Mysleniczanin007

O sobie

Orbis Non Sufficit

Reaktywacja skoczni narciarskiej w Myślenicach? "Na razie to tylko przymiarki..."

 • Wczoraj 14:06
  pan Kracy napisał/a:
  Nie śmiej się z bono bo on też ma takiego smartfona jak zygi co mu płata takie "ortograficzne figle"...

  I jeden drugiego usprawiedliwia
  A może piszą z tego samego smartfona???! Albo skopiował od zygiego i nie sprawdził?
  A tak na poważnie to nie jest śmiech, to przerażenie. Chociaż mamy taki sezon że dużo się pisze o paczkach, pakowaniu i spaczeniu że mogłby sie pomylić. Teoretycznie...
 • 12.12.2018 - 21:35
  bono napisał/a:
  [...] Czyli pacząc na ten rok od 1 kwietnia do końca grudnia.[...]
  zdjecie

Kto jest za to odpowiedzialny...??!!

 • 11.12.2018 - 17:44
  Na basztę nie ma chętnych a na poniemiecki ciągnik może znajdzie się kupiec? Kto to wie...

Myślenice, Osieczany: Z nożem napada na sklepy. Szuka go policja [WIDEO]

 • 11.12.2018 - 16:21
  bono napisał/a:
  Pewnie był ze skarbówki.
  Metody działania podobne, masz rację...
 • 11.12.2018 - 13:16
  Może to jest tak że miał dość proszenia o paragon?..

Myślenice: Burmistrz powołał swojego zastępcę. Został nim Mateusz Suder

 • 10.12.2018 - 15:04
  bono napisał/a:
  Pozostaje mi się z Tobą zgodzić, aby nie dyskutować do usranej śmierci.
  Emigranty z karawany tak zasuwają do USA jak Polacy, bo im tak jest źle jak w Polsce.
  W Malmo to bida z nędzą i stać ich na jedno dziecko nie to co w Polsce, u nas ludzie mnożą się na potęgę, ale mniej niż w Szwecji (poczytaj).
  A omnibus z Polski Ci odpowie, że Francja musi założyć żółte kamizelki, bo odwrotnie niż w Polsce Francuzi żyją na niższym poziomie od nas, klepią biedę i aby zrównać się z Polską i jej obywatelami, zamiast wybrać emigrację w Polsce, chcą na swoim rządzie, wymusić podobny do naszego, dobrobyt. Tyle w temacie.

  Ps.
  jak osiągną większy dobrobyt od nas, co jest kwestią godzin,
  my ubierzemy żółte kamizelki i na Warszawę obalać baśniowy, bajkowy ( bo bajki opowiadają) rząd.
  Nie porozmawiam z kimś kto z braku argumentów, trywializuje moje wypowiedzi. Nie jesteśmy w przedszkolu a ja nie mam zamiaru się przekomarzać. Ja wiem że ciężko jest uwierzyć że istnieje inny świat niż ten z TVN'u czy Wybiórczej, a ja nie chcę niczego udowadniać.
 • 10.12.2018 - 14:05
  bono napisał/a:
  W USA które są twoim i PisRydzyka wzorcem, jesteś zdrowy pracujesz i masz, jesteś chory nie pracujesz i zdychasz na ulicy, o świadczeniach na dzieci zapomnij, zapomogach i urlopach socjalnych też.
  Przestań, Twoi znajomi zza Wielkiej Wody może tak i mają ale zamiast tego mieszkają w "wymarzonym domku na kredyt i jeżdzą Macaanem". Znam takich wielu bo bywam tam często. Więc Twoje informacje nie są do końca miarodajne, o czym Ci już pisałem.
  (Napisz mi dlaczego więc te "emigranty z karawany" na siłę chcą się przedostać do Stanów skoro tam taki terror? Poczytaj, zorientuj się a potem porozmawiamy bo na razie to rzucanie grochem o ściane.)

