kacki2

Crossy, quady i inne mechaniczne wynalazki w lesie to problem znany od lat

 • 12.05.2018 - 13:47
  Zapraszam Policje na Plebańską Górę w Myślenicach. Od strony Lipki jest prawdziwa autostrada jeśli chodzi o motory, kłady i samochody terenowe.

BRUDNE czy CZYSTE Myślenice? Śmieci na terenie miasta i okolic

 • 27.06.2015 - 13:56
  Jak przyjeżdża się z Krakowa do Myślenic to przerażają brudne ulice , skrzyżowania , różnica jest ogromna .Przy krawężnikach jest pełno piasku , żwiru , śmieci , petów , rosnących chwastów itd. Nikt tego nie sprząta . A czy ktoś z władz to widzi ? Taki stan rzeczy jest przecież w bogatym mieście .
  Takimi ulicami przejdzie niedługo międzynarodowy korowód festiwalowy . Przecież to wstyd .
 • 22.04.2013 - 20:14
  Myślenice mogą spokojnie kandydować na najbrudniejsze miasto w Małopolsce .
  Czegoś takiego na ulicach o tej porze roku jeszcze nie było .
 • 24.03.2012 - 14:51
   Boże  jak  brudno  jest na ulicach  w W Myślenicach !  Za  komuny  było  trzy  razy  czyściej .  Proszę  się  tylko  przespacerować  ulicą  Piłsudskiego  na  Zarabie  od  roku  nie  sprzątanej  , a  odechce  się  chodzenia  i   czystego   powietrza.

Motory górskie na Górze Plebańska i w lesie na Mikołaju

 • 27.10.2013 - 13:31
  Nic mnie tak nie w kurza na spacerze w niedzielę jak ryczące motory górskie jeżdżące po szlakach turystycznych . Co niedzielę można spotkać je na Górze Plebańska i w lesie na Mikołaju. Nikt tego problemu nie rozwiązuje i zachowuje się tak jakby problemu nie było . Dzisiaj miałem do czynienia z jednym takim kierowcą motoru którego zatrzymałem . Powiedział , że ja łamię prawo bo go zatrzymałem , a on tu może jeździć . Chciał mnie pobić . A w ogóle to on ma wujka , który jest komendantem policji w Myślenicach i mogę mieć nieprzyjemności .
  A wystarczyłoby wprowadzenie tablic rejestracyjnych dla motorów górskich . Tylko komu na tym zależy ?
  Mieszkaniec Myślenic

Do Straży Miejskiej .

 • 27.05.2012 - 18:25
   Bardzo proszę Straż Miejską w Myślenicach o zainteresowanie się problemem picia alkoholu przez młodzież przy kapliczce Matki Bożej na "Studzience" między ulicami Bergela i Daszyńskiego . Ma to miejsce głównie w sobotnie i niedzielne popołudnia i wieczory . Jest to przykre w jaki sposób profanuje się obiekt sakralny , nie mówiąc o piciu alkoholu w miejscu publicznym .

Nowy asfalt na ul. Piłsudskiego

 • 06.05.2012 - 13:49
  Półtora tygodnia temu położono nowy asfalt na części ul. Piłsudskiego w Myślenicach .
  Dzisiaj w czarnym niskiej jakości asfalcie , odbiegającym kolorem od pozostałej części  ulicy są już  wgniecenia od  kół parkujących samochodów .
Pokaż więcej komentarzy