Walker84

Co tam Panie w polityce?

 • 23.02.2017 - 5:20
  bono napisał/a:
  Nie znajdziesz, bo dopiero zarabiają.
  Albo siedzą jak słowiki i inne ..
 • 19.02.2017 - 17:01
  m_markos napisał/a:
  Pisiaki. Nawiedzone jak zawsze. Wy nie rozumiecie normalności to i nie zrozumiecie o co ten wkorw powiązany z tym wypadkiem.

  W ciągu ostatniego czasu był to PIĄTY wypadek oficjeli państwowych. PISiaki lekceważą procedury bezpieczeństwa a później płaczą że brzoza że to, że tamto. BORowiec który miał chronić Szydło rozpieprza się o drzewo z powodu małego fiacika. To nic że jechali w kolumnie, to nic ze samochod pancerny, to nic że kierowca szkolony. Rozwalają się na drzewie.

  Zaraz po wypadku TVPis uruchamia propagandę że kolumna jechałą prawidłowo. A tu internet pokazuje ze kolumna wyprzedza na podwójnej ciągłej, a TVN że kolumny nie było bo samochody jechały w odstępach. Policja mówi żę kierowca się przyznaje do winy a kierowca nic o tym nie wie.

  Burdel panuje i tyle. I żeby nie było. Opozycja też zachowywała się jak hieny które chciały odgryźć "kawał medialnego ciała od rządzącego organizmu".
  Chyba internet od Michnika i lisa rudego ci pokazuje jak kolumna jechała.
  Tam już pokazywali żeby się ni zderzyć to borowik wjechał w drzewo. A wychodzi na to że ten mały fiacik gościa puknął z boku.
  To powiedz mi propagandysto platformiano-nowoczesny czy kierowca audi miał prawo stracić panowanie nad tą furą i uderzyć w drzewo ?
 • 19.02.2017 - 13:55
  krowka123 napisał/a:
  Niebieskooka zadała konkretne pytanie i co ?Zamiast odpowiedzi największy yntelygent forum wyjechał jej z blondynką. PO-kultura w lokalnym wydaniu a dla innych zwykłe ch......o.
  Nic nowego. Ten gość nie umie normalnie odpowiedzieć . Albo sprowadza wszystko do absurdu albo pisze wykreowane przez jego mocodawców historie . Wystarczy to przeglądnąć.
 • 19.02.2017 - 13:54
  Lukaszz napisał/a:
  O widzę jest i kolejny propagandysta pismak internetowy od donka. Dawno cię nie było.
 • 18.02.2017 - 16:27
  bono napisał/a:
  Mogłem, ale na takie absurdalne argumenty, że Tusk nie bronił Kaczyńskiego który gwałcił Trybunał Konstytucyjny a jednocześnie kolaboruje z Orbanem -piątą kolumną Kremla w UE, jest tak idiotyczny,
  jak pretensje owej żony do męża, że ten nie cieszy się gdy ona zdradza go z jego bratem a przecież to jedna rodzina- czyli nie powinni na siebie pluć, a mąż raczej powinien się cieszyć, że zdradza go z członkiem rodziny a nie sąsiadem.

