OKOKI OKOKI

Każdego dnia przejeżdża tędy ponad 5000 samochodów. Remont głównej z dróg rusza w lipcu

 • OKOKI Wczoraj 20:56
  Niech się wezmą za wymianę rur wodoaciągowych. 30% wody ucieka do ziemi ,a my za to płacimy.Co roku nękają nas podwyżkami za wodę i scieki.

Ile dajemy księdzu podczas wizyty duszpasterskiej? [SONDAŻ]

 • OKOKI 22.01.2017 - 17:39
  Ksiądz powinien nosić ze sobą kasę fiskalną na korbkę ,udając ze jest to młynek modlitewny,kręcąc korbką dawał by rozgrzeszenie i od orazu durkował paragony.

W Harbutowicach i w Sieprawiu już jeżdżą. Chełm startuje w sobotę

 • OKOKI 12.01.2017 - 21:19
  Chełm startuje w sobotę a tu odwilż. Jak zwykle .

RAPORT IMGW: Wysoki poziom szkodliwych pyłów PM10 w powiecie myślenickim

 • OKOKI 11.01.2017 - 17:36
  Endrju napisał/a:
  Zgadza się, dlatego mój prześmiewczy post dotyczący dotacji, gdzie brak dotacji na kotły 5 klasy na ekogroszek (stąd propozycja wyłącznie pompy ciepła).

  No ja nie wiem, co za węgiel Ty palisz w piecu, ale z mojego bynajmniej żywicy nie czuć. Podczas rozpalania zapach raczej ze smołą lub jakimś związkiem chemicznym mi się kojarzy. Jak już się rozpali, nie czuć go prawie w ogóle (palę ekogroszkiem w kotle retortowym). Ale żywicy tam nie uświadczysz (chyba, że z szyszką sosny w nosie).
  Z ,,ekogroszku ,, to uświadczysz tylko smród.
 • OKOKI 10.01.2017 - 21:06
  pan Kracy napisał/a:
  Jakość węgla w większości polskich kopalń wcale nie jest taki zła. W latach 80-tych było pieców węglowych wielokrotnie więcej i nie było czuć przykrego smrodu a stare piece kaflowe czy nie (ale palone od dołu) emitowały więcej dymu niż teraz..
  Obecnie na składach opałowych sprzedawany jest tani węgiel, a w zasadzie odpad, sprowadzany z Rosji lub Chin, i to właśnie szkodzi zarówno jakości powietrza, jak i interesom polskich kopalń.

  Wprowadzenie wymagań jakościowych dla węgla kopalniom by pomogło, ale zmniejszyło by zyski nieuczciwych właścicieli składów opałowych, którzy za błoto węglowe żądają kwot jak za nasz dobry jakościowo WĘGIEL.
  I jeszcze sprowadzają węgiel z Austaralii .Jest to węgiel lichej jakości z dużymi związakami szkodliwych pierwiastków chemicznych a nawet radioaktywnych, to wszystko wali w atmosferę. Akcyza na węgiel wydobywany w Polsce jest wieksza wielokrtonie niż na węgiel sprowadzany z zagranicy i tu jest problem.Polski węgiel jest najlepszej jakości chyba nawet na świecie. Jest najbardziej kaloryczny, zawiera najmniej pierwiastkow chemicznych no jak się go zapali to czuć go żywicą a nie jakimś scierwem.Niech obniżą akcyze na gaz i polski węgiel ,to ludze będą grzali gazem i tym węglem.Ludzie palą czym popadnie z biedy i oszczędności.

Mimo mrozu myśleniczanie przeszli w Orszaku Trzech Króli

 • OKOKI 07.01.2017 - 15:29
  Obiło mi się o uszy że króli jest 6. Najsłynniejszy to Ricardo Petroniusz z Madery.

Powiat: Radni przyjęli rekordowy budżet na 2017 rok. Na co zostaną wydane pieniądze?

 • OKOKI 31.12.2016 - 14:10
  Zapomnieli jeszcze napisać o 720 tyś zł odszkodowania dla Rybki za przegrany proces sądowy.
 • OKOKI 31.12.2016 - 12:59
  Wśród miast powiatowych w zadłużeniu prym wiodą: Myślenice (106,4 proc.), Nowy budynek dla urzędasów oczywiście. A ile kosztuje utrzymanie bezużytecznej Straży Miejskiej tego nie napisali. Ile zostane wydane na sprzątanie miasta?? Jest brudno i zaśmiecone.

