bluetouch

Damian Nalepa z NWR: Nie zamierzamy w najbliższym czasie organizować żadnych imprez

 • 11.09.2013 - 9:09
  bluetouch napisał/a:
  chciałem dodać, że jestem wdzięczny za te pare imprez :)
  powodzenia NwR
 • 09.09.2013 - 16:41
  "...Dziesięć lat temu zaczęliśmy coś robić, bo nie było nic - przestaliśmy robić i… nie ma nic..." myślę, że to krótkie zdanie mówi bardzo dużo.

  miałem styczność z damianem kilka lat temu. interesujący gość, który dal mi (wtedy nastolatkowi) możliwość wystąpienia przed większą grupą słuchaczy.
  mimo braku profesjonalnego sprzętu impreza się (chyba) udała ^^

  powodzenia NwR

  p.s. może mieszkańcom brakuje miejsca uniwersalnego, w którym by i browar był, kilka rodzajów muzyki, może jakiś meczyk lecący gdzieś tam w tle? taka ogólną miejscówka dla dla każdego :) może małej oryginalna koncepcja ale może coś w tym jest

Czarny weekend na drogach powiatu myślenickiego

praca - myslenice i okolice

 • 27.04.2009 - 10:16
  moze faktycznie Fantic... bylem w zeszlym tygodniu, zostawilem CV i chwile poczekam bo z tego co mi powiedziano to w najblizszych tygodniach maja zakupic kolejne samochody i dopiero wtedy beda potrzebowac kierowcow, nie pozostaje nic tylko czekac ale trzeba byc dobrej mysli...

Biuro tłumaczeń, które opracuje moje CV?

 • 27.04.2009 - 10:13
  niekoniecznie musi to byc biuro tlumaczen, zawsze mozna poszukac w google CV w jezyku obcym... sa tez roznego rodzaju programu/kreatory na stronach, ktore krok po kroku pomagaja w napisaniu CV w jezyku obcym :)
Pokaż więcej komentarzy