WKibic

Kocham PiS

 • 13.08.2018 - 21:53
  Raz zdobytej władzy nie oddamy. PiS musi zrobić wszystko, aby drugą kadencję mieć w kieszeni. Co zrobi? Przegrana oznacza dla niego odkręcenie całych reform systemowych i TRYBUNAŁ STANU dla DUDY, SZYDŁO, MORAWIECKIEGO i wielu innych. Kaczyńskiemu chodziło i chodzi tylko o władzę. Nic nie znaczył w opozycji, na świętej pamięci bracie wypłynął, Wałęsa go przejrzał. ^- krotnie przegrał wybory. Ma jedyną okazję. Nie mając większości konstytucyjnej rękami Dudy, Szydło i Morawieckiego oraz posłów typu Szlachetka rozwala system demokratyczny. Idzie na całego. Bez niego PiS mógł spokojnie rządzić nawet 16 -lat. Większości konstytucyjnej nie zyska, ale wygrać musi. Dobrze o tym wie. niszczy instytucję za instytucją. Nienawidzi demokratycznych instytucji, nie potrafi dzielić się władzą, nie znosi pluralizmu. to największy chuligan, jaki mógł się Polsce przytrafić. Agent Muszyński zniszczył Trybunał Konstytucyjny, bo Przyłębska nie nadaje się na przekupkę na myślenickim Rynku, Kurski Zniszczył TVP, Teraz Muszyński ma zniszczyć SN , obejmując Izbę Karną.Misiewicze - Obajtki niszczą spółki skarbu państwa, wyciskając z nich na populistyczne programy i Ojca Rydzyka, co się da, nie licząc się z ekonomią zarządzania, Macierewicz zniszczył wojsko itd. itp. Prezes , goniąc czas wprowadza z pośpiechem swe ideologiczne mrzonki, a Misiewicze - Obajtki i cała gawiedź pisowska chapie , ile się da, byle nachapać się przed wyborami. Na co czekać? Węgrami pachnie. Wybory samorządowe wygra ta partia, która wygra Warszawę, Gdańsk, Poznań, Łódz, Wrocław i inne duże miasta. Do Sejmików Wojewódzkich PiS poprawi swoje wyniki, co nie znaczy, że nawet przy wygranej , je opanuje. Zacięty bój stoczy z PSL-em. Od tej konfrontacji wiele tu zależeć będzie. Rządził będzie jedynie tam, gdzie uzyska ponad 50% mandatów. Kilka województw może opanować. Teraz ma tylko Podkarpacie i to ledwie. Polska to jednak nie Węgry. Polska powiatowa nie może zdominować wielkich i średnich miast, których jest więcej niż na Węgrzech.
 • 19.11.2017 - 0:10
  Na wniosek posła wojewoda ma uznać Rynek za teren zamknięty przeznaczony do celów obronnych.
 • 30.08.2017 - 15:24
  Słowa Beaty Szydło rozwścieczyły ks. Wojciecha Lemańskiego, który zabrał głos na swoim Facebooku. "Do tej wypowiedzi traktowałem panią premier jako niezbyt zdolną, pozbawioną inwencji kobietę, którą prezes postawił na ważnym państwowym odcinku, który ją po wielokroć przerasta. Zdolna na swój sposób jest, to znaczy jest zdolna uzasadnić każde, najgłupsze nawet posunięcie swoich ministrów, którzy ostentacyjnie pokazują jej, że ta pani w tym rządzie nie ma nic do powiedzenia" – napisał.
  Dalej duchowny stwierdził, że premier jest podporządkowana "naczelnikowi" – Jarosławowi Kaczyńskiemu. "Ta marionetka, która porażkę nazywa zwycięstwem, niedorajdę - geniuszem, tchórza spod Smoleńska - reformatorem polskiej armii, a niedouczonym prawnikom pozwala demontować polski system sądownictwa" – pisze o Beacie Szydło ks. Lemański.
  "Skoro ta osoba zdecydowała się tysiącom ludzi, którzy wyszli na ulice i place polskich miast i miasteczek by stanąć w obronie niezależności sądów - zdecydowała się publicznie napluć w twarz i oskarżyć nas o to, że protestowaliśmy wtedy za pieniądze i pod czyjeś dyktando. To powiem o tej nieporadnej, zakompleksionej i mijającej się z prawdą na każdym kroku kobiecie, słowami byłego marszałka Dorna - 'łże jak bura suka'" – kończy swój wpis suspendowany ksiądz
 • 30.08.2017 - 7:25
  I napisane jest po pierwsze:
  "Nie będziesz brał imienia Pana Boga swego na daremno. i po drugie " Nie będziesz mówił fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu". :-)) Doskonale pasuje do Szydło, Dudy i całego PiS-u, no i *****izji. Obnoszą się z religijnością, afiszują, klęczą tu i ówdzie, a łamią nie tylko ósme przykazanie. Prymas Polak wygarnął im to wprost na Jasnej Górze. Takiej wrednej kłamczuchy jak Pani Premier jeszcze nie było. Jej obłuda poraża. Tu religijność , a tu przewrotność, kłamstwa i brak empatii. Obrzydliwa baba.

