oportunista

Krzysztof Halek zapowiada:Wielopoziomowe parkingi, linię miejską za 1zł i bezpłatne przejazdy dzieci

 • Wczoraj 17:54
  Bagietka ale jesteś głupi/a, tony kolorowej makulatury to akurat pis roznosi, no ale jak ktoś pisze spoza Myślenic to skąd ma to wiedzieć?
 • 13.10.2018 - 17:14
  Dlaczego nie ma komentarzy pod programem Szlachetki? Przecież bidna bagietka nie wyrobiłaby z wpisami ew. Szlachetka zbankrutowałby, i tak już musi sporo kasy wypłacić za hejt bagiety (zespołu bagiet ściślej)

Przeprowadzka: Myślenice jako miasto do zamieszkania z rodziną / Wasze opinie

 • 02.10.2018 - 19:26
  Oho, sami "znafcy" się wypowiedzieli, znający Myślenice chyba ze zdjęć albo opisu babci, co do wsi to pozwiedzajcie trochę więcej Krakowa a nie tylko centrum, to i kurki i krowy i świnki się znajdą w tym Mieście, a nie tylko w M-cach, a odpowiadając na pytania:
  1. Komunikacja- busy (też przelotowe) autobusy (przy zakopiance, dekadzie,) można dojechać bezpośrednio do Zakopca, Katowic,Warszawy, nad morze, itp. oraz wszystkich okolicznych miejscowości, do Krakowa nie tylko zakopianka prowadzi, można też dojechać przez Świątniki, Swoszowice (jak skończą remonty na przedmieściach Krk czyli po wyborach)
  2. Edukacja państwowa i prywatna, może w podstawówkach nie wykładają profesorowie uniwersytetów jak by chciał niejaki mknp
  ale pisać i czytać dzieci umieją więc czy to poziom niski czy wysoki to rzecz względna ( z drugiej strony czy tytuł profesora to jest zaszczyt? patrząc na niejaką Krychę P.) zajęć dla dzieci edukacyjnych, sportowych, twórczych jest tyle, że każdy może coś wybrać dla dzieci (nie tylko piłka nożna i siłownie- mknp)
  3. Wege - w każdej praktycznie restauracji, pizzerii, budce z kebabem itp. można zjeść wegetariańsko, pytanie tylko czy dieta bezmięsna czy "bezzwierzęca" , duuużo "wege" objada się np. galaretkami z żelatyną (ze świnek) bo nie widzi tam mięsa więc nie krzywdzi zwierzątek
  4. Samochodów stanowczo za dużo, problemy z parkowaniem, niedzielni kierowcy najczęściej z tablicami KR (jazda pod prąd, wymusznie, brak kierunk. itp.) widocznie u siebie jeżdżą tylko jedną trasą praca-dom po alejach i tam gdzie krótkie wąskie uliczki panikują.
  5. Jak się żyje? każdemu inaczej, inaczej Ci opisze ktoś kto mieszka od urodzenia a inaczej mieszkaniec napływowy, inaczej ktoś kto mieszkał w mieście a inaczej kto emigrował ze wsi, inaczej bogaty a inaczej biedny, samemu trzeba zobaczyć jak tu jest
  Hej!

Linia kolejowa z Krakowa do Myślenic? Sułkowice mówią: Nie!

 • 12.02.2018 - 22:13
  a okokiego wystrzelić do korei płn., tam jego miejsce

Myślenice: Protest przed sądem. Mieszkańcy przeciwko zmianom w ustawie o Sądzie Najwyższym

 • 21.07.2017 - 14:15
  sh_ma napisał/a:
  Oportunisto! (...)
  Dowiedz sie co to jest cytat, a nastepnie popytaj starszych czyje to slowa i do kogo byly skierowane, dyletancie, (ja zmienilem jedynie kACZORA)
 • 21.07.2017 - 14:06
  krowka, nie wysilaj sie, i tak cie nikt nie lubi ani nie szanuje
 • 20.07.2017 - 22:32
  jAROSŁAWIE sZ. do ciebie to "pytajcie się, jakie korupcje wziął od kACZORA? Ile mu wyliczono? Co mu jeszcze obiecano? Mości panowie, oto Judasz Iskariota! Bodajeś konał w rozpaczy! Bodaj ród twój wygasł! Bodaj diabeł duszę z Ciebie wywlókł… ZDRAJCO! ZDRAJCO! Po trzykroć ZDRAJCO!"