  Wracając do Francji i Skandynawii, sam widzisz gdzie największa "Emigracja". Tam się jedzie po socjal żeby żyć z autochtonów którzy płacą podatki. Mam znajomych w Malmo, młode małżeństwo których stać tylko na jedno dziecko (SIC!) w tym Twoim raju socjalnym. Oboje pracują i płacą podatki. Natomiast "emigranty" mają czworo, czasem sześcioro dzieci i większośc z nich nie przepracowała w Szwecji 5minut. A mimo to rząd płaci im za mieszkanie socjalne, wyprawkę na wszystkie dzieci a nawet kupony żywnościowe.

  A teraz zapytam Ciebie o opinię jako forumowego omnibusa:
  Chciałbyś zasuwać na dwie zmiany żeby stać Cie było na dom, samochód i "fajną kurtkę" dla dziecka jednak szkoła zabroniła Ci odwozić dziecko autem ubranym w tą kurtkę bo "emigrantów" nie stać na auto i kurtkę? W Twoim własnym kraju w którym płacisz podatki utrzymujesz darmozjadów i rządowych i świeżo przybyłych.
  Dlatego masz żółte kamizelki na ulicach Europy, ludzie po prostu mają już dosyć.

  Za off topic bardzo przepraszam ale nie znosze jak ktoś na siłę chce wpajać ciemnotę.
 • 09.12.2018 - 23:34
  bono napisał/a:
  piszesz sam przeciw sobie. Można mieć inny pogląd ale żeby sobie samemu gola strzelać to masochizm .
  Socjalna Francją jest przedstawiana przez ciebie jako niesprawiedliwy kapitalizm, a USA Trampa jest drogowskazem.
  Litości co ty pieprzysz?
  Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i zastanów się kto tu tak naprawdę, cytuję -"pieprzy". O USA pojęcia nie masz to nie "pisz" nowości z Time'a, Newsweeka czy przepisów ze szmaty New York Times które są tak popularne na portalach zaczynających się na "I" oraz "O" jako nakazana tuba propagandowa "demokratów". Lewactwo w Stanach to sobie może najwyżej poszczekać w mediach choć po Trumpie spływa to jak woda po kaczce. (Pun intended. Mam nadzieje że zrozumiesz) A socjalizm francuski wkrótce czeka kolejna "Rewolucja". Zapomniały makarony że "Tiers" już kiedyś posłał elyty na szafot. Historia lubi się powtarzać, wspomnisz jeszcze moje słowa.
  Zacytuję jeszcze raz ulubiony tekst Wójka Józka który teraz jakże często słyszę z ust członków jedynie słusznej partii: "Zdobytej władzy nie oddamy nigdy, chyba że wyniosą nas jako trupy". Poczytaj sobie bo warto odświeżyć tak chętnie zapomnianą historię wójków Goebbelsa i Speera. Serdecznie polecam.
 • 09.12.2018 - 15:36
  Lewacka logka jest bardzo prosta - wystarczy znaleźć "wroga" który odwróci uwagę od prawdy a "lud" się zjednoczy przeciwko niemu a nie przeciw "nam".
  Tak próbowali "zadziałać" w USA przeciw Trumpowi, tak próbują odwrócić uwagę od protestów rodowitych francuzów czy belgów przeciw podnoszeniu podatków i emigracji. Tak też próbują skłócić społeczeństwo w Polsce aby zajmowało się "konfliktem" a nie jednoczeniem kraju przeciwko gospodarczemu wyzyskowi.
  A na tym forum widać że nieźle to idzie, co widać po dwóch powyższych wpisach.
  Jak to mawiał ojciec propagandy, "wójek Józek z Gebbelsów": "Kłamstwo powtarzane konsekwentnie 1000 razy staje się prawdą. Im większe kłamstwo, tym będzie łatwiej społeczeństwu w nie uwierzyć" (Od "globalnego ocieplenia" po "ruską ingerencję".)
  Ciekawi fakt że nie powrócił "konkretny" "kozioł ofiarny" z lat 50-60tych. Pewnie teraz już mają za dużą władzę...
  "Wójek Józek" miał jeszcze takie mniej popularne powiedzonko które pięknie formułuję zarys Unii Europejskiej a mało kto zna, nawet "ze szłyszenia":
  "[...]Jestem przekonany, że za pięćdziesiąt lat ludzie nie będą już myśleli w kategoriach ojczyzn. Będą myśleli w kategoriach kontynentów i umysły Europejczyków będą zajmowały całkiem inne, możliwe że znacznie większe zagadnienia.[...]"
  Mówisz i masz...
 • 08.12.2018 - 0:00
  prywatnie napisał/a:
  Program Korytko+ w gimie myślenickiej na start. Ciekawe tylko który to z forumowych nicków: Bagietka, Vivaldi, Myśleniczanin czy taki_gosc.
  Zapewniam Cię że żaden z wyżej wymienionych, chociaż widzę że Tobie ciężko to zrozumieć.

