jasmin

Uważalcie na rowerzystę

 • 04.06.2018 - 9:34
  Podsumowując; Ten rowerzysta ze strachu zeby nie zostać przejechanym odruchowo przytrzymał się lusterka, to nie ma nic wspólnego z prostactwem rowerzysty. ,,Tonący brzytwy się chwyta,,A kto samochodem wojuje Ten musi się liczyć z utratą lusterka );

Temat offtopowy , czyli czego teraz słuchasz ?

 • 13.04.2018 - 10:54
  Leo Rojas.

Złote Słowa czyli cytat za cytat. Zabawa.

 • 27.03.2018 - 15:33
  ,,Ambicja łatwiej chwyta się małych duszyczek niż dusz wielkich, jak ogień ima się snadniej strzech niż pałaców,,
  Miguel Saavedra.
 • 01.02.2018 - 22:31
  I nadeszły...czasy ludzi latawców, którzy lecą tam gdzie mocniej zawieje zamiast tam dokąd chcą.....jj

Niedziela z zamkniętymi sklepami. Jak oceniacie zmianę przepisów?

 • 26.03.2018 - 13:44
  Einstein, nie przejmuj się tymi zakazami, juz super markety coś wymyślą zebyś w sobotę w ogóle z nich nie wychodził. W niedziele zaproś ,,strozaniaka,, i odreagujcie np. polatajcie sobie po małych sklepach, cukierniach ,kawiarenkach bo wszystkie małe sklepy są otwarte, chyba że musisz mieć lody z lidla i inne produkty ..................Daj znać kiedy w naszym Kraju zaczną się masowe zgony z powodu zamkniętych super marketów .

Myślenice: Sześcioletni Bartek Rapacz to prawdziwy bohater. Uratował swoją mamę

 • 27.06.2017 - 11:38
  Gratulacje dla Bartka, brawo !
  a dla mamy dużo zdrowia.

Policjant służbista podczas procesji na osiedlu .

 • 17.06.2017 - 10:08
  Powodzianin nie chciałbyś spotkać tego policjanta na drodze, kiedy będziesz wiózł rodzącą żonę do szpitala, żona będzie rodziła w samochodzie a ten policjant będzie wypisywał Ci mandat za przekroczenie prędkości i złe zaparkowanie
  Profesjonalny policjant musi z każdej najtrudniejszej sytuacji znalezć wyjście i udzielić wsparcia tak po ludzku a przede wszystkim powinien mieć w sobie wrażliwość, godność.
  Wtym konkretnym przypadku zawiódł,ksiądz jechał z Jezusem w Świętym Sakramencie .

Jaki kolor do miętowego?

 • 14.06.2017 - 16:37
  Żółty mocny taki słoneczny.

Ulubione słodycze

 • 17.03.2017 - 13:57
  a ja uwielbiam chałwę mogłabym ją jeść i jeść ;) a z ,,gorzkości ,,czekoladę z min 75% kakao.

Gdzie to może być?

 • 21.02.2017 - 13:42
  Myślę, że to zdjęcie było zrobione w tym samym dniu i tym samym aparatem co zdjęcie ,,kursowego autobusu ,,. Zdjęcie to można zatytułować ,,organista z rodziną ,,,Nie sugeruj się ubiorem w małych wioskach kobiety jeszcze w latach trzydziestych nosiły długie spódnice. Zobacz kobiete na zdjęciu ,,kursowego autobusu w jakiej jest sukni ;) . Adzygmunt nie bądz taki tajemniczy podaj date tej fotografii .
 • 19.01.2017 - 11:26
  Trzemeśnia lata trzydzieste ubiegłego wieku. Szkoła obok kościoła a potem dom parafialny nazwany powszechnie organistówką. ? ? ;)

Zapomniane zwyczaje?

