papiok1

Myślenicki Oddział Obrony Terytorialnej szuka kandydatów

 • 12.09.2014 - 20:49
  A co to takiego znowu ? Sroga zima idzie a Wam w głowie partyzantka.

Sułkowice: Seat dachował. Dwie osoby ranne

 • 28.08.2014 - 16:47
  też uważam, że droga ta winna zostać przebudowana by bezpieczniej czuli sie na niej tak kierujący jak i piesi. W końcu kategoria tej drogi jest dość wysoka.Szczególnie nieznający tej drogi /pewnie w tym wypadku/ mogą skończyć podobnie.

Nauka niemieckiego

 • 21.08.2014 - 22:24
  chciałbym nieco poszerzyć umiejętność komunikowania sie za pomocą języka niemieckiego. Gdzie można tego dokonać lub kto udziela w Myślenicach korepetycji?

Tragedia w sułkowicach

 • 17.08.2014 - 22:49
  to na pewno bzdury. Od dawna w Zakopanem nie handluje sie gumiakami. Tam ino kierpce są w obrocie.

Dobczyce: Kierowca busa potracił kobietę

 • 18.12.2012 - 20:05
  Przypuszczam - ale tylko - przypuszczam, że tak to pewno było. Zapewne ta starsza pani niezbyt właściwie upewniła się czy wybrała właściwy moment na przekroczenie jezdni. Oby szczęśliwie i szybko wróciła do zdrowia.

Sylwester 2012: Nie będzie zabawy na Rynku?

 • 13.12.2012 - 21:12
  MGGG napisał/a:
  Biadolicie jakby nie wiem co się stało. Co było reprezentowane przez sylwestra na rynku? gówniarze z osiedla i okolicznych wiosek rozbijający butelki i płyty chodnikowe, pijana i zażygana ekipa gimnazjalistów szukających zaczepki..
  Nie macie innych planów na spędzenie tej jakże zacnej nocy?
  To sobie swojego idola w TV włączcie i witajcie nowy - lepszy rok z Jarosławem K.
  Mam takie same zdanie. Dla kogo i co to za zabawa? Popieram utrzymanie pokazu ogni sztucznych. Szkoda kasy dla jakiejś tak kapeli, sa ważniejsze potrzeby w tym mieście.

Trasy rowerowe...

 • 12.09.2012 - 23:37
  renaw napisał/a:
  Wnoszę poprawkę do tego co napisałam wcześniej!!! Zwracam honor!
  Są tabliczki z opisem ścieżek. Przy każdym wjeździe do parku i skrzyżowaniu alejek . Trzeba się tylko dobrze rozglądać :)
  Pleciesz pierdoły !!!!
 • 09.09.2012 - 23:06
  taki_gość napisał/a:
  papiok1 napisał/a:A czy w nowym parku na Zarabiu, wśród alejek, nie można wytyczyć i oznakować ścieżki rowerowej. Usprawniło by to chyba nieco ruch spacerowiczów i rowerzystów.Przecież jest wytyczona alejka dla rowerów, wszystkie alejki są oznakowane, gdyby tylko rowerzyści i piesi chcieli się stosować do oznakowania.
  Przeszedłem dzisiaj wzdłuż przez cały park i nie trafiłem na żadne oznakowanie. Czyżby kolor czerwony jednej z alejek miał oznaczać trasę rowerową? Niezbędne jest jednak oznakowanie poziome.
 • 09.09.2012 - 21:19
  A czy w nowym parku na Zarabiu, wśród alejek, nie można wytyczyć i oznakować ścieżki rowerowej. Usprawniło by to chyba nieco ruch spacerowiczów i rowerzystów.

Brawo !!

 • 11.09.2012 - 22:08
  Myslę, że z tego tytułu można pogratulować tym wszystkim, którzy zaznaczyli swój udział w uzyskanie tego efektu: http://www.naszakalwaria.pl/

i znowu było "puk!!!!"

 • 15.09.2010 - 23:31
  Tym razem na krzyżówce pod CPN-em na tarnówce. Koło 13.00 pukły sie dwie osobówki. Znalazłem sie tam wówczas gdy służby wyspecjalizowane robiły juz porządek. Trudno mi było ocenic okoliczności ale wydaje się, że najprawdopodobniej którys z uczestników musiał wjechać na "czerwonym". Chyba że jeden drugiemu wjechał w dupę - temu jednak przeczyły uszkodzenia jednego z samochodów - wgięte drzwi od strony kierowcy. Tak więc pewno którys wjechał na "czerwonym". Niezauważył świateł czy też może podjął wysokie ryzyko? A może sie z kimś założył, że np. zdąży. Która wersja jest najbardziej prawdopodobna??????

ceny ziemi

 • 14.08.2010 - 21:14
  Szukam działki pod budowę domu. Czy możecie podzielić się swoimi uwagami na temat cen? Okolice centrum miasta odpadają bo ceny z nieba wzięte, ale gdzieś nieco dalej - może K.Wielkiego, Średniawskiego, Daszyńskiego, Zarabie.

i ponownie....

 • 29.07.2010 - 0:52
  WYPADKI. Deszczowa pogoda i niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach stało się w poniedziałek przyczyną kilku kolizji i jednego wypadku.

  Serię kolizji na drogach rozpoczął, już o 7 rano, kierowca daewoo lanos, który - jadąc "zakopianką" - stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Został za to ukarany mandatem. Kilkadziesiąt minut później na drodze w...

  Jest jakaś rada na to by nie dochodziło do tego typu zdarzeń?

wczoraj był ponoć ....

 • 25.06.2010 - 22:53
  światowy dzień przytulania /???/. Czy jest ktoś szczególny kogo chciałbyś /łabyś/ przytulić? Może to ktoś np. z Magistratu? A może Szpitala? A może któraś z Pań sprZedających obwarzanki? A może chciałbyś lecz brak Ci odwagi?

zderzenie busa

Protetycy

 • 03.07.2009 - 22:49
  Skoro o dentystach był temat to może ktoś weźmie udział w ocenie pracy myślenickich protetyków.To temt chyba dla wąskiego i określonego wiekowo zbiorowiska.
Pokaż więcej komentarzy