Walker84

"Dobra zmiana" PiS

 • Dzisiaj 9:26
  WKibic napisał/a:
  Kurski przenosi festiwal z Opola do innego miasta. Festiwal nie odbył się tylko raz w stanie wojennym w 1982 roku. Myślenice mają szansę. Poseł Szlachetka ma szansę wiekopomną. Opole w Myślenicach. walker, przestań p...ć. Czemu za PO festiwal żył swoim życiem, teatry też, kultura też.? Cenzurować teksty? wstyd za PiS i w kraju, i co gorsze za granicami. Ohydną twarz pokazuje Polska. Na szczęście to jedynie 18%.
  Przecież to nie Kurski zbojkotował festiwal i nie wypowiedział zgody na prowadzenie go przez miasto Opole. Tak że sam nie pie...l głupot bo ich skala tutaj jest porażająca.
  A odnośnie festiwalu to nie dziwne że się odbywał bo go właśnie komuniści stworzyli. I przez lata mogły na nim szarpać druta zabetonowane gwiazdy-artyści PRL-u.
  Ale wiemy wszyscy że wy macie z tamtym systemem sporo wspólnego tak że nie dziwi mnie to.
 • Wczoraj 9:42
  WKibic napisał/a:
  Mendy poprzedniego systemu? Pietrzak, Wolski, Zelnik? Piotrowicz, Krzyże, towarzysz Wolfgang, ec.? To niesamowite. PiS walczy ze wszystkimi środowiskami, niszczy autorytety, poszerza liczbę przeciwników. Boże, oczy przecieram, kto przy Kaczyńskim został.Bierny , mierny, ale wierny. BMW. Komuna wraca. Komuniści jednak fachowców bardziej doceniali. Wyborcy PiSu , za chwilę zamkną Was w skansenie i nowych pisowskich bohaterów podadzą. I w podręcznikach, i w życiu. Przecież Wam też zabierają wolność, nasz wspólny świat. Całkowitych idiotów z Was robią.
  Nie wypisuj tutaj bzdur. Pis nie walczy z żadnymi artystami. Ci co zrezygnowali to na własne życzenie i dodatkowo rezygnując w takich okolicznościach sami zaczęli uprawiać politykę. A najśmieszniejsze jest to że do teraz majaczą coś o tym aby sztuka byłą apolityczna. Beka z nich taka sama jak i z ciebie.
  A odnośnie prowokatorki tych zdarzeń niejakiej kayi to ona już wcześniej zaczęła bawić się w politykę chodząc na spędy kodziarzy :
  http://www.se.pl/rozrywka/gwiazdy/kayah-na-marszu-kod-dyskusja-w-sejmie-przelala-czare-goryczy_894989.html
  Żeby nie widzieć tego że to wszystko jest robione na potrzeby antypisowskiej propagandy trzeba być albo głupcem albo mieć sporo złej woli..
 • 21.05.2017 - 14:12
  To bardzo dobrze . Klakierzy i inne mendy poprzedniego systemu nie powinni się pojawiać na tym festiwalu. Zresztą oprócz Nosowskiej reszta to pseudo-artyści muzyczni.
 • 15.05.2017 - 9:33
  WKibic napisał/a:
  Kto by się to uczył? czas Misiewiczów. Legitymacja PiS-u wystarczy.
  Teraz czas Misiewiczów ( w sumie był jeden jak narazie )
  Kiedyś czas Nowaków i Much i ich przydupasów . W sumie co to za różnica ..
 • 14.05.2017 - 16:16
  Chyba ma już wątpliwości że tą gimbusiarską patologię i całe te gimnazja popierane przez mocodawców markosa i bona trzeba natychmiast zlikwidować :
  http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-05-13/bija-i-kopia-po-glowie-szokujace-nagrania-pobicia-gimnazjalistki-w-gdansku/
 • 30.04.2017 - 11:35
  Endrju napisał/a:
  Przesadzasz.
  On nie przesadza tylko tak ma pisać bo dostaje kasę za jechanie po pisiakach jak sam ich nazywa.
 • 29.04.2017 - 5:40
  Lukaszz napisał/a:
  Po raz pierwszy od wyborów PO wyprzedziła PiS w sondażach. - Liczba problemów, które ściągnęła sobie na głowę partia rządząca jest tak duża, że skutkuje to zmęczeniem materiału i odwróceniem trendu.

