robert

"Dobra zmiana" PiS

 • 14.12.2018 - 10:14
  WKibic napisał/a:
  W pysk się leje lub po pysku bije. " Szczelać" to możesz w krzaki. Desantowcem ani PZPR, ani PiS nie byłem i nie jestem, aby mnie w Pcimiu mieli obić. Lanie w pysk to przenośnia. Widać to nie na Twój kaczy mózg.
  Zapomniałeś Pan jak marnym byłeś Pan wójtem i nauczycielem i za co Pana w szkole wysłali na wcześniejszą emeryturę, nie jeden były uczeń i mieszkaniec Pcimia chętnie Pana by jak to Pan powiedział zlał po pysku co niewątpliwie się Panu należy. I mimo że to forum nie jesteśmy na ty.
 • 13.12.2018 - 11:29
  Ja myślę Panie Wkibic że należy Pana wyszczelać po pysku, to się Panu należy jak nikomu. W końcu Pan się doigra i Pana miejscowi w Pcimiu obiją i będzie demokracja w praktyce
 • 06.11.2018 - 9:10
  prywatnie napisał/a:
  Kaczyński, czy tak naprawdę służy Putinowi, czy nie, robi wystarczająco dużo dla rozsadzenia i skłócenia tego kraju, jak też Unii Europejskiej, od środka. Oczywiście że jak był w opozycji wrzeszczał że PO łamie demokrację, podwyższa cenę benzyny i żywności, i w ogóle trzepie kasę gdzie się da. Ale gdy sam cwaniaczek doczekał się rządów partii to oczywiście 500 z plusem dał żeby kupić głosy, ale w sprawie cen benzyny i artykułów spożywczych cicho sza. To ci pisowska przewrotność. Marksistowski filozof. I dostało mu się po nosie, nawet w małych miasteczkach nie będzie mógł robić co chce przez swoje marionetki, dziecinka smoleńska Wasserman, nokaut w Krakowie, nokaut w Gdańsku, a nawet w naszych Mcach PiS musi się słuchać innych. Sraczka dziwaczka :-)

  Na obniżkę cen benzyny oczywiście czekamy, nikt Kaczyńskiemu nie stoi na przeszkodzie dla tych zmian, ma większość w sejmie i marionetkę w Orlenie. Alleluja i do przodu.
  Brednie jak zwykle w żaden sposób kodziaże nie pogodzą się z przegraną nikt nie twierdzi że pis wygrał w cuglach ale o wizji przegranych wyborów nie ma mowy, a wy swoje, marionetki, sraczka, służba putinowi itp. Forum do rozwiązywania problemów światowych szkoda że takich użytkowników jak "prywatnie" nie zatrudniło onz jako doradców najwyższej klasy i ekspertów od problemów świata i wszechświata:))))
 • 28.08.2017 - 16:44
  A WAM NADAL ŻAL DUPY ŚCISKA. BO JEDYNE CO WAM ZOSTAŁO TO PIEPRZYĆ TRZY PO TRZY :-)))))))))

KOD - Komitet Obrony Demokracji

 • 12.12.2018 - 9:30
  Zastanawiam się bono jak można tak pierdo..ć

Powiat: Radni wybrali starostę. Na trzecią kadencję został nim Józef Tomal [WIDEO]

 • 22.11.2018 - 8:10
  Ciekawe po jakim czasie Ostrowski wydyma Tomala, jak to było z Kurowskim kiedy był burmistrzem straci posadę i skończy w sądzie z zarzutami. Obstawiam rok.

"Korupcja polityczna?"Burmistrz komentuje wybory prezydium.Odpowiada mu wiceprzewodnicząca

 • 20.11.2018 - 8:16
  Przecież od początku było jasne że Pani Ambroży to, nie "Bez układów" tylko Nowoczesna jak jej mąż, a teraz zdziwienie że układa się przecież przedłuża układ z komitetem Ostrowskiego z przed wyborów. Więc jak mogła zagłosować inaczej. Myślę że jeszcze będziemy światkami nie jednego dziwnego numeru w wykonaniu tej Pani i tłumaczenia się że to dla dobra mieszkańców i jako przeciwwaga dla burmistrza.

