Jaro 82

Wybory Samorządowe 2018: Poznaj kandydatów na radnych w twojej miejscowości

 • 28.09.2018 - 16:41
  wyborcaa napisał/a:
  Coś nieprawdopodobnego jak kampania wyborcza miesza ludziom w głowach.
  Niestety Radni PiS juz przekroczyli dawno granice przyzwoitości, a jeden z punktów kulminacyjnych miał miejsce ostatnio w Łękach.

  Jak podłym trzeba być człowiekiem żeby mścić się na dzieciach?
  Radny z PiS Stanislaw Topa zabronił dzieciom występu, stoiska i zabawy - jak się dowiedział że dziewczyna która prowadzi Teatr Dużych i Małych w Łękach będzie startować z innego komitetu nie pozwolił jej na zaplanowane wcześniej przybycie z Teatrem na piknik,
  szkoda slów żeby to komentować,
  mam nadzieję że wyborcy pokażą co o tym myślą i odpowiednio mu podziękują

  Tak ma wyglądać współpraca radnych PiS z każdym kto ma inne zdanie? Oto macie odpowiedź, skoro potrafi mścić sie na dzieciach to co dopiero na innych. Przykra sprawa i ciężko w to nawet uwierzyć.

  A tu poniżej wpis dziewczyny która dzień przed piknikiem poinformowała mieszkańców co się stało:
  Cytuję:

  "Kochani!
  Z przykrością przekazujemy Wam wiadomość, iż jako Teatr nie jesteśmy mile widziani przez Zarząd Pikniku, który organizowany jest przez Stowarzyszenie My Łęczanie w najbliższą niedzielę w Łękach. Dlatego też nie szukajcie naszego stoiska, teatralnych baloników napełnionych helem, niesamowitych masek i miejsca warsztatowego, gdzie każdy Mały i Duży Mieszkaniec Łęk mógłby wykonać swoją maskę. Jak przekonaliśmy się w ostatnich godzinach, nasze lokalne Stowarzyszenie nie jest jednak przyjazne wszystkim Mieszkańcom i wprowadza podziały polityczne. Jako Teatr nigdy nikogo nie odrzucaliśmy, nie wchodziliśmy także w politykę, a swojej działalności absolutnie nigdy nie ograniczaliśmy terytorialnie. Na sukces każdego spektaklu składała się ciężka praca wszystkich Młodych Aktorów, a także zaangażowanie i bezcenna pomoc Ich Rodziców. Przykre jest to, iż osoby uważające się za lokalnych liderów, niszczą z taką łatwością tak piękną inicjatywę, tworzoną z pasją przez Najmłodszych Obywateli Naszej Małej Ojczyzny. Ze swojej strony zapewniam, że uczynię wszystko co w mojej mocy, aby Teatr Dużych i Małych mógł rozpocząć kolejny sezon artystyczny.
  Z poważaniem
  Weronika Wawro"
  Wybory, wybory ktoś tu się chce chyba wybić kosztem kogoś. Tylko po co mieszać w to dzieci.

Dalin Myślenice 2015

 • 07.11.2015 - 14:31
  Dalin przegrywa z Borkiem 2-1!!!!!!!!!!!
  co sie dzieje??? drużyna która tym składem powinna wszystkich ogrywac kilkoma bramkami w ostatnich czterech meczach tylko raz zwycięża i zamiast byc zdecydowanym liderem, dzisiaj prawdopodobnie tego lidera straci.. czym to jest spowodowane- brakiem zaangażowania,zadyszką, czy może ten trener jakis cienki że nic nie może od nich wyciągnąc...

