Walker84

Co tam Panie w polityce?

"Dobra zmiana" PiS

 • 16.06.2017 - 16:48
  m_markos napisał/a:
  Kogo chcesz oszukiwać? Siebie? Nas?

  PIS = Posadki i Stanowiska

  PISowski nepotyzm w czystej postaci. Wiele o tym napisano, wiele powiedziano. Bylo źle a z PISem zmieniło się na gorsze.

  http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/552111,kadry-elity-pis-policja-wojsko-sady-prokuratura-spolki-skarbu-panstwa.html
  Własnie o to chodzi że największy nepotyzm i kumoterstwo to było za czasów SLD-PSL i jeszcze większe Za PO-PSL. A ty wtedy nic tutaj nie pisałeś.
  wyjaśnienia są dwa. Albo byłeś jeszcze bardzo młody albo (co gorsza) i niestety jestem tego pewien jesteś klakierem platformianym od pismakowania na Kaczyńskiego w internetach. I wielokrotnie już o tym pisałem .
 • 15.06.2017 - 14:20
  Polityk sowa i reszta gwiazd bona i markosika w akcji :
  http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/nowe-tasmy-ks-sowy-co-na-nich-jest-oberwalo-sie-kaczynskiemu_1000798.html
  Chyba nie ma już złudzeń co to za banda..
 • 15.06.2017 - 14:18
  Temat którym ostatnio lisy i inne michniki próbują wciskać ludziom .
  Rozrywka dla debili :
  http://natemat.pl/210365,te-kilka-sekund-przed-kamera-polsatu-otwiera-oczy-6-wnioskow-z-koperty-ktora-szyszko-chcial-dac-blaszczakowi
 • 23.05.2017 - 9:26
  WKibic napisał/a:
  Kurski przenosi festiwal z Opola do innego miasta. Festiwal nie odbył się tylko raz w stanie wojennym w 1982 roku. Myślenice mają szansę. Poseł Szlachetka ma szansę wiekopomną. Opole w Myślenicach. walker, przestań p...ć. Czemu za PO festiwal żył swoim życiem, teatry też, kultura też.? Cenzurować teksty? wstyd za PiS i w kraju, i co gorsze za granicami. Ohydną twarz pokazuje Polska. Na szczęście to jedynie 18%.
  Przecież to nie Kurski zbojkotował festiwal i nie wypowiedział zgody na prowadzenie go przez miasto Opole. Tak że sam nie pie...l głupot bo ich skala tutaj jest porażająca.
  A odnośnie festiwalu to nie dziwne że się odbywał bo go właśnie komuniści stworzyli. I przez lata mogły na nim szarpać druta zabetonowane gwiazdy-artyści PRL-u.
  Ale wiemy wszyscy że wy macie z tamtym systemem sporo wspólnego tak że nie dziwi mnie to.
 • 22.05.2017 - 9:42
  WKibic napisał/a:
  Mendy poprzedniego systemu? Pietrzak, Wolski, Zelnik? Piotrowicz, Krzyże, towarzysz Wolfgang, ec.? To niesamowite. PiS walczy ze wszystkimi środowiskami, niszczy autorytety, poszerza liczbę przeciwników. Boże, oczy przecieram, kto przy Kaczyńskim został.Bierny , mierny, ale wierny. BMW. Komuna wraca. Komuniści jednak fachowców bardziej doceniali. Wyborcy PiSu , za chwilę zamkną Was w skansenie i nowych pisowskich bohaterów podadzą. I w podręcznikach, i w życiu. Przecież Wam też zabierają wolność, nasz wspólny świat. Całkowitych idiotów z Was robią.
  Nie wypisuj tutaj bzdur. Pis nie walczy z żadnymi artystami. Ci co zrezygnowali to na własne życzenie i dodatkowo rezygnując w takich okolicznościach sami zaczęli uprawiać politykę. A najśmieszniejsze jest to że do teraz majaczą coś o tym aby sztuka byłą apolityczna. Beka z nich taka sama jak i z ciebie.
  A odnośnie prowokatorki tych zdarzeń niejakiej kayi to ona już wcześniej zaczęła bawić się w politykę chodząc na spędy kodziarzy :
  http://www.se.pl/rozrywka/gwiazdy/kayah-na-marszu-kod-dyskusja-w-sejmie-przelala-czare-goryczy_894989.html
  Żeby nie widzieć tego że to wszystko jest robione na potrzeby antypisowskiej propagandy trzeba być albo głupcem albo mieć sporo złej woli..
 • 21.05.2017 - 14:12
  To bardzo dobrze . Klakierzy i inne mendy poprzedniego systemu nie powinni się pojawiać na tym festiwalu. Zresztą oprócz Nosowskiej reszta to pseudo-artyści muzyczni.
 • 15.05.2017 - 9:33
  WKibic napisał/a:
  Kto by się to uczył? czas Misiewiczów. Legitymacja PiS-u wystarczy.
  Teraz czas Misiewiczów ( w sumie był jeden jak narazie )
  Kiedyś czas Nowaków i Much i ich przydupasów . W sumie co to za różnica ..