  Tusk powinien się cieszyć, że Kaczyński robi gnój i jeszcze go bronić na forum UE- cóż za tępa logika, zresztą Kalego.
  Czyli dalej ciągniesz swoje kretyńskie teorie bo ja tego nie napisałem ale to nic dziwnego. W końcu trzeba siać takie pierdy po internetach.
 • 18.02.2017 - 12:20
  WKibic napisał/a:
  Obligacje to jedna z prób ukrytego ratowania pogarszającej się sytuacji ekonomicznej, budżetu. Kombinacje z OFFE, ZUS-em.Penalizacja wszystkiego co się rusza. Najgorsze efekty przyniesie upolitycznienie wiodących spółek skarbu państwa. Nie rachunek ekonomiczny tam się będzie liczył. Można nie lubić PO, ale tam umieszczali menedżerów branżowych, którzy bronili zdrowego rozsądku. Swoich, ale fachowców. Mirosław Bieliński nie był z PO,ale jako prezes Energi, uczynił ją czwartą spółką na giełdzie. PiS mianuje już piątego prezesa i w ciągu roku wartość akcji spółki spadła o 7%. Jedyny sukces, to powierzenie Energi opiece Matki Boskiej za jedyne 12 tys. zł, które zainkasował proboszcz i powierzenie spółki piątemu już Misiewiczówi nie z branży, ale z legitymacją PiS. Obligacje mogą i już są zastępowane eksploatacją najlepszych spółek, czyli ich skubaniem wbrew logice ekonomicznej.
  Czyli jak myślałem sama polityka. Żadnej merytoryki . Stare bajki o upolitycznieniu, bla,bla !!
  Stare i niemodne.
  Chłopie chyba zapomniałeś ile wiodących firm upadło za rządów twojej bandy choćby z budowlanki.
 • 18.02.2017 - 12:11
  Mimo poszczekiwań kilu propagandystów platformianych/nowoczesnych na forum głownie markosa w Polsce kręci się coraz lepiej:
  https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20170217/dane-za-styczen-wskazuja-na-wyrazne-ozywienie-w-gospodarce-w-2017-r-wg
  Szczekajcie sługusy a karawana jedzie dalej !
 • 18.02.2017 - 12:07
  bono napisał/a:
  Jakby tobie żonę gwałcił brat, to w imię patriotyzmu rodzinnego, powinieneś milczeć i przyjąć do łóżka twojej żony - brata jako dobro rodzinne?
  Wy zachowujecie się, jak żona- dobrze jej z jednym a jeszcze lepiej z dwoma.
  Bardziej kretyńskiego porównania nie mogłeś wymyślić ..
 • 18.02.2017 - 12:00
  WKibic napisał/a:
  Zostaw słowo patriota, bo nie tylko PiS-owi dane. Waszczykowski, Duda szkodzą Polsce. Ty też na nich głosując. McCain zgasił w Monachium Dudę, liżącego się do Trumpa i ryjącego pod Tuskiem, Timmermans ośmieszył Waszczykowskiego. Tyle macie do powiedzenia, a łamiecie konsytucję, szanujcie własną konstytucję, a potem się wygłupiajcie. Tusk broni honoru Polski. Jako Przewodniczący Unii Europejskiej nie może zdradzić wartości Unii. Kaczyński chce go zmusić, aby poparł rząd PiSu , łamiący prawo i wykluczających Polskę z grona demokratycznych państw Zachodu. Usługi broni wartości i jest za delikatny wobec rządu PiSu. Inny przewodniczący bardziej zasadniczo przeciw PiSowi ( nie Polsce ) będzie występował. Niech się Kaczyński modli, że mamy Tuska. Najgorsze przed nim. Tusk broni honoru Polski poprzez szacunek do wartości demokratycznych, Kaczyński niszczy Polskę i przynosi na! Wstyd.
  Nie ośmieszał byś się już. Zasadniczo czego się spodziewać po propagandyście platformy.
  To gaszenie i ośmieszanie to jest twoja wyobraźnia .
  W ogóle to jest śmieszne że piszesz o przedstawicielach Państw które same łamią konstytucję a z demokracją jest u nich spory problem. Ale wy już tak macie że się sami kotłujecie w tych głupotach które wypisujecie.
  Odnośnie donka to też kawały wypisujesz. Gdzie on był podczas kryzysów Ukraińskich jak zachód się dogadywał z Ukrainą, Rosją na rozmowach a nas nie zapraszali ? Gdzie był w ten czas donek?
  Powiem ci. On tam robił za kelnera.
  http://polmedia.pl/o-ukrainie-juz-bez-polski/
  A jaka była jego reakcja jak kilku komunistów i potomków nazistów z UE obrażało Polskę ? Na przykład tu:
  https://pl.sputniknews.com/polska/201511171442397-uchodzcy-schulz-szymanski-PiS/
  http://www.pch24.pl/ten-list-masowo-otrzymuja-schulz--juncker-i-tusk---podpisz-,40107,i.html
  Mam nadzieję że ten kelner prędzej czy później skończy we Wronkach ..
 • 18.02.2017 - 11:14
  bono napisał/a:
  Kogo obrzucano błotem- Nas? chyba was prawdziwych polaków, pisanych z małej litery.