Czy PiS zabierze Polakom wolność?

 • 20.07.2017 - 22:38
  (p)ośle szlachetko, do końca życia będziesz miał miano ZDRAJCY POLSKI

Myślenice: Protest w 35. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego

 • 21.12.2016 - 16:51
  Mysleniczanin007 napisał/a:
  A kto powiedział że nie? Dlaczego nikt nie zmienia systemu? Skoro taki dobry to dlaczego teraz pluje się na PiS?
  Szkopuł tkwi w tym że u nas w kraju prawa praktycznie nie ma: Policja jest bardziej ograniczona niż uprzywilejowana to raz, przestępca ma większe prawa niz jego ofiarą to dwa (choćby zakaz publikacji danych i wizerunku przestepcy) a sami politycy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za pełniące funkcje to trzy. O sadach nawet nie wspomnę bo każdy wie jak jest. Rzeczpospolitą zaczęto ograbiać z prawa juz od 1918 roku a została bezprawną demokracją po 1945 roku. Niestety Krówka123 ma całkowitą rację - polską inteligencję spacyfikowano lub zmuszono do emigracji a do "władz" wybrano proletariuszy którym nakazano tropić i likwidować tych którzy mieli jeszcze wiedzę i możliwości przywrócenia Rzeczpospolitej z przed wojny. Sami później napisali historię powojenną, opluwajac bohaterów a wychwalajac zasługi jedynie słusznej frakcji i ich aparatczyków. Tych co mieli inne zdanie ogrzewali światłem z lampy przez dnie i noce aż Ci zmienili zdanie i podpisali kwit.
  Później, w Polsce Ludowej zapanowała demokracja której teraz tak zawzięcie bronią synowie i wnuki tych którzy się zasłużyli w obronie socjalizmu. Tęskno im do tej socjal-demokracji w której wszyscy mieli dobrze a oni najlepiej.
  System jest dobry, tylko ludzie niestety nie i ich należy wymieniać (np.prezes) a z pluciem to troszeczkę pamięć chyba szwankuje, od zawsze ludzie pluli na władzę, pis całe 8 lat pluł na po i Tuska, no i z policją to dobrze , że ograniczona, nie chciałbym szeryfow jak w twoich ulubionych stanach , najpierw strzelających a potem pytajacych kto zacz, a z racją krówki, cóż, inteligencji przedwojennej nie ma, więc i krowka i ty i my wszyscy jesteśmy proletariuszami, na nic wypieranie sie tego, a i ty żyjąc w prl sluzyles (nauką, pracą itp), więc nie pisz oni ale my, chyba, że jesteś młodym szczylem no to wtedy jako syn i wnuk komuchow z PRL
 • 21.12.2016 - 16:27
  krowka123 napisał/a:
  Oportunista napisał wcześniej-....które wypisujesz pewnie pod okiem żydowskiego króla wiszącego na krzyżu w twojej zapchlonej dziurze, jutro będziesz wychwalał śpiewem pod niebiosa żydowską dziewicę, która urodziła tego żydowskiego króla pod czułą opieką swego żydowskiego męża/konkubenta?, będziesz kłaniał się żydowskim świętym apostołom."
  Tego niestety nie da się obronić i to tobie wychodzi słoma z butów,tym wpisem obrażasz wszystkich
  wierzących.Chrześcijanin powinien wybaczać ale warunkiem wybaczenia jest żal i naprawa krzywdy ty.Tutaj tego nie ma więc po raz kolejny powtórzę jak ktoś piszący coś takiego może uważać się za kulturalnego człowieka?Krówce też czasami puszczają nerwy ale trzeba umiaru mociumpanie.
  Po 1945 chamstwo dzięki czołgom t-34 weszło na salony i pozostało dzięki Magdalence tam do dzisiaj.
  Krówka nie rozsmieszaj mnie, ty jesteś chrzescijanka? Chyba z kościoła chrzczonego jabola, INRI Iezus Nazarenus Rex Iudaeorum (Jezus Nazarejczyk Król Żydów) to było na krzyżu, Matka Jezusa zawsze dziewica, niepokalanie poczela syna pod opieką Jakuba (nie jest dowiedzione czy byli małżeństwem czy tez nie) a uczniowie to też raczej z apaczow się nie wywodzili, więc dziecko jak chcesz być chrzescijanka to zagłęb się w biblię a nie w słowa oj.dyrektora, obrazajac bezmyslnie żydów obraża się Boga
 • 20.12.2016 - 10:59
  krowka123 napisał/a:
  A czy kulturalny człowiek napisałby cos takiego?
