Walker84

Co tam Panie w polityce?

 • 22.01.2017 - 21:47
  WKibic napisał/a:
  Cenckiewicz ubecki syn, Terlecki syn TW. Nie chcę, aby tacy ludzie IPNu twarzami byli. IPN staje się niewiarygodny. O Bukowskim i jego rozróbach w gronie niepodległościowych organizacji głośno było onegdaj w Krakowie. Podli ludzie opanowali IPN, po prof.Paczkowskim i Friszke. Ludzie nie wciskajcie nam kitu. Olgierda Terleckiego jeszcze pamiętamy, o jego synu hippisie Psem w Krakowie zwanym zamilkniemy. Faktem zaś jest z PZPR blisko do PiSu. Bolszewicka mentalność.
  Kłamstwa i regularne manipulacje to twoja przypadłość.
  Jaki Cenckiewicz to jest ubecki syn ? Jak to nie jego ojciec tylko dziadek był w UB i do tego go w ogóle nie znał i nie był przez niego wychowywany. A w wielu wywiadach wielokrotnie potępił i się od niego odciął. sam jako pierwszy o tym powiedział. Tak jak tutaj :
  http://www.wiadomosci24.pl/artykul/walesa_atakuje_cenckiewicza_jego_dziadkiem_z_sb_89695.html
  To śmieszne że coś takiego się wypomina Cenckiewiczowi a takie manipulacje i kitowanie jest zwykłym chamstwem .
  Gratuluję Wkibic!
 • 22.01.2017 - 17:54
  Coś w tym jest. Podobnie Kiszczak i Jaruzel którzy z definicji przez lata byli w formacji anty kościelnej a szczególnie ten pierwszy dobitnie przyczyniał się do zwalczania kościoła w Polsce. A mimo to pogrzeby kościelne mieli. Ot taka ironia ..
 • 22.01.2017 - 14:21
  m_markos napisał/a:
  Poczekamy, zobaczymy. Niecierpliwie czekam na odpowiedz Dudy. Stonoga jest skandalistą ale nie sądzę że sobie tak samoistnie "przerzucał sznur przez gałąź. To juz jest coś więcej niż tylko zniesławienie.

  ---------------
  Gozdyra: Ma pan jakieś dowody na to, co pan mówi?

  Stonoga: - Wie pani, ja mam to szczęście, że te wszystkie nieudaczniki życiowe lecą raz dwa do sądu. Więc gdybym nie miał, to bym pewnie tego tu nie mówił.

  http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-01-21/to-kurski-dal-mi-akta-afery-podsluchowej-stonoga-w-programie-skandalisci/
  ---------------
  To żaden skandalista tylko zwyczajny pajac który powinien siedzieć . Na razie jest jeszcze sterowany przez kogoś u góry a le niebawem mu się tlen skończy. A te banialuki i to nagranie to pozostawiam bez komentarza .
  Cyrk :)
 • 22.01.2017 - 14:13
  Lukaszz napisał/a:
  Drogi Towarzyszu.

  W każdym społeczeństwie znajdą się intelektualni kastraci i nawiedzeńcy.
  Niektórym wciąż wydaje się, że „miesięcznice” to modlitwy za ofiary katastrofy smoleńskiej, że pis naprawił TK z Przyłębską na czele , że prokuratura jest niezależna od Ziobry, że 16.12.2016 roku miał miejsce pucz w sejmie ( kanapkowy ), że w Smoleńsku był zamach, że tvp jest rzetelna i niezależna, że Kaczyńskiemu zależy na Polakach a nie na pomnikach ( swojego nazwiska ) , że wśród pis są fachowcy, że Brudziński to inteligent a Macierewicz nie odleciał, że to co robi Szydło z resztą pomazańców to „dobra zmiana”, że Kaczyński, Duda, Szydło, Brudziński, Terlecki, Sasin i inni z pierwszych ław w kościele to prawdziwi katolicy, którym miłość pomyliła się z nienawiścią, że 500+ to dobry „program” a nie tandetna łapówka wyborcza, że Kaczyński to bohater stanu wojennego, że partię pis nie dotyczy nepotyzm i kolesiostwo, że Szydło jest szefem rządu a Duda prezydentem i mają coś do powiedzenia; że Kaczyński z pisem „dorzuci” do gospodarki ponad bilion zł itd.,

  Gratuluję dobrego humoru :-)
  Wszystko co wymieniłeś przeciętny obywatel ma w d..pie . To czy jest jakiś TK czy go nie ma nie ma większego znaczenia dla Kowalskiego. Kowalski patrzy do portfela a teraz ma coraz więcej kasy. Roboty jest od groma .
 • 22.01.2017 - 13:50
  m_markos napisał/a:
  Załosna partia, żałosny prezydent. Tak się kupczy sprawiedliwość.


