bill

Jarosław Szlachetka: Pod moim adresem wysłano groźby pozbawienia życia

 • 16.03.2019 - 11:05
  Moim zdaniem to tylko próba odwrócenia uwagi od artykułu KMY.pl o tworzeniu układu towarzysko-partyjnego w gminie Myślenice przez obecnego burmistrza. Pan Ambroży ukazał sposób sprawowania władzy przez Szlachetkę, który obnaża jego prawdziwe intencje. Inne media w tej sprawie milczą gdyż są zależne, a mieszkańcy czytają i nie mogą uwierzyć w to co obecny burmistrz wyprawia.
  Robienie wielkiej afery z durnego anonimu to szopka, chociaż gdyby się okazało że to prawda, to należałoby się zastanowić z kim związany jest obecny burmistrz, że po trzech miesiącach sprawowania władzy już mu grożą?
 • 16.03.2019 - 9:11
  Burmistrz zapomniał, że "Kto sieje wiatr zbiera burzę". Myśli że jak ciągle będzie donosił to zamknie usta mieszkańcom. Niestety, "mowa nienawiści" jaka była stosowana przez lata wobec poprzedniego burmistrza dziś do niego wróci ze zdwojoną siłą.

Dobczyce: Budują parking na 160 miejsc. Ma uwolnić centrum od samochodów

 • 06.02.2019 - 20:26
  Tylko czekać kiedy burmistrz Szlachetka wyburzy blaszaki. :)

Śniegu przybywa. Kto odpowiada za odśnieżanie dróg?

 • 26.01.2019 - 11:26
  Myśleniczanin007 - Ty krzyczysz żeby skończyć z mową nienawiści jak się prawdę napisze? Poczytaj swoje wpisy i zacznij od siebie a nie bądź hipokrytą. A za odśnieżanie odpowiada zarządca drogi a nie wykonawca. Przestań ściemniać.
 • 25.01.2019 - 17:55
  Dawniej odpowiadał Burmistrz ale odkąd PiS wygrał wybory odpowiadają wykonawcy. Pamiętam jak Suder z Pitalą narzekali na odśnieżanie a teraz siedzą cicho. No Panowie. Odwagi. Zwróćcie uwagę Burmistrzowi!

Myślenice: "Światełko" na płycie Rynku. Mieszkańcy wyrazili sprzeciw wobec fali nienawiści

 • 19.01.2019 - 0:16
  A Szlachetka to już przeprosił za ten mord polityczny?

Myślenice: Zmiany na stanowiskach prezesów czterech gminnych spółek

 • 13.01.2019 - 13:59
  No to mamy lepszą zmianę. Sami fachowcy. Tylko od czego? Układy, układziki i rodzina na swoim. Cały pomysł Szlachetki na zarządzanie gminą. A obniżek cen śmieci jakoś nie było. Z obniżek cen wody i ścieków też się pomału wycofują. Czekamy więc dalej, a jeśli się obniżek nie doczekamy to trzeba zrobić referendum o odwołanie burmistrza za to że oszukał mieszkańców. Tak czy inaczej marnie widzę spółki w rękach takich partyjnych fachowców.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Myślenicach: Motosport wystawia na aukcję zabytkowy samochód

 • 06.01.2019 - 21:16
  Owsiak nie dzieli się zasługami z PiS lecz daje wszystko na sprzęt dlatego chcą go wykończyć niszcząc jego autorytet. Nie uda się to ani posłom z PiS, ani Burmistrzom i mogą sobie na niego ujadać ile chcą.

Wizyta Premiera Morawieckiego w Myślenicach

 • 19.12.2018 - 20:01
  Jakie tym razem przekazał brednie seniorom? Lekarstwa za darmo, 500+ senior, darmowa i bezkolejkowa opieka medyczna. To wszystko już było i drugi raz seniorzy nie dadzą się nabrać (za wyjątkiem tych, którzy mają sklerozę i już zapomnieli jak ich wykołowali).

Katarzyna Burda nowym prezesem MZWiK w Myślenicach

 • 26.11.2018 - 18:44
  Rzeczywiście fachowiec, który nigdy nie zarządzał spółką i nie ma nic wspólnego z wodociągami. To się nazywa fachura!
 • 23.11.2018 - 10:00
  Ależ ta pani przyjęła sobie ambitne cele. Nawet jak nic nie będzie robić to się zrealizują. Burmistrz Szlachetka zapomniał jeszcze dodać że jest to pani która pracowała w instytucji zatwierdzającej taryfy dla Myślenic, a teraz będzie je dopiero analizowała. Tośmy się doczekali zmiany. Śmiechu warte.