 • 08.11.2016 - 9:55
  Myślę, że to jest strug do obróbki wygiętych elementów z drewna .;)

Kocham PiS

 • 03.11.2016 - 12:09
  prywatnie napisał/a:
  O jakze to prawe. Kocham PiS!
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/w-pis-brakuje-ludzi-mieli-wyroki-dostaja-stolki/xfbgrhc
  PiS też Cię kocha z wzajemnością . Wrzuć parę linków, jak to Twoi koledzy robili machloje, miliardowe przekręty, rozkradanie majątku narodowego, mafia reprywatyzacyjna. Setki tysięcy ludzi wyrzuconych na bruk, tysiące dzieci odbieranych rodzicom z powodu biedy .Prawde powiedział pan Si ,,to państwo istnieje teoretycznie, myśleli że będą wiecznie rządzić to się nikogo nie bali i robili co im się podobało bo nie było bata na nich. Aż bat się znalazł i teraz jest płacz i zgrzytanie zębów . PiS sprawiedliwie wynagradza, ale też sprawiedliwie karze winnych,-prywatnie serdecznie Cię pozdrawiam.
 • 14.10.2016 - 11:44
  Endrju napisał/a:
  Podniesie z kolan. Upadając na twarz nogi same w górę polecą!
  Pogadamy jak już PiS upadnie na twarz,;) a Petru z Kijowskim utworzą nowy rząd, na razie to są tylko Twoje pobożne życzenia, a tak im mi dalej do kogoś kto zle życzy Polsce, tym mi lepiej i piękniej .
 • 13.10.2016 - 22:03
  WKibic tak Cię oślepił blask Twoich ,, gwiazd ,, Kijowski, Petru i nie wiem kogo tam jeszcze wielbisz, że nie wiesz co piszesz. Załóż wreszcie okulary to zobaczysz dokładnie, że tylko PiS może teraz Polske podnieść z kolan.
 • 13.10.2016 - 20:49
  Bardzo się cieszę, że nareszcie mamy Rząd, który dba o Polskę i nas wszystkich .

"Dobra zmiana" PiS

 • 20.10.2016 - 9:02
  Lukaszz napisał/a:
  Walker, cały Świat to lewacy.
  Kobiety z całego świata popierające "czarny marsz " w Polsce to wg. ciebie "szmaty".
  Czy wg. ciebie poza Kaczyńskim, Szydło i Dudą jest jeszcze na Świecie ktoś "normalny"?
  Walker84 nie ma za co przepraszać . Wiem że musicie dorównać swoim intelektem do waszych guru Petru i kijowskiego i dlatego nie mieści się w waszych głowach, że jest wśród was grupa radykalnych feministek idiotek, które same swoją organizację nazwały SZMATY, powiedz mi, która normalna kobieta mówi tak sama o sobie . ( to nie ma nic wspólnego z kobietami z Myślenic ) To tak jakbyś żądał przeprosin, że ktos na KOD mówi KOD, a na Nowoczesną, Nowoczesna .
 • 07.09.2016 - 10:43
  Lukaszz napisał/a:
  Cóż. Wyborco pis- dajesz przykład miłości do bliźniego, szacunku do drugiego człowieka i upadłości moralnej. Wartosci te jak widać skutecznie tłoczy Wam do mózgów prezes. Jezyk nienawisci to wasza katolicka broń.

  Zal patrzeć jak cześć Polaków nisko upadło :-(

  Ale jesli sie nie ma argumentów to obraża sie oponentów. Przyklad idzie z góry. Pamietacie 'spieprzaj dziadu' lub 'małpę w czerwonym'.
  Kaczynscy zawsze dawali przyklad jak nie szanuje sie blizniego i jak nie szanuje sie kobiet.