Wybory Samorządowe 2018: Jarosław Szlachetka kandydatem PiS na burmistrza Myślenic [WIDEO]

 • 11.08.2018 - 14:27
  Bagietka napisał/a:
  Wymiar Sprawiedliwości przesiąknięty postkomuną na górze w SN, KRS, TK, który zawsze bronił patologii politycznej i układu Magdalenki. Nadzwyczajna kasta ma inne prawa, że może nie stosować się do zasad ogólnych? Nie sądzę a tak było od lat. Czas na zmiany a te wprowadza się od góry i zawsze na początku są to zmiany kadrowe w których pozbywa się tych, którzy wydają decyzje w dół.
  500+ socjal skierowany w ludzi a nie w baronów i ich rodzinne układy i fundacje. Negowanie tego jest negowaniam polityki całego zachodu, który tak samo działa. Dlaczego u nas ma być gorzej dla zwykłego obywatela. Napiszesz, że zabierają by dawać. Chyba normalne. EU cały czas zabiera jednym by rozdawać innym. Zmieńmy politykę Unii to zmienimy także u siebie.
  Oj głupia ty, głupia ty. Ten pisowski bełkot populistów się pomału zużywa. Sprawiedliwość ludowa już była. Gdyby nie Magdalenka to trwałaby dalej. Inna rzecz, że elity nie dotarły do elektoratu socjalnego . PiS to wykorzystał i szambo się rozlewa. Swoją drogą wredną twarz ma Polska powiatowa. Homo sovieticus po 30 latach wychodzi w pełni przy PiS-ie. PiS to wykorzystał, ale i obnażył. Elity stworzyły za dobry obraz Polski w UE. Za wysoko poprzeczkę postawiły. Janusze i Grażynki jeszcze nieoszlifowane.
 • 11.08.2018 - 13:44
  bono napisał/a:
  To mnie zaskoczyła ta kandydatura. Myślałem, że będziemy mieć ministra, członka rządu lub prezesa państwowej spółki, a tu tylko burmistrz za 7-8 tyś miesięcznie. Po dochodach posła to degradacja.
  Liczyłem na kolej z Swoszowic do Myślenic, ale to była lipa. Burmistrz to sobie może zbudować ogródek dla dzieci, wykosić park na Zarabiu i mianować prezesa wodociągów. Może też wybrać Sławomira na koncert, ale kolei nie zrobi.
  Tu jest potrzebny poseł z jajami, a Szlachetka z poselstwa rezygnuje. Nie wróży to dobrze, bo nic nie zrobił jako poseł, to pewnie będzie takim samym burmistrzem.
  Szydło leci w dół, to i Szlachetka upada. Podobno Pcim mają na wybory do M- c dołączyć, aby wygrał. Nocne głosowanie i dekret gotowy. W Enerdze ósmy prezes, Obajtek Łatasa do Orlenu ściąga, a Szlachetka zemstę szykuje. PiS chce się za upokorzenie mścić. O prezesa wodociągów się nie martwcie, do Orlenu trafi.