  --------------------------------
  Zbigniew Stonoga w ostatnim odcinku „Skandalistów” w Polsat News ujawnił, że ówczesny
  kandydat na prezydenta z ramienia PiS oraz jego współpracownicy obiecali mu ułaskawienie w zamian za poparcie Dudy w wyborach oraz ujawnienie przekazanych mu akt afery podsłuchowej.

  (...)

  Po emisji programu Skandaliści, wielu wątpiło w wiarygodność twierdzeń Stonogi, dlatego ten postanowił ujawnić nagranie, które ostatecznie potwierdza to, że nie kłamał.

  – Dzień dobry Panie Zbigniewie, asystentka posła Kwiatkowskiego (obecnie szef gabinetu prezydenta Andrzeja Dudy – przyp. red.) z tej strony. Pan poseł upoważnił mnie do przekazania informacji, że sytuacja wygląda tak: wszystkie ustalenia pomiędzy Panem a Panem Andrzejem Dudą pozostają aktualne. Proszę poprzeć Pana Andrzeja w wyborach i zostanie Pan ułaskawiony tak jak się Panowie umawialiście. Pana prośba o ułaskawienie zostanie rozpatrzona w trybie prezydenckim – słyszymy głos asystentki obecnego szefa gabinetu Andrzeja Dudy.

  http://pikio.pl/a-wiec-jednak-stonoga-oszukany-przez-dude-i-pis-ujawniono-nagranie-video/ #
  --------------------------------
  Ej markos jesteś po przeciwnej stronie barykady. Nie wiem czy cie ktoś opłaca czy naprawdę ufasz tym cwaniakom ale miałem cię za w miarę kumatego. Ale to co tutaj wyżej napisałeś to już jest pełna załamka. czy ty naprawdę łykasz takie gnioty tego w wykonaniu tego świra ?
 • 17.01.2017 - 18:41
  Ciężkie czasy nastały dla oszustów jak już było zapowiedziane :
  http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/sledczy-scigaja-gospodarczych-oszustow,2459246,4199

  I na nieszczęście markosa i spółki na zachodzi nam nawet podskoczyło :
  http://biznes.interia.pl/makroekonomia/news/polska-awansowala-w-rankingu-innowacyjnosci-bloomberga,2459131,2156
  A miała być nowa Korea Płn ..
 • 17.01.2017 - 18:38
  Endrju napisał/a:
  Kiedyś, jak Handke źle policzył kasę przy reformie edukacji, to poleciał ze stołka.

  Propagandy czas. Nieudolnej, niemerytorycznej, bez żadnych dowodów na poparcie zawartej tezy - o czym nawet pisze Stankiewicz, redaktor, któremu bliżej do obecnej ekipy rządzącej, niż poprzedniej.
  Nie wiem kiedy Stankiewicz był po stronie prawicy. To jest raczej w miarę neutralny dziennikarz.
  A odnośnie filmu to chyba ci kodomici coś tam apelowali do Wojska i Policji . Było tak ?
 • 15.01.2017 - 19:10
  Rachoń pocisnął platformersa równo :
  https://www.youtube.com/watch?v=nT9RiNCQmlw
 • 14.01.2017 - 11:22
  Mohikanin napisał/a:
  Poważnie? Sam się zakwalifikowałeś do lemingozy ? Cóż za odwaga, a może to tylko nienawiść do prawicy ? Coś w stylu "z każdym byle nie z pisem" ?
  Miło mi że Michnik ma bul dupy :)
  I tyle w temacie. Nie mogą nic zrobić .
 • 14.01.2017 - 10:23
  Ładną bekę cisną z tych POpaprańców :)
  http://natemat.pl/199157,o-szacunku-dla-opozycji-w-tvp-ten-zart-o-opozycji-pokazano-w-glownym-wydaniu-wiadomosci
  Na Czerskiej chyba już zawałują :)
 • 14.01.2017 - 10:17
  Mohikanin napisał/a:
  A na Czerskiej płacz i zgrzytanie zębów, które jeszcze się ostały, bo nie obniżono Polsce ratingów :(
  Straszne rzeczy. Co oni teraz wymyślą? Jaki będzie kolejny straszak, by trzymać w napięciu tych biednych lemingów? Przecież muszą utrzymywać stały stan zagrożenia bo leming, jak to leming, bez pomocy zdechnie :(
  Miło mi :)
 • 06.01.2017 - 10:54
  Nowy rok zaczął się wyśmienicie. Kaczor nie musi nic robić bo auto-kompromitacja pseudo-opozycji postępuje . Nic tylko się cieszyć :)
  Zarówno Alimenciarz jak i pertrus wielki pojechali na maxa !
  Nawet jedna z głównych femin (nie mylić z kobietami) w tym kraju musiała ich skrytykować :
  http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/mlynarska-ostro-wkurzona-na-petru-i-kijowskiego-kwa-tomaszki-polskiej-polityki_932152.html