  Są tacy co lepiej dogadują sie z kotem niz z ludźmi.
  Ależ. Łukaszku wierz mi to był tylko najpiękniejszy komplement, jaki mógł Bono usłyszeć, mogło być duuuużo gorzej ;) Pytanie główne do Ciebie gdzie twoim zdaniem przebiega granica jeżeli chodzi o ubliżanie, obrażanie granica chamstwa ?,,,,,,,,,,,,,czy ciągła drwina, kpina ze wszystkiego i wszystkich jest dla Ciebie zabawne ?,,,,,,,,,czy jednego można tolerować a drugiego już nie ?do jakiego momentu można tolerować pewne słowa ,,,
 • 07.09.2016 - 8:22
  bono napisał/a:
  Moja inteligencja, każe wybierać mi mniejsze zło.
  bono nazywasz siebie inteligentnym ?, tak długo to sobie wmawiałeś że aż uwierzyłeś bidulku, ja widzę w tobie tylko chamstwo, grubiaństwo i desperacje, coś ci w życiu nie wyszło, że sam siebie chwalisz?. Żałosny jesteś .
 • 02.09.2016 - 8:03
  WKibic napisał/a:
  Czy Ty jesteś tak naiwna, czy tak cyniczna, jak kpisz? Bajeczki dla dzieci. Patriotyzm z osiłkami z ONR-u i kibolami. To jest piękna Polska? Polska owita smoleńską mgłą, łgarstwami Macierewicza, miesięcznicami , drwinami Prezydenta nad trumną zamordowanej przez aparat komunistycznego państwa,UB Inki, robienie jarmarku z pogrzebu bohaterów, wymazywaniu niewygodnych postaci z historii bieżącej, łgarstwie odnośnie Trybunału Konstytucyjnego. To jest piękna Polska? Ty kpisz. pis zakłamuje i niszczy wszystko co prawdziwe i patriotyczne. Obrzydza nam patriotyzm. To największa podłość jaka Polskę po 27 latach demokracji spotyka. Kijowskiemu bliżej do Inki i Selmanowicza ze względu na tradycje rodzinne niż Kaczyńskiemu, Szydło czy Dudzie.
  WKibic każda ,,operacja,, boli, jak masz chorą ręke i nie ma innej opcji to ją musisz obciąć, żeby żyć. Boli to co robi PiS, ale nic się nie martw poboli i przestanie. cytat dla Ciebie ,,Trzeba jednej skłonności przeciwstawić inną skłonność, nawykowi, inny nawyk, podobnie jak jeden klin wybije się innym klinem ,, .;)
 • 01.09.2016 - 10:36
  prywatnie napisał/a:
  Filmiki, widac kto robi zadyme. Pieknie Sojka, wszyscy mowia ze PiS wspiera organizacje narodowe.Wspieracie kiboli.
  Wypowiedzi Szydlo i innych z rzadu- "prowokacja KOD".

  A jakzeby, prokurator generalny Ziobro znow zainterweniuje?

  Szkoda slow na to jaka Polske budujecie...
  Polska jest bardzo pięknym krajem i nasz Demokratycznie Wybrany Rząd buduje Polskę idealną jeszcze piękniejszą i w takiej Polsce będziesz żył Ty i Twoje dzieci. Nie wierz w KOD, co ten Kijowski może Ci zaproponować no co ?
 • 25.08.2016 - 10:42
  Nie ważne co zrobi demokratycznie wybrany Rząd dla t-34 i jemu podobnych i tak będzie zle, i to nie dlatego, że jest zle, tylko dlatego że ten Rząd pokrzyżował interesy właśnie tych od ,,ośmiorniczek,,. Dlaczego poparcie dla PiS wciąż rośnie ? jesteście zawistnikami ?
 • 26.06.2016 - 8:11
  Bono nieważne jak się nasza waluta będzie nazywała złoty czy euro, bez silnej gospodarki nic nam nie pomoże a teraz nasz demokratycznie wybrany Rząd właśnie robi wszystko żeby tą zniszczoną gospodarkę ożywić i nie martw się nie ukradną nawet ,,grosika,, W Polsce w końcu doszli do głosu ludzie rozsądni, którzy wiedzą że lepiej liczyć na własny budżet niż ten UE ,,umiesz liczyć licz na siebie ,, i jeszcze jedno dla Ciebie ,,spiesz się powoli,,
 • 11.06.2016 - 19:42
  t-34 napisał/a:
  Oj biedny walker, jaki obrażony bo ktoś przemówił do niego jego własnym językiem. Aparatczyk się obraża za prostaka choć sam o kobietach idiotki mówi, no ale jemu to wolno bo to pierwszy sort.
  Gdzie wcześniej byłem ?? A trzymałem kciuki, żeby was z POPiSu w PiSdu pogonili, no ale wyszło jak zwykle tylko trochę gorzej.
  oj biedny t-34 jakby słuchać Twoich proroctw to PiS już powinien wielokrotnie ,, leżeć w grobie ,, a tu nadal rządzi i poparcie poniżej 30 procent im spadać nie chce i nikt ,,PiSu w PiSdu nie pogoni twoje marzenia niestety nie spełnią sie , a Twoje kciuki takie jakieś słabiutkie .
 • 11.06.2016 - 19:26
  m_markos napisał/a:
  Walker przedstawicielu PIS, przyznaj że to co zrobiło PO z OFE jest wam na rękę. Bez tego byście za nic nie spięli. Mało tego wy całe te OFE niedobitki jeszcze dalej znacjonalizujecie.

  http://www.bankier.pl/wiadomosc/Media-rzad-chce-przejac-kontrole-nad-OFE-7399805.html

  Tak tu ładnie nazywasz złodziejami PO a widze że PISiaki to ta sama nepotyczna i złodziejska sekta.