"Dobra zmiana" PiS

 • 21.11.2018 - 14:44
  Nowa prezes wodociągów wybrana - czas na niższe ceny wody i ścieków. Szlachetka obiecał.

Myślenice: Prezes MZWiK rezygnuje ze stanowiska

 • 21.11.2018 - 14:42
  Mamy nową prezes teraz czekamy na obniżki opłat za wodę i ścieki.

"Korupcja polityczna?"Burmistrz komentuje wybory prezydium.Odpowiada mu wiceprzewodnicząca

 • 20.11.2018 - 10:55
  Szlachetka mówi o korupcji w sytuacji kiedy jak sam twierdzi taką samą propozycję złożył komitetowi "Bez układów", a więc próbując uprawiać taką samą korupcję. Całkiem się pogubił. Poza tym cały czas czekamy na jego zaprzeczenie że żona brała kasę z Orlenu, bo gdyby tak było to dopiero jest korupcja! Panie Burmistrzu Szlachetka prosimy zdementować jeśli to jest nieprawdą żeby uciąć wszelkie spekulacje.

Myślenice: Radni Miejscy zakończyli kadencję 2014-18

 • 15.11.2018 - 22:08
  Tyle czasu minęło a ty nadal nie załapałeś kim jestem. A ty jak tam nadal sprzedajesz telefony i wspierasz Kukiza?
 • 15.11.2018 - 19:50
  Prezesi też zakończyli. No i jak teraz Szlachetka spełni obietnicę wyborczą i odwoła prezesa wodociągów? Kolejny niespełniony punkt programu wyborczego po budżecie obywatelskim i to zanim został burmistrzem. No to może chociaż obniży opłaty za wodę i ścieki tak jak zapowiadał w swoim pierwszym punkcie sprawowania władzy.
  https://www.mzwikmyslenice.com.pl/aktualnosci,280.html

Jarosław Szlachetka: Mam nadzieję, że z całą Radą będę pracować razem dla Myślenic

 • 11.11.2018 - 8:36
  Nadzieja umiera ostatnia ...... Szlachetka najpierw "opluwał" poprzedników a teraz "ma nadzieję" że będą z nim współpracować. Szczyt inteligencji.

Myślenice: Maciej Ostrowski zrzekł się mandatu burmistrza. Jego zadania pełni sekretarz gminy

 • 06.11.2018 - 17:34
  Jak on mógł to zrobić nie pytając Szlachetki o pozwolenie. Powołać go ponownie!

Wybory Samorządowe 2018

 • 03.11.2018 - 18:57
  Cztery lata temu Szlachetki też nie chcieli na burmistrza a po przegranych wyborach na siłę chciał stołek starosty. Powtórka z rozrywki?
 • 03.11.2018 - 9:36
  A kiedy Szlachetka obniży opłaty za wodę i ścieki?

Przeprowadzka: Myślenice jako miasto do zamieszkania z rodziną / Wasze opinie

 • 31.10.2018 - 11:33
  Do tej pory było SPOKO ale teraz wybory wygrał poseł z PiS więc lepiej sobie odpuścić to miasto. Zamieni się w nieustającą wojnę pomiędzy burmistrzem, starostą i radą.

Myślenice: Policjanci mieli pomagać sutenerom. Są zatrzymania

 • 31.10.2018 - 11:24
  Tak wygląda dobra zmiana w której do Policji przyjmuje się ludzi z ogłoszeń w Urzędzie Pracy, bo już nikt nie chce tam pracować. Jeszcze chwilę i PiS zrezygnuje z funkcjonariuszy Policji a w to miejsce powoła funkcjonariuszy Partyjnych do przestrzegania ładu i porządku.

Wybory Samorządowe 2018: Zobacz kto będzie rządził w Sejmiku. Mamy tam dwóch reprezentantów

 • 26.10.2018 - 10:14


  Lech Kosyjan napisał/a:
  Po pierwsze nie znoszę słowa "kurcze" bo to prostactwo. Nie można wkładać komuś w usta słów, których nie użył, to po drugie. Kaczyńskim nie można sobie buzi wycierać jeśli mu się nie dorasta do pięt. Proszę posłuchać jego wypowiedzi i porównać ze swoją. Co Kaczyński ma wspólnego z "komuną". Od samego początku człowiek ten jest atakowany przez ludzi nikczemnych i marnych moralnie, intelektualnie. Co to jest "pół śmietanki", co to za wyrażenie? I na koniec. Na ewentualną kolejną prostacką, nie popartą argumentami wypowiedż w formie inwektyw, sądów wartościujących, pomówień, nie będzie odpowiedzi.
  Dobry żart. To chyba Kaczyński nie dorasta nikomu do pięt.
  Może mi ktoś wytłumaczy dlaczego wtedy kiedy rozstrzeliwali ludzi z AK to ojcu Kaczyńskiego władza ludowa podarowała dom w Warszawie? Pomylili się?
  A dlaczego tylu ludzi ze starego układu kręci się koło PiS i Kaczyńskiemu to nie przeszkadza?
  A czemu Kaczyński dąży do tego żeby jedna partia rządziła w kraju jak kiedyś PZPR?
  I ty pytasz co Kaczyński ma wspólnego z Komuną?