MAREK SOWA w Myślenicach 19.01.2017

 • 22.01.2017 - 16:11
  krowka123 napisał/a:
  Ale krówka pisała że tych 400 to było w powiecie a wy piszecie o 1000 w skali kraju i tu jest różnica.
  Bez kadencyjności "sprywatyzują " Polskę lokalną ,już teraz w niektórych rejonach mamy państwo w państwie lub np. księstwo podkarpackie.
  Za donka każda państwowa firma w 100 % była obstawiona kolesiami z Platformy i UW. I trzeba mieć niesamowicie dużo złej woli żeby tego nie widzieć. Wystarczy wejść na stronę byle jakiej firmy i sprawdzić skład osobowy zarządu.
 • 22.01.2017 - 14:25
  m_markos napisał/a:
  Może i tak było. Ale PIS wygrał wybory reklamując się "dobrą zmianą", tymczasem ta zmiana wygląda że "sprzątaczki bez przygotowania" rządzą Polską a na ich miejsce za odpowiednią kasę weszła rodzina sprzątaczek. Czyli POwski nepotyzm został zastąpiony nepotyzmem PIS do potęgi.
  To jest na szczęście twoje subiektywne zdanie. Przeciętny obywatel ma w d..pie to kto rządzi byle było dobrze i żeby kasa w portfelu się zgadzała. A właśnie jest jej coraz więcej i podobnie roboty na każdym kroku.
  Jest lepiej na każdym kroku:
  http://biznes.interia.pl/makroekonomia/news/polska-awansowala-w-rankingu-innowacyjnosci-bloomberga,2459131,2156

  A miało być tak źle panie markos . Coś twoje przepowiednie się nie sprawdzają..
 • 22.01.2017 - 12:09
  krowka123 napisał/a:
  400 stanowisk w czasie 8 lat rządów PO to było w powiecie mamy rozumieć?
  Zastanawiam się nieraz co kieruje ludźmi że idą za alimenciarzem z kucykiem i kolorowymi paciorkami na nadgarstkach wierząc w każdą głupotę którą palnie a gdy w żywe oczy łże i wyciąga kasę z puszek bronią go jak niepodległości?
  Nie wierzę aż w taką głupotę to raczej strach przed tym co może nastąpić ,przed utratą tego na co latami się" pracowało".
  Coś do poczytania
  http://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-swieto-hejtu,nId,2340096
  Nie ma sensu dyskutować z tego typu ludźmi . Już nie pamiętają jak za platformianych nawet sprzątaczka w urzędzie miała tzw. chody. Tacy jak ten zakuty czołgista to albo opłaceni klakierzy albo naiwniacy. Innej możliwości nie ma .
 • 21.01.2017 - 16:26
  Lukaszz napisał/a:
  Dzień dobry towarzyszu. Ile zebrałeś już kasy za pisanie postów ?
  A może jesteś jednym z Misiewiczy i pis "dał Ci" stanowisko ?
  Towarzyszu Komsomolcu. U nas niestety nie płacą . Wiem że u was tak ale nie wszędzie jest tak dobrze ..
 • 21.01.2017 - 12:01
  m_markos napisał/a:
  To polityka "Teraz Kur*a My" nie dotarła do Myślenic jeszcze? Jeszcze nie wzięliście co "wasze"? Szydło się jąka zapytana jak to teraz jest z korytem+

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/10,150682,21255637,beata-szydlo-pytana-o-nepotyzm-w-spolkach-skarbu-panstwa-wie.html#BoxNewsImgZ21

  Z tego co widzę to najlepszych ludzi PIS wysłało do centrali. A ci ich najlepsi ludzie tacy jak Obajtek bez żadnego przygotowania doświadczenia nadzorują rolnictwo, paliwa, nieruchomości. Stąd aż strach pomyśleć kim PIS chce pokryć te lokalne stanowiska.