  Wy go obrzucacie błotem a on was miałby bronić? Morale to wy macie, czym bardziej gościa skopiemy, tym mamy się od niego większe oczekiwania posłuszeństwa. Hitler czy Stalin przez was przemawia?
  Zejdź na ziemię w końcu człowieku. wiem że jesteś opłacanym pismakiem platformianym ale to już jest karygodne co ty tutaj wypisujesz.
  Zapomniało ci się jak kilku lewaków z UE z pół roku temu próbowało Polsce dyktować warunki ? Taki z ciebie patriota ?
  Proponuję jakąś herbatkę na uspokojenie.
 • 18.02.2017 - 9:31
  bono napisał/a:
  Jest problem z tym Tuskiem. Niby Polak ale Pis go nie lubi i widzi jako najgorszego prezydenta Unii, a naczelnik państwa sędziwy Jarosław, go nie cierpi.
  Ty bardziej dziwne, że ten wyrób gorszego sortu, nie łasi się do pisu nie skamle i prosi o przebaczenie, jak np. Ziobro czy Bielan.

  Gdyby ten prezydent UE, przywoził prezenty naczelnikowi, a rządowi chwałę za załatwienie Trybunału Konstytucyjnego, chwalił Maciarewicza za czystkę w wojsku, a Kurskiego za najlepszą telewizję informacyjną w UE, to może naczelnik dał by sygnał aby Tuska mniej szkalować.
  Inna sprawa, że Tusk nie przyjechał do naczelnika i nie poprosił go aby ten, mimo że go nie cierpi, jednak dał mu błogosławieństwo na drugą kadencję.
  I tu należy się naczelnikowi Jarkowi chwała, za godność postawienia się wszystkim krajom UE, które by Tuska widziały na drugą kadencję.
  Te kraje wzorem Merkel, powinny lobbować u naczelnika Jarka na rzecz Tuska a lobbowała tylko Merkel, ale to za mało.
  Godność naczelnika, nie pozwala dla jednego posłańca UE zmieniać postawę i strategię.
  No co z tego, że podoba się wszystkim, ale zrobił krzywdę Jarosławowi - naczelnikowi w przeszłości i takiej traumy Jarek nie jest w stanie zapomnieć.

  Dla dobra Jarka i dla jego zdrowia psychicznego, też uważam, że jakiś Francuz, Niemiec czy Włoch były dla zdrowia naczelnika, dużo lepszym prezydentem UE.
  Naczelnik Polski spał by o wiele lepiej, ze snem o potędze i te marzenia na drugi dzień, realizowali by z el polaco Che guevarą, występującym w Pis pod nazwiskiem Maciarewicz.
  Jak na na razie to ten twój zawodnik nam nic nie załatwił a jak nas obrzucano błotem to siedział cicho jak mysz pod miotłą . Już nie mówię serii jego kompromitacji podczas kryzysu Ukraińskiego w 2014 roku
 • 16.02.2017 - 6:51
  m_markos napisał/a:
  Wypadek wypadkiem. Ale ta propaganda w TVPIS, ta niekompetencja w BORze. Przecież to jest symptom tupolewizmu PIS.

