PiSior

BIEDRONKA - opinie

 • 02.01.2013 - 23:10
  Jakość biedronki jaka jest każdy widzi, ale sporo produktów można kupić taniej (nie wszystkie).
  Obsługa, nie zauważyłem jakichś problemów z ich strony, ja z paniami przy kasie nie dyskutuję, dzień dobry, do widzenia i tyle. A żadnej złośliwości ani nieuprzejmości z ich strony nie stwierdziłem. Brak obsługi kart, to problem, częściowo rekompensowany bankomatem na ścianie ale i tak to dla mnie dyskomfort. Parking, jest mały, o wiele za mały ale poza Janem każdy market w Myslenicach ma ten problem (zobaczcie Tesco lub carefur)

Praca w systemie MLM.

 • 02.01.2013 - 23:02
  Maciejkaa napisał/a:
  Witam wszystkich, przepraszam że nie byłem aktywny, ponieważ swoją wiedzę z dnia na dzień powiększam. Nie lubię pisać o czymś, co nie jest mi znane.

  Dziękuję za słowa wsparcia dla Filipa, Aleeks i po części Defilibrator’owi za słowa „Maciejkaa - Jeśli nie zrobisz czegoś sama, nikt za Ciebie tego nie zrobi.”

  Skorzystałem z kilku zaproszeń na darmowe szkolenia, widziałem ludzi znane mi z twarzy, wiem gdzie mogę uderzyć w potrzebie, co jest ważne do weryfikacji firmy, gdzie szukać informacji w internecie.
  Na pewno nie nowe firmy, ponieważ ich ogólne warunki (OW) zbyt często się zmieniają, i nie są stabilne, produkt a cena.

  Teraz kieruje słowa do użytkownika PiSior.

  Nie podejmuje tematu w zagadnieniu na którym się nie znam, w towarzystwie znajdzie się osoba która ma autorytet w danej dziedzinie, i szybko sprowadzi Mnie na ziemię.

  Ciekaw jestem gdzie szukasz pomocy w razie choroby? Doktor czy kolega.
  Gdy coś złamiesz? Chirurg czy raczej blacharz samochodowy.

  Myślę że jak każdy z nas, idziesz do specjalisty w danej dziedzinie, a skoro nie jesteś „liderem” w żadnym MLM’ie to Panu za dobre rady podziękuje.

  PS. Za ok. tydzień będę się widział z osobą która zaczynała od zera (tak jak każdy w MLM’e), i na dzień dzisiejszy ma czym się pochwalić. Mogę się z tobą założyć że, jego miesięczna wypłata = rocznej twojej.

  Podaj telefon, a przyjadę z nim, gdyż bardzo lubi ludzi którzy posiadają tak wielki bagaż wiedzy i doświadczeń na w/w temat.

  Pozdrawiam oraz życzę Wesołych Świąt.
  Rozwaliłaś mnie na łopatki, ty trenerze już nie myślisz tylko powtarzasz dyrdymały ze szkoleń, chyba każdy widzi że wszyscy naganiacze w tym temacie powtarzają te same zdania. " Mogę się z tobą założyć że, jego miesięczna wypłata = rocznej twojej." to mnie rozwala najbardziej u kazdego z was
 • 21.12.2012 - 17:08
  Ja po prostu nie chce aby młodzi ludzie popełniali moje błędy, ludzie nie dajcie sie omamić naciągaczom jakich pełno w tym temacie !!! (myślę ze to jeden pod wieloma nickami)
 • 21.12.2012 - 15:13
  HAhahahaha - wiem ale nie powiem, standartowy tekst

  Ja jestem zadowolony ze swojej pracy, jestem kierowcą
 • 21.12.2012 - 14:51
  Filip Filipek napisał/a:
  PiSior napisał/a:
  To że da sie cos zarobic jest dla mnie jasne bo kiedys sie w to bawiłem, ale jak sam piszesz jest to okupione cięzką pracą a efekty sa raczej mizerne. A o budowaniu struktury w większości przypadków mozna zapomnieć, twoja grupa celowo jest rozbijana bo ktoś musi pracowac na dole. Wyjątkiem sa firmy wchodzące na rynek- tam czasem może się udać.Twoja wypowiedź wszystko wyjaśnia. Nie pracowałeś na sukces co w wolnym znaczeniu = pieniądze. Ty się bawiłeś, hm...

  Pan Piotr Wajszczak redaktor Network Magazynu nagrał filmik pt. Aniu Janie pobawmy się w BIZNES!
  https://www.youtube.com/watch?v=TwDdc_EdYpU
  Miłego oglądania.

  Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt Filip.
  Powiem tyle, pokaż mi realna osobę która zarobiła tam kasę i zacznała od dołu, a nie rób ludziom wody z mózgu, szukaj frajerów do wyzysku gdzie indziej. Bo znam teksty które piszesz i co lepsze wiem czym mi zripostujesz, na szkoleniach sprali wam mózgi i nie potraficie niczego od siebie napisać. Żal.pl jak się czyta te posty zachęcające do tyrania dla kogoś za miske ryżu
 • 20.12.2012 - 17:07
  aleeks napisał/a:


  PiSior - jak zarabiamy? Dostajemy działkę za reklamę produktów - tą której nie dostaje TV, właściciele bilboardów i wydawcy prasy. Sprzedawanie produktów to jest droga do szybkiej kasy na zasadzie "kupić taniej - sprzedać drożej". Ale dużo w ten sposób się nie zarobi, bo są to działania czasochłonne i pracochłonne. Jeśli sam chcesz oblecieć z katalogami całe M-ce, to faktycznie się natyrasz.

  Jeśli budujesz strukturę konsumencką, to masz dużo większe szanse na przyzwoitą kasę, przy mniejszym wkładzie pracy. Nikt ci tego nie powiedział?
  To że da sie cos zarobic jest dla mnie jasne bo kiedys sie w to bawiłem, ale jak sam piszesz jest to okupione cięzką pracą a efekty sa raczej mizerne. A o budowaniu struktury w większości przypadków mozna zapomnieć, twoja grupa celowo jest rozbijana bo ktoś musi pracowac na dole. Wyjątkiem sa firmy wchodzące na rynek- tam czasem może się udać.
 • 14.12.2012 - 14:53
  Nastepny naganiacz
  Najbardziej mi się podoba o kupowaniu dla siebie, skoro kupujecie dla siebie to zarabiacie ? Chyba wrócę do tego systemu bo musiałem czegoś nie zrozumieć jak tam tyrałem całymi dniami
 • 08.12.2012 - 0:36
  Maciejkaa - poczytaj o MLM na necie a nie oglądaj propagandówek na Youtube bo widzę że na razie jesteś tymi filmikami zauroczona i nie dostrzegasz prawdy. A w twoim tonie wyraźnie słysze głos mojego trenera z firmy MLM i dlatego przypuszczam że szukasz frajerów robiąc reklamę (mogę sie mylić)

KONIEC ŚWIATA 21.12.2012 czy Majowie mają rację? :)

 • 02.01.2013 - 22:56
  mi sie najbardziej podoba "projekt cheops" nie wiem jakim trzeba być oszołomem aby w to uwierzyć
 • 21.12.2012 - 14:21
  E tam nie mów chop, na tą chwilę wg czasu lokalnego majów jest dopiero po 6 rano :)
 • 14.12.2012 - 14:27
  Nasz polski wizjoner Dariusz Kwiecień, badacz historii nazywany przeze mnie polskim Danikenem twierdzi że spadną na nas kule lodu które krążą w okół księżyca IO i będzie potop. Również podaje datę 21 grudnia :)
 • 10.12.2012 - 18:42
  Poczytajcie na ten temat
  http://www.himavanti.org/pl/c/artykularnia/patryk-geryl-i-oszustwo-konca-swiata-w-grudniu-2012

  Pewnym jest tylko że rozbłysk może wystąpić w każdej chwili i faktycznie zniszczy nasza sieć elektryczną co może cofnąc nas w rozwoju o wiele, wiele lat. Nic innego nie jest udowodnione ale może....

  Ale zawsze możęsz wykupić za kilknaście tysięcy euro miejsce w projekcie "Perfect Vision" pana Patryka Greyla i wtedy daje Ci gwarancję przetrwania :D
  Cytat z Nautylius.org:
  "Zgodnie z obowiązującymi w RPA przepisami, w "Perfect Vision" będzie można wybudować 26 obiektów mieszkalnych, które pomieszczą ok. 150 osób. Wszystkim, którzy zechcą na stałe osiedlić się w Górach Smoczych, Geryl obiecuje miejsca w "Domach Hobbita" – stalowych kontenerach mieszczących maksymalnie osiem osób, przykrytych ułożonymi w sterty workami z piaskiem, pokrytych ziemią i obsadzonych naturalną trawą. Bardziej wymagający mogą kupić ekologiczny, zasilany bateriami słonecznymi dom o powierzchni 78 metrów kw.