Wybory Samorządowe 2018

 • 18.10.2018 - 8:20
  Chciałem jeszcze raz przypomnieć wyborcom, że pan Halek to następca pana Ostrowskiego. Pan Halek deklaruje zmiany obniżki, podpisuje zobowiązania i tu moje pytanie dlaczego tego wszystkiego nie zrobił jego pryncypał????. Jeszce raz przypominam, że pan Halek zdradził w radzie powiatu swoich kolegów dla władzy i uważam że zdradzi nas jako wyborców, bo to taki typ człowieka. Jeśli chodzi o pana ostrowskiego to chcę ostrzec wyborców że to wilk w owczej skórze, ukradkiem chce się dostać do powiatu tam objąć stanowisko i znowu narobić dziadostwa. Myślę że dogadał się z panem Tomalem i razem chcą połączyć się jeśli ich radzi dostaną się do powiatu i jeden obejmie stanowisko starosty a drugi wice. Uważam że tum panom Halkowi, Ostrowskiemu Tomalowi po licznych skandalach sprawach karnych, zdradach należy się usunięcia z lokalnej polityki i aby do niej już nigdy nie wrócili.

Myślenice nagrodzone za inwestycje ze środków UE

 • 08.10.2018 - 8:26
  No pogratulować :) ranking pisma samorządowego " Wspólnota" która skupia w swoim rankingu 25 gmin z całej Polski co za sukces. Ha ha ha ha

Krzysztof Halek podpisuje kontrakt dla Myślenic, prezentuje program i kandydatów na radnych [WIDEO]

 • 05.10.2018 - 9:39
  Słabo Panie odkrywco u Pana z tym odkrywaniem. Zarzuca na Szlachetce że tylko cały czas yyyy itp. a Pan Halek jak duka z kartki jąka się to Panu nie przeszkadza. A co do trollingu to chyba Pan wie najlepiej jakie polecenia wydano dla kandydatów na radnych z komitetu Pana Halka. Więc słabo to wychodzi w konfrontacji z rzeczywistością.
 • 05.10.2018 - 9:15
  No proszę jak się klakierzy Pana Halka uaktywnili pisząc o świetnym programie " To jakiś żart" to co kolega wspomniał powyżej gdzie był ten Pan przez ostatnie 10 lat. Poza tym że zdradzał swoich kolegów z klubu ostentacyjnie go opuszczał, i się obrażał. JAK KTOŚ ZDRADZA W MAŁYCH RZECZACH TO MOŻESZ BYĆ PEWIEN ŻE W DUŻEJ ZDRADZI CIĘ NA PEWNO!!!!!!!!

Burmistrz - wyrok sądu w sprawie ZUO

 • 07.12.2017 - 7:53
  nic nie rozumiem???, jaki ARMiR, jaka Energa , jakie Krzyszkowice???
 • 06.12.2017 - 10:55
  A przecież to ty gaby jak pamiętam byłeś największym kapusiem i donosicielem a teraz ciśniesz po innych i ich szkalujesz, a ponad to nie powołuj się na znajomych bo ich nie masz.

Kocham PiS

 • 29.08.2017 - 11:51
  Ja to cytuję tobie bono bo to ty i kłamiesz i siejesz demagogię, myślę że najwyższy czas się ogarnąć.
 • 28.08.2017 - 17:57
  I napisane jest po pierwsze:
  "Nie będziesz brał imienia Pana Boga swego na daremno. i po drugie " Nie będziesz mówił fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu". :-))
 • 28.08.2017 - 16:37
  No ja uważam że z ciebie powinni zrobić co najmniej głównego proroka i naukowca profesora wszech wiedzy. Radził byś, wieszczył prorokował a wszyscy by cię słuchali, podziwiali, prosili o rady. I było by pięknie i cudownie jak za czasów PO. I WŁAŚNIE BONO SIĘ WTEDY OBUDZIŁ, I NIESTETY STWIERDZIŁ, IŻ JEDYNE CO PRZEWIDZIAŁ TO TO ŻE SIĘ ZMOCZYŁ.......

