jolek007

Krzyszkowice, Jawornik: KIEROWCO UWAŻAJ! Ta kobieta regularnie spaceruje po Zakopiance

 • 17.04.2019 - 10:30
  Pani została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w krakowie, mieszkała w jednym z domków letniskowych w Krzyszkowicach i po rozmowie z nią dzielnicowi postanowili wezwac pogotowie.
 • 16.04.2019 - 11:46
  jest jest, dziś też maszerowała od lewiatana w stronę zakopianki, ostatnio szła do maka poboczem, czasem środkiem drogi.

Ksiądz proboszcz w Pcimiu

 • 25.03.2019 - 20:32
  e tam się przejmujecie, nie pierwszy raz o takich praktykach słyszę, wiadomo że będzie płacił ten kto uzna że chce i może, czyli niewielka grupa osób, reszta ma w nosie i ksiądz sobie może ogłaszac co chce, z koscioła nie moze wygonic. To tylko o nim jako o osobie świadczy, jesli nie jest duszpasterzem w myśl zasady co łaska, żyję z Waszego dobrodziejstwa, to chyba pomylił zawody ale co poradzicie.

LIDL w Sułkowicach??

 • 22.01.2019 - 0:59
  hm jest np Lidl w Chełmku, koło Biedronki, a to miejscowośc która ma 9 tys mieszkańców. Sułkowice mają 6,5 a to nie tak znowu dużo mniej, kto wie.

Krzyszkowice: Jak bezpiecznie pokonać Zakopiankę? Wraca koncepcja tunelu, który wskazujecie od lat

 • 21.01.2019 - 9:48
  Jeśli to ten sam projekt który Pan Szlachetka pokazał podczas kampanii to śmiech na sali. Ciekawe co powie na to właściciel wilczego głodu do którego nie ma zjazdu z Krakowa i wyjazdu na Kraków. I co z odwodnieniem tunelu który jest poniżej lustra strumienia płynącego obok, a projekt tego nie uwzględnia. A i najważniejsze. Tak długo jak mieszkańcy będą dowiadywali się o zajęciu swoich terenów z telewizji, tak długo nic z tego nie będzie. Nie było żadnych rozmów z tymi ludźmi.

Beton ochronny Krzyszkowice-zakopianka

 • 15.01.2019 - 14:50
 • 03.01.2019 - 2:13
  Wydaje mi się ze zrobili tam dojscie do pasów bo na koncu tych barier od strony dawnej auto galerii widac taką szarą barierkę- przełączkę , chyba zrobili połączenie od tej drózki od komisu do pasów dla pieszych.
 • 27.12.2018 - 23:44
  Vivaldi ja rozumiem gdy ktos czuje się niepewnie czy nie jest wprawiony w takich lewoskrętach ale o zgrozo - co to za kierowca który w obawie przed zwykłym lewoskrętem każdorazowo skręca w prawo? instynkt samozachowawczy ? Rozumiem jak czasem człowieka szlag trafia bo stoją , milion wielkich okienek że da się spokojnie przejechac ale dalej wszyscy stoją to można się wkurzyc i pojechac w prawo, albo np widząc długą kolejkę od poczty. Ale po to jest lewoskręt, żeby skręcac w lewo na listośc boską. Można przejechac normalnie i na spokojnie bez ryzykowania życia jeśli uzywa się głowy. Prędzej w czipsach prawko znalazł ten kto każdorazowo jedzie na nawrotkę zamiast po ludzku jechac w lewo, bez przesady. Już pomijam geniuszy którzy sami sobie utrudniają życie i zamiast stanąc na środku równolegle do pasów ruchu i zrobic miejsce, staje w poprzek na środku przez co nikt więcej nic nie zrobi plus sam sobie utrudnia życie bo nie widzi nic, w lusterku nic nie widac, przez tylną szybe tym bardziej i jest korek. taki ma prawo z czipsów a nie prawidłowo poruszające się samochody. Poza tym którą nawrotkę bo chyba nie pod Krakowiakami, a pod Bidą wcale nie lepiej i na pewno nie szybciej.
 • 24.12.2018 - 23:26
  też się chętnie dowiem, bo widocznośc ogranicza bardzo.