  Dobry komentarz...
  Kolejny Filozof Grecki. To tak samo JFK maił najlepsza ochronę a jakiś jeden psychol go odstrzelił. To po co ta ochrona.
  Dąłbyś sobie spokój z wypisywaniem takich cytatów.
 • 12.02.2017 - 10:34
  Tutaj kolejnych dwóch błaznów nowoczesno-platformianych uprawia sobie polityczne gierki na tym chłopaczku :
  http://natemat.pl/201353,kierowca-absolutnie-nie-przyznal-sie-do-winy-posel-budka-zaprzecza-slowom-ministra-blaszczaka-zada-jego-dymisji
 • 12.02.2017 - 10:33
  krowka123 napisał/a:
  Propagandysta jedynie słusznej idei w akcji,post za postem sam do siebie.
  Ale trzeba być sku..em aby z wypadku w którym ucierpieli ludzi robić sobie żarty i wykorzystywać do ataku na nielubianą przez siebie partię.
  https://www.youtube.com/watch?v=YROkJPkll0M
  Zastanawiałam się kto pierwszy wykorzysta na tym forum w celach propagandowych sprawę wypadku i okazało się że jak zwykle niezastąpiony aktywista mający się za lepszą kastę bono.
  Coś w tym temacie
  http://wpolityce.pl/polityka/327116-dziwi-was-szyderstwo-z-wypadku-pani-premier-skoro-tuz-po-smolensku-rechotano-z-krwawej-mary-to-wszystko-wolno
  Ten propagandysta platformiany nieraz kpił tutaj z tych którzy zginęli w Smoleńsku to niech cię to nie dziwi. Taki poziom prezentuje ta lemingoza. O kłamstwach , manipulacjach i szerzeniu propagandy nie ma co wspominać.
 • 09.02.2017 - 16:25
  bono napisał/a:
  Ale skąd kaczor nie pisał to Semka i Kurski łżą jak psy i zastosowali w filmie sfabrykowany dokument.
  Sami agenci, nawet w śród swoich. Sodoma i Gomora, koniec świata.
  Skończ bredzć. Piszesz to samo co kaczor 25 lat temu. Ale Kaczyński chyba już się przekonał kto to bolek. Czy na ciebie będziemy czekać kolejne 25 lat aż dotrze czy dalej będziesz wypisywał historyjki o młodym chłopku z wioski który dał się ugrać ?
 • 09.02.2017 - 12:53
  m_markos napisał/a:
  To że Wałęsa miał epizod z SB to było wiadome od samego początku. Nie mam mu tego za złe. Sam na jego miejscu grał bym tak samo. To co go kompromituje to kręcenie. Kawa na ławe i czytelny prawdziwy przekaz rozwiął by sprawę ale teraz jest za późno.

  A Kaczyński to hiena polityczna i nic więcej.
  Buhahhha !! No to kaczor pisał już w 1993 roku tak samo jak ty, bono czy markos. O prostym złamanym chłopku ze wsi .
  Ale beka :)
 • 08.02.2017 - 18:23
  Ta sama osoba , ten sam gangus a jakże przeciwstawne zachowania władz na przestrzeni dwudziestu-kilku lat :)
  Z jednej strony Idol bono oraz wszystkich markosów , łukaszków, i całej gromadki platformiano, nowoczesnej z drugiej surowe pisiory i ich służby. Bolek puszczał słowika, za kaczora zaś go znowu przymykają.
  Podwójne standardy jak widać:
  http://www.se.pl/wiadomosci/polska/sowik-ujawnia-zapaciem-waesie-za-uaskawienie_345427.html
  http://wyborcza.pl/7,75248,21320162,zatrzymano-czlonkow-grupy-pruszkowskiej-w-areszcie-slowik.html

"Dobra zmiana" PiS

 • 23.02.2017 - 5:17
  Lukaszz napisał/a:
  Nie mieszajcie Wawelu do rozgrywek politycznych.
  Kaczyński nie pochodzi z Krakowa i absolutnie nie powinien być tu pochowany.
  Miejscem odwiedzania SP najbliższych jest cmentarz a nie Wawel.
  To miejsce historyczne właściwe dla królów a nie miernot.
  Kolejny raz potwierdziłeś że jesteś pospolitym propagandystą . Na szczęście to tylko twoje prywatne widzimisię . Po za tym z tego co wiem to tam leżą nie tylko Królowie a niektórzy z nich to były dobre modele jak już jesteś taki szczegółowy z ocenami.
  Tutaj masz taki przykład:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Korybut_Wi%C5%9Bniowiecki
  http://www.polskieradio.pl/39/156/Artykul/1151364,Michal-KorybutWisniowiecki-%E2%80%93-strachliwy-wojownik-nieumiejetny-krol
 • 19.02.2017 - 16:57
  Lukaszz napisał/a:
  Wiem, że są ludzie którzy mają problem z percepcją rzeczywistości. Współczuję.
  Jeśli cena ropy spadła o 2/3 czy taką samą obniżkę zauważyłeś na stacjach ?
  (lub proporcjonalną biorąc pod uwagę że podatki wliczone w cenie paliwa nie zmieniły się) .