Piknik Bożonarodzeniowy: Prawdziwe renifery przyciągały tłumy

 • OKOKI 20.12.2016 - 20:47
  Myśle że bardziej ludzi przyciągnęła degustacja niż renifery :)

GRYPS zbiera pieniądze na pierwszą płytę. Brakuje im 4500 zł [WIDEO]

 • OKOKI 18.12.2016 - 15:55
  Dla takich ludzi jak oni ,którzy się jeszcze uczą 4500 zł to duża kwota. Jak się chodzi do szkoły to w tygodniu czasu brak. Są wolne soboty ,są ferie 2 tygodnie wolnego, ruszyć mózgownicami gdzie by tu można zarobić kase.

Myślenice: Protest w 35. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego

 • OKOKI 17.12.2016 - 18:42
  WKibic napisał/a:
  Pierdoła Wybiórcza z Ciebie jest. Podaj wszystkie nazwiska z Rady Fundacji im. Stefana Batorego. Kaczyńscy przy nich to pikusie. Nacisk położyłeś na żydowskie pochodzenie i komunistyczną przeszłość, aby Krówki 123 nienawidziły sbeków i resortowe dzieci. Ta fundacja gromadzi wybitne umysły i robi wiele dobrego dla rozwoju demokracji w Polsce od wielu lat. Teraz PiS zadbał, aby stała się przdatniejsza, bo niszczy demokrację z takim trudem budowaną.
  Ja nie pisze tutaj o fundacji im.J Batorego i jej nie krytykuje ,tylko i założycielach KOD-u pierdoło.
 • OKOKI 17.12.2016 - 16:49
  Jednym z założycieli KOD-u jest Krzysztof Łoziński. Prowadził lewacki portal „Kontrateksty” razem z Piotrem Rachtanem i Stefanem Bratkowskim, na łamach którego wyszydzał i obrażał Polaków, polski patriotyzm oraz religię katolicką

  Stefan Bratkowski – żydowski komunista, w okresie stalinizmu członek Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, członek egzekutywy PZPR. Założyciel Gazety Wyborczej i spółki Agora.

  Córka Bartkowskiego, Katarzyna Bratkowska – zadeklarowana komunistka, zwolenniczka Józefa Stalina. Propagatorka gender, aborcji i pederastii. W 2011 roku wystawiała północnokoreańskie opery autorstwa Kim Ir Sena. Organizatorka corocznej „Manify”, wraz z żydówkami i feministkami Szczuką oraz Graff.

  Piotr Rachtan – pochodzenie żydowskie. Rachtan w roku 1968 podobnie jak Łoziński zajmował się rozprowadzaniem ulotek nawołujących do protestów w obronie komunistów pochodzenia żydowskiego. Bliski współpracownik Adama Michnika oraz grupy tzw. Komandosów.

  Walter Chełstowski – jeden z założycieli KOD. Syn komunistycznych propagandystów – Jolanty i Stanisława Chełstowskich, redaktorów tygodnika „Po prostu”

  Agnieszka Holland – reżyserka teatralna i filmowa pochodzenia żydowskiego. Córka bolszewika i syjonisty Henryka Hollanda. Jest obecnie członkinią rady Fundacji Stefana Batorego, należącej do Sorosa. Holland znana jest ze swoich antypolskich wypowiedzi oraz notorycznego opluwania polskiego patriotyzmu.

  Marcin Święcicki – „wzorowy” demokrata, członek Związku Młodzieży Socjalistycznej, Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej oraz Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Członek Komitetu Centralnego PZPR oraz sekretarz KC.

  Karol Modzelewski – właściwie Cyryl Budniewicz, urodzony w Moskwie żydowski komunista, członek Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.

  Michał Komar – współpracownik „Komandosów”. Ojciec Wacław Komar – nazwisko prawdziwe Mendel Kossoj – żydowski bolszewik, syjonista. Morderca pracujący dla Komunistycznej Partii Polski. Członek syjonistycznej organizacji Haszomer Hacair.

