mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada

Wybory Samorządowe 2018

 • mysleniczaninzdziada 17.10.2018 - 14:31
  PiterOlek napisał/a:
  To taka kuźnia "nowych elit", partyjki tam wysyłają na szkolenia. Pewnie uczą też jak stać się nagle "Bagietką" :)
  tzn ze taki polityk jedzie tam a potem wszystko co robi przed kamerami i na facebooku to jest na pokaz bo tak go nauczyli w tej szkole? takich zachowan na jakie mamy nabierac sie my?

  mieszkancy? przepraszam ze moze pytam o oczywiste sprawy ale mam juz troche lat i czasem nie nadazam za tym wszystkim
 • mysleniczaninzdziada 17.10.2018 - 14:14
  PiterOlek napisał/a:
  Posle - Bagietko - odpowiedz na pytanie , nie zmieniaj tematu to takie właśnie wyuczone w szkole liderów :)
  co to jest ta szkola liderow? o co w niej chodzi?
 • mysleniczaninzdziada 10.10.2018 - 20:59
  Kemicz napisał/a:
  Kadencja burmistrza Ostrowskiego nie kończy się 21 X. Co szkodziło wydać to po wyborach?
  nie wnikam czy byly przeszkody, ale podoba mi sie to co zrobil dla miasta i gminy i nie ma w tym nic dziwnego ze podsumowuje kadencje./ kazdy by tak zrobil
 • mysleniczaninzdziada 10.10.2018 - 20:25
  Kemicz napisał/a:
  Do mojej skrzynki trafila dziś gazetka dumnizmyslenic. Niby wszystko fajnie, rzeczywiście trochę w tej Gminie się zmieniło przez 15 lat. Mam tylko jedno ale, gazetka nie jest materiałem wyborczym. Jest na niej napisane że została wydana że środków urzędu jako materiał promocyjny. I pewnie jest to wszystko zgodne z prawem bo gazetka nie zachęca do głosowania na nikogo, ale jest moim zdaniem to wszystko mocno nieetyczne, ze akurat teraz to zostało wydane za pieniądze nas wszystkich...
  do mnie tez dzisiaj trafila. nie odebralem jej jako agitacyjnej ulotki a raczej podsumowanie kandydatury burmistrza. trzeba przyznac ze wykonal kawal dobrej roboty, a o wielu projektach juz dawno zapomnialem... jak dla mnie przyjemny sposob na pozegnanie z mieszkancami. dziekuje za rozwoj myslenic - to byl dobry czas #dumnyzmyslenic

Wybory Samorządowe 2018: Kto wójtem, kto burmistrzem? Typujecie zwycięzców

 • mysleniczaninzdziada 17.10.2018 - 12:40
  Bagietka napisał/a:
  Wręcz przeciwnie. Obecnie będzie mógł znacznie łatwiej załatwiać sprawy w interesie gminy mając pełen wgląd w potrzeby, możliwości i oczekiwania mieszkańców z akcentem na to trzecie co jasno wypunktował w swoich obietnicach.
  mnie to nie przekonuje. czas bedzie plynal posel bedzie siedzial na stolku burmistrza a ludzie w warszawce sie beda zmieniac... za jakis czas juz nie przywiezie znanych osob zeby blyszczec w ich blasku i coraz mniej beda o nim pamietac. a co jesli za rok zmieni sie wladza? z tak jednowymiarowym mysleniem jakie dzisiaj prezentuje lokalny pis myslenice zostana same sobie i z totalnie nieskutecznym burmistrzem ktory oparl wszystko na rzadzie
 • mysleniczaninzdziada 14.10.2018 - 10:51
  czas decyzji, jestem z Myślenic głosuje na HALKA!

Serial TTV kręcony w Myślenicach właśnie miał premierę. Jak oceniacie „O mały włos”?

 • mysleniczaninzdziada 16.10.2018 - 9:07
  ani myslenic ani fabuly w tym nie widze przecietne jak dla mnie

Krzysztof Halek zapowiada:Wielopoziomowe parkingi, linię miejską za 1zł i bezpłatne przejazdy dzieci

 • mysleniczaninzdziada 13.10.2018 - 13:49
  Bagietka napisał/a:
  Decyzja ta miała na celu poprawę (nie pogorszenie) zdrowia niektórym hejterom, którzy prawdopodobnie wypluwaliby własne trzewia pod artykułem.
  Po co wprowadzać jeszcze większą nienawiść wśród naszej społeczności tak jak to ma miejsce pod artykułami Halka i Grażyny?