  Brawo PiS.
  Pierdoły piszesz jak zawsze. Poczytaj sobie z czego się składa cena na stacjach benzynowych.
  Dlaczego jak za Kaczora na początku paliwo trochę staniało to nie pisałeś o tym ?
  W ogóle po co ja pytam jak i tak ty tutaj smarujesz od czasu jak Kaczyński wygrał wyboru . Wcześniej była cisza ..
 • 19.02.2017 - 14:01
  Lukaszz napisał/a:
  Andrzeju ile kosztowała baryłkę ropy za Tuska? A ile kosztuje za Kaczyńskiego? Ceny paliwa spadły między 50 a 70 %

  Widzisz te obniżki na stacji?
  Czy ceny paliwa są 70% niższe?
  Gaz w ciągu ostatnich kilku miesięcy pogalopował mocno do góry. Jeśli za litr LPG płaciłem w październiku ok 1.7 a teraz 2.2 to jest to ogromna podwyżka?


  Poniżej wykres ceny baryłki ropy. Cena z około 150 dolarów poszybowała do ok 50 dolarów.  Co do franka - nieodpowiedzialna polityka rządu powoduje to że jesteśmy postrzegani na świecie jako mało wiarygodny partner. To powoduje osłabienie złotego. Słaby złoty to mocny kurs franka. Mocny kurs franka to dramat dla wielu rodzin.
  Co ty bredzisz? Ropa spadła po kryzysie na Ukrainie w 2014 roku wtedy 95 była nawet po 3,90 na niektórych stacjach. Potem trochę zdrożała a jak kaczor wygrał wybory w 2015 roku to podniosła się o 30-40 gr. Wtedy tacy propagandyści jak ty i bono pisaliście że to wina kaczora a po 2 miesiącach znowu spadła i mieliście problem w tym waszym bełkocie pisanym. Teraz drożeje bo drożeje cena za baryłkę na świecie i ruscy się dogadali z OPEC-em:
  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ceny-paliw-ceny-lpg-porozumienie-opec,166,0,2227110.html
  Rezsta tych bredni szkoda komentować . Tak jakby przez 8 lat za twojego mentora Tuska nie było podwyżek w Bankach i podatków . Zerwałeś się z choinki albo z cyrku jedynie ..
 • 12.02.2017 - 10:39
  m_markos napisał/a:
  Deficyt budżetowy jest tylko wskaźnikiem informacyjnym. Z prawie maksymalnym dozwolonym deficytem jesteście dokładnie tacy sami jak Tusk. Nie tłumacz mi o wzroście PKB, bo mając podobny % deficytu bliski 3% jak w poprzednich latach a wyższy PKB to zadłużacie Polskę po prostu na wyższe kwotę. A nie sądzę że to chciałeś mi powiedzieć.

  Inaczej. To co się liczy długoterminowo to jest dług publiczny. A on jest NAJWIĘKSZY w historii Polski.I do niego płaci się odsetki - chcesz wiedzieć ile? Otóż w 2017 będzie to 32mld PLN. Tyle oddamy SOROSOM.

  Nie trzeba być ekspertem by dojść do wniosku że gdy wyż demograficzny jest w wieku produkcyjnym i przynosi największe dochody a państwo się zadłuża to gdy wyż minie to mniejsza ilość ludzi będzie miała problemy ze spłątą długu.

  Pieprzycie PISiaki o patriotyzmie a zadłużacie swoje dzieci. Żeby to jeszcze było na autostrady, elektrownie atomową, cokolwiek co przyniesie pozytywny rezultat. Ale po co.

  Odsyłam do nauki, poczytaj, jest tam odpowiedz na pytanie o USA
  http://www.dlugpubliczny.org.pl/abc-dlugu/