  Wanda Nowicka – feministka, działaczka lewackiej partii Ruch Palikota, Europa Plus a obecnie Zjednoczona Lewica. Matka Michała i Floriana Nowickich, dwóch działaczy organizacji skrajnie lewicowych i komunistycznych. Nowicka znajduje się na liście płacowej przemysłu aborcyjnego.

  Jan Tomasz Gross – żydowski polonofob, uczestnik rozruchów marca 1968. Znany z zakłamywania historii i powielania kłamstw na temat udziału Polaków w pogromie w Jedwabnym.

  Jan Tomasz Gross jest synem Zygmunta i Hanny Grossów

  Aleksander Smolar – żydowski komunista, członek Związku Młodzieży Polskiej, Związku Młodzieży Socjalistycznej oraz Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. II sekretarz komitetu PZPR . Członek grupy komandosów

  Szymon Gutkowski – członek zarządu Fundacji im. S. Batorego, w 1991 roku współpracownik Jacka Kuronia (Izaak Kordblum). Doradca instytucji finansowych w byłych republikach radzieckich. Realizator Programu Powszechnej Prywatyzacji, czyt. zniszczenia ponad 500 polskich zakładów pracy

  Tomasz Cimoszewicz – syn Włodzimierza Cimoszewicza, członka Związku Młodzieży Socjalistycznej oraz Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, tajnego współpracownika wywiadu PRL-u o pseudonimie „Carex”

  Ryszard Kalisz – członek Socjalistycznego Związku Studentów Polskich oraz Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Kalisz jest etatowym uczestnikiem parad zboczeńców i innych tego typu spędów.

  Kamila Gasiuk-Pihowicz – polska prawniczka, rzecznik prasowy partii .Nowoczesna. W przeszłości członkini Stowarzyszenia Młode Centrum, finansowanego przez różnorakie zagraniczne fundacje, którego przewodniczącym był już wcześniej przeze mnie wspomniany Szymon Gutkowski, członek zarządu Fundacji Stefana Batorego, należącej do Sorosa.

  Marek Borowski – nazwisko prawdziwe Berman – żydowski komunista, członek PZRP-u oraz Związku Młodzieży Socjalistycznej. Marek Borowski (Berman) jest synem Wiktora Borowskiego (Aarona Bermana), żydowskiego bolszewika, członka Komunistycznej Partii Polski oraz Komunistycznego Związku Młodzieży Polskiej.

  Monika Płatek – feministka, propagatorka gender i pederastii. Członkini rady programowej fundacji Panoptykon. Fundacja ta jest finansowana przez Fundację im. S. Batorego oraz Instytut Społeczeństwa Otwartego należące do …. George Sorosa.

  Jeden z założycieli KOD-u jest także Radomir Szumełda – polityk PO, zadeklarowany pederasta

  Agnieszka Pomaska na antenie Al Jazeery razem z niejakim Grzegorzem Makowskim, członkiem … Fundacji Stefana Batorego przejęta była troską o upadającą polską demokracje.
  To jest KOD -owska banda.
 • OKOKI 14.12.2016 - 21:02
  Poznali się w KOD-zie na jakimś pochodzie
  Był maj i pachniało kwiecie
  On wnuk resortowca krwawego UB-wca
  A ona działaczka w powiecie

  On trzymał szturmówkę bo dostał gotówkę
  Podwójne miał motywacje
  Działaczka z powiatu pokazać chce światu
  Że mafia w powiecie ma racje

  Tak szli w kontredansie dziejowym aliansie
  Skundlone żuliki i szpiedzy
  A Polska im cała na drodze stawała
  Więc pomoc ściągali zza miedzy

  I z tego wszystkiego wiadomo dlaczego
  Powstała KOD-wska zygota
  I tak zmajstrowali bękarta nowego
  Spod znaku sierpa i młota

  Ty Polsko strzeż granic bo pakty są na nic
  Gdy własnych brakuje bagnetów
  Znów strzelców nad Wisłą formować ci przyszło
  Gdy sitwa Polskę ma za nic
  .

Policja apeluje: Nie przechodźmy obojętnie

 • OKOKI 07.12.2016 - 21:02
  Może Magistrat by postawił koksioka tym żulom co stoją cały czas koło byłej ,,Mleczarni ,, na rondzie.Nóżki marzną ,rączki marzną .