  Zjednoczona Prawica dąży do zakończenia podziałów, które rozpoczęła Platforma Obywatelska, która nie może przeżyć przegranych wyborów parlamentarnych i prezydenckich w 2015 roku.
  Nie dochodzi do nich, że na kłamstwach i manipulacjach nie dojdzie się do niczego.
  Najwięcej jadu, zamieszania i nienawiści w temacie wyborów wprowadziłaś tutaj ty - nikt inny.
 • mysleniczaninzdziada 13.10.2018 - 11:15
  Bagietka napisał/a:
  Bardzo trafna decyzja czytając komentarze pod Halkami i Grażynami.
  Jestem pewna, że obecnie Halek pluje sobie w brodę, że tak samo nie postąpił ze swoimi "ogłoszeniami populistycznymi"
  W głównej mierze Ty przyczyniasz się tych komentarzy, a mimo to pan halek nie unika krytyki. niestety posel od dawna nie jest dostepny dla ludzi a nie taka jest rola burmistrza. moze takie gwiazdorstwo jest mile widziane wsrod poslow w warszawie ale u nas w malym miasteczku burmistrz ma byc swoj a nie z wielkiego swiata.

  GŁOSUJĘ NA HALKA!
 • mysleniczaninzdziada 12.10.2018 - 16:58
  Lesica napisał/a:
  Ja już trochę wyemigrowałem z Myślenic, ale jeszcze rok temu regularnie kilka razy w miesiącu jeździłem na trasie Kraków - Myślenice, także pozwolę sobie zabrać głos. Nie obiecujcie tańszych biletów tylko zacznijcie wymagać od busiarzy wyższych standardów. Z chęcią dopłaciłbym 2 zł (7 chyba teraz kosztuje Szwagropol na trasie Myślenice - Kraków) za odpowiednio wyższy standard pojazdu, możliwość płatności zbliżeniowo i kilka innych rzeczy. Albo wreszcie zajmijcie się na poważnie tematem kolei aglomeracyjnej.
  Kolej nie powtanie nawet za 15 lat tu trzeba sie brac do roboty juz dzisiaj! i to brac sie za busiarzy

Papież Franciszek otrzymał kopię obrazu Matki Boskiej Myślenickiej

 • mysleniczaninzdziada 12.10.2018 - 12:55
  Kaper napisał/a:
  Co? Płótno, farby i drewniane ramy są dowodem??? Żarty sobie stroisz?
  Czyli, że gdyby z kościołów pozabierać obrazy, to już nie będzie w nich Boga? Taaa, to ma sens.

  A minusy możecie sobie darować, bo wystarczy usunąć ciasteczka i można komuś dać ich z tysiąc.
  Ma to taki sens, jak argumentacja mysleniczaninazdziada.
  wierzę ze jeszcze znajdziesz drogę do Pana Bóg Cię prowadzi ale musisz otworzyć dla niego swoje serce
 • mysleniczaninzdziada 12.10.2018 - 12:08
  Kaper napisał/a:
  mysleniczaninzdziada, wszystko zależy od siły wiary. Jeżeli uwierzysz, to nawet zdjęcie Justina Biebera wyleczy Cię z choroby (oczywiście, żadnej Ci nie życzę).
  O wyjątkowości, zapewniali go wszyscy, przynoszący papieżowi swoje obrazy.

  I masz tu cytat, świetnie pasujący do tematu:

  "Używanie wizerunków lub figur religijnych znieważa Boga. Na potwierdzenie tego mam cytat z Biblii: Wyjścia 20:4,5 ,
  który mówi : "Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył , gdyż Ja Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym....".Obrazy oraz figury religijne są bałwochwalstem, które Bóg potępia.
  Kolejny cytat: Dzieje Apostolskie 17:29 mówi: " Będąc więc z rodu Bożego, nie powinniśmy sądzić, że bóstwo jest podobne do złota albo srebra, albo do kamienia, wytworu sztuki i ludzkiego umysłu".
  To dowód na to, że BÓG jest miłością!
 • mysleniczaninzdziada 12.10.2018 - 9:48
  Kaper napisał/a:
  Wrzuci go do jakiegoś magazynu z podobnymi obrazami, których ma pewnie setki, jeżeli nie tysiące.
  Nie zrobi tego, bo nasz jest wyjątkowy i przedstawia myślenicką Panią! Nie ma drugiego takiego obrazu a w dodatku ukonorował go Święty Jan Paweł II! To obraz mający świętą moc! Umocni Ojca Świętego w Panu jak umacnia każdego dnia wszystkich Myśleniczan.