  Mieszkańcy "Perfect Vision" w oczekiwaniu na nieuchronne mają zajmować się garncarstwem, tkactwem, wytwarzaniem papieru, hodowlą kur, gęsi, owiec, koni i lam, uprawą warzyw i zbóż oraz obsługą turystów.

  Zapasy na czas zagłady gromadzone będą w wykonanych ze wzmocnionej stali i betonu bunkrach. Gdy na Ziemi rozszaleje się piekło, bunkry mogą być także wykorzystane jako obiekty mieszkalne."

  Fajnie nie dośc że zapłaca to będą robili na siebie, a pan Greyl wymyśli kolejne proroctwo

ZAMYŚLONE? KOBIETY NA PASACH.

 • 21.12.2012 - 14:57
  Ja bym jeszcze proponował nakaz aby kobiety w lecie chodziły w burkach, bo często człowiek zobaczy jakąs sztukę i mimo że kierowca zawodowy to włącza mi się samczy instynkt :) Kilka razy nie wjechałem komuś w tyłek przez zgrabne, eksponujace swoje walory laski :)

Smoleńsk - zamach czy katastrofa?

 • 21.12.2012 - 14:32
  Pizzaro napisał/a:
  Kto Gówno czyta ten gówno wie dlatego nie czytam Gówna !
  Daleś przykład ludzi którzy już nie maja mózgu, maja tylko przekaźnik który zamienia polecenia odbierane z Radia Maryja i przekazuje do mięsni
 • 16.12.2012 - 14:39
  Bono zobacz ile mam minusów w moim poprzednim poście :) To jest temat w którym wielbiciele J.K piszą bzdety i onanizują sie wstawiając minusy normalnym ludziom
 • 12.12.2012 - 20:12
  PKS Fan napisał/a:
  Czytał ktoś artykuł "Smoleńska klątwa" w dzisiejszej Wyborczej?
  trzeba było wcześniej napisać to bym nabył gazetkę :( . A za sam tytuł gazety co podałes to pewnie zaraz Ci ze 20 minusów zapodadzą :)

Skandal z Caritas ?

 • 21.12.2012 - 14:28
  muza napisał/a:
  Czyli nie chcę ale muszę, to żałosne ktoś komuś coś a potem tylko parę słów, kop w dobre imię i bez dobitnych dowodów niszczysz dobre imię instytucji jaką jest Caritas . Wesołych Świąt zatem!!!!
  Spytaj o dobre imie Caritasu ofiary eksperymentów medycznych SS, zapytaj ludzi którym bez znieczulenia przeszczepiano organy zwierząt, spuszczano krew i robiono wiele innych bestialstw ich oprawcy dzięki Caritas unikneli odpowiedzialności i długo po wojnie kontynuowali swoje zbrodnicze praktyki w Ameryce południowej.
 • 20.12.2012 - 16:54
  Caritas jest organizacja która pomagała po wojnie wysokim oficerom SS (zbrodniarzom wojennym) uciec do Argentyny więc nie zasługuje według mnie na zaufanie.

"Ksiądz" J.J

 • 14.12.2012 - 20:01
  Jendo jest pewnie jak jasmin pisze jednego posta to nawet nie czytam tylko czekam aż napisze kolejny pod spodem :)
 • 10.12.2012 - 23:17
  bono napisał/a:
  A jakaś podpowiedz.......
  Jego wypowiedzi są tak samo ogniste a wiara w soje racje tak samo wielka jak tego pana z lewej ;)
 • 10.12.2012 - 21:00
  bono napisał/a:
  To zdjęcie po prawej przypomina mi nie Castro, tylko pewnego pana ze Skałki (Daszyńskiego),
  Pana Jaśka Ś.
  Oj nie trafiłeś z tym panem ale próbuj dalej ;)
 • 10.12.2012 - 18:54
  bono napisał/a:
  No to pokaż tą wyższosc!
  ?????
  bono napisał/a:
  Zbliża się czas spowiedzi.
  Zalecanego postu w piatek nie przestrzegam, nie ma nakazu poszczenia, tylko zalecenie.
  Powinienem sie z tego spowiadać, czy nie?
  Masz problemy jakieś widać, bo piszesz bez sensu cały czas
 • 10.12.2012 - 16:29
  bono napisał/a:
  -PiSior-
  Ale walnąłeś z grubej rury- "pokażmy nasza wyższośc nad nimi"
  Od kiedy to zwykły śmiertelnik ma wyższość od, też zwykłego śmiertelnika wyświęconego na duchownego.
  Większości duchownych się to w głowie nie mieści.
  Więc aż boje sie tego tematu, może być jeszcze gorszy od partyjniactwa kościoła.
  W końcu zawszę sympatie można zmienić
  /jak mawiał kiedysiejszy przywódca Bawarii, zmieniając kolejną opcję polityczną -" nikt nie zabroni mi być coraz mądrzejszym"/,
  ale wykazywanie, że ktoś jest mądrzejszym od owej grupy , jest dość ryzykowne.
  Idziesz później do spowiedzi przed świętami i jest problem, bo przedłużysz spowiedz o kolejne 10 min. a inni czekają i krew ich zalewa, skurczybyk nagrzeszył i blokuje konfesjonał a kolejka coraz większa, mógł iść miesiąc przed świętami a nie dzisiaj gdy wszystkim sie spieszy a konca kolejki nie widać.
  Bano - czytaj ze zrozumieniem bo to nie o ksieży chodziło tylko raczej o tych co politykę wstawiają w tym temacie. A tematu kolejek do konfesjonału nie poruszyłem więc już cłałkiem mnie zaskoczyłeś

