flypark

Myślenice: Zmiany w centrum. Koniec z wjeżdżaniem samochodami na Rynek?

 • 16.10.2017 - 8:44
  Super. Bo w ciągu dnia jest masakra.
  Nieraz się zdarzało że Strażacy z OSP Śródmieście mieli utrudniony wyjazd głównie z powodu nieprawidłowo zaparkowanych samochodów wzdłuż ulicy Kościuszki. Jest to zwleka czasowa a w niesieniu pomocy innym liczy się każda sekunda. A tak wogule to dobrze. Rynek powinien być zajmowany przez pieszych a nie samochody.

Star z OSP Harbutowice miał 38 lat. Trafił do Muzeum Ratownictwa w Krakowie

 • 03.02.2017 - 14:57
  A proszę zobaczyć na stara Osp Zarabie . To też legenda a o stanie słyszałem nie za dobre rzeczy . Mimo swoich ciężkich lat pracy jeździ i ratuje innych . Także nie ma co narzekać :)

Piłka nożna, B-klasa: Festiwal strzelecki Górek

 • 23.05.2016 - 22:03
  Brawo Jawor !!! . Walczyłeś i walcz nadal i niczym się nie przejmuj :) .

Myślenice: Strażacy OSP Górne Przedmieście mają nowy wóz

 • 26.04.2016 - 16:27
  Super niech się rozrasta to super jednostka i super ludzie :) . !!!

Myślenice: Czołowe zderzenie autobusu z ciężarówką

 • 21.12.2015 - 21:57
  Witam jak to możliwe że burta od odbicia o krawężnika się otwarła jeśli była opuszczana i podnoszona automatycznie ? . Ja byłem na miejscu zdarzenia i z zeznań świadka wynika że kierowca samochodu ciężarowego marki IVECO miał ją otwartą biorąc udział w ruchu drogowym :) . Pozdrawiam .

Syrena straży pożarnej - wyłączenie

 • 08.10.2015 - 16:51
  dokładnie ale chodzi o to że jak ktoś słyszy sygnały i widzi w tylnym lusterku że my jedziemy do akcji to niech zjedzie na bok a niech nie stoi jak idiota, na środku drogi i blokuje nam przejazd i przy okazji innym, bo nam już powoli zaczyna brakować sygnału pneumatycznego także to też ma swoje konsekwencje z uratowaniem kogoś . Pozdrawiam :) .
 • 04.10.2015 - 22:12
  ja jestem strażakiem w Ochotniczej straży pożarnej ludziom sie nie podoba bo syrena wyje ale ona nie wyje dla zabawy bo nam się nudzi tylko wyje bo ktoś jest w niebezpieczeństwie i potrzebuje naszej pomocy o każdej porze dnia i nocy , a ludziom to przeszkadza bo nie daj Boże jak u tego co mu wielce przeszkadza się zapali i ktoś mu bliski będzie w niebezpieczeństwie to ciekawe czy wtedy będzie mieć problem co do syreny . Bardzo proszę to przemyśleć bo my też narażamy swoje życie i zdrowie by ratować innych i biegniemy szybko bo liczy się dla nas każda sekunda a po akcjach wracamy do swoich prac i rodzin i nic nie mówimy . :)

Strażacy OSP Myślenice-Śródmieście najlepsi w Ratownictwie Medycznym

 • 08.10.2015 - 16:38
  i oczywiście Osp Myślenice Śródmieście ;) . Gratulacje dla druhów z Osp bo te chłopy mają powera i niech tak będzie i nic dziwnego że jeżdżą często do wypadków . Pozdrawiam :)
Pokaż więcej komentarzy