Staś jest nasz: Chłopiec wrócił do Polski po leczeniu w Niemczech

 • mysleniczaninzdziada 07.10.2018 - 11:02
  Niewiarygodna historia i serca mysleniczan - modlę się za was! Dobrze przeczytać ze u was dobrze

Krzysztof Halek podpisuje kontrakt dla Myślenic, prezentuje program i kandydatów na radnych [WIDEO]

 • mysleniczaninzdziada 05.10.2018 - 8:19
  martwilem sie czy w ogole bedzie jakis program, ale jestem zaskoczony - i to pozytywnie. Ja i moja rodzina głosujemy na Pana

Może wystąpić na Mistrzostwach Świata, ale potrzebuje waszego wsparcia [WIDEO]

 • mysleniczaninzdziada 03.10.2018 - 14:00
  Wiesiek Bagieta napisał/a:
  Może dlatego że ten temat nie dotyczy mateusza tylka ? niemniej każdemu kto ma takie podejście jak ten pan należy się taka sama krytyka. Choć jak domniemam łatwiej oszczędzić/wziąść kredyt 6500 niż 15000.

  Od kiedy aktem odwagi jest proszenie o kase na internetach zamiast samemu zapracować na swoje marzenia i zachcianki? ;) dla mnie to jest leserstwo a nie akt odwagi. To jest według ciebie ta definicja odwagi w XXI wieku ? zamiast samemu ciężko zapracować i dzięki czemu nauczyć się szacunku do pieniądza lepiej prosić po internetach o kase nic samemu nie robiąc w tej kwestii ? to ja już nie mam więcej pytań :D A z tą agresją to nieźle cie ponisło :)

  Cele realizuje ktoś kto coś robi w tej sprawie a nie ogranicza się do założenia zbiórki internetowej i liczenia że lud hajsy da ;) i nie mam nic osobiście do tego gościa bo tak jak wspomniałem każdy "realizujący" swoje "cele" w ten sposób jest dla mnie śmieszny. Ja na swoją kasę pracuje i na pewno nie dam jej komuś kto od tej pracy stroni.I jeżeli tobie się to nie podoba to już jest twój problem. Tyle w temacie.
  Dobrze, że wyczerpałeś temat, bo nie będziesz go dalej kontynuował. Odwagi w tym rozumieniu - ze mimo hejtu jaki go spotkał co pewnie zakładał - zdecydował się publicznie poprosić o pomoc... za co obrywa mu sie od ciebie ze nie pracuje i nie szanuje pieniedzy
 • mysleniczaninzdziada 03.10.2018 - 13:13
  Wiesiek Bagieta napisał/a:
  To że ludzi irytują takie zbiórki w czasach kiedy inni umierają bo nie mają na leczenie/operacje nazywasz hejtem ? to że gościowi się nie chce zapracować na to aby tam pojechać, czy chociażby nawet kredytu wziąść aby spełnić marzenia (bo najlepiej dostać wszystko za darmo) też nazwiesz hejtem ? no to gratuluje podejścia do życia i życzę sukcesów w zbiórkach internetowych :)
  mnie zastanawia dlaczego ten przypadek jest tak krytykowany, a nie było tego kiedy o 15 000 prosil mateusz tylek

  http://miasto-info.pl/myslenice/11197,triatlon-zakwalifikowal-sie-do-mistrzostw-swiata-potrzebuje-15-000-zl-zeby-wystartowac-wideo.html

  samo pokazanie sie na portalu i publiczna prosba o pomoc to juz akt odwagi i dowod na to ze facet realizuje cel, poprosic moze kazdy - nie kazdy musi pomagac, ale czy warte jest to takiej agresji?

  liczę na to ze uda się panu pojechac

Rozbudowa żłobka, modernizacja budynków i inwestycja w dzieci-to pomysł Krzysztofa Halka na edukację

 • mysleniczaninzdziada 02.10.2018 - 9:46
  to jak dotąd najmocniejszy punkt w pana programie! gratuluje podejscia. ma Pan moj glos, bo dbam o swoje wnuki i chce dla nich edukacji i warunkow na najwyższym poziomie

Raciechowice: Awaria wodociągu. Woda dowożona jest beczkowozami

 • mysleniczaninzdziada 30.09.2018 - 9:06
  i prosze bardzo! w myslenicach tak sie krytykowalo inwestycje w kanalizacje i oczysczalnie, ale u nas do takich wypadków nie dochodzi.