  To jest tak śmieszne że aż tragiczne jak PIS likwiduje konkursy, zmienia statuty spółek by tylko obstawić stanowiska mierniakami. Przypomina mi to metodę rosjan po 45 roku. Też tumanami obstawiali wszystkie stanowiska.
  Skończył byś już majaczyć w kółko to samo. Bo twoi kompani już wymiękli . Zostałeś sam na placu boju. No może jeszcze bono.
 • 21.01.2017 - 10:45
  Mądrala napisał/a:
  Na spotkaniach widać osoby sympatyzujące z PO ,kogóż tam nie ma .Na samym przodzie Prezesi jeden Spółdzielni drugi wodociągów, lekarze ,Kuratorzy sama śmietanka patrz foto.
  Otóż to . I wszędzie tak jest do nich przychodzą ci którym przerwano możliwość kręcenia lodów. Dokładnie oderwani od koryta. Zresztą po focie widać doskonale przedział wiekowy i w całym kraju tak jest. Na marszach kodomitów 90 % to ten sam przedział wiekowy 50+ .

25 Finał WOŚP. W Myślenicach zebraliśmy rekordowe 124 140,27 zł

 • 19.01.2017 - 18:30
  Lukaszz napisał/a:
  Towarzyszu Walker.
  Gdzie przepadłes?
  Towarzyszu komsomolcu to pytanie raczej do ciebie gdzie ciebie wcięło ? czy ma to związek z problemami twojego guru głównego alimenciarza kraju ?
 • 17.01.2017 - 18:35
  FilipA napisał/a:
  Chciałem bardzo podziękować wszystkim kwestującym WOŚP , myślę ,że wszyscy zauważyli co się zmieniło po 24 latach na skutek politycznych i nazwijmy to po imieniu PISowskich prowokacji i spisków. WOŚP czyli obywatelska oddolna inicjatywa mająca na celu zbieranie pieniędzy na sprzęt medyczny już się władzy centralnej nie podoba. Telewizja publiczna!!!!!! już nie głównym wydaniu dziennika o 20 w niedziele info o WOŚP było ostatnią pozycją i zajęło prowadzącemu Ziemcowi ( tak temu który w telewizji za poprzedniej władzy opowiadał o swoim wypadku i poparzonych łapkach -- zastanawiam się czy w szpitalu w którym się leczył był sprzęt orkiestry) 6 sek, bez jednego zdjęcia. Teraz liczy się i będzie popierany tylko CARITAS i ŚWIĄTECZNA PACZKA co gorsza ludzie związani z tymi fundacjami zostali w tą cyniczną grę wciągnięci i nie mają wpływu na te rozgrywki a nawet ich nie pragną ( nie wiem czy mimo to mogą w poniedziałkowy poranek spojrzeć w lustro bez wymiotów) choć oczywiście w jakimś sensie na izolacji WOŚP mogą zyskać.
  Filipkowa szkoda żeś w takim układzie tutaj zaczęła uprawiać politykę..