"Dobra zmiana" PiS

 • 19.06.2018 - 8:54
  W Trzebuni zaś ludzi mylæ daty chrzcin, ślubów ze spotkaniami klubu Gazety Polskiej, bo w gablocie parafialnej przydupasy posła wieszają. Proboszczowi bliżej do religii smoleńskiej i narodowego katolicyzmu niż Ewangelii. Nie tylko hierarchowie, lecz 80% lokalnych księży tą zgnilizną narodową i PiSem zarażonych jest. Obłuda olbrzymia.
 • 19.06.2018 - 8:46
  Lokalnie też sië kompromitują. Kluby Gazety Polskiej i kłamstwo smoleńskie Macierewicza przy kościołach sieją zamęt. Kaczyński wykorzystał i Macierewicza goni, ale proboszcz w Myślenicach ich przytula, bo Szlachetka za ministranta służy.
 • 11.05.2018 - 16:39
  To przemieszanie purpuratów i rządu PiS to tragifarsa że szkodą dla Kościoła. Są siebie warci. To wyszło.
 • 17.04.2018 - 13:45
  Tuska wkrótce aresztują. Szukają sędziego, na którego mają haki. Prokuratura gotowa. A Szlachetka Piotrowicza do naszego miasta przywiózł. Ma doradzać, jak odbić miasto i powiat. Stara bolszewicka szkoła. Na razie portrety posła ozdabiają ściany w Urzędzie Gminy w Pcimiu, skąd atak na Myślenice ruszy. Pcim to gniazdo PiSowskich szerszeni.
 • 08.04.2018 - 8:03
  bono napisał/a:
  Żal pani premier Szydło, bo była z Małopolski, więc mogliśmy się spodziewać przychylności w inwestycjach dla naszego regionu.
  Morawiecki, jest z Dolnego Śląska, który to region mocno czerpie z puli centralnej od początków rządów PO. Ponieważ Morawiecki był powiązany z PO, inwestycje dla tamtego regionu nie zostaną zagrożone, wręcz odwrotnie, teraz jako premier przyciągnie wszelkie inwestycje a swego regionu.
  Jakoś Małopolska przez swych przedstawicieli, jest od zawsze reprezentowana narodowo, mało egoistycznie, mimo że mamy, albo mieliśmy stąd mocną reprezentację w rządzie.

  Za mało sami ciągniemy do siebie a oddajemy inicjatywę regionom reprezentowanym przez Poznań, Wrocław, Łódź czy Gdańsk.
  Tam muszą dawać, bo silne PO. Nasze kmiotki zawsze na nich zagłosują. A tak na marginesie. Widzę, że bono z totalną opozycją został sam. Krówki, walkery przeżuwają nagrody lub delektują się synekurami, chlipiąc rosół. Niczym była Premier o zapachu rosołu. Perspektywa rosołu. A Bono o Chinach.
 • 04.02.2018 - 17:04
  Przypominam naszym władzom, że istnieją takie kraje jak Australia i Nowa Zelandia. Wojując z całym światem w obronie dumy narodowej, o nich zupełnie zapomniały. A taka Australia zupełnie nie dba o Górę Kościuszki i Edmunda Strzeleckiego olewa. W każdym australijskim mieście powinien pomnik Kościuszki i Strzeleckiego stać. PiS powinien wezwać ambasadora Australii od razu na Nowogrodzką. Wllington też z nas kpi. Dlaczego? Uruchomcie wyobraźnię. Jedynie w San Escobar o Polsce się mówi dobrze. Możemy być dumni. Nasza obrona terytorialna ma przejść chrzest bojowy na Wzgórzach Golan.
 • 01.12.2017 - 8:02
  Oni się sami pozagryzają. To wredni ludzie. Wkrótce skoczą sobie do gardeł. taka ich natura, a tej nie okłamiesz.
 • 27.10.2017 - 14:54
  Mnie się zaś PiS podoba. Chyba zostanę sygnalistą. Praca pewna, nie do ruszenia. Kwalifikacje jako ubeckie dziecko mam. Co tam ORMO, co tam TW, co tam kapuś, sygnalista brzmi ładnie. Signum temporis.
 • 27.08.2017 - 7:32
  bono napisał/a:
  Ja chyba nie rozumiem tego świata zupełnie. Włączam rządowe wiadomości, a tam sami muzułmanie wokół nas, gwałcą Polki, strzelają do ludzi, autami rozbijają tłumy, już się boję włączać tego horroru, a po tym światowym horrorze, horror krajowy, przygłup Schetyna i przygłupy z Nowoczesnej i reszta też nie mądra.