  Powtórzę coś takiego napisze tylko wyjątkowy .....
  a czytałaś może wpis okokiego? obrażanie ludzi z imienia i nazwiska to wasza pisowska kultura? fakt, może mnie poniosło, ale obraziłem jakiegoś okokiego z mordką tuska, a kto to jest? znasz?
  twoje wpisy też pokazują ile słomy ci z butów wyłazi jak obrażasz jakiegoś tam "oportunistę", ale kto to jest? jakiś zlepek liter, ale pisanie np: "Wanda Nowicka (...) znajduje się na liście płacowej przemysłu aborcyjnego" albo " Radomir Szumełda – polityk PO, zadeklarowany pederasta" czy też " Kalisz jest etatowym uczestnikiem parad zboczeńców i innych tego typu spędów." ," wraz z żydówkami i feministkami Szczuką oraz Graff" to jest normalne? może wśród pisowskich moherów tak
 • 20.12.2016 - 10:40
  Mysleniczanin007 napisał/a:
  Byłem pewien że "Wikipedia" zostanie mi wytknięta, umyślnie wykorzystałem ten fragment tekstu zmieniając pierwsze zdanie. Widzisz, sam sięgnąłeś po definicję Demokracji co cieszy. Z drugiej jednak strony widać olbrzymie braki w wiedzy powszechnej, żeby nie napisać w wiedzy o społeczeństwie skoro sięgasz do Wikipedii...(...)
  te olbrzymie braki w wiedzy powszechnej niestety ale u ciebie wychodzą bo to ty sięgnąłeś do wikipedii kopiując całe zdanie i udając,że to twoje, przynajmniej w cudzysłów było to dać, teraz to oczywiście można pisać, że to umyślnie, celowo, tylko kto w to uwierzy? a po definicję demokracji można też sięgać do innych źródeł, nie tylko wikipedia istnieje (choć dla ciebie pewnie tylko) a jak to ująłeś, wracając do meritum sprawy trochę się zaczynasz gubić, piszesz "Zapominają Państwo z obu obozów politycznych że Polska nie była demokracją. Demokrację wprowadziła komuna po 2 Wojnie Światowej na modłę komunizmu który jest najgorszą, znaną formą demokracji. Polska była, jest i będzie Res Publica - Rzeczpospolita Polska. Dla nieobeznanych tłumaczę: Republika Polska. " a w następnym poście "większość to większość i wybrała demokratycznie nowy rząd. Nawoływanie do dymisji tegoż lub też do puczu zakrawa na fałszywy populizm i zapędy dyktatorskie (nasza prawda najmojsza)" jeżeli Polska nie jest demokracją to jak demokratycznie może wybierać, a ta republika niestety działa jak demokracja, inaczej się tylko pisze " Republikanie wskazują więc, że demokratyczna władza musi funkcjonować w ramach prawnych. To rządy prawa, a nie rządy większości powinny być naczelną zasadą ustrojową." te ramy prawne ustala większość, w twych ukochanych stanach raz demokraci a raz republikanie, "Republika (...) to taki twór w którym prawo stanowi trzon na którym opiera się państwo. " demokracja to też taki twór w którym prawo stanowi trzon na którym opiera się państwo, a jak ktoś (pis) ten trzon próbuje zmienić (nielegalnie) to większość może tego prezesa/ktosia powstrzymać "Jest niewielu polityków w naszym kraju którzy myślą tak jak ja, zapytasz dlaczego? " dlatego, że amerykański ustrój w Polsce się nie sprawdzi, nie ta historia, nie ta mentalność, więc po co się zajmować utopią?
 • 19.12.2016 - 22:26
  no i jeszcze krówka, pisanie przez ciebie o kimś "największy ch.." to oczywiście pełna kultura, język wyższych pisowskich sfer, pierwszy sort, gratuluję samouwielbienia
 • 19.12.2016 - 21:40
  pozwolę sobie trochę dołożyć do tego co nieco jednostronnego postu
  Mysleniczanin007 napisał/a:
  Zauważyłem pewną prawidłowość w brudnej polityce i nie piszę tutaj tylko o naszej krajowej. Powielanie schematów typu " faszysci" odnośnie do opozycji jest powszechnie stosowana przez liberalno-post komunistyczne lobby w celu zdyskredytowania działań tychże (...)
  a także powielanie schematów typu "komuchy" "ubeki" odnośnie do opozycji jest powszechnie stosowana przez prawicowo-neo faszystowskie lobby w celu zdyskredytowania działań tychże

