dorota29091

Myślenice: Najwięcej zgłoszeń dotyczy ulicy Sobieskiego

 • 30.05.2018 - 8:32
  Dzikie wysypiska brud papierki puszki butelki to jest też zmora naszego miasta. Nasze piękne zielone zakątki są wiecznie zasyfione i nikt z tym nic nie robi.

Chętni pokopać w piłę

 • 17.03.2016 - 16:36
  jestem chętny do grania w piłkę

Mężczyzna zachęcający dzieci spod szkoły podstawowej!

 • 02.06.2015 - 13:47
  Witam to samo działo się pod szkołą numer 3 na osiedlu tam policja obserwowała szkołę przez kilka ładnych dni. Nie wiem jak sprawa się skończyła bo nagle wszystko ucichło.

Jak można zorganizowac kurs- np kurs kroju i szycia ??? I z czym to się wiąże?

 • 09.02.2015 - 9:34
  Jak można się z Panią skontaktować w sprawie szycia:-)?
 • 06.01.2015 - 11:54
  Ja też byłabym zainteresowana mam maszynę ale ona trochę mnie lubi krzywo szyje:-) :-) :-) :-)

Wybory Samorządowe: Pierwsi kandydaci na stanowisko burmistrza Myślenic

 • 24.09.2014 - 9:16
  Prawda jest taka Ostrowskiego na burmistrza wybrali mieszkańcy a teraz go krytykują krytykują go też Ci którzy do wyborów np nie poszli bo uważali "po co bo i tak to nic nie zmieni" a mogli zmienić. Rozpisywanie sie na temat kto coś zrobił czy też nie zrobił i tak nic nie zmieni bo prawda jest taka że wszyscy co grzeją stołki na stanowiskach mają nas jako mieszkańców głęboko w .... liczy się to że maja pieniądze domy auta a reszta nie ważna. Burmistrz co miał zrobić to zrobił wybudował sobie dom kupił samochód to teraz niech zwolni z honorem stołek i da się tak na prawdę nachapać innym którzy jak myślę też nic nie zrobią dla nas tylko dla siebie. Zobaczycie przy następnych wyborach taka sama pogadanka będzie więc po co to wogóle ciągnąć i obrażać się na wzajem. Wszystkim kandydatom życzę szczęścia w wyborach i niech się cieszą że będą mieć wysokie pensję i nie będą musieli się martwić o jutro. Nikt nikomu nie broni żeby staną w wyborach o stołek i ciepłe miejsce przy korytku:-) Pozdrawiam
 • 23.09.2014 - 12:15
  tak zgadzam się z wypowiedzią Lightman skoro ten Michał taki światowy czemu o nim piszą choćby na fb przecież to tak olbrzymi portal czemu w telewizji o nim nie słychać, zgadzam się także gazeta myślenicka informuje nas tylko o tym co jest najpierw przepuszczone przez cenzurę dlatego jej nie czytam. Ale skoro Synowiec to taki wielki człowiek to czemu się nie ujawni i nie udowodni nam że ta sława która mu przypisujecie jest tak wielka:-)
 • 23.09.2014 - 9:02
  Powiedzcie mi proszę co ten Michał zrobił dla Myślenic jestem rodowitą myśleniczanką i nic nigdy nie słyszałam że Michał coś zrobił. Tak jak każdego denerwują mnie układy i układziki że bez znajomości pracy nie można dostać w Myślenicach. Uświadomcie mnie i pokażcie chociaż kilka rzeczy do których Michał się przyczynił dla Myślenic żebym mogła ewentualnie na niego zagłosować bo na razie piszecie o nim takie cuda jakby to był człowiek dzięki któremu Myślenice zawdzięczają sławę w Europie. Ja też gdziekolwiek jestem za granicą mówię o Myślenicach więc też przyczyniam się do reklamy:-)
Pokaż więcej komentarzy