Dorota1993

Pizzeria w myślenicach

 • 13.03.2018 - 11:17
  CAMORRA - dla mnie najlepsza pizza w Myślenicach (tak dobrą jadłam jeszcze będąc w Chorwacji), składniki są bardzo dobrej jakości, ciasto cienkie (bo takie ma mieć pizza), moja ulubiona to SUPREME. Cena adekwatna do jakości, a czas oczekiwana... no cóż do "specjalistów zawsze są kolejki" :) polecam z czystym sumieniem :)

Rozpoznajesz go? Dotkliwie pobił mężczyznę w myślenickim szpitalu

 • 13.10.2017 - 10:56
  Nie mam słów na to... Po tak długim czasie raczyli podjąć jakiekolwiek działanie? O 4 miesiące za późno.
  Odnośnie monitoringu... Mój własny, prywatny pod domem jest lepszej jakości...

Myślenice: Gorąco? Co powiecie na kurtyny wodne?

 • 02.08.2017 - 13:26
  Żyjemy w klimacie, gdzie latem po zsumowaniu upałów jest 10 dni. Według mnie jest to zbędny wydatek. Myślenice są małym miasteczkiem, ludzie w takie dni powinni unikać wystaw w pełnym słońcu i raczej unikać wychodzić na miasto w godzinach południowych (o ile nie muszą). Gdyby nasze lato trwało długo i codziennie byłyby upały po +30 stopni kurtyny miałyby rację bytu. Może na Rynku i Osiedlu tak, ale na Zarabiu? Osoby wypoczywające na Zarabiu mogą schłodzić się w Rabie (pomijam kwestie czystości) lub odkrytego basenu. Ponadto kurtyny są dla osób, które poruszają się pieszo. Dużo ludzi jeździ autami. Myślę, że największe zainteresowanie byłoby u dzieci i młodzieży ze względu na coś nowego i może osoby starsze (chociaż nie znam ani jednej osoby w podeszłym wieku, która odważyłaby się wyjść do miasta po zakupy, na spacer w takim skwarze. Takie osoby wolą zostać w domu lub wstać o 6, aby do 8 wrócić do domu zanim zacznie być na prawdę gorąco). Turystów brak - w porównaniu z Krakowem przy Galerii gdzie dziennie przewijają się setki tysięcy ludzi.
  Tak samo nie mają sensu piece do ogrzewania się w zimie - trzaskające mrozy zdarzają się bardzo rzadko i trwają kilka dni - dygresja. Według mnie wydatek zbędny. "Fajny bajer" ale jestem na nie.

Trener personalny

SOLARIUM W MYŚLENICACH

 • 06.07.2017 - 12:25
  Ja bardzo polecam nowe solarium na ul. Kazimierza Wielkiego. Nowoczesny wystrój, brak kolejek, czynne długo. Możliwość zaparkowania. Minuta opalania 1zł, niezależnie od wyboru kabiny. Ja posiadam kartę, ostatnie (chyba 10) wejście jest darmowe. Obsługa miła :)
  Chodziłam do Heliosa wcześniej, jak dla mnie bardzo ciasne pomieszczenia, cena zależna od kabiny i mocy lamp. Zazwyczaj były kabiny wszystkie zajęte, bardzo gorąco i nieprzyjemny zapach. Odczuwałam czasami, że obsługa jest tam "za kare".

Pcim: Most na Suszance otwarty

 • 08.11.2016 - 11:51
  max1999 napisał/a:
  Ty widac tez nie masz zadnej wiedzy. Skad niby masz takie dane nie dostałaś pracy tam i juz wypisujesz takie rzeczy.??
  Stąd, że pracowałam tam 2 lata i widziałam co się dzieje. Wypowiedziałam umowę i robię na swoim. Za mnie pracuje osoba, dla której utworzono wirtualne stanowisko pracownika gospodarczego (a pracuje na stanowisku inspektora!!!!!!!), żeby tylko konkursu nie rozpisywać.
  Jeszcze coś masz mi do zarzucenia?
 • 07.11.2016 - 12:18
  służbista napisał/a:
  Po prostu Józef Tomal utworzył w starostwie "sztuczne" stanowisko dla pokrzywdzonej i kosztem podatnika w ten sposób "naprawił szkodę".
  To pryszcz.... Zatrudnia osoby w Starostwie, które są mu wygodne, potrzebne lub bliskie (sąsiedzi, koledzy polityczni) na stanowiskach, które wymagają doświadczenia i ogromnej wiedzy. Tworzy "wirtualne stanowiska" bez konkursów... Ci ludzie nie mają podstawowej, teoretycznej wiedzy o tym co robią.

Radni zdecydowali: "Dom Grecki" do likwidacji. W zamian Muzeum Niepodległości

 • 05.10.2016 - 12:52
  A co będzie w miejscu Domu Greckiego? Kolejny bank? Niewydarzony bar dla gimbusów, czy może ciuchland?

