eudob

Myślenice: Protest przed sądem. Mieszkańcy przeciwko zmianom w ustawie o Sądzie Najwyższym

 • 19.07.2017 - 19:48
  Kibel z Vegi napisał/a:
  Patrzcie jak manipulanty z nowoczesnej kombinują z minusami :D Hahaha to tak samo jak na fejsie same konta widmo nie mające nic wspólnego z Myślenicami podniecają się ta szopka :D Świniaki oderwane od koryt z esbeckim powiązaniami ;) Myslenice przepraszają za tych błaznów !
  A kto upoważnił ciebie pisać w imieniu Myślenic? Napisz że ty "przepraszasz" ale we własnym imieniu. a nie Myślenic. Uzurpujesz sobie prawo którego nie masz jak robi twój idol Jaruś.

Brzączowice: Dwie osoby ranne w zderzeniu samochodów

 • 28.05.2017 - 15:56
  Znalazł się ekspert? Wart z takimi ocenami iść do rządu.

Ile dajemy księdzu podczas wizyty duszpasterskiej? [SONDAŻ]

 • 24.01.2017 - 18:10
  Putin napisał/a:
  Ja też chcę 50 zeta!!!!!!!!!!!!!!
  To dlaczego nie poszedłeś po kolędzie, bo ciebie nie widziałem.

Pcim: Most na Suszance otwarty

 • 08.11.2016 - 16:02
  służbista napisał/a:
  Będę o tym zawsze pisał kiedy tylko starosta Józef Tomal pojawi się publicznie, tak aby wyborcy nie zapomnieli o jego wyczynach.
  I słusznie. Popieram przypominanie tego faktu. O takim "umorzeniu" należy przypominać społeczeństwu abyśmy wiedzieli na kogo oddajemy głos w wyborach. Tacy ludzie nie powinni zajmować stanowisk publicznych.

Powiat podpisuje umowę z Caritas. W Nowej Wsi powstanie ośrodek rodzinny

 • 21.10.2016 - 13:26
  Zadaję publiczne pytania do Rady Powiatu:
  Czy sprawca przestępstwa Józef Tomal wobec którego umorzono postępowanie może być w dalszym ciągu starostą. Czy ten fakt był omawiany w trakcie sesji Rady.
  Czy wobec "naprawienia szkody" za publiczne pieniądze można przyjąć jako działanie co najmniej nieetyczne lub niezgodne z prawem.

Gminy pytają: Co powinno powstać wokół zbiornika dobczyckiego? [ANKIETA]

 • 28.07.2016 - 21:54
  Przecież o to chodzi aby wyrazić opinię w ankiecie, potem może referendum i tak przeleci do wyborów a potem zaczniemy od początku bo przecież będzie "nowa-stara władza" i tak samorządowcy z wyborcami będą bawić się przez następne lata. Kilkadziesiąt lat minęło a "władza" w tej sprawie nie zrobiła nic. Przepraszam "udostępniła spacer po zaporze" ale to wymagało ustawienia kilku tablic.

Strategia Gminy: Jaki mają pomysł na Dobczyce 2022 roku?

 • 05.06.2016 - 14:01
  A gdzie ta obiecana, zawarta w porozumieniu z innymi gminami wokół jeziora trasa rowerowa. Już pewnie nie jest aktualna.

Harbutowice: Zabytkowa studnia doczeka się renowacji. Ma ponad 120 lat

 • 12.05.2016 - 22:01
  Popieram OKOKI. Ta tak zwana "Studzienka" warta jest zainteresowania. Może ten niewątpliwy zabytek jest warty odnowienia.

Całodobowa linia telefoniczna podczas Światowych Dni Młodzieży

 • 15.04.2016 - 9:42
  Zwracam się do "mieszkanki 1980". Dobrze byłoby aby przyszłe "odpowiadające" posty były merytoryczne a nie mówiące o jakimś leczeniu. Pan Starosta jest osobą publiczną i społeczeństwo ma prawo wiedzieć o sprawie sądowej tak bulwersującej jak molestowanie. Ja wiem że jest to niewygodny temat zarówno dla Starosty jak i jego obrońców do których niewątpliwie "mieszkankę 1980" można zaliczyć.

