)

  Dziękujemy, że się nam Pan tutaj przedstawił
  Uderz w stół... Ciekawe, co powiedzieliby o twojej rodzinie koledzy z Gimnazjum w Warszawie? Legitymacje PZPR tatuś z mamusią pewnie mają pochowane jako pamiątki rodzinne, czy po koronowaniu prezesa na pierwszego sekretarza, ułatwią zdobycie lukratywnych posadek dla całej rodziny?
  Śledzenie i lustracje, to typowe postępowanie PiSu. A do tego wykręcanie kota ogonem i przerzucanie na innych swoich wad. A PiSu owszem - nienawidzę, bo zrujnowali Polskę. Ciekawe, czy z własnej głupoty, czy ktoś im to podpowiada? Ale ty jesteś za cienka, żeby to rozumieć.

  I w ogóle, co ma twój bełkot, do tego co napisałem o pochwalaniu narkotyków przez Panaceum? Piszesz, żeby pisać (dołożyć), a że bez sensu, to inna sprawa.
 • 23.09.2018 - 19:53
  Panaceum napisał/a:
  Na jakiej podstawie jesteś w stanie stwierdzić ile powinien dostać? Fotumowi prawnicy to jest masakra. Dobrze, że są jeszcze sale sądowe a nie internet bo za wszystko by była chlosta i śmierc :)
  Na takiej podstawie, że mam prawo do własnego zdania i uważam, że obojętne czy za posiadanie (na rzekomo własny użytek), czy za handel powinna być taka kara, żeby komuś odechciało się nawet pomyśleć o narkotykach.

  A! Już łapię. Przejrzałem Twój profil i widzę, że za same teksty, powinieneś mieć kartotekę na Policji. "Kłęby dymu z sziszy" itd. Całą "twórczość" masz w tym stylu? Chlanie, ćpanie i tak w kółko. Okropna dziecinada. Do tego zapożyczona muzyka, bo własnej nie potrafisz wymyślić. Próbowałem wysłuchać cały kawałek, ale w połowie drugiej zwrotki, moje uszy odmówiły posłuszeństwa.
 • 23.09.2018 - 17:24
  Bagietka, trollu, wracaj do tej swojej stolycy i przestań chlapać swoim słownym szambem w Myślenicach. Z każdej Twojej wypowiedzi wyziera agitacja za PiSem, cyt. "Coś chyba jest nie tak z tym KK w Polsce". Myślisz, że jesteśmy aż takimi idiotami?

  A facet za narkotyki, powinien dostać co najmniej pięć lat.

Wybory Samorządowe 2018: Grażyna Ambroży kandyduje na burmistrza Myślenic. Co proponuje?

 • 21.09.2018 - 7:58
  Powtórzę to, co napisałem w innym temacie na Forum:

  Ta kandydatka, jest TYLKO I WYŁĄCZNIE po to, żeby zabrać głosy Halkowi, przez co wygra Szlachetka.

  Myślcie, ludzie!
Pokaż więcej komentarzy