  a jeśli chodzi o republikanizm to fajnie zerżnąłeś z wikipedii to twoje:" Już od starożytności zwolennicy tego nurtu filozoficznego wskazują, że demokracja może być także formą tyranii, jeśli jest traktowana jedynie jako rządy większości. Większość może wtedy zadecydować o naruszeniu praw mniejszości. Republikanie wskazują więc, że demokratyczna władza musi funkcjonować w ramach prawnych. To rządy prawa, a nie rządy większości powinny być naczelną zasadą ustrojową."
  a to wikipedia: "Już od starożytności zwolennicy republikanizmu są jednak często krytycznie nastawieni do demokracji. Republikanie wskazują, że demokracja może być także formą tyranii, jeśli jest traktowana jedynie jako rządy większości. Większość może wtedy zadecydować o naruszeniu praw mniejszości. Republikanie wskazują więc, że demokratyczna władza musi funkcjonować w ramach prawnych. To rządy prawa, a nie rządy większości powinny być naczelną zasadą ustrojową."

  republikanizm, to jednak utopia "To rządy prawa, a nie rządy większości powinny być naczelną zasadą ustrojową." przecież to prawo większość stanowi więc i tak są rządy większości
  a demokracja jak zapewne wiesz to "demos kratos" rządy ludu, czyli większości, a że jedynie krowa nie zmienia poglądów to ta większość może się zmieniać więc: "Reasumując, niech KODy, Nowoczesne i inne organizacje protestujące PiS zaczną się edukować czym jest demokracja bo tak naprawdę to teraz protestują przeciwko niej. W demokracji wybiera większość i to ich przedstawiciele "rządzą". niech pis i ci co to ich popierają zacznie się edukować czym jest demokracja bo za chwilę mogą być w mniejszości i wtedy znikąd pomocy
 • 17.12.2016 - 13:26
  krowka123 napisał/a:
  Ty masz ludzi za debili?
  To ma być wyprowadzenie policji przeciw obywatelom?
  Chociaż jak według niektórych stan wojenny był kulturalnym wydarzeniem ....
  Wiesz dlaczego nienawidzę SBków ?Bo zamiast uderzyć sie w piersi za służbę w obronie okupanta dalej podnoszą głowę i głos mając sie za bohaterów.Dalej uważają że robili słusznie i to oni bronią demokracji ?Nie prowokujcie ludzi bo wreszcie nie wytrzymają i zrobią to co powinni zrobić w 1989 roku?
  Których sb-ekow nie nawidzisz? bo przecierz Piotrowiczow, Kryzych etc. musisz kochać, tak jak nakazuje prezes. No i krowka, nie strasz, nie strasz bo sie zes....., nie bądź taka pewna co ludzie zrobią bo się może okazać, że właśnie tacy jak ty co dużo krzyczą mają najwięcej brudu za paznokciami