"Dobra zmiana" PiS

 • 14.01.2017 - 12:57
  krowka123 napisał/a:
  Paligłupek to sobie mógł ale psa wyprowadzić na spacer a nie posłów do Sejmu.Bez służb byłby nikim.
  To fakt. Był sterowany. Piszę ogólnikowo o tych dziwakach co byli u jego boku.
 • 14.01.2017 - 11:17
  WKibic napisał/a:
  Widzę, że pyrrusowe zwycięstwo Kaczyńskiego w Sejmie ożywiło naszą brać pisowską na forum. To normalne, bo Kaczyńskiego straszenie karami bez możliwości realizacji i fortel Ziobry skierowane są do twardego pisowskiego elektoratu. Łapie. Całe zaś fotele i propaganda zaryć ma łamanie prawa przez PiS, Prezydenta, Premier, posłów etc. Twardy elektorat to kupi, ale forteli Ziobry nie kupi Komisja Wenecka, Komisja Europejska, ani większa część opinii społecznej w Polsce. Jak się zaczęło kręcić, to trzeba brnąć dalej. Ogłaszanie dalej sukcesy, cieszcie się. Faktycznie zaś Kaczyński pogrąża oboż rządzący. Czy wykorzysta to Petru czy Schetyna czy ktoś nowy o już drugorzędna rzecz. Może Kaczyński temu nowemu pomaga?
  Tutaj nic się nie ożywiło. Jest jak było. Raczej tacy jak ty propagandyści spuchli.
  Każdy widzi co się dzieje. Kaczor nic nie musi robić . Wspomniani przez ciebie "geniusze" polityczni Petru i Schetyna oraz ich przyboczni znakomicie kompromitują każdą działalność w której biorą udział. Sami się pogrążają. Tak słabych polityków (pomijając zbieraninkę którą wprowadził swego czasu do Sejmu paligłupek) nie było.
 • 14.01.2017 - 10:13
  krowka123 napisał/a:
  Dlaczego Bono nie może zajmować sie finansami jak taki Petru jest uznawany za finansistę bo nosił teczkę z kanapkami za Balcerowiczem.
  Po zaoraniu opozycji przez Kaczora kolejny majstersztyk Ziobry z wyborem sędziów TK w 2010 roku.Jakikolwiek będzie werdykt będzie na korzyść PiS.
  Kazdy amator czy to bono czy Petru który był niby specem od ekonomi może zajmować się finansami. Nawet jak teraz wychodzi że to zwykły błazen kompromitujący się na każdym kroku. Mamy wolny kraj toteż bono może przytaczać frazesy starego komunisty Gomuły czy innych orłowskich którzy już demolowali ten kraj przez lata doradzając kwachomi innym cwaniakom.
  Nie martwcie się będzie coraz lepiej .
 • 11.01.2017 - 19:17
  Ładnie zrobili w balona tych politycznych terrorystów:
  http://wpolityce.pl/
  Minki mieli kwaśne :)
  Zastanawiam się dokąd oni tam będą siedzieć i kiedy zostanie użyta Straż Marszałkowska ewentualnie Policja .

Sympatycy ruchu społecznego KOD MYŚLENICE

 • 14.01.2017 - 10:15
  Nie wiem czy bezkarnie ale u nas zarzuty prokuratorskie powinny być postawione jak nic. Koniec patyczkowania się z tymi pseudodemokratami..
 • 11.01.2017 - 19:10
  albert7575 napisał/a:
  no litośći człowieku,co ty przytarzacz,news newsweeka ma być wiarygodnym żródłem?

  KOD popierają emeryci,którzy z akomuny dostali mieszkania ich składki do emerytury były naliczane za PRLu wiec i wysokość ich emerytur jest i bedzie duzo wyzsza nic tych którzy swoja prace zaczeli po 90,
  Zarówno prywatnie jak i markos walą już na oślep bo grunt im się pali pod nogami i ich mocodawcom.
  Podawać linka z propagandówki rudego liska toż to trzeba mieć tupet ewentualnie humor.
  Reszta trolli internetowych platformy i nowoczesnych już się chyba wycofała.

Ostrzeżenie trzeciego stopnia dla Małopolski: Fala mrozów utrzyma się do czwartku

 • 08.01.2017 - 10:25
  U mnie podobnie około 1-2 w nocy -27 ..
  Nieciekawie :(

Sumliński Myślenice

 • 07.01.2017 - 20:50
  pan Kracy napisał/a:
  Myślę, że jednak coś jest na rzeczy. Prezydent przegrał proces nawet mając "swoich" w sądach..

  m_markos, Ty nawet o północy powiesz, że jest środek dnia, wszystkiemu jesteś w stanie zaprzeczyć, nawet "oczywistym oczywistościom"
  Ten pisarz internetowy na usługach platformianych i nowoczesnych ma tak od dłuższego czasu.
 • 07.01.2017 - 20:49
  m_markos napisał/a:
  Nie interesują mnie bajkopisarze,

  http://www.wykop.pl/link/2949893/sumlinski-piszac-o-komorowskim-przepisywal-kryminaly/

  nie czytałem książki więc nie będę się do niej odnosił. Wiem że udowodniono mu nie raz plagiat a gościu w internecie ma ksywę Ksero-Man.

  Skonfrontowano też kiedyś fragmenty jego książki z video wywiadem jaki przeprowadzał z Komorowskim. Lekko mówiąc gość ubarwił treść. Polecam to tylko 2 minuty filmu.

  http://www.wykop.pl/link/3211277/wojciech-sumlinski-vs-rzeczywistosc/

  Nie wiem co PISiaki w nim widzicie ale autorytet z niego jest żaden a i do dziennikarza śledczego mu daleko skoro treść zapożycza ze szwedzich kryminałów.
  To podaj go do sądu jak obsmarował Prezydenta..
Pokaż więcej komentarzy