Myślał, że matka ukradła mu 100 zł. Miał grozić, że zabije ją nożem

 • 28.11.2018 - 16:48
  Mistrzuu napisał/a:
  Taka rodzina w której być może ty sam mogles się wychować , rodziny się nie wybiera a tym bardziej dzieci .
  Wątpię. Dla mnie alkohol jest jedynie znikomym elementem życia a nie jego celem, z dziada-pradziada. Nie szukaj we mnie winowajcy.
  Tragedią jest również to że 47mio latek nadal mieszka z matką, wyładowujac na niej swoje frustracje.
 • 28.11.2018 - 14:00
  mfaka napisał/a:
  No patrzcie takie cyrki za Szlachetki :D ;D
  "Ostrowski z Urbańskim podłączyli im wode i wpuścili ich w kanał - podnieśli ceny wody tak że ludzie wariują i łapią za noże."
  Tekst nawiązujący do Twojego toku myślenia.
  A tak na poważnie - nawet nie pytam co to za rodzina w której 47mio latek oskarża matkę o "kradzież".

Piłka nożna: Respekt drugi w półfinale Mistrzostw Polski w Futsalu

 • 28.11.2018 - 14:05
  Pozwólcie mi sie dopchać do pogratulowania dziewczynom świetnego wyniku - Gratulacje!
  Trzeba się cieszyć z tegorocznego miejsca bo jest nad czym pracować aby w przyszłym roku stanąć na najwyższym miejscu na podium! Dosłownie, rozwalcie system!
  Jeszcze raz gratuluje!
  Wierny kibic.

"Korupcja polityczna?"Burmistrz komentuje wybory prezydium.Odpowiada mu wiceprzewodnicząca

 • 26.11.2018 - 19:28
  piotr1976 napisał/a:
  Gif ciekawy tylko zachodzę w głowę jak go interpretować :D:D

  Czy ta praca wykonana traktorem oznacza, że swoją wypowiedzią Lech Kosyjan okopał swoich rozmówców ?
  Czy może jest przeciwnie, że sam się okopał ?

  A może miało to znaczyć, że Lech zaorał swoich dyskutantów, czy może jednak interpretować to można w ten sposób: wypowiedź Lecha powinna być zaorana (zasypana)?. :D

  Jeśli można prosić o krótkie wyjaśnienie :D, bo nie wiem czy dać plusa czy minusa :DDD
  Tak równo zaorane że aż miło popatrzeć.
 • 25.11.2018 - 18:10
  Lech Kosyjan napisał/a:
  zdjecie

Walka ze smogiem - apel do Burmistrza.