  Chciałbym się dowiedzieć jak Polscy wypoczywają za granicą, bo przecież wakacje, chciałbym zobaczyć jakieś miłe zdarzenia, ale ja chyba nie jestem normalny.
  Jak można coś pokazywać fajnego jak całą Europę atakuje islam, rodacy przestali wyjeżdżać z kraju, masowo jeżdżą po Polsce i stąd te wypadki śmiertelne codziennie na drogach nie równoważą tragedii z rąk islamistów, bo tamci zabijają tych co chcą żyć, a na drogach giną ci którzy też chcą żyć, ale im nie wyszło. A że tych co dzień ginących jest tak dużo, że zabójstwa islamistów to epizod, stąd myślę, że islam musi poprawić plan zabijania i przybliżyć go do ilości śmierci w wyniku wypadków drogowych.

  Niemniej, zaczynam mieć niepokój wychodząc z domu a już o wyjeździe za granicę nie ma mowy.
  Rząd co prawda zapewnia, że nas ochroni bo to dobry rząd i pracuje nad ideologią ochrony przed mniejszościami narodowymi.
  Już taki rząd był i te mniejszości jakby ucichły, ale tamten rząd robił błąd, że robił to tylko dla jednego narodu, też wybranego.

  Nasz rząd robi to w sposób internacjonalistyczny, czyli chce oczyścić całą Europę od zarazy muzułmańskiej. Ideologia, którą rozpowszechnia nasz rząd kiedyś zostanie przyjęta powszechnie przez inne narody, bo jest słuszną. Na wzór płomiennych ideologii ze wschodu, nasz rząd musi nieść nowinę wyzwolenia dla społeczeństw całej Europy.
  Nie wiem jak ta ideologia będzie nazywana jak się już przyjmie w pozostałych społeczeństwach, ale u nas się rozwija i ma coraz więcej zwolenników.
  Rząd w swoich wiadomościach podał, że zlecił przeprowadzenie badań nad swą ideologią i liczba zwolenników jego ideologii lawinowo rośnie. Myślę, że zarazimy też tą ideologią pozostałe narody, czego temu rządowi życzę.

  Co prawda muzułmanów na chodnikach u nas na razie nie widzę
  a poczucie bezpieczeństwa upatruję w działaniach rządu, polegającej na napuszczaniu populacji męskiej na muzułmanów, stąd każdy podejrzany o inność, jest od razu powalany na ziemię bez potrzeby użycia sił specjalnych.