  Ludzie poznali się na kłamstwach PiS. Duża część środowiska antymisiewiczowego, które wyraźnie nie popiera tej partii wywodzi się z :

  * Środowiska związanego z ruchem kobiet
  * Środowiska związanego z niezależnymi mediami
  * Organizacje proeuropejskie
  * Lekarze
  * Prawnicy
  * Strażacy z OSP
  * Organizacje pozarządowe
  * Nauczyciele w tym ZNP
  * Frankowicze
  * Fundacje
  * Stowarzyszenia społeczne
  * Samorządowcy
  * Ludzie środowisk związanych z filmem, teatrem i sztuką
  * Prowadzący działalność gospodarczą
  * część górników (niezwiązanych z S.)
  * część rolników

  Lista z dnia na dzień się wydłuża.

  http://fakty.interia.pl/autor/aleksandra-gieracka/news-po-przegania-pis-dziala-mechanizm-widoczny-w-poprzedniej-kad,nId,2387212
  "wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez Kantar MB SA dla "Faktów" TVN i TVN24. "

  I wszystko jasne .
  Tylko taki cyniczny manipulator jak ty może tutaj wkleić coś takiego jak sondaż opłacony przez platformersów.
  Zal mi cię ..

Co tam Panie w polityce?

 • 15.05.2017 - 9:31
  WKibic napisał/a:
  Zanim zaczniesz kierować do Tworek, to zapoznaj się z podstawowymi terminami z dziedziny psychologii. Np. z pojęciem fobii. Odpowiedzi na Twoje pytania może udzielić prokurator Ziobro. Pomyliłem się, bo liczyłem, że zarzuty wobec w/w wójta będą już umorzone. A tu Ziobro wycofał z sądu i prokuratura dalej się nimi zajmuje. Czemu? Zapytaj posła Szlachetki. Może chcą udowodnić niezależność prokuratury. Pogrzebią i umorzą. Może?
  Nie kręć. To że masz fioła na punkcie Szlachetki i Obajtka widać odkąd jesteś na forum. Musiałeś faktycznie coś z nimi przegrać .
  Odnośnie zarzutów to powiedz mi dlaczego nikt go nie posadził na podstawie tych "dowodów" przed erą pisiorów ? Przecież to się zaczęło wcześniej . .
 • 14.05.2017 - 15:22
  Wszędzie jest stabilnie albo nam podnoszą ale propagandyści tuskowi markosiki , łukaszki i inne dalej jazgoczą :
  http://biznes.pap.pl/pl/news/pap/info/2089803,decyzja-moody-s-o-podniesieniu-perspektywy-ratingu-polski-racjonalna---morawiecki
 • 14.05.2017 - 15:18
  WKibic napisał/a:
  Podniesienie wieku emerytalnego było krokiem odpowiedzialnym. Za męską decyzję PO zapłaciło. Mogło to łagodniej przeprowadzić, ale jazgot PiSu, Solidarności na to nie pozwolił. Obniżenie wieku jest zgodne z obietnicami PiSu, ale nieodpowiedzialne. PS o tym doskonale wie. Wprowadzenie 500+ w takiej wersji też jest nieodpowiedzialne, szkodzi na dłuższą metę. Daje poklask partii, ale i tak nie taki jakiego się spodziewano. Gdyby PO obecnie tych faktów nie dostrzegało, można by mówić o głupocie. Automatyczne cofnięcie tych decyzji nie tylko by PO zaszkodziło, ale byłoby w ogóle szkodliwe. Dostosowują się do nowej sytuacji, próbując nie stracić jako partia i jak najmniej zaszkodzić gospodarce. Ty to nazywasz motaniem. Niechęć do PO nie powinna zasłaniać myślenia. A sondaże? Ludzie uznają powoli, że wolą jednak ciepłą wodę w kranie niż pełne patosu kraju rujnowanie.
  Tak zapewne narobienie gnoju i syfu przez lata ( już wcześniej za AWS ) a potem podnoszenie wieku emerytalnego bo ludzi nie stać na więcej dzieci to decyzja szalenie "męska" .
  Powinieneś zawitać w Tworkach.
 • 14.05.2017 - 15:17
  WKibic napisał/a:
  Wójt z Pcimia autorem kłopotów

  Skąd zamieszanie z systemem informatycznym? Wszystko przez to, że poprzedni prezes ARiMR Daniel Obajtek zerwał w 2016 r. umowę z firmą odpowiedzialną za ich nadzorowanie, a na nowego dostawcę wybrał amerykańskiego giganta IT Hewlett Packard. W liście do ministra Jurgiela wiceprezesi Agencji nazywają nowego wykonawcę „niekompetentnym”. Instytucja nie wierzy też, by system mógł zacząć funkcjonować w najbliższym czasie.