 • 17.12.2016 - 13:10
  zyzy napisał/a:
  towarzyszu, wam jak widać nawyk ograniczania innym wypowiedzi pozostał a teraz chcecie kogoś pouczać? coś wam się chyba w główce pomieszało.
  oj dziecko to, że u ciebie w domu mówiło się do wszystkich per towarzyszu to nie znaczy że wszyscy są twoimi tow. jak piszesz do mnie to zwracaj się proszę pana, po prostu kultura wymaga do niezabierania głosu w spawach o których nie ma się zielonego pojęcia, a z twoich postów wynika, że umiesz tylko krzyczeć, obrażać, tak jak i inni pisowcy
 • 17.12.2016 - 9:20
  Krowka ty jesteś z byłej opozycji przeciw komuchom? której? Bo w pisie to ze świecą ich szukać, ano jest ze dwóch, ten co spał do południa jak obecni koledzy skazywali i przesladowali opozycję, no i ten co rozwala nam armię (ruski szpion?)
 • 16.12.2016 - 19:26
  Hej wielcy i światli pis-iorkowie, rzucam wam wyzwanie, pokażcie,że nie jesteście tylko internetowymi napinaczami, sprawdzimy wolność i demokrację, waszą i naszą, dwie demonstracje, jedna opozycji (do wyboru: SLD,PSL,PO,Nowoczesna,KOD itp) wejdę w tłum i krzyknę np. "Donald to menda" a potem ktoś z was (może się znajdzie taki z jajami) na miesięcznicy w tłumie krzyknie "Jarosław to menda", kto przeżyje ten wygrywa
 • 16.12.2016 - 19:18
  zyzy napisał/a:
  ludzie, którzy w stanie wojennym pałowali i skazywali robotników oraz ich potomkowe krzyczą teraz najgłośniej przeciw powrotowi PRL-u. to jest paranoja i obłudna manipulacja. przyłączając się do ich krzyków i protestów pokazujecie że brak wam wiedzy czym był PRL dla zwykłych ludzi, lub poprostu żyło się wam wybranym wówczas lepiej, a teraz chodzi tylko o to by robić zamęt. obrońcy demokracji od siedmiu boleści. wasza demokracja to wasze koryto.
  dziecko nie zabieraj głosu w sprawach o których nie masz pojęcia, Kryże, Piotrowicz, dowiedz się kim byli i teraz kim są
 • 16.12.2016 - 0:18
  pis-iorki wprowadziły dojną zmianę to teraz drżą ze strachu, że się to komuś nie podoba i ma inne zdanie, no i najlepsze, że mówicie o innych, że są otumanieni i bez własnego rozumu natomiast wy "światli i mądrzy" co wam wódz nakaże robicie bez szemrania, hitlerowcy też mieli jednego wodza i WALCZYLI, jak to się skończyło wszyscy wiedzą

"Dobra zmiana" PiS

 • 16.12.2016 - 22:12
  16 grudnia następna data o której będą się uczyć nasze wnuki, dzisiaj PiS zabił demokrację!!!