  Tymczasem mam info od znajomego wypoczywającego nad Morzem Śródziemnym; stary jest fajnie, nie ma żadnej Polki mizdrzącej się do miejscowych, a i rodaków można policzyć na palcach jednej ręki. Miejscowi są zniecierpliwieni, bo lubili słowianki.
  Podobnie, wczoraj pod nieobecność żony [ przy niej jest to niemożliwe] włączyłem tvp info. Gwałty, muzułmanie, islam [ tu Kukizowcy dają czadu ], wychwalanie budżetu i Morawieckiego przez jakiegoś nieznanego doradcę finansowego, i Magdalena Ogórek z programem opluwającym samorządy. Publiczność zgromadzona w jej programie poraża, to zacięcie, ta nienawiść, pobudzenie, te twarze pełne nienawiści. Magdalena umiejętnie wypuszcza i Ci jadą, oj jadą równo po opozycji, samorządach. To nie telewizja, to tuba propagandowa rządu , Prezydenta i PiS-u. Poziom dziennikarstwa urągający wszelkim normom. Telewizja PRL-u , mimo propagandy miała renomę i warsztat dziennikarski był o niebo wyższy. Kaczyński uruchamia najniższe instynkty i upodlonych przez siebie ludzi; Kurski całujący go po podeszwach, klękający i żebrzący zrobi wszystko, aby rozwód i kochankę zaspokoić. Prominentny działacz Solidarności Nauczycielskiej , broniąc PiS-u, takie metody pochwala. Na potwierdzenie podaje niby żartem, że najwięcej Rosjan wymordował...krwawy Felek, czyli Dzierżyński. Podli ludzie lub fanatycy zrobią wszystko. I ten pseudosolidarnościowiec nie rozumie, czemu nie rechoczę z jego niby dow*****u o Dzierżyńskim. Na marginesie, porównanie PiS-u do bolszewików zasadne. Obecna Solidarność z Dudą i i Proksą z Solidarności Nauczycielskiej to cyniczna [ pragmatyczna mówią ] przybudówka PiS-u. Nie ma nic wspólnego z Solidarnością z 1980 i 1989 roku.

Maciej Ostrowski nie będzie kandydował na burmistrza. Rekomenduje Krzysztofa Halka

 • 13.06.2018 - 16:21
  Bisztyga na burmistrza!
 • 08.06.2018 - 9:28
  W Bielsku zaś śpiewają:
  "Miesięcznice, miesięcznice
  tam polował na samice
  Stanisław, poseł nasz dzielny
  co żonie nie umiał być wierny
  Tam też wypatrzył kochankę
  co wielbił ją nocą i rankiem
  Co czule całował ją w brzuszek
  na wierzbie moc obiecując gruszek
  I mówił, że tak na początek
  tak z szóstkę jej zrobi dzieciątek
  Bo z żoną mu idzie marnie
  prywatną zaś on chce mieć armię
  Lecz jak mawiał mędrzec stary
  mierz swe siły na zamiary!
  Stasiu się z lekka przeliczył
  gdy w tych manewrach był ćwiczył
  Jak widać łatwiej coś skroić
  niż młodą p.... zaspokoić!
  Zaś pycha co w nim już była
  zupełnie czujność uśpiła!
  I może wydawać się głupie
  że poległ nasz poseł "na d..."
  Stąd też nauka jest dla posłów wielu
  Bezpiecznie na boku? To tylko w burdelu!

Burmistrz - wyrok sądu w sprawie ZUO

 • 05.06.2018 - 7:45
  gaby napisał/a:
  znajoma z policji mówiła, że Jarek Szlachetka zgłosił 20 donosów na różnych ludzi z całego powiatu. Już się bawi w sygnalistę tylko że się kończy jego wojowanie tak jak ta sprawa że prokuratury sie nakombinują a potem z naszych pieniędzy zwyklych podatników trzeba pokryć koszty pracy sądów prokuratorów i wszystkie inne bo rzekomi przestępcy których Jarek nie lubi zostają uniewinnieni
  A wójtowi Obajtkowi umorzyli. Ze sądu wyciągnęła prokuratura Ziobry i umorzyła. Ustawa o prokuraturze go uratowała. Prawo i sprawiedliwość. Szlachetka zaś przypomina dobre czasy ORMO.