  Jestem tutaj bo przynajmniej mogę upuścić swoje nerwy spowodowane tym że po głąbach PO wpadliśmy w jeszcze gorszych nawiedzonych ludzi z PIS co na serio zaczęło mnie bardzo martwić.
  To co było prowadziło do nikąd i to powinno było Cię m_markos martwić . Całe szczęście dla Polaków , że PiS rządzi Polską to wielka ulga , że wreszcie odbiorą ją z łap złodziei i już nie musimy sie martwić o losy Polski . PiSma rządzić w nich jedyna nadzieja ,jak na razie robią to doskonale , mimo ataków i kłamstw totalnej opozycji , która bardzo chce ,,żeby było tak jak było ,, bo chyba opozycja nie ma innych lepszych pomysłów , ma ?? .
 • 26.05.2016 - 18:25
  WKibic napisał/a:
  Zabierają nam. Każdego dnia, kawałek po kawałku, piędź po piędzi. Konsekwentnie. Zabrali historię. Wygląda inaczej niż wczoraj. Zabrali pamięć. Zabrali dumę z tego, czego dokonaliśmy. Okazało się, że zrobili to zupełnie inni ludzie. Zabrali autorytety. Wielcy, na których się wzorowaliśmy okazali się z dnia na dzień sprzedawczykami lub w najlepszym wypadku zdziecinniałymi starcami. Zabrali nam dumę. Okazało się, że jesteśmy potomkami zdrajców i zbrodniarzy. Zabrali nam prawdę. Potem zabrali nam państwo. Niedługo zabiorą nam nas. Niebawem okaże się, że nas nie ma. I nigdy nie było.
  t-34, markos, media opanowują, internet ich boli. Znikać każą, z forów gonią , wyzywają, obrażają, argumentów osobistych zamiast merytorycznych używają. Nie wystarczy, że wygrali, sami tego zwycięstwa niepewni, zakompleksieni. Kaczyński nie cierpi Rzeplińskiego, bo ten z Safjanem w pierwszej czwórce w wojsku kroczył, a jarek z bratem w ostatniej. i tak zostało . Tylko dlaczego Polska ma cierpieć za leczenie kompleksów małych ludzi. Każdy przyzwoity człowiek powinien walczyć z PiS-em i jego szkodliwą działalnością dla Polski. Ja to robię od 2005 roku wbrew innym sugestiom na forum. Jak Lipiński odwiedził Beger i Kaczyński poszedł z Lepperem, ta partia dla mnie stała się niebezpieczną. Źle oceniam jej poprzednie dwa lata [ oceniałem publicznie w 2005 i 2006 roku ]. Argumentum ad hominem stosują ludzie nie przygotowani do dyskusji, obrażają także im podobni. wydaje się, że nawet t-55, t- 72 nie pomogą. musimy sięgnąć po leopardy. No, ale wtedy powiedzą, że zakamuflowana opcja niemiecka. Dyskutuj tu z takimi. Specami od przypisywania intencji i wynajdywania wyszukanych przyczyn. Kaczuszki [ t-34 ] wojnę wygrały, ale na PiS i Kaczyńskiego chyba nie wystarczą.
  WKibic napisał ,,Rzepliński z Safianem w pierwszej czwórce w wojsku kroczył ,, i co z tego? a teraz jest na odwrót i tego sie WKibic trzymaj , Kaczyński jest nr 1 w Polsce i musisz sie WKibicu z tym pogodzić , a ci z pierwszej czwórki na samiuteńkim końcu ledwo człapią i co ? geniuszu naucz sie odróżniać kółka od kwadratu .Nikt siętwoich ,, leopardów nie boi , nie bądz śmieszny ,a tak ,,swoją drogą ,,to Kaczyński jest zbyt delikatny bo poprostu powinien dać w morde tam gdzie trzeba i wtedy mielibyście się czego czepiać

Myślenice: Szkoła na Dolnym Przedmieściu szuka patrona

 • 24.09.2016 - 8:42
  Archanioła Gabriela, opiekun wszystkich dzieci.

Program 500+ - wyborcze oszustwo?