Dobczyce: Nowa karetka była potrzebna. Miesięcznie wyjeżdża do 140 wezwań

 • 27.11.2016 - 16:56
  kibic111 napisał/a:
  co ma gmina Pcim do Dobczyc??
  ten sam powiat, jeden szpital, no i jak Pcim będzie potrzebował np. karetki to może Dobczyce się dołożą? to żeś ty chytry i drugiemu nie dasz to nie znaczy, że wszyscy tacy są

Zagraniczny gość

 • 25.11.2016 - 23:33
  parę lat temu na zakopiance w stronę Stróży też miałem taką akcję, koleś prawie pod koła wskoczył tak wymachiwał, zatrzymałem się jako przykładny obywatel bo może rzeczywiście potrzebował pomocy a ten kładzie mi na siedzenie jakiś tombak i szprecha, że jest z Węgier, że zabrakło mu paliwa i sprzeda mi to "złoto" okazyjnie bo potrzebuje na paliwo, ale że mnie błyskotki a szczególnie te "okazyjne" nie interesują szybko zakończyłem znajomość, żałuję tylko, że nie zadzwoniłem na policję bo inni mogli się nabrać ale z drugiej strony jak ktoś chytry i chce się "wzbogacić" na cudzym "nieszczęściu" to taka nauczka może pomóc

Budowa na osiedlu?

 • 20.09.2016 - 23:05
  50-tka jest przy komisie samoch. przed przejściem dla pieszych na zakręcie, od Myślenic jeszcze przed fotoradarem a potem 70, można sprawdzić na Street View nie ruszając się z domku
 • 19.09.2016 - 22:22
  jest też 50-ka w Gaju, ale tylko w teorii do znaku jedziesz 100 a od znaku 70, w praktyce żeby nie łamać przepisów musisz odpowiednio wcześniej redukować prędkość no i potem się rozpędzać i tu zależy jaki masz samochód możesz zyskać lub tracić, polecam osobiście sprawdzić czas trzymając się ściśle przepisów, raz (po mandacie) próbowałem, ale nawet "furmanki" mnie brały
 • 18.09.2016 - 20:56
  stefano napisał/a:
  Przy wyjezdzie z Krakowa pokazuje na wyswietlaczu ze do Myslenic jest 14 minut, wiec kto bardziej przesadza?
  no to dojedź w te 14 minut nie płacąc mandatu i zgodnie z przepisami, powodzenia,
 • 16.09.2016 - 20:12
  http://sloneczneosiedle.eu/
  niezły żarcik, "tylko 20 minut od Krakowa", czyżby pendolino było w planach? ewentualnie kosmiczne ceny mieszkań tylko dla posiadaczy ferrari i polityków bo ci mandatów płacić nie muszą

NIE DLA ZWIERZĄT W CYRKU!!!STOP dla cyrków ze zwierzętami w naszym powiecie!!!!!

 • 07.08.2016 - 23:14
  niebieskooka123 napisał/a:
  Zawsze byłam przeciwniczką akcji ochrony zwierząt itd. Rozumiem celowe znęcanie się nie jest w porządku, ale są ważniejsze problemy. Osobiście zlikwidowałabym schroniska dla zwierząt, a pieniądze te przeznaczyła na pomoc potrzebującym. Nie może być tak ze zwierzątka są traktowane lepiej od ludzi.
  Zawsze byłem przeciwnikiem akcji ochrony niebieskookich dziewcząt. ... . Osobiście zlikwidowałbym solaria dla blondich, a pieniądze te przeznaczył na pomoc zwierzętom. Nie może być tak, że głupiutkie dziewczątka są lepiej traktowane od rozumnych istot.

Wisła Kraków ma nowego właściciela. Piłkarze nadal trenują w Myślenicach

 • 03.08.2016 - 21:35
  ksgrzes napisał/a:

  ...Kto nie Skacze Ten z Żydzewa!! ...
  oj to ty chłopcze za dużo sobie nie poskaczesz ani nikomu nie podskoczysz

Obawa przed ŚDM ?

 • 02.08.2016 - 23:21
  a ciotka mojego znajomego wyjechała z Krakowa bo ją Arab ostrzegał jak mu oddała portfel i jest bardzo zawiedziona, że pół Krakowa nie wyleciało w powietrze
Pokaż więcej komentarzy