Pytacie „Po co nam ronda skoro kierowcy nie znają przepisów?”. Sprawdź jak poprawnie pokonać rondo

 • 29.12.2018 - 0:33
  po co te dywagacje, jest cos takiego jak przepisy ruchu drogowego i stwierdzenie że nie trzeba wrzucac prawego kierunku jak jedzie się 'prosto' od Kazimierza Wielkiego to IDIOTYZM, bo raz że utrudniasz wjazd tym którzy chcą włączyc się do ruchu, to jeszcze zapominasz, że włączasz się w ruch okrężny i zjeżdżasz z ronda co musisz zasygnalizowac, nie ma to znaczenia że na twoje oko 'JEDZIESZ PROSTO'. No litości. Kazdy robi jak uważa ale przepis to przepis i po kiego grzyba wrzuca kierunek wjeżdżając na rondo że pojadę w prawo, skoro KAŻDY zjazd z ronda jest w prawo i tobie wydaje się że ułatwiasz bo zjeżdżasz pierwszym zjazdem, ale na 5 takich kierowców 4 wrzuca bo tak o i wcale pierwszym nie zjeżdża. Po to są ujednolicone przepisy by nie robi bajzlu i nie powodowa zagrożenia i to że każdy sobie wydedukuje jak według niego powinno by ok wcale tego bezpieczeństwa nie poprawia. Kolejna grupa , książęta które w ogóle kierunku zjeżdżając nie włączają i ci kierowcy którzy na rondzie wrzucają LEWY kierunek, też zabawne, skoro po rondzie uczestniczymy w ruchu okrężnym, a zjechac można tylko w PRAWO. Ja rozumiem że starsi kierowcy robili prawko jak rond w Polce było jak na lekarstwo ale bez przesady, to nie jest jakaś wiedza tajemna.

Trzemeśnia - nowa wysepka i przejście dla pieszych !!!

 • 25.12.2018 - 1:30
  pomijając kwestię tego ze nie mieszczą się tiry czy autobusy to prawda jest taka, że kłopotu nie ma ten kierowca który jedzie przepisowo tylko ten który zaiwania za szybko w terenie zabudowanym. Zamiast dac takiemu delikwentowi do myślenia to się jeszcze bulwersują.

Wybory Samorządowe 2018: Pełne wyniki do Rady Powiatu

 • 25.10.2018 - 15:47
  Pewnie Ostrowski,a Tomal może vice, albo wcale.

Aneta Grabowska debiutuje powieścią "Tu i teraz"

 • 08.04.2018 - 18:18
  Alvaro, masz ból D czy co? Czy autorka jest gloryfikowana w jakikolwiek sposób zebys oceniał ją tak krytycznie? Dla mnie to tylko nota biograficzna, a promocja? Każdy jakoś zaczynał. Zachęcam do lektury i ksiązki i bloga recenzentki, a potem może sklecisz bardziej konstruktywny komentarz, nie ważne czy krytyczny czy nie, byleby merytoryczny.. A autorce życzę powodzenia, znaleźć wydawcę w dzisiejszych czasach to sztuka.

Co się buduje nad kościołem w Krzyszkowicach?

 • 13.12.2017 - 1:30
  Witam,
  ktoś wie może co buduje się na przeciwko cmentarza w Krzyszkowicach? wygląda trochę jak biedronka...?

Linia kolejowa z Krakowa przez Świątniki Górne do Myślenic. Czy to możliwe?

 • 26.08.2017 - 23:36
  Pomysł super, ale zapewne tylko kiełbasa, oby nie. Ci co jeżdżą samochodami często wożą dzieciaki do żłobków / przedszkoli, niemowlęta w fotelikach samochodowych, żadnego mojego równolatka rodzica zamiana na komunikację miejską nie przekona, mordowanie się z przesiadkami, wózkami, nosidłami, zanim by obrócił do przedszkola czy żłobka wliczając jeszcze dojście do przystanku, a tak jak u nas to 20 minut jest, już ma obskoczone samochodem, niestety. i owszem, w mieście widzisz mnie solo w samochodzie, ale z tyłu dwa foteliki.

Zawada: Dwie osoby ranne, samochód staranował ogrodzenie

 • 30.07.2017 - 1:56
  Biedny Szczepanek... :( biedni rodzice... a kierowca, biorąc pod uwage jak się wypierał że to nie jego wina, bo gość przed nim nie miał włączonego kierunkowskazu.. a wyprzedzał NA SKRZYZOWANIU, powinien iść do pierdla. :/

Lekarz rodzinny w Myślenicach

 • 02.04.2017 - 23:10
  ja mam co do Pani dr mieszane uczucia, nie ma problemu z kierowaniem na podstawowe badania, czy na sor gdy jest potrzeba, ale niewiele mówi, informacje trzeba z niej wyciągać, czasem się wręcz podśmie***** mam wrażenie z pacjenta jakby przesadzał. Natomiast skierowania na tomograf nie wystawi bo nie może - na to badanie skierować może jedynie lekarz specjalista, nie rodzinny.