MAREK SOWA w Myślenicach 19.01.2017

 • 19.01.2017 - 9:12
  Zapomniałeś Pan WKIbic dodać że spotkanie odbyło się w sali gdzie max. wchodzi ok 50 osób a było jak policzyłem 56 osób,pozazdrościć takiej frekwencji

Dotacje do wymiany pieca CO

 • 12.10.2016 - 8:29
  Gdzie idefiks dzwoniłeś do gminy może podasz jakieś numery ja też chciałbym uzyskać jakieś informacje.
 • 14.09.2016 - 10:09
  Witam
  Pytanie brzmi: Czy w gminie Myślenice jest dotacja z urzędu do wymiany pieca centralnego ogrzewania?

Sympatycy ruchu społecznego KOD MYŚLENICE

 • 23.08.2016 - 16:34
  I znowu argumenty z D.. Panie WKibic to Pan jesteś poprzednikiem Obajtka jak i Pan piszesz sobie posty pod nik- em Endrju i to Panu puszczają nerwy Panie były nauczycielu i wójcie. Już bardziej dosadnie nie można napisać Panu kim Pan jesteś chyba że podam nazwisko. I tym miłym akcentem zakończę. A Panu radzę " Kończ Waść wstydu oszczędź"
 • 22.08.2016 - 10:44
  WKibic napisał/a:
  Ciebie zaś nie znają, bo nie ma kogo. Oczerniłeś w polemice na forum poprzednika Obajtka, że go przepraszał. Zadałem ci publicznie pytanie, gdzie?,kiedy? i za co? przepraszał. Nie uzyskałem odpowiedzi, a tu się wymądrzasz. kłamstwo to domena PiS-u. KOD zaś niech się w Myślenicach rozwija. Demokracji bronić trzeba, bo komuna wraca. wprowadzają ją ci, co na komunistów najwięcej wrzeszczą. PiS ośmieszył już elektorat. Większość powiatu głosowała na PiS. Rumienić się , a nie pierdoły po forach pisać. PiS zachowuje się jak najeżdźcy w kolonii. Kolonizuje Polskę, jakby to nie jego kraj był. Niszczy wszystko, same kłamstwa i krętactwa , choćby w sprawie TK, przepychanki w imię " dobrej zmiany". To jakieś niewyobrażalne jaja. To kpina z Narodu, na który się ciągle powołuje. Czy wyborcy PiS-u tego nie widzą? czy księża tego nie widza? Gdzie te wartości? a przecież tylko wygrali wybory i powinni rządzić, lepiej lub gorzej rządzić, a nie robić szopki.
  No i znowu jad!!!! Poprzednik Obajtka to ty Panie WKibic i poco znowu wciskać takie kity Panie P. A po drugie nie jesteśmy na ty. Pan na prawdę na punkcie Obajtka ma jakąś obsesję. Cały czas Obajtek i Obajtek, to chyba się z nim umów Pan, bo widać bardzo Pana do niego ciągnie. Odpowiedz na twoje publiczne pytanie znajdziesz w lokalnej prasie z przed kilku lat, za co przepraszałeś. A jeśli chodzi o kłamstwo PIS-u to, bardziej bym stawiał na pierdoły i bzdury opowiadane przez KOD, to faktycznie ich domena, a jak się KOD-owcy rozwijają to widać z manifestacji na manifestację :-) A wspominanie o demokracji i o powrocie komuny. to do Pana bardzo pasuje bo to pańskie czasy, i Pana aktywna działalność w tamtych latach. To i Panu za tym tęskno. Jak Pan nie popuści, to ten pański jad Pana zeżre. A swoje poglądy, bez obrażania pozostałych uczestników forum może każdy wyrażać. I to jest jeden z elementów demokracji o którą Pan tak zaciekle ponoć walczy?
 • 16.08.2016 - 16:07
  Ja chyba śnię? I chyba chodzi o inną miejscowość. Jakie wiele osób? Panie LEONQ tych pięciu smętnych Panów to jest to wiele. Jak można wmawiać ludziom takie ściemy. Sytuacja że do KOD-ziaży zapisała się liczba 43 osób i więcej jest tylko możliwa jeśli ich listy zaczynały się od numeru 38. Bo przy jej frekwencji jaką widziałem i to na pewno w najbliższych latach ponownie dorwiecie się do żłobu :- ). Już was wszyscy znają i właściwie oceniają. A do zaoferowania to wy KOD nie macie nic.
 • 09.08.2016 - 14:00
  Pan naprawdę jesteś niedouczony! I Pan był nauczycielem? Dobrze że za czasów komuny bo tam po kursach, przynależności do nieboszczki PZPR można było zdobyć wykształcenie. Cytuje Pan nauczycieli tak wartościowych jak Pan. Na pewno Mama powtarzała Panu przysłowie " Swój swojego znajdzie". A o mordzie w Jedwabnym i Kielcach proszę nie cytować Pana Tomasza Grossa bo ten Pan na arenie międzynarodowej wystarczająco się skompromitował swoimi pseudonaukowymi publikacjami.