Myślenice: Koniec z parkowaniem przy kościele?

 • 19.04.2016 - 14:16
  Teraz zaczął się problem z parkującymi samochodami, a przykład dawał chociażby i Pan Organista.
  idefix napisał/a:
  Trzeba sobie zadać pytanie czy teren dookoła kościoła to własność gminy czy parafii.

  Tak, teren wokół kościoła należy do parafii a z kolei ona jest instytucją publiczną, więc teren wokół parafii jest place publicznym ogólnodostępnym dla wszystkich, zatem znak ma rację bytu (z wyjątkiem ślubów i osób niepełnosprawnych)

Uważaj gdzie zostawiasz samochód: Polują na mistrzów parkowania

 • 12.06.2015 - 15:05
  Wiecie co, to jest wstyd i paranoja. Że ludzie nauczą się parkować tylko dlatego, żeby nie zrobiono im zdjęcia i żeby nie widzieli się na Facebooku. A tak to zero przyzwoitości!

Zarabie: Rusza kolejka na Chełm

 • 12.04.2015 - 13:44
  Co mam rozumiem pod pojęciem bagaż?
  Torebka jest bagażem?

Na co powiat wyda pieniądze w 2015? Radni uchwalili budżet

 • 02.02.2015 - 11:54
  Zapomnieli dodać, że pieniądze przyznają jeszcze na pensję-szczególnie dla starosty...

Kto powinien wystąpić podczas Myślenickiego Festiwalu Lata 2015?

 • 22.01.2015 - 18:46
  Tylko nie Kamil Bednarek!

Zwłoki w lesie. To może być zaginiona 73-latka z Myślenic

 • 14.03.2014 - 21:34
  bromo napisał/a:
  Ale bzdury.Skoro pisze tu sąsiadka,to chyba mieszka blisko rynku,a z rynku do podejścia na Dalin to jest kawałek ok. 2km.A pod dalinem nie ma domów.doskonale zna podejście........chyba do rynku.
  Miała tyle samo do rynku co pod Dalin. Mieszkała w połowie Dąbrowskiego!
 • 11.03.2014 - 0:31
  Żeby tam dojść nie trzeba był zdrowym, młodym człowiekiem. Mieszkam 'pod Dalinem' więc doskonale wiem jak wygląda sytuacja z podejściem. A dla starszej Pani, która była w pełni zdrowa, chodliwa (codziennie wychodziła do miasta), a w młodości sama zaprzęgała się i orała pole, dzięki któremu była w stanie przeżyć rodzina. Rozumiem, że mogła się zmęczyć, przysiadła, zemdlała, zrobiło się słabo, cokolwiek - nie dużo trzeba do tragedii...
  Była rozumna, lekko niedosłyszała, ale kto mając 73 lata nie ma ubytku na słuchu?
  Kobieta wyszła w piątek, rodzina zgłosiła policji zaginięcie w sobotę koło godziny 23 (widziałam radiowóz pod domem i policjantów, którzy odbierali zgłoszenie) Poszukiwania rozpoczęli w niedzielę z samego rana.
  Był śmigłowiec, były psy tropiące, kłady i strażacy, który chodzi od domu do domu.
  Nie mówcie głupot, że ona już wyszła w Boże Narodzenie, bądź później czy wcześniej. Że to było zaplanowane i nikt tej Pani nie kontrolował.
  Wystarczyło? Zaspokoiło Waszą ciekawość w tej sprawie?
  Jestem sąsiadką, więc wydaję mi się, że każdy powinien zastanowić się co wypisuję tutaj, bo być może, gdy czyta to rodzina to aż serce się kroi-podwójnie. Dajcie na wstrzymanie.
  Ja bardzo współczuję rodzinie i łączę się z Nimi w bólu.

Myślenice: Narkotyki w mieście. Dwa ujawnione przypadki w przeciągu kilku dni

 • 12.03.2014 - 15:06
  Powodzianin_ napisał/a:
  "Strażnicy teksasu" jak to mówisz, mają powstrzymywać się od komentarzy, a dzieciarnia ma prawo w sposób chamski reagować? Logika gimbazy.
  Jeżeli dla Ciebie 22 letni mężczyzna jest gimbazą i odpowiedzenie TAK na pytanie CZY MASZ COŚ W KIESZENIE? - to pozdrawiam serdecznie :)
 • 11.03.2014 - 0:37
  No ostatnio kilku moich znajomych zatrzymała policja z pytaniem:
  P: Czy ma Pan/Pani coś w kieszeni... ?
  X: Tak!
  P: Co?
  X: Klucze, portfel... (uśmiech)
  P: I co się głupio śmiejesz gówniarzu? Za bardzo Ci do śmiechu?

  Ja doskonale rozumiem, że takie rutynowe kontrole są wskazane i policja ma obowiązek jest powtarzać co jakiś czas, ale 'strażnicy teksasu' mogli by się powstrzymać od chamskich i ironicznych komentarzy.
Pokaż więcej komentarzy