Apteki w Myślenicach

 • 02.04.2017 - 23:06
  Ja część kupuję w ZIKO w galerii, a część w esculapie kolo szpitala.

Lekarze specjaliści, wizyta domowa, prywatna, opinie

 • 14.03.2017 - 22:25
  Bardzo polecam dr borodako. :)

Psycholog dziecięcy poszukiwany.

 • 10.01.2017 - 15:05
  polecam Panią z PPP w myślenicach, na NFZ. Młoda, zaangażowana, kompetentna.

Przedszkola w Myślenicach.

 • 12.09.2016 - 13:51
  Musze sie zreflektowac, w przedszkolach pewnie faktycznie, ale miejsc nie ma w zlobkach dla roczniaka I to zlobki mialam na mysli, bo obdzwonilam wszystkie placowki.
 • 31.08.2016 - 13:55
  i tu niespodzianka, nie ma nigdzie miejsc i długie listy rezerwowe. ;) WIĘKSZOŚĆ sześciolatków nie pójdzie do pierwszej klasy.

Obawa przed ŚDM ?

 • 03.08.2016 - 12:19
  Z tym portfelem niezle urban legend juz:) a ten filmik jakoby podrzucali butelki- w ogole tego nie widac, juz pomijajac zenującw krecenie smietnika. co niby sensacyjnego w piciu piwa po sluzbie. Sciema jak nie wiem.

Światowe Dni Młodzieży

 • 01.08.2016 - 1:12
  Bardzo mi się Franciszek podoba. Wątpię by polscy księża wzięli jakąś naukę ze słów Papieża, wielka szkoda. Na szczęscie młodzi dali się ponieść, naprawdę wokoło mam sporo osób słabej wiary, niepraktykujących i wszyscy mówią że ŚDM wzbudziły w nich same pozytywne odczucia, że dzięki Papieżowi zreflektowali swoje poglądy. Może i było to kosztowne dla miasta, które zostało sparaliżowane na kilka dni ale chyba warto było. :) Widać było ogromną róznicę w zachowaniu i postawie Franka gdy rozmawiał z władzą i gdy rozmawiał z wiernymi. Przepaść, wcale mu się nie dziwię. ;)

Myślenice: Chciał obrabować sklep. Przestraszył się ekspedientki

 • 20.07.2016 - 12:09
  Haha a potem sie obudziles :P wszedzie pelno w necie identycznych historii;)

Francja- atak terrorystyczny

 • 16.07.2016 - 10:58
  Co ty wygadujesz... Siostry ktore przezyly atak są juz spowrotem w kraju, wdomu z ojcem. Wczoraj wieczorem byla msza w intencji dziewczyn w krzyszkowickim kosciele.

GALERIA MYŚLENICKA

 • 07.07.2016 - 23:42
  Sklepy typu reserved czy zara itp mają scisle ustalone wytyczne jaka duza musi byc miejscowosc by otworzyli swoj sklep i nasze Myslenice za male. Mnie z czasem coraz bardziej się tam podoba.

Zabytkowa Szkoła w Krzyszkowicach.

 • 07.07.2016 - 23:38
  Konserwator zabytkow powoedzial wyraznie i parokrotnie ze dostal pismo z pytaniem o budynek od urzędu miasta i napisal burmistrzowi ze to ZABYTEK i ze NIE WYRAZA zgody na wyburzenie. Wiec wiedzial jak najbardziej.

Żłobki w Myślenicach

 • 10.06.2016 - 15:18
  Eurekeg rupe zlobkowa polecam z calego serca:) szefuje tam Pani Agnieszka , kobieta absolutnie z powolaniem , super podejsciem do dzieci. Codziennie zdaje nam raport z poczynań corki a corka chodzi tam bardzo chetnie. Tez ma 2 latka:)

Galeria Myślenicka - ile pociągnie?

 • 30.05.2016 - 1:21
  Również tak trafiam, że w kawiarni zawsze są goście i myślałam sobie własnie, że fajnie im się chyba wiedzie. Natomiast wydaje mi się że w Intermarche nieduzy ruch, byłam wiele razy i jakosik tak pustawo. W ziko zawsze parę osób jest, w KIKu dużo ludzi. Dobrze im wszystkim życzę i wierzę że się wszystko rozbuja, początki zawsze są trudne. pomyślałam sobie że przydałaby się tam kwiaciarnia bo nie widziałam w okolicy, ciekawe ile dokładnie wyniósłby czynsz np za lokal koło piekarni.
Pokaż więcej komentarzy