Myślenice: W tym roku lodowisko powstanie w Parku Jordana

 • OKOKI 04.12.2016 - 16:32
  I słusznie tam jest miejsce na takie rzeczy , a nie wywalać taką kolubrynę na rynku i szpecić .

Sułkowice: Gmina apeluje: „Nie palmy śmieci w piecach” [WIDEO]

 • OKOKI 30.11.2016 - 21:24
  No to idzcie do urzędu i wyciągnijcie go za uszy z tamtąd .

KTO ODŚNIEŻA W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI: Nie daj się zimie. Zaskocz drogowców

 • OKOKI 29.11.2016 - 21:13
  W tym roku to wy zaskoczcie drogowców i sami odsnieżajcie drogi.Dotlenicie się i będze się wam dobrze spało.

Dobczyce: Nowa karetka była potrzebna. Miesięcznie wyjeżdża do 140 wezwań

 • OKOKI 25.11.2016 - 23:36
  140 wezwań.Ludzie wzywają karetkę do byle pierdoły.

Kobielnik: Zabił brata siekierą, bo pokłócili się o działki

 • OKOKI 17.11.2016 - 21:41
  Ludzie jak chodzi o majątek do to dostają jakiegoś szału. Taka ludzka natura -chciwość. Zamiast go powiesić to będzie sobie siedział w więzieniu na nasz koszt.

Wojewoda unieważnia uchwałę o likwidacji „Domu Greckiego”

 • OKOKI 10.11.2016 - 18:55
  No i nie zarobi się ,co za cios ,a już myśleli ze coś uszczkną.

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

 • OKOKI 05.11.2016 - 16:42
  Proponuje wam wszystkim idzie do kowala ,jednym ciosem wyleczy was ze wszystkich bolączek zębowych.

Wszystkich Świętych: Zmiany na drogach i bezpłatna linia autobusowa

 • OKOKI 30.10.2016 - 16:07
  Gdzieś już ta postać widziałem.

Powiat podpisał umowę o współpracy z rumuńskim okręgiem Bistrita – Nasaud

 • OKOKI 28.10.2016 - 21:18
  Może dzięki temu sery i baranina będą w Myślenicach tansze

Tanie mieszkania w Myślenicach? Poseł pyta o lokalizację

 • OKOKI 25.10.2016 - 21:06
  Kiedyś takie grunty miasto posiadało ,ale poprzedni burmistrzowie/nazwisk nie będę wymieniał/ wszystko sprzedali ,nie zawsze zgodnie z prawem.

Dixi Band trzeci na Międzynarodowym Festiwalu Jazzu [WIDEO]

 • OKOKI 22.10.2016 - 17:29
  Jazzu nie słucham ,ale ciekawe:) Niektórzy muzycy nareszcie się odnaleźli po latach eksperymentowania.

Myślenice: Cyfrowy urząd w 2017 roku? Gmina otrzyma milion na nowy system

 • OKOKI 21.10.2016 - 20:53
  Podatki już od dawna można płacic przez internet.

Zapadł wyrok w sprawie „śmieciarza”. Czy pampersy znowu wylądują na ulicy?

 • OKOKI 18.10.2016 - 21:06
  To pewnie jest protest przeciwko tej idiotycznej Peowskiej reformie śmieciowej.Przez którą trzeba za śmieci więcej płacić .Skutki tej reformy to worki ze śmieciami po krzakach.

Tak wygląda dym wydobywający się z twojego komina? Będziesz musiał zmienić piec

 • OKOKI 11.10.2016 - 20:53
  W głowach naszych radnych i burmistrza siedzi po 10 chinczyków i kapustę szatkują.

Kolejne zatrzymania w sprawie "Gangu kantorowców"

 • OKOKI 07.10.2016 - 20:46
  Wspaniała Unia Europejska zakazuje kary śmierci ,więc te odpatki ludzkości będą sobie siedzieć w więzeniu ,ogldać filmy na DVD chodzić na siłownie jeść obiadki na nasz koszt i się tatuować ,sanatorium.

Chińczycy poznają Polskę w tym Myślenice

 • OKOKI 28.09.2016 - 21:23
  Niech zobaczą te śmieci walające się wszędzie po ulicach.Reklama dla miasta i Polski wyśmienita.
Pokaż więcej komentarzy