chemik106

Myślenice: Podpisali umowę na rewitalizację centrum. Prace zaczną od alejek wokół kościoła

 • 14.09.2018 - 10:56
  Znowu coś podpisali? ????

Radni KW Macieja Ostrowskiego o radnych PiS: Zmierzają do upolitycznienia samorządu

 • 22.05.2018 - 8:38
  Jedni i drudzy siebie warci! Nie jesteście lepsi Wy od Ostrowskiego. Komitet wyborczy Ostrowskiego to prawie jak partia polityczna, więc o czym Wy mówicie? To że się tak nie nazywa to nie znaczy że możecie tak krzyczeć o upolitycznianiu, bo jesteście jedną wielką kliką.

Crossy, quady i inne mechaniczne wynalazki w lesie to problem znany od lat

 • 11.05.2018 - 11:22
  irussus napisał/a:
  Stan ścieżek, dróg w lasach Myślenickich po wycinkach jest.... albo można stwierdzić że ich niema - przykład kamiennika. Niestety być może to będzie jedyna skuteczna forma przemieszczenia się po lesie. Wszędzie gałęzie, koleiny po maszynach.
  Żadnych inwestycji w rejonie szlaków, tras turystycznych czy atrakcji turystycznych, dla porównania przykład Gorc i zaplecza do turystyki jaki tam stworzono. Tutaj las to źródło dochodu dla Nadleśnictwa Myślenice, teraz i dla Policji :) a wszystko pod jakże dobrym i znanym hasłem ochrony natury. Zapraszam na kamiennik od strony trzemeśni, Zasani - zobaczycie ochronę natury w postaci totalnego rozpierdzielu dróg, drzew. Pttk myślenice śpi i cieszy się z liczby członków na rocznej imprezie i tyle.
  O to to to, dokladnie to. Od tego trzeba by zacząć. Ale mandaty od crossowcow to kolejny dochód...

Nie nosisz odblasków? Zapłacisz mandat do 500 złotych

 • 28.08.2014 - 9:11
  Noo tak,znowu państwo pcha się w nasze bezpieczeństwo. Nie, przepraszam- we własną kieszeń. Ten przepis jest po to żeby zbierać pieniądze-większość osób o nim nawet nie wie, a państwo będzie na tym zarabiać...

WIELKA WODA 2014: Wspólnie tworzymy raport powodziowy z powiatu

 • 15.05.2014 - 22:19
  Zamiast pogłębić i poszerzyć w koryto w okolicy górnego jazu- gdzie zawsze wylewa i robi cholerne szkody to umocnili brzegi i tyle roboty i znowu wszystko pływa. Myślę że ten 2 raz po 2010 roku da coś do myślenia. ;/

Dobczyce: Komu uda się wpuścić turystów nad zalew?

 • 29.03.2014 - 22:58
  Na całym biegu Raby od źródła aż po zalew ludzie spuszczają ścieki do tej rzeki, no ale ludziom nie wolno wejść do zalewu bo przecież by zanieczyścili wodę dla Krakowa, która i tak jest uzdatniana i nieczystości jakoś da się bez problemu usunąć...lewacka logika.

Myślenice: Kierowca audi wjechał w budynek starostwa

 • 10.09.2013 - 9:56
  Mrrrrrr napisał/a:
  Warmer84
  Nie rodziców tylko mnie człowieczku bo sam na siebie zarabiam, a takie auto to nie jest majątek ...
  buty praktycznie nowe a miałem je tylko trzy razy na nogach ale tak ostatnio popiłem że rozciąłem a nie zauważyłem tego.
  A co do prędkości to na ten temat nie będę dyskutować
  A hamulca nie miałeś, ani kluczyka w stacyjce do odcięcia zapłonu? A może byłeś jeszcze na kacu?

NOWE STREFY PARKOWANIA: Ile zapłacimy za zostawienie samochodu?

 • 31.07.2013 - 10:13
  Coraz bardziej się panoszą w tych Myślenicach, trzeba by w końcu "ukrócić łańcuch".

Myślenicki Festiwal Lata 2013

 • 28.07.2013 - 12:20
  Ludzie, weźcie w końcu wybierzcie jakiś sprawdzony zespół. Byłem na dniach Myślenic, ale spotkać się i pogadać ze znajomymi bo takiej żenady jak "Afromental" nie znoszę. Chyba musieli być najtańsi, że zostali zaproszeni na Dni Myślenic. A napisz tu coś złego- tak jak wczoraj próbowałem na tym forum o pseudo-muzyce "Afromental" to zaraz cenzorzy się włączają i kasują.

Trwa zimowa akcja urzędu skarbowego "Nie bądź jeleń, weź paragon"

 • 31.01.2013 - 9:08
  "Paragon jest potwierdzeniem, że kwota podatku trafiła do budżetu państwa, czyli do naszej wspólnej kasy, a nie do kieszeni nieuczciwego przedsiębiorcy."

  Bardzo spodobała mi się nazwa "nieuczciwy przedsiębiorca". Na pewno jest bardziej uczciwy niż państwo. Nasza wspólna kasa, z której pieniądze bierze tylko tusk i spółka. Bardzo śmieszne.

Turystyka: Jak przejść z Kudłaczy na Kamiennik

 • 21.10.2012 - 11:12
  mirekm napisał/a:
  Czekam na kolejne, a przede wszystkim na zimowe i bezpieczne trasy. Chętnie się wybiorę na taki spacer gdy spadnie śnieg
  Na zimę polecam wycieczkę z Jaworek do chatki pod Niemcową- najlepiej zostać na noc i poczuć klimat tej chatki.

Turystyka: Pomysł na weekend: Zwiedzamy Myślenice rowerem

 • 21.10.2012 - 9:17
  Ja na rower polecam pojechać przez Chełm na Suchą Polanę i poźniej wrócić przez Porębę do Myślenic- całkiem fajna trasa ;)
Pokaż więcej komentarzy