  Obajtek zanim został prezesem ARiMR był wójtem niewielkiej małopolskiej gminy Pcim. Ciągnęły się za nim korupcyjne zarzuty, ale proces nie mógł się rozpocząć. W lutym odszedł z Agencji, by zająć stanowisko prezesa Energi, należącego do państwa energetycznego giganta.
  Widzę że ci się cały czas ta fobia na punkcie Obajtka włącza. A co się stało z zarzutami przeciwko niemu o których rok temu tutaj pismakowałeś ? Czemu nie poszedł do pierdla jak miał podobno łapówkę przyjąć ?
 • 07.05.2017 - 21:55
  albert7575 napisał/a:
  a w Niemczech faszyzm ciagle żywy i gloryfikowany,
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemcy-pamiatki-po-wehrmachcie-w-kolejnych-koszarach-bundeswehry/b78qk28
  ale oczywiscie krotkowzrocznośc leminga tego nie zauważa,albo nie chce zauważać ,wszak oczernił by kraj który produkuje Audi i BMW,a takim krajom leming sie kłąnia i lata po papierosy
  Nie dziw się gość jest otumaniony jak wielu propagandą jaką sieją w tevauenach. D tego stopnia że myli faszyzm z nacjonalizmem.
 • 03.05.2017 - 12:54
  łukaszku wiem że masz zryty berecik od propagandy michnikowszczyzny ale może sobie poczytaj troszkę :
  https://www.google.pl/search?q=faszyzm&oq=faszyzm&gs_l=serp.3..0i131k1j0l9.235389.236956.0.237194.7.6.0.1.1.0.180.712.0j5.5.0....0...1c.1.64.serp..1.6.713...0i67k1.OLESixMrywc
  Mieszanie faszyzmu z nacjonalizmem to modne u lewactwa..
 • 03.05.2017 - 11:50
  Lukaszz napisał/a:
  Jeśli to prawda ... pozostawiam to bez komentarza.
  Gloryfikacja faszystowskiego ONR ?
  ONR jest faszystowski ? Pierwsze słyszę . Prędzej Schulz z UE jest faszystą . Nie wiem skąd ty bierzesz takie nowiny ..
 • 02.05.2017 - 19:40
  bono napisał/a:
  No Bronek miał przeszłość w opozycji, kiedy Duda do góry sikał i kończył podstawówkę, miał też doświadczenie w postaci ministra i marszałka sejmu, był też po. prezydenta.
  Duda był posłem i adiutantem Lecha.

  Gadane ma lepszą od komora bo pieprzy co mu ślina na język niesie typu "Potomkowie zdrajców nadal zajmują w Polsce eksponowane stanowiska"
  Jak by mówić że, potomkowie Judasza do dziś piastują stanowiska w kościele.
  Takie ble ble, gdyby babka miała wąsy to by dziadkiem była.
  Bronek może być nawet Dalajlamą ale i tak był cienki jako prezydent.
  https://www.youtube.com/watch?v=jCtj_rxPIf8
  :)
 • 30.04.2017 - 13:39
  bono napisał/a:
  Jedyną zasługą prezydencika, jest to że pracował dla Lecha Kaczyńskiego, że nie zadawał pytań, że nie miał własnego programu, że zgodził się być marionetką i że lubi narty.
  To podobnie jak bronek . Nawet temu trochę lepiej bo bronek nie umiał zadawać pytań a jak nie miał kartki to wychodziła z tego kupa śmiechu :)
 • 30.04.2017 - 13:38
  m_markos napisał/a:
  Sam nie bredz "znafco polityki". Duda to był kandydat na początku kampani prezydenckiej zupełnie szerszej opinii publicznej nie znany. Taki zwykły ciołek z wewnątrz PISu który nie istniał w szerokiej polityce a wylansowany został przez PIS ktory był na fali wznoszącej wtedy. Ciekawe skąd miał mieć poparcie.

  Wasz prezydencik nie ma i nie miał żadnych zasług dla Polski. Jego dorobek jest nijaki.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Duda

  Te "nasze" sondaże pokazuje nawet teraz TVP. I chciałem Ci powiedzieć że jak po 2latach idziecie łeb w łeb z partią opozycyjną to po czterech będziecie mieć połowę poparcia z tego co macie teraz.