Myślenice: O polityce prorodzinnej i programie 500plus z posłem Szlachetką

Dobczyce: Nowa siedziba ISPINY otwarta

 • 11.02.2016 - 12:06
  "...Liczę na to, że Państwo staniecie się takim ośrodkiem opiniotwórczym dającym pewne wzory, dającym pewne przekonanie innym mieszkańcom, że może warto zastanowić się nad sprawami związanymi ze sztuką z estetyką, z ładem. Musimy stwarzać pewne wzory, pewne kanony estetyczne , popracować nad pewnymi stylami, których nam też brakuje, bo mamy w tym w naszym kraju pełną wolność, i dobrze ale z drugiej strony mamy pewien bałagan, właśnie ten stylistyczny – mówił burmistrz Paweł Machnicki."
  Czy ten burmistrz wie o czym mówi?

Zaniesiemy za granice prawdę o RP, Nasz cel - to demokracja bez wypaczeń.

 • 17.12.2015 - 19:34
  krabik napisał/a:
  Zaiste.....demokracja wg. bangsterowców od PET-ru, lewaków komuchów, POpaprańcw - to obrona "wielkich zdobyczy" (nie) rządów lat ostatnich : aborcja, różnorodność pedalsko-lesbijska, seksualizacja dzieci od przedszkola, tabletki wczesnoporonne, ustawa 1066 - o interwencji obcych sił w naszym kraju, setki afer, korupcja, nepotyzm, wasalstwo Merkelowej i Brukseli..... Ta walka to po prostu kwiczenie świń odrywanych od koryta !
  Ale najważniejszego nie wspomniałeś: "POLSKA w RUINIE". Wbij to sobie do głowy.

Daniel Obajtek prezesem ARiMR

 • 27.11.2015 - 17:40
  Jarek Sz. zadziałał i dla środowiska zrobił znakomity deal. Myślę że ta folia co ją dostarczył Obajtek dla paprykarza też zrobiła swoje.

Jarosław Szlachetka w Sejmie. Złożył ślubowanie

 • 15.11.2015 - 13:27
  Rozstawione paluchy które cokolwiek symbolizują to jest niestosowne właśnie w dniu złożenia przez posła ślubowania.. Popieram zdanie Jagienki50.

Nauczyciele odebrali nagrody

 • 20.10.2015 - 12:16
  Czy ten pan nie ma wstydu pokazywać się publicznie???

STAROSTA JÓZEF TOMAL MA POSTAWIONE ZARZUTY PROKURATORSKIE

 • 20.07.2015 - 10:47
  Do "mieszkanki 1980". Co ma rondo przy mleczarni (której dziesiątki lat już nie ma) do molestowania? Jeżeli do tego pisze kobieta, a tak mam prawo domniemywać to zastanawiam się jakie jest porównanie obrzydliwości molestowania do budowy ronda. Czyżby plany budowy ronda usprawiedliwiały molestowanie (jeżeli takowe było?). Czy straszenie że ronda przy tak zwanej mleczarni nie będzie jak nie będzie pana starosty JT. No, lekka przesada. "Bolek" ma rację pisząc o swoich wątpliwościach dotyczących zasług starosty, Ja także uważam go za zwyczajnego urzędnika i jego kompetencji.
 • 18.07.2015 - 14:37
  Cokolwiek się stało to wstyd mieć takiego starostę. Nawiązując do poprzedniego postu to ciekawe że nikt Prezydenta M. Krakowa nie posądza o takie świństwa a naszego J.T jakoś prokurator widzi w nim podejrzanego. Nie jest prawdą że wystarczy napisać do prokuratury a tam przekazują do sądu.

Starosta stanie przed sądem

 • 14.07.2015 - 16:15
  Panie Tomal to wstyd, szczególnie że podejrzenie jak napisano dotyczy molestowania jednego z najbardziej ohydnych przestępstw.

Międzynarodowy bieg Skawiński i bieg na rolkach

 • 15.05.2015 - 13:54
  Zuch dziewczyna. Dała radę.

Dobczyce: Paweł Machnicki złożył ślubowanie

 • 08.05.2015 - 22:36
  Tekst informacji pisany "mało znaną polszczyzną". Język polski jest jednak dla niektórych osób dość trudny.

Mistrzostwa Powiatu Myślenickiego Par Brydżowych

 • 21.01.2015 - 16:00
  W brydża trzeba umieć grać. To nie jest zechcyk jak się wydaje "służbiście".