  Ja dla mnie jesteście gorsi od poprzedników politycznych, ekonomiczni dyletanci nieumiejący liczyć i planować.
  Już pisałem żebyś nie bredził. Nie rozumiesz że mamy najniższy deficyt w przeliczeniu na PKB od 9 Lat !!! I dlaczego nie napiszesz że pis zamkną się w budżecie z 10 mld zapasem ?
  Nie wciskaj kitu tutaj ludziom. Sam nawet piszesz że to wskaźnik informacyjny czyli słupki do manipulowania przez takich jak ty.
  Soros to wygląda na to że ciebie i kilku innych propagandystów którzy tutaj zaczęli smarować bzdury opłaca . Tyle w temacie odnośnie jego osoby.
  To nie zamulaj nim bo to komicznie wygląda. Chyba że przestał ci płacić za sianie propagandy ..
 • 10.02.2017 - 9:11
 • 10.02.2017 - 8:35
  WKibic napisał/a:
  Za tę kompletną ruinę gospodarki w 2015 roku walkerowi się medal za bon mot roku należy. Może administrator wzorem PiSu i prawicowych mediów jakieś tytuły by wymyślił i plebiscyt ogłosił. Kandydatów widzę wielu. Na sam początek Kazimierz za poetyckie rymy kalwaryjski.
  Stan Państwa po 8 latach rządów tych krętaczy i nieudaczników jak każdy widzi . Jeżeli ty oceniasz gospodarkę po nie skończonych autostradach za przepłacone kredyty jak ten kabareciarz bono to gratuluję poczucia humoru.
  Syf na każdym kroku i w każdej płaszczyźnie życia zostawiła ta szkodliwa dla RP ekipa przez 8 lat.
 • 09.02.2017 - 21:39
  m_markos napisał/a:
  Nie wiesz co to jest kłamstwo. Każdy ale to każdy ze stwierdzeń poparłem odnośnikami.

  Budżet 2016. Gdyby nie LTE + nadwyzka NBP to śmiesznie by było. Odsyłam do artykułu który wkleiłem albo do dziesiątek innych opini. Nawet brukowy fakt jest bardziej obiektywny od PISowskich mediów "wPotylice"

  http://www.fakt.pl/pieniadze/finanse/deficyt-budzetowy-2016-wyniosl-ponad-46-mld-zl-i-25-proc-pkb/cmkvjq4

  Dług publiczny vs PKB masz w artykule który wkleiłem. Nie otworzyłeś go. Tak więc wkleję ci go tutaj. Wnioski wyciągnij sam.


  Deficyt vs PKB za 2016- 2,8-2,9% (źródło wPotylicę). Co tym chcesz mi udowodnić? To że od 3% jest procedura nadmiernego deficytu czy to że okolice 3% to też lata 2015 i 2014? Co z tego że najniższe od 9 lat. Przecież Tusk miał nieznacjonalizowane OFE i emerytury szły na konta prywatne które nie były wliczane do deficytu. NIe ma tutaj żadnych zasług. Poczytaj pseudoekonomisto o tym abyś się nie kompromitował swoją wiedzą więcej w tym temacie.

  http://rybinski.salon24.pl/497080,wyjasniam-prawdziwe-przyczyny-i-mechanizm-demontazu-ofe

  Vatu ściągnięto więcej w 2015 o 2mld ale mniej niż założono w budżecie, mniej niż wskazywano i chwalono się uszczelnieniem Vatu przez cały rok a także mniej niż wzrosła konsumpcja w 2016.

  Co do podatku bankowego. Rynek przeniósł go na klientów końcowych. Sorosy sobie poradzą a wydojony zostaje polak z hipoteką dzięki "finansowym statego-łamagom Morawieckiego".
  Dlaczego ty cały czas udajesz głupiego ? Nie rozumiesz że dochód narodowy cały czas ROŚNIE !! Dlatego deficyt który stanowi 3 % PKB tak samo rośnie nominalnie. Czy to jest tak ciężko pojąć ?
  Deficyt w USA jest na poziomie 560 mld USD za 2016 to idąc twoim tokiem rozumowym jest dopiero tragedia .
  Powtarzam deficyt liczy się do PKB a nie nominalnie i w takim układzie jest najniższy od 9 lat !!!!
  Pierniczysz smuty o LTE i NBP. Przecież to nie są pieniądze od Św Mikołaja ale były zaplanowane dużo wcześniej w budżecie. Zero też wspominki o tym że skarbówka oddała 80 mld za VAT który za tych twoich idoli tusków był zawsze zamrożony i sztucznie wytwarzał złudzenie niższego deficytu. Już o tym jak zwinięto ludziom 150 mld z OFE dla ratowania budżetu platformianych nie ma co wspominać.
  To są dopiero wyżyny hipokryzji i krętactwa z waszej strony.
  Reasumując sytuacja biorąc stan w jakim obecna ekipa zastałą Polską gospodarkę czyli kompletną ruinę w 2015 roku jest całkiem dobra. I powinno być coraz lepiej
 • 09.02.2017 - 16:34
  m_markos napisał/a:
  Walker. Dane ekonomiczne INTERPRETUJE SIĘ jednoznacznie. Więc skończ proszę bezsensowne teksty albo sypnij mi tu faktami żebym zrozumiał że źle intepretuję sytuację w gospodarce.