  Nie ukrywam że bardzo się cieszę z tego.
  To nie dziwne bo jesteś z układu platformiano-nowoczesnego i reszty tej bandy wychowanków leszka B.
  A tak na marginesie co ma ten wpis do rzeczy? Sam pisany bełkocik. Co tutaj jest odnośnie kupionych sondaży dla bronka które miały na siłę cisnąć go w wyborach 2 lata temu ?
  Duda nie był postacią pierwszoplanową ale znowu nie był człowiekiem znikąd bo zawsze się gdzieś koło Kaczyńskiego przewijał .

  Odnosnie bronka .
  Jakie zasługi miał ten jegomość skoro o nich teraz sobie pismakujesz ?
  WSI ?
 • 30.04.2017 - 11:26
  m_markos napisał/a:
  Wkalkulowana strata poparcia... Dobre. Nazwałbym to raczej wtopą za wtopą.

  Ten rząd i jego zwolennicy tacy jak Ty to wszędzie widzą spisek przeciwko władzy. To już ich taka chora natura.

  Z Bronkiem to przesadziłeś. 60% to było na początku kampani wyborczej, gdy Dudy publika nie znała. Pod koniec "nasze" sondażownie dawały poniżej 1% różnicy pomiędzy kandydatami. Możesz o tym poczytać w "obcych" mediach. Tu masz link z onetu
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ostatnie-sondaze-przed-wyborami-prezydenckimi-2015/5v22x1

  Dla przypomnienia różnica rzeczywista w wyborach prezydenckich też była nie wielka.
  http://prezydent2015.pkw.gov.pl/319_Polska
  http://prezydent2015.pkw.gov.pl/325_Ponowne_glosowanie

  Ale Walker kolejny raz powie że OSZUKUJĄ. Bolą PISiaków ostatnie sondaże. Boli że nie można ministerialnie powiedzieć jak za komuny że jest 99% poparcia. Prawda jest taka że następna kadencja nie bedzie już PISu. Zamach na samorządy i ucentralnienie czego się da nic PISowi nie pomoże.
  Nie bredź . Wszystkie opłacone sondażownie dawały bronkowi poparcie rzędu 50-60 % i to jeszcze dwa trzy miesiące przed wyborami. I to jest właśnie znakomity przykład wykorzystania sondaży do manipulowania opinią publiczną co ty też sam tutaj czynisz od dłuższego czasu wrzucając opłacone przez potomków esbeków i ormowców "sondaże"

  Jak się nie znasz na polityce to po co się wypowiadasz? Napisałem że chwilowy spadek poparcia był do przewidzenia i kaczor zapewne miał to wkalkulowane w działaniach. Każdej partii czy Prezydentowi w każdym państwie na świecie po rok , półtorej po wyborach spada słupek poparcia. I nie trzeba być ekspertem by to wiedzieć. Liczy się kluczowe 5-7 miesięcy przed wyborami i zobaczymy co tam wasza propaganda postesbecka przygotuje.
  A tutaj taki mały przykładzik do czego służą wasze "sondaże " :
  https://www.youtube.com/watch?v=L0rZd7ZSXro
  https://www.youtube.com/watch?v=ZX5MmFUD9Zw
 • 29.04.2017 - 15:16
  m_markos napisał/a:
  Sondaże PIS zaczęły lecieć po jak to nazwałeś "sukcesie" Szydło z głosowaniu na Tuska czyli 27:1. Później już szło samo, Misiewicz w PGZ, termobaryczna bomba w tupolewie itd.

  Jestem już przyzwyczajony do tego że jak coś PISiakom jest nie po myśli to jest to ubeckie, sorowskie itd. Nie tak dawno temu sondaże np IBRIsu z dumą wklejaliście na portalu wPotylice bo były korzystne. Teraz jak są niekorzystne to wszystko oprócz rządowego CBOSu ponoć kłamie.

  Walker choćbyś jak bardzo się starał to rzeczywistości nie zaklniesz. Ludziom odbijają się czkawką takie sugestie że wspaniały rząd PIS jest jedyną ostoją sprawiedliwości w ocenie środowisk antypolskich. Retoryka taka jak w Rosji i Korei już nie przechodzi.
  Nie zaklnę bo każdy widzi i wie że ten sondaż został kupiony i pierwszy lepszy głupek z brzegu już to widzi.
  Niestety rzeczywistość jest taka że jesteś manipulatorem a te twoje "nie tak dawno temu " to nie czasem wtedy kiedy Pis wygrał z 40 % poparciem wybory ??
  A wasze "sondaże" bronkowi dawały poparcie 65 % a po wyborach się okazało że dupa zbita :)
  Kłamiesz to ty i ten zakuty czołgista podobnie jak było z tymi czarnymi marszami jak próbowaliście przypisać mi na forum słowa których nigdy nie napisałem.