Awantury o okręgi ciąg dalszy. Radni PiS odpowiadają radnym KW Macieja Ostrowskiego

 • 23.05.2018 - 11:08
  Co zrobił Szlachetka w Pcimiu w 2014 roku? On ma czelność się odzywać? Wszyscy w PiS. Nawet stara komuna. Lista PiS i koniec.

PIT 2015 ROZLICZANIE I CZEKANIE NA ZWROT

 • 09.05.2018 - 10:19
  5 marca i też nie mam.

Gmina Tokarnia

 • 09.05.2018 - 9:54
  W Tokarni jest PO-PiS. Edziu i wójt.

Wolne niedziele dla wybranych...

 • 20.03.2018 - 17:05
  Solidarność Dudy miast bronić pracowników, o dobro duchowe Narodu dba. Po kościele tylko do Ponurskiego, żadne Tesco i Auchany. Turystyka do domu , bicie baby, coby jej wątroba nie gniła. To nasza tradycja, polska i katolicka. To patriotyzm. Włoski podróżnik jadący przez Polskę utyskiwał, że nijak jechać, bo tłumy pijanego chłopstwa blokują drogi. W niedziele właśnie. Studenty do teatrów i kin ma narodowe spektakle przez Glińskiego i Sellina przygotowane. Mieszczuchy na wieś, do Polski powiatowej, bratać się z ludem. A tam zapach rosołu i będziecie pachnieć rosołem jak była Premier.

Poseł Jarosław Szlachetka w Sejmie o działalności myślenickiego sądu [WIDEO]

 • 16.12.2017 - 7:34
  Wystąpienie posła w Sejmie żenujące z wielu powodów. Dyskusja o sądach wymijająca zarówno w Polsce jak i na foru. Każda dziedzina życia publicznego usprawnioną być może. Sądy też. Usprawnienie pracy sądów i wyeliminowanie nieprawidłowości wymaga rozwagi, kompromisu i dobrych chęci. Trudna to materia. Opluwanie środowiska na zasadzie sędzia ukradł kiełbasę jest głupie i ohydne. Brak szacunku dla autorytetów prawnych i pomijanie ich przy reformie to kompleks niższości połączony z ignorancją, butą. PiS wykorzystuje reformę, do podporządkowania sobie sądownictwa. Ustawy pisane na kolanie przez ignorantów żądnych zemsty, zakompleksionych, bez konsultacji z merytorycznymi organami i instytucjami polskimi i międzynarodowymi sądownictwa nie usprawnią, jeszcze większy bałagan poczynią i upolitycznią sądy. Prokuratura jest już upolityczniona, policja w rękach polityków, służby też. Kto będzie bronił obywatela przed państwem i jedyną słuszną partią PiS?. Ludzie zejdzcie na ziemię. Członek PiS, jego rodzina, przyjaciele wygrają z Wami wszystkie sprawy w sądach na telefon od posła lub innej partyjnej szychy. Prokurator szybko oskarży i upubliczni, sędzia skaże. Odwołać się możesz do Pana Boga lub Prezesa. Protestujący na ulicach mają tego świadomość. Oni nie bronią poszczególnych sędziów, lecz psucia demokracji i tworzenia państwa policyjnego. PRl- bis. Ja to przeżyłem. Przestańcie populistycznie p...lić, że się nic nie dzieje. Mściwość, żądza zemsty, buta, arogancja władzy pisowskiej wypisana na twarzy. Oni dostaną narzędzia. Zapłacimy wszyscy. Wyroki ustalane w biurach politycznych.
 • 14.12.2017 - 6:48
  zdążył jeszcze podpisać na kolanie wyśmiane projekty ustaw, które zawetował Prezydent w lipcu. Nikt się do nikt nie chciał przyznać. Szlachetkę trzeba rozliczyć za bezczelne i bezmózgowe niszczenie systemu demokratycznego państwea polskiego. Przysięgał na konstytucję, której nie uznaje lub uznaje wybiórczo. To dramat. Kto go uczył wiedzy o społeczeństwie. Żenujący karierowicz i to mało lotny. Vide Obajtek.
 • 13.12.2017 - 8:04
  Żenada. Paplak. Sam się odkrywa. O to im idzie z sądami. Wyroki wydawane w biurze poselskim. Obajtek, umorzenie wychodził i hajc łapie, a ten p...li. Tyle potrafi. Sygnalizator urodzony. Koło jego biura komórka sygnalizatorów się tworzy. ORMO przy nich to pikuś. Za miasto info się też wezmą. Prokuratura ich, sądy ich, policja z musu, ale też. Szlachetka będzie wyroki ferował.