Radni powiatowi wybrali starostę. Ponownie został nim Józef Tomal

 • 02.12.2014 - 9:49
  I to nazywamy wyborami rady powiatu. Pyskówka w trakcie przeprowadzania wyborów w której prym wiedzie Tomal a potem wybierają takiego krzykacza na starostę. Takiej kompromitacji nie spodziewałem się na sesji ale jak mówił jeden z klasyków jaka rada takie wybory i taki starosta.

Nowy starosta

 • 01.12.2014 - 23:06
  Misiekk napisał/a:
  Tomal znowu został starostą
  Jak to możliwe że mniejszość znowu wygrała? :)
  Ci ludzie żadnego honoru nie mają aby tylko się dorwać do kasy.
  Po co chodzić głosować jak cała ta banda i tak się poukłada jak będzie chciała.
  Człowieku naiwny piszesz o honorze tych ludzi? Jak są politykami "pożal się Boże", pseudopolitykami to wówczas trudni mówić o honorze. Taki jak JT to nawet na woźnego w szkole nie nadaje się dlatego poszedł w politykę.

Wybory Samorządowe 2014: Radnymi powiatowymi zostali...

 • 22.11.2014 - 16:39
  Za podarowaną kiedyś folię "paprykarzowi" Kaczyński wszystko Obajtkowi wybaczy.

Oddział powstał i rozwija się z każdym tygodniem. Kolejny nabór na wiosnę

 • 13.11.2014 - 11:49
  Jak jest kilku niezupełnie dorosłych ludzi którzy chcą się bawić w wojsko to dobrze, byle się tylko bawili.
  Natomiast jeżeli ci mężczyźni mają nieść pomoc w przypadku klęsk żywiołowych czy akcji poszukiwawczych to po co te "kałachy".

II OFF ROAD MKM: Samochodem przez bezdroża pełne błota

 • 03.11.2014 - 9:37
  Pełne poparcie dla postu "służbisty". Najwyższy czas skończyć z łamaniem prawa przez grupę, którzy jako patrona imprezy wybrali Burmistrza Gminy Myślenice, być może aby ich chronił przed skutkami naruszania prawa. Stawiam zatem pytanie: cza pan Burmistrz wiedział o charakterze tej imprezy?
  Następna sprawa: Czy odpowiednie władze: policji, ochrony środowiska wydały pozwolenie na taka "zabawę" pseudo- motorową? A może nikt nie zwrócił się w powyższej sprawie więc władza "umyła ręce".
  Nie spodziewam się odpowiedzi bo przecież nikt nie czuje się winny.

Zalew dobczycki: Pól miliona na projekt zagospodarowania terenu

 • 22.10.2014 - 18:19
  Nie można odnieść się do tej informacji merytorycznie bo z treści nic nie wynika. Pół miliona pójdzie do biura w.wym. i wątpliwej wartości koncepcja do następnych wyborów schowana zostanie do biurek wójtów, burmistrzów.
  Każde wybory sprawiają, że władze samorządowe szczególnie Dobczyc "robią nas w balona" a my w dalszym ciągu wybieramy tych cwaniaków.

Wybory 2014: Kandydaci na radnych w GMINIE DOBCZYCE

 • 18.10.2014 - 19:40
  A czy taka "ustawka" to nie jest manipulacją? Moim zdaniem tak i w tym problem.
 • 17.10.2014 - 17:42
  No i Pawlak poukładał swoich na górze. Zwyczajna manipulacja. Zresztą nie po raz pierwszy. Gdzie on się tego nauczył. Najważniejsze dobrze zacząć te wybory i będzie po "nowemu".

Rącza rączkę myje - układy UMiG Myślenice

 • 07.08.2014 - 16:14
  Kierownik projektu "Czysta Woda dla Krakowa" ma tam siedzibę i już jest fajnie część lokalu się spłaca. tak załatwia się to w naszym mieście. Burmistrz wynajmuje dyrektor "Wodzie dla Krakowa" itd.
  Ja raczej staram się rozumieć co czytam ale w poscie obywatelkgc niewiele zrozumiałem i dlatego mnie "nie boli".
  W każdym razie ten post "perełką" nie jest.
  Informuję że nie jestem w opcji pana Burmistrza.
Pokaż więcej komentarzy