Kocham PiS

 • 16.06.2017 - 16:45
  bono napisał/a:
  Po procesji Bożego Ciała w której brałem czynny udział, mam takie spostrzeżenia;
  Jeżeli ludzie klęczą siedząc na pięcie nogi czy przykucając, to profanują ideę klęczenia. To lepiej stać z pochyloną głową w pokorze aniżeli robić komedię z kucaniem.

  A drugie to ewangelia:
  z nakarmieniem czterotysięcznego tłumu.
  Apostoł Andrzej wskazał chłopca, który przyniósł ze sobą pięć chlebów jęczmiennych i dwie ryby. Chrystus, po wzniesieniu oczu do nieba i odmówieniu dziękczynienia rozmnożył chleby i ryby. Tak nakarmiono 5000 mężczyzn, nie licząc kobiet i dzieci.
  Zebranymi ułomkami napełniono dwanaście koszów.

  Zastanawia mnie skąd wzięły się te kosze? Czy na spotkanie religijne przyniesiono kosze w nadziei że coś będzie do zabrania?
  Nadajesz cały czas na Kler a na procesje chodzisz .
  Hipokryzja piękna !

Sympatycy ruchu społecznego KOD MYŚLENICE

 • 15.06.2017 - 14:17
  m_markos napisał/a:
  A może Policja działała wtedy tak jak teraz czyli była dobra ale w paraliżowaniu ludzi na komendzie.
  Nie wiem. Mi się tam nic nie stało za tamtych czasów. A co po wyborach wymienili całą Policję na nową ? To jest wasze szaleństwo !
 • 15.06.2017 - 13:22
  m_markos napisał/a:
  Ja się pytam PISiaki gdziescie kurna byli jak ta menda działała.

  ---------------------------
  Akt oskarżenia dotyczył handlu ludźmi, sutenerstwa i działania w zorganizowanej grupie przestępczej, która w latach 2004-2006 zwerbowała blisko 100 kobiet i zmuszała je do pracy we Włoszech i w Grecji w nocnych klubach dla mężczyzn. Według prokuratury, na czele grupy zajmującej się handlem kobietami stał Konrad M
  http://www.tvn24.pl/6-5-roku-wiezienia-za-handel-ludzmi-konrad-m-skazany,748578,s.html
  ---------------------------

  Bo zaczęto go sądzić za Tuska bo w 2011roku.
  Chyba najpierw trzeb było coś wykryć a do tego trzeba czasu. Czy takie proste rzeczy są trudne do zrozumienia ?
  Pooglądaj sobie stare odcinki 997 Fajbusiewicza może żółta lampeczka się zaświeci w główce ..
 • 15.06.2017 - 13:21

Myślenice: Wiadukt nad Zakopianką prawie gotowy. Pojedziemy nim na początku lipca

 • 07.06.2017 - 5:33
  Nawet się z tego wykaraskali. Po takim opóźnieniu jakie wyszło na początku wyrobią się w terminie.
  Zaś sposób organizacji ruchu i wyłączenie jednego pasa ruchu z każdej strony na drodze o takim obciążeniu ( porównywalne do autostrady ) to kompromitacja generalnej i ludzi którzy za to odpowiadają..

Spotkanie z posłem Jarosławem Szlachetką

 • 04.06.2017 - 20:46
  kibic111 napisał/a:
  co w obecnej kadencji poseł Szlachetka zrobił dla Myślenic ?
  Poseł nie jest od tego żeby coś załatwiać dla powiatu z którego się wywodzi. Chyba ci się pomieszało z radnymi sejmiku wojewódzkiego i powiatowego.
  Niestety taka panuje mitologia z tymi posłami podsycana świadomie przez propagandystów pokroju bona czy markosa.
  Pomijając już ten fakt to szlachetka był wybrany z okręgu Chrzanowsko -Myślenickiego i dlaczego ma coś robić dla Myślenic a nie np dla Chrzanowa , Suchej czy Makowa Pod. ?
 • 04.06.2017 - 20:42
  prywatnie napisał/a:
  Palcem nie kiwnie bez polecenia Kaczynskiego. W tym problem. Sekta smolenska. Myslenice to rondo imienia bohatersko poleglego pod Smolenskiem blizniaka :-D. Glupota nie zna granic.

  Nie kasujcie wpisow, jest wolnosc slowa czy nie ma?
  Nie wiem . Wy twierdzicie że nie ma a mimo to różne brednie o Obajtku czy Szlachetce tutaj wypisujecie. Trzeba się w końcu zdecydować . Albo żyjemy w Państwie totalitarnym albo nie !!
 • 03.06.2017 - 12:02
  m_markos napisał/a:
  Szkoda strzępić klawiatury na tych PISowskich faryzeuszy. Smoleńsk? Antoni? Po co wyjaśniać jak po sondażach widać co polacy sądzą o tych elementach. Kto miał sobie wyrobić opinie to już to zrobił.

  Konkrety panie pośle a nie sianie propagandy gazety polskiej.
  Buhhhaha !!. Śmiać mi się z ciebie chce . Na każdym kroku doprowadzasz do śmiechu. Gość wygrał wybory z bardzo dużym poparciem w naszym regionie a ty będziesz coś bredził o naruszeniu zasad demokracji przez Pis. Sam nie szanujesz demokracji . Podobnie jak wyborców Pis-u których jest najwięcej.

Bogdanówka: Na co dzień można na nich liczyć. Teraz sami szukają pomocy

Pokaż więcej komentarzy