Myślenice: PiS ma w radzie 10 radnych, ale do większości brakuje jednego

 • 24.10.2018 - 13:43
  No to teraz zobaczymy czy Pani Ambroży będzie bez układów. Jeśli się ułoży z PiS to znaczy że już na wstępie oszukała wyborców.

Wybory Samorządowe 2018: Jarosław Szlachetka burmistrzem Myślenic

 • 22.10.2018 - 19:07
  No to teraz "szarańcza" zaleje stołki w gminie. Jak typujecie, kto na jakie stołki się szykuje?

Krzysztof Halek: Deklaruję wprowadzenie dopłat za wodę i ścieki, aby ich cena była niższa [WIDEO]

 • 21.09.2018 - 13:57
  Zapomniałaś tylko dodać że to właśnie PiS jest zwolennikiem energii z węgla i niestety za ratowanie nierentownych kopalń zapłacą teraz wszyscy Polacy. Właśnie dlatego zdrożał węgiel, drożeje prąd itd., itp. tylko że nie za sprawą KE, a przez nieodpowiedzialną politykę rządów PiS, który na siłę robi z Polski nierentownego lidera produkcji węgla. Mam nadzieję że dotarło. :)
 • 21.09.2018 - 11:35
  Jak energetyka rozdaje pieniądze na prawo i lewo, a prąd od przyszłego roku z tego powodu ma wzrosnąć o 30 % to jest fajnie, bo to przecież instytucja podległa działaczom PiS. Jak w Myślenicach przez 6 lat opłaty za wodę i ścieki są takie same pomimo rozpętania szalejącej inflacji przez PiS (patrz cena masła) to wszystkich trzeba pozamykać. Coraz bardziej mi się podoba ten trol z Warszawy. Tylko Bagietka kto się nabierze na twoje kłamstwa skoro faktów zmienić się nie da. A są one takie: decyzję o rozbudowie sieci w gminie podejmowali m. in. radni z PIS. Jak sobie dobrze przypominam radnym z PiS w 2006 r. był również Szlachetka więc mu Bagietka podziękuj za ceny. A jakby jeszcze tego było mało to koszty związane z cenami wody i ścieków weryfikowała instytucja powołana przez posłów PIS - "Polskie Wody" , która te taryfy zatwierdziła. Czyżby więc Urbański miał również układy w PIS i dogadał się ze Szlachetką?
 • 18.09.2018 - 14:39
  A od kiedy to każdy z nas zużywa 1 m3 wody miesięcznie??? Już samo to pokazuje jakie masz pojęcie na ten temat. Zaczekam aż ktoś inny weźmie dyżur na koncie Bagietka, bo może będzie miał większe pojęcie o tym.
 • 18.09.2018 - 14:27
  Bagietka musisz się jeszcze nauczyć liczyć, bo widzę że rozmydlanie oczu na tym forum to twoje zadanie. Wszystkie dane pochodzą ze stron "Polskich Wód". Instytucja powołana przez pis jakbyś nie wiedziała, która zatwierdziła taryfy w Myślenicach. Ale przecież ty to wszystko wiesz bo jak ktoś tutaj napisał przecież ty to tylko sztuczny twór w którym piszą wszyscy antygminni szlachetni.
 • 18.09.2018 - 11:50
  Mówisz i masz: Koszt za wodę i ścieki łącznie (cena + opł. abonamentowa) zł/miesiąc/mieszkańca
  NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ. OBY TAK DALEJ!
  1 Kalwaria Zebrzydowska 65,13
  2 Krzeszowice 53,76
  3 Nowy Targ 51,61
  4 Nowy Sącz 49,72
  5 Wieliczka 46,62
  6 Chrzanów 44,91
  7 Sułkowice 43,48
  8 Myślenice 43,30
  9 Dobczyce 43,11
  10 Skawina 42,90
  11 Andrychów 42,22
  12 Wadowice 40,86
  13 Mszana Dolna 40,68
  14 Brzesko 39,85
  15 Siepraw 38,16
  16 Bochnia 35,02
  17 Niepołomice 30,23

  Średnia 44,21
Pokaż więcej komentarzy