Wybory Samorządowe 2018: Grażyna Ambroży kandyduje na burmistrza Myślenic. Co proponuje?

 • mysleniczaninzdziada 21.09.2018 - 7:36
  Ogłasza kandydaturę niemalże na końcu, ale pokazuje też program. Poseł wyskakuje z lodówki niemal przy każdej okazji pan Halek się gdzieś schował i nawet nie zdążył zaprezentować programu a ta Pani może porwać wszystkich zmęczonych pozostałą dwójką
 • mysleniczaninzdziada 20.09.2018 - 21:35
  wróże z fusów jutro konfernecje prasową posla ktory albo cos przywiezie z warszawy albo powie ze ma inne zaslugi w jakiejs dziedzinie

Krzyszkowice: Jak bezpiecznie pokonać Zakopiankę? Problem ciągnie się od lat

 • mysleniczaninzdziada 20.09.2018 - 8:43
  najpierw szpital, teraz przejscia podziemne... co nastepne? dziekuje ale ja chce gospodarza a nie listonosza

Wybory Samorządowe 2018: Krzysztof Halek przedstawia filary swojego programu

 • mysleniczaninzdziada 27.08.2018 - 7:08
  radny i nauczyciel... brawo, po prostu brawo!
 • mysleniczaninzdziada 26.08.2018 - 13:01
  incognito napisał/a:
  Żadne. Odpowiadam na pytanie truskawki i tyle.
  a moze pochwalisz się kim był twoj stryj?
 • mysleniczaninzdziada 26.08.2018 - 12:52
  incognito napisał/a:
  Halek kominiarz to stryj naszego kandydata.
  jakie znaczenie ma to kim byl czyjs stryj dziadek, pradziadek czy ciotka ze strony mamy?
 • mysleniczaninzdziada 22.08.2018 - 8:53
  rodzina wazna sprawa chyb dla kazego myslenczanina. Ciekawe co obieca posel - bo z tego co pamietam na razie przewija sie kolej do krakowa i zalew dobczycki, bo wszechobecny dobrobyt to kazdy obiecuje wiec nie wymieniam

Dlaczego podczas dni miast i wsi grają zespoły disco polo? CBOS zna odpowiedź

 • mysleniczaninzdziada 26.08.2018 - 14:23
  Powodzianin_ napisał/a:
  Do konkluzji, że jak komuś przeszkadza, że disco polo gra na dożynkach i dniach miasteczek powiatowych to powinien uderzyć do swoich włodarzy i zadać im pytanie czemu wydają publiczne pieniądze i nabijają kabzy tym, którzy hurtowo w lipcu i w sierpniu oblatują Polskę, żeby zarobić na zagraniu dwóch-trzech piosenek.
  do tej pory nikt nie wspomnial o tym ze mu to przeszkadza
 • mysleniczaninzdziada 26.08.2018 - 13:36
  Powodzianin_ napisał/a:
  Należy sobie zadać raczej pytanie czemu miasta i gminy wydają na to publiczne pieniądze. Nie wiem czy jest jakaś gmina, która nie wydaje swoich publicznych pieniędzy na gwiazdki i gwiazdeczki.
  Sławomir jak był w Myślenicach, to tego samego dnia był w bodaj w Rabie Niżnej czy wyżnej, a dzień wcześniej był w Koszalinie na festiwalu kabaretowym.
  i dokąd prowadzi twoj wywod?
 • mysleniczaninzdziada 26.08.2018 - 13:21
  Panaceum napisał/a:
  Trochę walka disco polo vs przeciwnicy nabrała politycznych barw.
  61 % statystyk zmyślona jest na poczekaniu. Zresztą, who gives a sh.t. :))
  Każdy słucha czego chce.
  dopóki nie słuchamy tego na masowej imprezie za publiczne (czyli nasze wspólne) pieniądze którymi miasta płacą z kasy gminy - wtedy dyskusja jest zasadna... i mozna dyskutować o gustach mieszkancow regionu

Wybory Samorządowe 2018: PiS przedstawia kandydatów na wójtów

Pokaż więcej komentarzy