  A jako źródło wiedzy na ten temat polecam przeczytanie o ile Pan umie czytać ze zrozumieniem książkę Pana Piotra Zychowicza " Żydzi" to na pewno nie jest autor związany z znienawidzonym przez Pana Pis-em. Może wtedy Pan coś zrozumie i pojmie.
 • 08.08.2016 - 17:58
  I znowu niedoszły wójt Pcimia Wkibic przemówił Ten któremu wyborcy z Pcimia podziękowali za jego gospodarność, profesjonalizm, uczciwość itp.
  I on dzisiaj mówi o tolerancji, demokracji, poszanowaniu, języku zgody, używaniu właściwych argumentów w dyskusji, to wszystko widać w powyższym poście na co tego pana stać !!!!
 • 10.06.2016 - 8:47
  Panie WKibic niedoszły wójcie Pcimia ile razy jeszcze będziesz obrażał wszystkich w koło. To samo w kółko, żale do wszystkich, przegrałeś wybory w Pcimiu, przegrałeś sprawy sądowe o zniesławienia musiałeś przepraszać i dalej się z tym nie możesz pogodzić. Cały czas nawijasz to samo zły PIS zły prezes ARMiRu. wszyscy źli co nie głosowali na Pana. Już raz Panu napisałem KOŃCZ WAŚĆ WSTYDU OSZCZĘDŹ. Cały czas jad jad jad Panie ogarnij się Pan!!!!!
 • 20.05.2016 - 17:57
  krowka123 napisał/a:
  Należy stosować się do zaleceń lekarza i jeżeli tabletkę należy zażywać dwa razy dziennie to dwa razy dziennie bo potem są problemy .Wkibic jeżeli potrafisz zrozumieć tekst to poczytaj swojego bloga i wypowiedzi na forum-tam faktycznie sama miłość do przeciwników politycznych zwłaszcza PiSu.Czy tak trudno pogodzić się z decyzją wyborców?Oni naprawdę mieli dość rządów miłości i woleli nawet wójta z PiSu.Tu nie ma żadnej winy Kaczyńskiego.
  https://www.youtube.com/watch?v=JsTvrSvqmBk
  Bardzo popieram Pani słowa. To jest tak zwana tolerancja w rozumieniu takich ludzi jak ten Wkibic
 • 20.05.2016 - 11:59
  WKibic napisał/a:
  KOD gromadzi ludzi zaniepokojonych zagrożeniem dla demokracji, jakie niosą ze sobą rządy PiS-u, stąd różne szyldy. Zjednoczył ich Jarosław Kaczyński. Co krzyczał Brudziński zza pleców Kaczyńskiego na miesięcnicy smoleńskiej? Czy to miejsce ku temu dla katolika? Nie jestem komunistą ani złodziejem, ale marsze KOD-u popieram, bo demokracja w Polsce jest zagrożona, chociażby przez takie myślenie, jakie na forum prezentują walkery, krówki, gascany i wielu innych. Oni wykluczają inaczej myślących. Tylko PiS, bo wygrał wybory. Łaska pańska [suwerena ] na pstrym koniu jeździ. Dziwi ta buta. Każdy, kto ma inne zdanie to komunista, sbek, oderwany od żłobu, nie- Polak. W Polsce żyją i ci, co rządzili przez ostatnie 26 lat z różnych opcji, mieszkają pogrobowcy PZPR. Fakt, że kiedyś przegrali wybory, nie upoważnia do odbierania im prawa do manifestowania nawet, gdyby racji nie mieli. wole Oni mają prawo do zabierania głosu, a może właśnie oni powinni zabierać glos w sprawach publicznych. możemy się z nimi nie zgadzać, ale odbieranie im godności, honoru, patriotyzmu, napiętnowanie i zamykanie do obory, bo przegrali wybory, to myślenie niedemokratyczne. złodziei wsadza się do więzień. Wole nawróconego na demokrację PZPR-wca w manifestacji KOD-u niż przy Kaczyńskim jako reformatora prawa [ Piotrowicz}. Szydło, Duda, Kaczyński, Macierewicz robią krzywdę przede wszystkim swoim wyborcom. Powiatowy poziom Premier, Prezydenta nie przynosi splendoru Polsce powiatowej. Glówną dewizą PiS-u stało się KŁAMSTWO opakowane w tani patriotyzm [ kibolski ] i tani katolicyzm. Dziwię się Kościołowi, że takie kłamstwo poparł. Mam nadzieję, że część przyzwoitych duchownych przejrzało na oczy.
  I kto to mówi przegrany niedoszły wójt Pcimia który z demokratycznymi wyborami mieszkańców nie może się pogodzić i wiecznie wszystkich nie myślących tak jak on obraża. Panie ogarnij się Pan KOŃCZ PAN WSTYDU OSZCZĘDŹ !!!!
 • 20.05.2016 - 8:43
  PRECZ Z KODEM. KOD NA MADAGASKAR CZEGO NAWET IM NIE ŻYCZĘ !!!!