 • 25.11.2018 - 16:15
  bzzy napisał/a:
  IWlaśnie dlatego, że dokładnie znałem stosunek Macieja do problemu i wiedzialem, że apel do niego jest ślepym zaułkiem, zwracam się do nowego Burmistrza. Być może Pan Szlachetka wykaże większą wrażliwość w temacie smogu Drogi Mysleniczaninie 007.
  serdecznie pozdrawiam
  Zgadzam się w 100%, jednak gdybyś wyjaśnił to w w swoim pierwszym poście, moja reakcja byłaby zgoła inna. Pragnę jednak z dużą przykrością zauważyć że na dzień dzisiejszy jest to problem drugo lub też trzecio planowy.
  Proponuję opracowanie informacji które podała wyżej Luna (dziękuję) a nawet skorzystanie z jej doświadczenia i wystosowanie oficjalnej petycji do Rady Miasta.
  W tym przypadku powinnismy uderzać bezpośrednio do swoich radnych, przecież wybraliśmy ich właśnie po to by rozwiązywali nasze problemy. Niech pokażą po co tak naprawdę pchali się do tej Rady Miasta.
 • 24.11.2018 - 15:56
  bzzy napisał/a:
  Szanoweny Panie Burmistrzu!
  Kiedy wczoraj wieczorem wyszedlem na ulice Myślenic mialem uczucie jakbym stał nad wiaderkiemz popiołem. Myślenice już od jaiegoś czasu w wielu punktach pomiaru wyprzedzają Kraków w zakresie zanieczyszczenia powietrza a ilość chórób będąca tego skutkiem, zwłaszcza u dzieci jest zatrważająca. Nie wchodząc szczegóły, o których można porozmawaić z każdym lekarzem poziom zatrucia powietrza i trucia ludzi jest katastrofalny. Tymczasem smog nie był przedmiotem dyskusji w kampanii wyborczej ani o ile sobie dobrze przypominam walka z nim nie znalazła się w programie żadnego z kandydatów na stanowisko Burmistrza.
  Kiedy Kraków likwidował opał węglowy kilka lat temu, urzędujący wówczas były Burmistrz oświadczył, że Myslenice nie są jeszcze gotowe na likwidację pieców węglowych i nie zrobił nic z tym problemem. Być może mieszkańcy nie mają świadomości zagrożenia ale budzenie tej świadomości jest właśnie misją elit sprawujących eksponowane funkcje w samorządzie.
  SZANOWNY PANIE BURMISTRZU! DZIECI SĄ NAJWAŻNIEJSZE! - akcję pod takim sloganem prowadził w jednej ze spraw Radny z Pana ugrupowania. Proszę pozwolić powołać się na to hasło mnie, bedącemu rodziecem chorującego z powodu smogu dziecka i proszę rozpocząć działania w tym kierunku. Niezwłocznie!
  Wierzę, że pomimo katastrofalnej sytuacji finansowej w jakiej pozostawiono Gminę Myslenice znajdą się środki na uruchomienie tych działań.
  Proszę także użytkowników portalu Miasto-Info o poparcie.
  Dziwne, SMOG był za Ostrowskiego, ciągnął się latami i jakoś nie przeszkadzał, nikt nie apelował na forum a teraz nagle staje się to problemem Burmistrza Szlachetki?!!!
  Proszę poszukać dyskusji o dotacji do piecy CO tu na forum i poczytać jak były burmistrz odnosił się do problemu. SMOG nie powstał wczoraj więc jest to scheda po "byłym" który jedyne co zrobił to zakupił "czujniki pomiaru" po preferencyjnych cenach i to nie dla kasy gminnej.
  Dla przypomnienia, ile można było zrobić w tym kierunku za 450 tysięcy złotych?