DALIN MYŚLENICE sezon: 2011/12 i 12/13

 • 15.09.2013 - 10:31
  kolejne baty. tym razem z Przebojem 0-3. Dalin raczej pewnie spadnie z hukiem z tej czwartej klasy rozgrywkowej. Wstyd i Hańba dla myślenic. Najlepiej to by chyba było wycofac zespół, ały zarząd, i zacząc wszystko od nowa, od klasy okręgowej, z nowymi ludzmi.niech sie nie tłumaczą że wyniki słabe spowodowane są odmłodzeniem zespołu, bo to jest tylko i wyłącznie wina zarządu że taki jest skład.
 • 23.06.2013 - 10:56
  dobrze że ten sezon się skończył, 10 pkt w drugiej rundzie to żenada, bramki 9-28 tragedia. trener-kpina, zarząd - masakra. po takiej rundzie to tylko wszystko rozp.. i zaorac
 • 16.06.2013 - 10:17
  Czarni-Dalin 5-1
  to już nie jest tragedia, to już jest
 • 02.06.2013 - 10:18
  no i co znowu baty tym razem 0-4. Jesteśmy jedynym klubem w trzeciej lidze,w którym jest zero jakiej kolwiek organizacji.co roku są problemy ze skompletowaniem składu, albo z utrzymaniem składu do końca sezonu. gdzie te czasy z lat dziewięcdziesiątych w których może nie było w klubie za dużo pieniędzy, ale był zespół poukładany, po prostu byli ludzie którzy potrafili to poukładac. ludzi też przychodziło średnio około 1000.Bo na tak grających piłkarzy miło było patrzec.
 • 20.10.2012 - 15:22
  Dalin przegrywa już 0-2 z Limanovią
 • 29.09.2012 - 17:49
  Dalin sie coraz bardziej zbliża do strefy spadkowej. dzisiaj dostali baty 4-0 z Hutnikiem.

Piłka nożna V liga: Orzeł Myślenice - Piast Wołowice 3:1 (3:1) [WIDEO]

 • 03.05.2013 - 11:37
  najlepsze jest podsumowanie na końcu...

Nowy kościół w Trzemeśni

 • 06.01.2013 - 14:55
  Na Mszy było mianowanie nowego proboszcza przez Dziekana, a także pożegnanie księdza Mariana, Dobrze się stało że tyle ludzi przyszło, i tylu składało mu podziękowania, mimo wszystko co się stało , to należało mu się to pożegnanie, za to czego dokonał. Ktoś może powiedzie że były pieniądze to robił, ale ile jest takich parafii ,co też są duże pieniądze przeznaczane na Kościół, a proboszczowie mało co robią.

Dalin - siatkówka

 • 07.10.2012 - 11:41
  gość: tom napisał/a:
  Pan Prezes Dalinu d/s siatkówki Krzysztof Murzyn chce doprowadzić do DEGRADACJI, ROZWIĄZANIA sekcji siatkówki kobiet!!
  Zaczeło sie od Wielkich Słów , że bedzie szukał sponsorów, że wprowadzi Dalin do wyższej klasy rozrywkowej itp ...
  Jednak wyszło inaczej. Dalin opusciło już niespełna połowa dziewczyn..
  Pan Prezes stawia za cel na ten sezon .... spadek do III ligi, ale myśle że prędzej sprzeda miejsce.
  Szkoda tych dziewczyn które wywalczyły utrzymanie w lidze i pozostały w drużynie oraz trenera Jerzego Bicza który włożył w to dużo zdrowia i serca.
  Ponoć za czasów prezesa Roberta Kęska (poprzednika Murzyna) było źle. A prawda jest taka że było o niebo lepiej pod każdym względem.

  Pisze to aby każdy wiedział jaka jest sytuacja w klubie oraz żeby odbyły się wybory na nowego prezesa który odda serce dalinowi.

  Prosze o wasze uwagi na ten temat.
  już kiedyś jak Dalin grał w seri A to też mówił że nie wyobraża sobie żeby Dalinu w przyszłym sezonie zabrakło w ekstraklasie, a miesiąc póżniej sprzedali miejsce Azs-owi Białystok.
  Ten sezon będzie prawdopodobnie ostatnim Dalinu w drugiej lidze, a co za tym idzie to już jest chyba początek końca siatkówki w myślenicach, sportu w którym Dalin ma swoje tradycje min.brązowy medal mistrzostw polski juniorek, z tego klubu wyszły Anna Kosek, Joanna Mirek( Podoba), Agnieszka Lehman-Dybała, zawodniczki które były znaczącymi postaciami na parkietach ekstraklasy oraz barw reprezentacji.Ale najlepiej jest siedzie przykutym do krzesła i czerpac korzyści, a wszystko inne niech się wali. oto cały sport myślenicki..
Pokaż więcej komentarzy