100 dni rządów PiS - jak oceniasz ten okres w ujęciu globalnym i lokalnym ?

 • 26.02.2016 - 10:26
  Znowu wypowiada się Wkibic czyli przegrany były wójt Pcimia, osoba bardzo "obiektywna i rzetelna" może w końcu zamiast nick użyje pan imienia i nazwiska żeby wszyscy wiedzieli o kogo chodzi. Natomiast co do drugiego pana Def Ibrylator forum myślenickie to nie miejsce dla agitacji na rzecz platformy obywatelskiej, lepiej proszę napisać co ta partia zrobiła nie przez 100 dni tylko 8 lat.

INTER-ZOO OSIECZANY

 • 03.06.2015 - 14:49
  Ale jaja, najlepsze teksty jakie słyszałem, dobry szef dobry zakład, to państwo okrada itp. Najlepiej jak rodzina Pana S. Sama pisze teksty o dobroci szefa, atmosferze, przyjemności pracy w takim zakładzie i u takiego szefa.
  Najlepiej by było pracować za darmo bo to sama przyjemność robić dla takich ludzi, a oni w swej łaskawości co jakiś czas (aby chłopstwu nie przewróciło się w głowie) rzucą jakieś ochłapy, aby jeszcze mogli jak najdłużej nabić "Pańską" kasę. Gorąco polecam pracę w tym zakładzie i dla takich ludzi. : )
Pokaż więcej komentarzy