Katarzyna Burda nowym prezesem MZWiK w Myślenicach

 • 24.11.2018 - 15:43
  bill napisał/a:
  Ależ ta pani przyjęła sobie ambitne cele. Nawet jak nic nie będzie robić to się zrealizują. Burmistrz Szlachetka zapomniał jeszcze dodać że jest to pani która pracowała w instytucji zatwierdzającej taryfy dla Myślenic, a teraz będzie je dopiero analizowała. Tośmy się doczekali zmiany. Śmiechu warte.
  Zatwierdzać to jedno a ustalać to zupełnie inna działka. Dlatego byłe kierownictwo które jak spłoszony szczur opuszcza stanowisko przez kanał. Bo właśnie teraz może się okazać że kwoty przysyłane do "zatwierdzenia" były naciągane i pełne różnego rodzaju wycieków, bankietów, leasingów i innych promocji personelu na arenie gminnej i wojewódzkiej. Pani Katarzyna wspomniała o Operacie Szacunkowym a wystraszone towarzystwo już podchwyciło "słowo klucz" jak szynkę i zaczęło szarpać.
  Powoli i przy ścianie, teraz czas na rozliczenia. Kompetentne osoby wprowadzane przez Burmistrza Szlachetkę nie są na rękę kruszącym sie "układom miejskim" i stąd ten skowyt.
  Czekam niecierpliwie na wyniki OS Pani Katarzyno, życząc cierpliwości w pracy z zespołem MZWiK Myślenice...

Na sprzedaży narkotyków mogli zarobić ponad 100 mln złotych

 • 23.11.2018 - 15:40
  Zalegalizować i problem zniknie. A zamiast CBŚ zajmie sie nimi NIK.

Myślenice: Burmistrz Jarosław Szlachetka złożył ślubowanie. Czy uda mu się zrealizować swój program?

 • 19.11.2018 - 14:24
  manifista napisał/a:
  Ale Prawu I Sprawidliwości te bez układów zamąciło, aż miło patrzeć.
  Wybory wygrane a tu rządzenia pełnego nima :) Wielkie uznanie dla Pani Grażyny i pana Wojciecha (Bez Układów) że maja swoje zdanie i pokazali że nie można ich kupić. Słowa uznania również dla radnych KW Macieja Ostrowskiego za niezłomność mimo tego że i pewnie tam nie brakowało propozycji. Tak trzymać co nie znaczy że dobre propozycje Burmistrza rada będzie odrzucała. Czekamy na propozycję Pana Szlachetki dot. obniżenia stawek za wodę, a wówczas z pewnością za taką propozycją wszyscy radni zagłosują jednogłośnie.
  Co prawda to prawda, "bez układów" z PiS'em. Taki wyborczy koń trojański przyjaciół Króliczka...

"Muzeum Niepodległości to wotum dziękczynne myśleniczan za wolność i niepodległość"