RONDO ŚRÓDMIEŚCIE: Jakie nadać mu imię?

 • 12.12.2012 - 21:41
  A może "rondo armagedonu" bo przecież oddane w grudniu a koniec swiata 21 ma być

Sklep KURDESZ

 • 12.12.2012 - 21:23
  Perła napisał/a:
  Do PISiora - zastanowiłem się - czynię dobrze.
  To zgłoś do sanepidu
 • 12.12.2012 - 16:33
  Perła napisał/a:
  Dla wszystkich którzy lubią "świeży drób" polecam ten sklep.Towar jest codziennie dostarczany prosto z Makro. Ma tylko mały feler. Na opakowaniu znajduje się śliczna żółta metka, oznajmiająca, iż wkrótce kończy się termin przydatności i cena jest o około 40% tańsza. Ale w drodze z Krakowa do Myślenic następuje cudowne odmłodzenie "ptaszków" i dzięki wspaniałemu czystemu powietrzu piersi, nóżki czy też ćwiartki kurczaków ulegają cudownemu odmłodzeniu i jako ŚWIEŻY towar trafiają na półki w sklepie KURDESZ. Życzę SMACZNEGO !!! Ps. Proponuję zaopatrzyć się na wszelki wypadek w STOPERAN.
  Mam nadzieję że masz na to dwody bo oskarżasz właścicieli o oszustwo więc moga wytoczyć Ci sprawę cywilną. To że piszesz pod pseudonimem nic nie znaczy, redakcja na wniosek sądu udostępni twoje ip a operator internetowy użytkownika.
  Więc jęsli masz na to dowody to czynisz dobrze pisząc o tym, natomiast jesli piszesz o rzeczach wyssanych z palca to najpierw się zastanów.

PALENIE i dym z kominów w Myślenicach

 • 12.12.2012 - 21:22
  Typowy temat dla donisicieli, w kadym poście pełno słów, podobno, wydaje mi się, chyba . Jak widzisz z komina sąsiada słup dymu to dzwoń wtedy po straż, zrób zdjęcie, a nie pisz po forum że wydaje Ci sie że to z tego domu smierdzi. Poza tym jak mozna donościć na sąsiada ?

Policja przypomina: Jak się poruszać po rondzie?

 • 10.12.2012 - 23:29
  Sprawdziłem w wekend i to rondo będzie "prostsze w obsłudze" bo ma słuszną wielkość, najgorsze jest to mikro rondko które zrobili przed janem. Tam faktycznie dwa samochody ruszające z sąsiednich wjazdów mają sporą szansę na siebie wpaść, więc zawsze wjeżdża cwaniak który robi to szybko i na bezczela. Ale przyczyną tego jest za mała powierzchnia ronda a akurat śródmiejska gruszka jest dosyć spora.

Rondo Śródmieście

 • 10.12.2012 - 18:59
  piotrek napisał/a:
  ..tam nie stoi figura św Floriana, radze się doedukować....
  Wybacz cytowałem za Myśleniczanic30 sam widziałem figurę ale bez jakiejś większej uwagi
 • 10.12.2012 - 16:52
  Myśleniczanin30 - poleciałeś bo bandzie, nie zauważyłem aby tam wyburzono cos zabytkowego albo ruszono św. floriana. Prawda jest taka że rondo postawione szybko i sprawnie, A jakośc ocenimy na wiosnę
Pokaż więcej komentarzy