 • 27.08.2016 - 9:28
  bono napisał/a:
  Mam babcię, która oprócz mojej mamy, ma jeszcze dwóch synów, którym powodzi się gorzej.
  Mój ojciec zasuwa na dwie zmiany, tamci jego szwagrowie nie przemęczają się. Gdy przychodzą do naszego domu babcia ich gości za pieniądze ojca i jest dla nich bardziej miła niż dla córki i ciągle mojemu ojcu sugeruje, że ten powinien (jako bogatszy), pomagać jej synom.
  Przy czym, żaden matce nigdy nie przyniesie nawet cukierków a liczy, że na coś się załapie.
  Ich matka ( moja babcia) też serwuje synom co najmniej 20+ za każdy pobyt ( w różnej formie), z pieniędzy moich rodziców, z których jest też ona utrzymywana i karmiona, leczona.
  Rentę odkłada w banku do równego podziału.

  Czy o taką pomoc chodzi, aby skubać pracujących dla wyrównania szansy pozostałym, którzy kochają nie pracować ?
  Bono Babcie już takie są jak PiS, obdarzają nas wielką miłością i bezinteresowną chęcią niesienia pomocy. Znasz dużo takich co kochają nie pracować ?

Sympatycy ruchu społecznego KOD MYŚLENICE

 • 20.05.2016 - 15:28
  WKibic napisał/a:
  KOD gromadzi ludzi zaniepokojonych zagrożeniem dla demokracji, jakie niosą ze sobą rządy PiS-u, stąd różne szyldy. Zjednoczył ich Jarosław Kaczyński. Co krzyczał Brudziński zza pleców Kaczyńskiego na miesięcnicy smoleńskiej? Czy to miejsce ku temu dla katolika? Nie jestem komunistą ani złodziejem, ale marsze KOD-u popieram, bo demokracja w Polsce jest zagrożona, chociażby przez takie myślenie, jakie na forum prezentują walkery, krówki, gascany i wielu innych. Oni wykluczają inaczej myślących. Tylko PiS, bo wygrał wybory. Łaska pańska [suwerena ] na pstrym koniu jeździ. Dziwi ta buta. Każdy, kto ma inne zdanie to komunista, sbek, oderwany od żłobu, nie- Polak. W Polsce żyją i ci, co rządzili przez ostatnie 26 lat z różnych opcji, mieszkają pogrobowcy PZPR. Fakt, że kiedyś przegrali wybory, nie upoważnia do odbierania im prawa do manifestowania nawet, gdyby racji nie mieli. wole Oni mają prawo do zabierania głosu, a może właśnie oni powinni zabierać glos w sprawach publicznych. możemy się z nimi nie zgadzać, ale odbieranie im godności, honoru, patriotyzmu, napiętnowanie i zamykanie do obory, bo przegrali wybory, to myślenie niedemokratyczne. złodziei wsadza się do więzień. Wole nawróconego na demokrację PZPR-wca w manifestacji KOD-u niż przy Kaczyńskim jako reformatora prawa [ Piotrowicz}. Szydło, Duda, Kaczyński, Macierewicz robią krzywdę przede wszystkim swoim wyborcom. Powiatowy poziom Premier, Prezydenta nie przynosi splendoru Polsce powiatowej. Glówną dewizą PiS-u stało się KŁAMSTWO opakowane w tani patriotyzm [ kibolski ] i tani katolicyzm. Dziwię się Kościołowi, że takie kłamstwo poparł. Mam nadzieję, że część przyzwoitych duchownych przejrzało na oczy.
  Tak , tak a diabeł jest czarny jak smoła ma skośne oczy , ogon ,rogi ,czerwone ślepia i śmierdzi siarką .;) ;)

religia jak supermarket?

 • 20.05.2016 - 11:22
  bono napisał/a:
  Niestety, przy tej podwójnej diecie nie ma możliwości zaaplikowania hormonu wzrostu, więc nasze religijne panie, są piękne jak paczka pod choinką.
  Żona dziękuje za pozdrowienia, dalej boi sie przekroczyć 50kg i ma kompleks wysokości 172cm
  Tia ,tia bono a ja mam jacht ,samolot ,prywatną wyspe i wille z basenem i zdobyłam tytuł miss Polski .Bono wstań od kompa wyjdz na świeże powietrze otwórz oczy rozejrzyj się , poświęć komuś choć trochę uwagi , jeśli chcesz żeby cię ktoś pokochał . Żółci w tobie o dużo za wiele , nikt Cię nie kocha ?
Pokaż więcej komentarzy