 • 18.11.2018 - 17:15
  Mysleniczanin007 napisał/a:
  Nie zapominaj że garażuje tam też poniemiecki ciągnik który służył hitlerowcom do tłamszenia wolności suwerennych krajów Europy. Równie dobrze mogli by tam powstawiać manekiny z mundurami wehrmachtu czy schutzstaffel - "ku pamięci" tych co wydarli nam wolność we Wrześniu 1939 roku, bo przecież powojenne...
  Minusujcie sobie ile wlezie. Wam, obywatelom Europy byłoby na rękę gdybyście teraz mieli Lebensraum.
  https://www.youtube.com/watch?v=6WYiljNZF0I
  Zresztą jak widać i słychać większość z Was i tak żyje według korporacyjnego motta "Arbeit macht frei" i jeszcze sobie chwali.
  Najważnejsze że stan "ojro" się zgadza, judasze.
 • 17.11.2018 - 23:52
  Lech Kosyjan napisał/a:
  W rzeczywistości też - oglądałem. Za to widać, że "kasy" poszło mnóstwo. Przerónb spory i zapewne dla wszystkich wystarczyło. A to że knot? Przecież nie o to chodziło tylko o przerób. Ten nerwowy pośpiech, wylewanie betonu w zimie, wszystko na hurra! Jakże to typowe. Wszędzie gdze indziej decydują, że na taki obiekt powinno się zorganizować konkurs i wybrać wartościowy projekt bo taka rzecz zostaje na długo. A kto by się w tym decyzyjnym środowisku takim czymś przejmował. Zapewne zlecenie dostał jakiś znajomek po uważaniu i wyszło tak jak wyszło. To przecież Myśleniczanie postawili, anonimowo tak pisze powyżej. I do kogoż mieć tu pretensje? Mietek zdjęcia pokaże, wystawi się parę cepów, grabie, sierpy, stroje Kliszczaków, poczet burmistrzów, parę starych mebli i zaprosi okoliczne KGW na konkurs potraw bo przecież "żywią i bronią". Teraz co prawda nie bronią ale mogą żywić. Taki chocholi taniez ideami, wartościami i rzeczywistością. A "Czepiec" gdzieś z oddali przyczajony śmieje się i liczy kasę. Tak poważnie mówiąc, jedyny ratunek dla takiej instytucji to przeznaczyć duże pomieszczenie ku pamięci plk. Jana Brzezińskiego, który oddał życie za Ojczyznę.
  Byli jeszcze bracia Ralscy i Doboszyński. Zresztą są miejscowi historycy, niech decydują.
  Nie zapominaj że garażuje tam też poniemiecki ciągnik który służył hitlerowcom do tłamszenia wolności suwerennych krajów Europy. Równie dobrze mogli by tam powstawiać manekiny z mundurami wehrmachtu czy schutzstaffel - "ku pamięci" tych co wydarli nam wolność we Wrześniu 1939 roku, bo przecież powojenne...
 • 12.11.2018 - 20:44
  prywatnie napisał/a:
  Maciek to budowniczy i to mu oddać trzeba, że zrobił w tej materii nie mało.
  Ależ mnie rozśmieszyłeś, tekst roku!!!!!
  Może zamiast do Sejmiku powinien zostać deweloperem?! Tylko gdzie znajdzie taki strumień niekończących się "piniędzy" na swoje fanaberie bez konsekwencji tak jak w publicznej kasie????
  Każdy racjonalny inwestor by się uśmiał.
  Ja cały czas się śmieje pisząc ten post, dziękuję!!!!!
 • 12.11.2018 - 18:18
  oportunista napisał/a:
  Dowiedz się co to ekonomia itp, żadna publiczna inwestycja nie przynosi zysków bezpośrednio, natomiast wszystko to przyciąga turystów, inwestorów, potencjalnych mieszkańców, dzięki bazie sportowej i reklamie Wisły Zarabie żyje (nawet rugbystki były na obozie) zarabiają sklepy, restauracje, hotele, płacą podatki i tak to się kręci,
  Dworzec? A co nie ma skąd do Krakowa dojechać? Problemem jest podobno jakość taboru a nie miejsce wsiadania,
  Zadłużenie? A kto nie jest zadłużony? Nawet twój przyszły burmistrz jest zadłużony, zobacz sobie na jego oświadczenie majątkowe, i nie pisz głupot o zadłużeniu
  A strzelnicę jakby maciar postawił to byś pisał z zachwytu (jest taki program pisu "strzelnica w każdym powiecie")
  Dziwne, bo o przekonywano mnie i resztę mieszkańców że ZUO zarobi miliony i bedziemy mieć odbiór śmieci prawie darmo. Czuje się oszukany.

Myślenice: Przed nami pierwsze posiedzenie nowej rady. Kto zostanie przewodniczącym?