  Odnośnie poparcia dla pis jak już tutaj bajdurzysz.
  To oczywiste że pisowi trochę poleciało bo musiało polecieć i było to wkalkulowane. Ni trzeba było być alfą i omegą żeby to przewidzieć.
  Ale całą resztę już szlifują niedobitki służb, ubeków dorabiając po 500 % PO.
  Poczytałbyś trochę o socjotechnice i o tym jak można mącić ludziom sondażami.
 • 29.04.2017 - 14:38
  Tutaj ciąg dalszy robienia ludziom wody z mózgu. Tym razem w wydaniu rudego liska ale "sondażownia" ta sama:
  http://natemat.pl/207033,kolejny-sondaz-wskazuje-ze-po-wrocila-na-pozycje-lidera-najgorsze-wiesci-sa-jednak-nie-dla-kaczynskiego-a-petru
 • 29.04.2017 - 14:13
  m_markos napisał/a:
  Początek końca rządów PIS...

  Pełne wyniki sondażu Millward Brown SA dla "Faktów" TVN i TVN24:
  Platforma Obywatelska - 31 proc. (wzrost o 4 pp.)
  Prawo i Sprawiedliwość/Polska Razem/Solidarna Polska - 29 proc. (bez zmian)
  Kukiz’15 - 10 proc. (bez zmian) (http://www.tvn24.pl )

  https://fakty.tvn24.pl/fakty-po-poludniu,96/najnowszy-sondaz-dla-faktow-tvn-i-tvn24-duze-zmiany,735019.html
  Markos śmieszny z ciebie ludzik . Podobnie jak łukaszek.
  Ośmieszacie się podając tutaj sondaże sponsorowane przez tevauenowców które służą do manipulowania opinią publiczną .
  Tak wiem jesteście trybikami w tej maszynce dezinformacji .
  Tutaj jeszcze jeden z którego mam największą polewkę:
  https://fakty.tvn24.pl/fakty-po-poludniu,96/sprawa-berczynskiego-powinna-trafic-do-prokuratury-sondaz,734781.html
  I pytanie buhhhahha sondażowe :
  "Czy po tych wypowiedziach prokuratura powinna zbadać rolę Wacława Barczyńskiego w przetargu na śmigłowce?". (http://www.tvn24.pl)" ;
  Ciekawe gdzie przeprowadzili ten sondaż ? Może na Czerskiej? Trzeba być wybitnym optymistą żeby zakładać że więcej niż 10 % ludzi w tym kraju wie kto to jest w ogóle Berczyński :)
  Za niedługo będzie sondaż odnośnie tego czy jego pierwsza żona może zasiadać w jakiejś radzie nadzorczej .
  Manipulatorzy z was pierwsza klasa.
  Na szczęście ludzie nie są tak głupi jak się wam wydaje
 • 23.04.2017 - 17:38
  Lukaszz napisał/a:
  Chyba jednak nie każdy wie. Douczyłeś się ?
  Łukaszku nie bajeruj. Powiedz mi jak przeciętnemu Kowalskiemu się ta deflacja odczuła i czy były podwyżki czy nie ?
 • 23.04.2017 - 15:21
  Lukaszz napisał/a:
  Jeśli byś wiedział, czym jest inflacja nie zadawałbyś niemądrych pytań.
  Jeśli wszyscy pisowcy mają taką wiedzę ekonomiczną jak Ty to powinniśmy się poważnie obawiać.

  Sorry, ale to nie jest mój poziom.
  Aby rozmawiać trzeba mieć przynajmniej elementarną wiedzę.

  http://poznaj.nbp.pl/jak-sie-oblicza-inflacje.html
  Łukaszku manipulatorze jeden. Każdy głupi wie co to jest inflacja. Ja się ciebie pytam czy były podwyżki w sklepach za Tuska czy nie były . Nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie .
  Wiem że to nie twój poziom bo twój poziom to manipulacja i kitowanie tutaj ludziom o jakiś cyferkach.
  I wszystko na jedno kopyto jak przed kilku laty "najwybitniejszy" ekonomista Tuska vincent-rostowiecki
 • 23.04.2017 - 14:15
  Firma którą doprowadzono za Tuska i jego kumpli do ruiny zaczyna przynosić zyski :
  http://www.rp.pl/Lotnictwo/170209907-LOT-szacuje-ze-wynik-na-dzialalnosci-podstawowej-za-2016-bedzie-bliski-poziomu-200-mln-zl.html
 • 23.04.2017 - 13:58
  Lukaszz napisał/a:
  Boże widzisz i nie grzmisz :-)
  Przeczytaj sobie czym jest inflacja/deflacja.