  Są dane po grudniu i co się okazuje:

  REALIZACJA BUDŻETU 2016 BYŁA KIEPSKA
  Dlaczego? Poczytaj tytaj:
  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/deficyt-budzetowy-nbp-lte,192,0,2224320.html

  NIEMA WIĘKSZEJ ŚCIĄGALNOŚCI PODATKÓW. NIE MA USZCZELNIENIA PODATKÓW
  Dane o dochodach państwa w 2016 r. nie wskazują na żadną strukturalną zmianę i przełomowy
  wzrost ściągalności podatków, co było kluczową zapowiedzią partii rządzącej. Wyższa
  ściągalność podatków miała zapewnić stabilne finansowanie populistycznych, niezwykle
  kosztownych obietnic wyborczych (obniżenie wieku emerytalnego, program 500+).

  Na podstawie wstępnych danych Ministerstwa Finansów można szacować, że w 2016 roku
  dochody podatkowe były o ok. 3 mld zł niższe niż zaplanowano.

  Sam wzrost sciągalności VAT o te 2,8% to jest margines błędu, nic więcej. Przecież przez cały rok PIS mówił o zwiększonej o 7-8% ściągalności VAT?

  http://www.podatki.abc.com.pl/czytaj/-/artykul/dochody-podatkowe-w-2016-roku-rozczarowuja

  DŁUG PUBLICZNY, ZADŁUŻENIE, DEFICYT BUDŻETOWY ROSNĄ (TAK, W RELACJI DO PKB TEŻ)
  Zadłużamy się, my i przyszłe pokolenia będą płacić odsetki SOROSOM po to byście sobie teraz porządzili.

  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/dlug-publiczny-zadluzenie-panstwa-ofe-beata,249,0,2257913.html#utm_source=feedly&utm_medium=rss&utm_campaign=rss

  BUDŻET 2017 JEST ZROBIONY ZBYT OPTYMISTYCZNIE
  "Założenia budżetowe mówią o 3,6 proc. wzroście PKB, o 4,1 proc. zwiększeniu spożycia prywatnego i o stopie bezrobocia 8 proc. na koniec roku" NAPRAWDĘ? 3,6% wzrostu PKB? Gdzie to wymodlicie?

  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/deficyt-budzetowy-beata-szydlo-500-plus,195,0,2230723.html
  Człowieku gdzie się nauczyłeś tak kłamać ?
  Napisałem ci że budżet został dopięty nawet z rezerwą .
  Powtarzam :
  ZOSTAŁ DOPIĘTY !!! Ok 46 mld deficytu zamiast planowanych 56 mld !!!!
  Czy do ciebie słowo pisane dociera ???
  Pisałem że na grudzień był niższy niż wcześniej i był ??? Był !
  Jak dane ekonomiczne interpretuje się jednoznacznie ??? Po twojemu ??
  To od kiedy deficyt się podaje nominalnie a nie w przeliczeniu na PKB ?? U ciebie na dzielnicy tak to działa ?
  Dlaczego nie podasz na PKB ??
  Wiesz że jest najniższy od 9 lat ?
  Czy Vat-u ściągnięto więcej czy mniej niż za 2015 rok ?? Napisałem że więcej . Czy kłamałem ?
  Odpowiedz propagandysto ?
  Podwyżek opłat w bankach nie było w 2014, 2013 , 2012 roku ?? Nagle jak kaczor jest to się wzięły ?
  Tutaj masz trochę o naszym deficycie i jego relacji do PKB pseudo-ekonomisto :
  http://pl.tradingeconomics.com/poland/government-budget
 • 09.02.2017 - 13:07
  m_markos napisał/a:
  Walker !!!
  Tłumacz się ze swojej dobrej zmiany. W grudniu pisałeś że deficyt w grudniu najmniejszy od wielu lat. Tymczasem podliczono cały rok i okazało się że największy od kilku lat.  Pisałeś także że wystarczyło uszczelnić podatek Vat i od razu rekordy wpływów tymczasem co jest:

  ---------------------------------
  W kampanii wyborczej PiS przekonywało, że uszczelnienie VAT przyniesie 52 mld zł dodatkowych wpływów budżetowych. Jednak podsumowanie pierwszego roku ich rządów wobec wpływów podatkowych pokazuje, że osiągnięcie tak wielkich wpływów będzie bardzo trudne. Wpływy z tytułu VAT rosły w każdym miesiącu 2016 r, oprócz grudnia, gdzie osiągnęły rekordowo niski wynik 5,1 mld zł.

  http://wmeritum.pl/wplywy-vat-z-grudnia-2016-r-najnizsze-od-marca-2009-r-wysokie-zwroty-vat/170490
  ---------------------------------

  Potrzymuję to co napisałem 2 miesiące temu, 6miesięcy temu i jeszcze wcześniej.
  PIS to ekonomiczni dyletanci!
  Ej . Znowu tutaj kłamiesz i pomawiasz jak zawsze. Pisałem dokładnie że na Grudzień był niższy i był. Po za tym jest o prawie 10 mld niższy niż założono w budżecie na 2016 rok czyli plan zrealizowano. 54,7 mld o których tutaj trąbiłeś , już nie pamiętasz ? Już nie wspomnę że twoi z platformy planowali na 2016 rok deficyt w wysokości 54,6.
  Wpływy z Vat-u i tak wyższe nawet o głupie 2,8 % , to dobry początek.
  Poza tym podałbyś manipulatorze jeden deficyt w odniesieniu do PKB . Bo o tym że wpływy do budżetu rosną nie raczysz oczywiście wspomnieć bo to nie po twojej propagandowej linii ..

Były wójt Pcimia został nowym prezesem Grupy Energa

 • 18.02.2017 - 9:28
  WKibic napisał/a:
  A co się mogło stać z zarzutami wobec pisowskiego działacza w państwie PiS? Nie rżnij głupa. Ale skoro mnie wywołałeś do tablicy. Prokuratura Ziobry we wrześniu wycofała te oskarżenia z sądu, odsunięto poprzedniego prokuratora. Do pół roku nastąpi, o ile nie nastąpiło warunkowe umorzenie. Resztę doczytać w necie, bo temat głośny. Warunkówe umorzenie musi nastąpić bodajże do 5 marca. Obajtek to problem PiS-u. Dla opozycji przykład Misiewicza i przykład upartyjanie prokuratury. Czemu strzelają sobie sami gole? Walkera ,tyś powinien być lepiej zorientowany. Czemu zaś północ, bo bliżej do Szlacheckiego Gniazda,gdzie Obajtki obecnie inwestują.
  Propagandysto platformiany . To w Sądzie platformianym były tyle lat i nic ten sąd mu nie zrobił ? Sam byś tutaj głupa nie rżnął .
 • 12.02.2017 - 10:30
  I bardzo dobrze. Mamy kolejnego człowieka z naszego powiatu na wysokim stanowisku. Nic tylko się cieszyć.
  A co się stało z pseudo zarzutami które mu wciskano przez parę lat ? Czy niejaki bono i wkibic są w stanie odpowiedzieć ?

Antonio Che Gevara

 • 10.02.2017 - 8:39
  Szkoda komentować krówka te bzdury też się z tego wycofuję. Kolejna prymitywna prowokacja...
 • 09.02.2017 - 16:26
  Widzę że kolejny temacik propagandowy w celu ośmieszania Kaczyńskiego. Nawet nie trzeba wchodzić bo w pierwszym wpisie autora -propagandysty jest jego nazwisko . Bono podobnie jak markos i łukaszzek całkowita obsesja na punkcie kaczora.
Pokaż więcej komentarzy