Myślenice: Protestowali przeciwko reformie sądownictwa

 • 03.12.2017 - 22:00
  To protest obywatelski i Kijowski go nie przesłoni. W KODzie
  przy Łozińskim są wspaniali ludzie weterani I Solidarności. Jarosław Polskę Zbaw wtedy spał i teraz nadrabia podobnie jak prymitywy hejtujące protest w Myślenicach. Prymitywy, piszę z całą odpowiedzialnością, bo inaczej się ich chamstwa nie da określić. Dobrze, że w Myślenicach mamy KOD. To wspaniali, szlachetni ludzie.

Wybory władz terenowych w PiS

 • 03.12.2017 - 19:16
  Cała władza w ręce PiS. Bolszewia.
 • 02.12.2017 - 6:45
  PiS im mordę lizał.

Wszystkich Świętych - niesmaczne

 • 02.11.2017 - 17:16
  Miesięcznice i granie trupami smoleńskimi to jest o'key. To żałoba. Wieszający nekrolog wykonują testament człowieka, który dokonał świadomego protestu, wybierając tak drastyczną formę. Dlaczego pseudo? Człowiek zmarł. Jako jeden ze zmarłych wymaga modlitwy. Pamięć o tragicznie zmarłym musi być polityczna, bo ją sam zmarły upolitycznił. Skąd wiesz, że wieszający są nieszczerzy? Co komu przeszkadza kulturalnie przypomniana śmierć w dniu dla zmarłych przeznaczonym. Media pełne są twarzy zmarłych aż w całym 2017 roku. Czas ku temu.

Strażacy z Myślenic pomagali poszkodowanym w nawałnicy na Pomorzu

 • 27.08.2017 - 7:14
  Rutger napisał/a:
  Strażacy - bohaterowie którzy niejednokrotnie narażali i narażają własne zdrowie i życie aby ratować i pomagać innym w potrzebie. Chwała strażakom za ich bohaterstwo i trud. Gratulacje dla strażaków z Myślenic!
  A taki oszołom , bezczelny typ , ''knajacki lwowski żulik'' niejaki szetyna po ostatnich nawałnicach w Polsce bezczelnie atakuje strażaków, zarzucając im, że nie ratowali umiejętnie harcerzy w Suszku. Szkoda słów. Chwała Bogu że już nigdy do władzy nie dojdą te bandziory , anty-polacy z PełO-ZŁO. Strażacy wam tego nie zapomną ''knajacki żulu''
  Jedyna rzecz knajacka, to Twój język na forum. Nie mieszaj strażaków do polityki. To apolityczna formacja mająca służyć ludziom. I , jak widać, służy. Schetyna zaś, nie atakował strażaków, lecz rząd. I ma do tego prawo, bo to jest rolą opozycji. Krętactwo , aby zdyskredytować, nie popłaca. Strażacy przy okazji mieli okazję zobaczyć, jak mili są zwolennicy PO [ Pomorze , Kaszubi ] od Niemców przez takich Rutgerów przezywani.
Pokaż więcej komentarzy