champion

SKLEPY Z ARTYKUŁAMI DZIECIĘCYMI/ NIEMOWLAKI

 • 16.05.2016 - 7:26
  Na dolnym przedmieściu jest sklep z artykułami dla dzieci. Ich ofertę z żoną znaleźliśmy w internecie i naprawdę mogę polecić.

Wyprawka dla dziecka

 • 07.09.2014 - 21:42
  Ja tam śmiało mogę polecić sklep Lolek. Kupowaliśmy z żoną wyprawkę dla dziecka, a później także fotelik u nich. Mają dobre ceny i towar dobrej jakości, a do tego odbiór w Myślenicach.

Używane gry PS3

 • 09.01.2014 - 7:28
  Empik, Avans

Zarabie: Baza Wisły Kraków rośnie w oczach [FOTO]

 • 11.10.2013 - 16:08
  Felis napisał/a:
  i po co to mieszkańcom, gmina tylko do tego będzie dopłacać z naszych podatków.
  Jakbyś czytał dokładnie warunki umowy to byś wiedział, że czynsz jaki Wisła będzie płacić ma pokryć ratę kredytu oraz koszt utrzymania obiektu.
  krowka123 napisał/a:
  robertko5 napisał/a:Co Miasto i mieszkańcy będzie mieć z tego, że będą tutaj biegać faceci w krótkich portkach za piłką ze świńskiej skóry?Długi do spłacenia.


  Jeżeli to taki byznes dla miasta aż dziw że żaden z przedsiębiorców na to nie wpadł.A co gdy klub spadnie w lidze lub zbankrutuje co u nas się zdarza?
  Jeżeli tak się stanie to ten kredyt ma solidne zabezpiecznie, które wynika z warunków umowy. Tak że czy będzie dobrze czy źle, koszt obiektu i tak pokryje właściciel klubu. A gdy po 10 latach skończy się wyłączność dla Wisły, będą mogły przyjeżdzać i trenować tu inne kluby, a na tym skorzysta zarówno miasto jak i okoliczni przedsiębiorcy (tj. sklepy, hotele, restauracje itd)

Myślenice: Na Zarabiu powstanie kompleks treningowy Wisły Kraków

Używane gry PS3

 • 01.01.2013 - 15:43
  W Empiku skupują używane gry więc tam zapytaj
Pokaż więcej komentarzy