  Przeraża mnie Twój brak wiedzy.

  Wy pisowcy zaczynacie zabierać się za demontaż pojęć ekonomicznych ?
  Nie kituj tutaj o inflacji/deflacji bo przeciętny odbiorca się tym nie interesuje.
  Piszesz o podwyżkach w sklepach. To ja się ciebie pytam kiedy były obniżki w sklepach bo Kowalskiego to interesuje.
  I pytanie dodatkowe czy nie było podwyżek w sklepach w czasach Tuska ?
  Zresztą siła nabywcza złotówki i tak drastycznie spadła przez te wszystkie lata w porównaniu do początku lat 2000.
 • 23.04.2017 - 13:26
  Lukaszz napisał/a:
  Ty naprawdę masz jakiś kłopot ze sobą ?
  Nie kręć i podaj mi jakiś przykład obniżki cen w sklepach po 2007 roku. Bo co przeciętnego Kowalskiego obchodzi jakaś deflacja.
 • 23.04.2017 - 13:11
  Lukaszz napisał/a:
  Jest dobrze ?

  Chyba dla "dojnej zmiany".
  Ceny paliwa, gazu, wody, ceny w sklepach, zus od prowadzących działalność droższy, lekarstwa droższe, OSP obcina się finansowanie. Po prostu "dojna zmiana".
  Odnośnie OSP to bardzo dobrze. Ktoś się w końcu za to zabrał. Skala marnotrastwa pieniędzy jaka panowała w tym środowisku była porażająca. Nowe samochody za krocie dla jednostek z 2-3 wyjazdami w roku. Niby używane "stare" wozy przebiegi po 15 tysięcy zamiast do mniejszych jednostek były posyłane na złom. Mam nadzieję że ktoś pójdzie za to siedzieć .
 • 23.04.2017 - 13:09
  m_markos napisał/a:
  Jedna karawana, kilku woźniców i każdy bije batem konie w inną stronę.
  Powidz markosku czy naprawdę myślisz że jakiś Misiewicz czy Berczyński obchodzą przeciętnego obywatela tego kraju ?
  Powinieneś się zatrudnić do tevauenu bo tam się tym podniecają od 4 dni :
  http://www.tvn24.pl/
 • 23.04.2017 - 13:05
  Lukaszz napisał/a:
  To co piszesz to PERFIDNE KŁAMSTWA, dokładnie takie same jakie próbuje sprzedawać pis.
  Na szczęście część społeczeństwa ma mózg i wie jak go wykorzystywać.

  Inflacja w Polsce.

  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/inflacja-w-polsce-ceny-gus-grudzien-2016,241,0,2234865.html  Ceny usług bankowych w Polsce.  Nawet mało rozgarnięty człowiek wie, że na cenę paliwa w Polsce wpływ ma cena baryłki ropy na rynkach światowych, a ta jest najniższa od wielu lat. Więc spadek cen paliwa to nie zasługa pis tylko koniunktory światowej.

  Myślenie nie boli - spróbuj.
  Sam kłamiesz. Nawet z tego wykresu wynika że ceny usług bankowych przez lata rosły. i to znacznie. O czym nie wspominałeś. Z paliwem to oczywiste ale jak podrożało z 20 groszy przed rokiem to pisałeś że to przez Kaczyńskiego to ja sobie mogę pisać że teraz że przez Kaczyńskiego paliwo jest po 4,50-czy 4,60 a nie po 6 złotych jak za Tuska . A w kraju kto ustala cenę paliwa ? Rząd czy kto ? Kosmici ?
  Kogo obchodzi inflacja czy deflacja ? Podaj mi realny przykład obniżek w sklepach po 2008 roku ? Kiedy ceny spadły ?
  Jesteś takim samym manipulatorem jak Vincent rostowski jakieś cyferki, tabelki , wykresy a nic z tego nie wynika dla przeciętnego obywatela .
Pokaż więcej komentarzy