 • 16.11.2018 - 17:49
  Marek2131 napisał/a:
  Jeszcze sie wam czkawką odbije ten Szlachetka. Długo nie będziecie mieć takiego burmistrza jakim byl Ostrowski. Z tego co słyszałem to nawet proboszcz parafii podziękował mu za współprace. Ale nie moja piaskownica nie moje zabawki. Wyjechałem z M parę lat temu i teraz zaglosowalem na pana Majchrowskiego, prezydenta mojego obecnego pięknego miasta. A wy dalej będziecie zarabiac góra 2,5, 3 tys. A ludzicie się że koleś z pisu zrobi cuda i M będą mlekiem i miodem płynące....
  Jakby mi wyremontował wokół domu za darmo, też bym mu podziękował. Na pewno dostał też rozgrzeszenie wszystkich grzechów.
 • 16.11.2018 - 14:06
  Ktokolwiek by to nie był czas składać wnioski formalne o audyty działalności wszystkich spółek gminnych i pozostałych "inwestycji, inwestycji".

Myślenice: Radni Miejscy zakończyli kadencję 2014-18

 • 16.11.2018 - 14:15
  "Osaczony szczur w akcie desperacji wskoczył do sedesu i przeciskając się przez wąską gardziel muszli klozetowej posmakował chwilowej wolności. Nie wiedział jednak że popełnił błąd i sam wpuścił się w kanał."

Myślenice: Prezes MZWiK rezygnuje ze stanowiska

 • 16.11.2018 - 14:02
  A.Urbański napisał/a:
  W związku z upływem kolejnej kadencji w Radzie Miejskiej z dniem 16.11.2018 r. zrezygnowałem ze stanowiska Prezesa Zarządu MZWiK Sp. z o.o. w Myślenicach. 15 lat pracy na rzecz rozwoju Gminy Myślenice zaowocowało m.in. tysiącem nowych kilometrów sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, dwoma nowoczesnymi oczyszczalniami ścieków, trzema ujęciami wody, setką nowych przepompowni oraz kilkunastu tysiącami kolejnych mieszkańców mogących korzystać z usług miejskich wodociągów. Ta epokowa zmiana w gospodarce wodno-ściekowej naszej gminy już dziś przynosi wymierne korzyści dla jej mieszkańców jak np. czystsze środowisko, wzrost wartości działek, wzrost ilości mieszkańców, zakładów, zwiększone wpływy do budżetu i wiele, wiele innych.

  Wszystko to zostało zrealizowane przy zachowaniu cen za wodę i ścieki poniżej średniej w Małopolsce, chociaż oponęci tej dziejowej zmiany rozpowszechnili na ten temat wiele kłamstw i oszczerstw.
  Skoro taki 'kamień milowy" w laniu wody osiągnął Pan Prezes to dlaczego od razu rezygnacja? No bo skoro taki "fachowiec" to powinien składać o podwyżkę do nowego burmistrza a nie rezygnować? Trochę błąd bo jak wyjdą "wycieki" w audycie to będzie odpowiadał z wolnej stopy a nie jako prezes. To dopiero będzie cyrk. I jeszcze Brexit może pokrzyżować plany. Może to jednak lepiej bo z angielskim idzie mu kiepsko.

Jeszcze Burmistrz, czy już nie?

 • 10.11.2018 - 21:07
  taki_gość napisał/a:
  Policzyłem to i mi wyszło:

  6 700 x 24 = 160 800 zł i 3 000 x 100 = 300 000 zł razem 460 800 zł

  ktoś nas tu nadal w "wała" robi.
  Czyli, teraz gdy wypłacą sobie "nagrody świąteczne, uznaniowe" z kasy Powiatu to będzie jawna kradzież. Bo jakie "uznanie" a "bonusy" świąteczne już dostali z kasy Gminnej.
  Czekam na odpowiedź nowego Burmistrza...

Grażyna Ambroży: Nasz głos ma być głosem rozsądku i gwarancją spokoju oraz stabilizacji w radzie

 • 09.11.2018 - 14:05
  Mądrala napisał/a:
  Baju, baju Pani Grażyna na razie jest pracownikiem Starostwa Powiatowego i jak jej szef narzuci to musi wykonać podczas głosowań w RMiG
  Ot, co.
Pokaż więcej komentarzy