andrzej_dolne Andrzej

Myślenice: Wicepremier Beata Szydło przedstawiła propozycje programowe PiS

 • Andrzej 19.03.2019 - 10:03
  A na rynku tłumy!!!!!

Triathlon: Mateusz Tylek – człowiek z żelaza. Ze złamaną stopą wystartował na Mistrzostwach Świata

 • Andrzej 13.11.2016 - 11:22
  Brawo Mateusz! Masz chłopie jaja!!!

Jawornik-Krzyszkowice-Głogoczów: Nowe wiaty przystankowe przy Zakopiance

 • Andrzej 07.08.2016 - 12:38
  Co do estetyki się nie wypowiem. Nie wróżę jednak tym przystankom długiego żywota... Jak znam życie, to prędzej czy póżniej znajdzie się debil/debile, którzy sprawdzą wytrzymałość szyb! Chyba, że o to chodzi by zarobił ktoś na częstej ich wymianie.

Dworzec Pks

 • Andrzej 03.12.2015 - 12:33
  Witam!
  Odgrzewam temat - nie wiem czy w dobrym miejscu ....Czy komuś z Państwa udało kiedykolwiek w ostatnim czasie dodzwonić się do DA Myślenice by uzyskać jakąkolwiek informację - czy numer telefoniczny w tej instytucji w ogóle istnieje ?? Podane w internecie numery: http://myslenice.naszemiasto.pl/firma/pks-myslenice-dworzec-autobusowy-telefon-informacja-mapa,121898,t,id.html http://www.fullinfo.pl/katalog/mapa-PKS_Myslenice.html jak i strona internetowa nie istnieją! Są chyba tak wirtualne lub tajne jak sam DA!! To jakaś PARANOJA!! Próbowałem uzyskać info z Punktu Informacji Turystycznej MSIT w Myślenicach - nic z tego! Ani mieszkaniec ani turysta TELEFONICZNIE NIE UZYSKA ŻADNEJ INFORMACJI !!! A może ja żle szukam.... Jeżeli ktokolwiek wie, zna taki numer - proszony jest o podanie!
  P.S. Tak się zastanawiam - jak np. ktoś niepełnosprawny kto chciałby uzyskać jakąkolwiek informację z tego przybytku, a nie ma możliwości osobistego stawiennictwa - ma to zrobić? Rozkłady jazdy i informacje nie zawsze są aktualne... W jakiej sytuacji stawiany jest potencjalny klient czy to "tubylec" czy też turysta chcący uzyskać info z pierwszej ręki ??? To tak ma wyglądać komunikacja w XXI wieku? Porażka !!!!

Daniel Obajtek prezesem ARiMR

 • Andrzej 27.11.2015 - 14:50
  BMW - jednak działa! Wazelina...

Myślenice: Samochody nie wjadą na Rynek?

 • Andrzej 14.11.2015 - 14:13
  Dokładnie taka jak pisze kolega wyżej... Wystarczy się przejechać w poniedziałek w okolice placu targowego na Dolnym Przedmieściu. Znaki zakazu zatrzymywania się i postoju - sobie - a parkujący na zakazie - sobie!
  A jak mało miejsca - to i na chodniku na Kazimierza Wielkiego w kierunku centrum i przeciwnym w taki sposób, że z ulicy Partyzantów nie da się wyjechać bez ryzyka, bo zero widoczności w obu kierunkach. Już wielokrotnie dochodziło tam do kolizji! Ale ani Straży Miejskiej ani Policji w ten jeden w tygodniu szczególny dzień ( bo w piątki jest lużniej) - w tym miejscu nie uświadczysz...

Rafał Majka: Trzeba mieć marzenia i starać się je realizować [WIDEO]

Pizzeria w myślenicach

 • Andrzej 22.03.2015 - 12:16
  Mam podobne spostrzeżenia co do Pizzeria Toscana. Zamówiłem tam pizzę raz i to był - ostatni raz...

Nowe boisko przy ZS im. Andrzeja Średniawskiego

 • Andrzej 14.03.2015 - 15:29
  To teraz sztuczna murawa tak wygląda jak na foto? Wow! A te kępki zielonego na tej niby murawie - to co to ??

Myślenice: Pijany przyjechał na stację. Zatankować

 • Andrzej 10.03.2015 - 20:59
  Redakcja - pożal się boże.... Nie ma tematu bez byka!

Zdawali egzamin na strażaków: W tym 4 panie

 • Andrzej 07.03.2015 - 19:10
  Dlaczego "bzdet" Szanowna Redakcja napisała z dużej litery? Czyżby to nazwa własna była?? Dziękujecie Paniom i Panom Andrzejom - a ja jestem pojedynczy - sam JA ! Napisałem Paniom - bo zauważyłem, że w redakcji są i panie ...
 • Andrzej 03.03.2015 - 21:07
  No i gitarrrra!
 • Andrzej 03.03.2015 - 14:53
  Panie i Pany Redaktory! Nie ma w powiecie takiej miejscowości jak Czesław ale już Czasław jak najbardziej! Jak się już coś pisze warto by sprawdzić...Jest coś takiego jak rzetelność w podawaniu faktów. Niby bzdet ale różnicę robi.

Barbórkowy Turniej Strażacki: Reprezentanci Myślenic wygrali po raz trzeci

 • Andrzej 16.12.2014 - 14:39
  A firemanom gratki!
 • Andrzej 16.12.2014 - 9:20
  trzeci rok z rządu... Redaktory! Zanim coś wyślecie w świat - nauczta sie pisać i sprawdzajta co poszło nie tak...

Gdzie na ryby?

 • Andrzej 14.12.2014 - 9:32
  Pierwszy raz odwiedzałem Nieznanowice w 2009 r. i po kilku wyjazdach sobie odpuściłem z powodów opisanych wyżej. Byłem "testowo" jeszcze w ubiegłym roku i było tak jak to opisywałem więc nie dziw się, że się zniechęciłem. Być może od tego sezonu jest jak piszesz ale myślę, że płacąc za wędkowanie mam prawo wybierać miejsce jakie mi pasuje ?
 • Andrzej 13.12.2014 - 14:12
  Chyba nie czytałeś uważnie tego co napisałem... Cytuję: ... " Szukanie wyzwań na tzw. "dzikiej wodzie" szczególnie w okolicach Myślenic to na dzisiaj mrzonka. Nie ma takich wód! ... " - koniec cytatu.
  Osobiście również chętnie odwiedzałbym naturalne - dzikie łowiska ale takich w naszej okolicy dzisiaj nie ma! Wędkuję od 30 lat i kiedyś taką wodę można było jeszcze znależć ale dzisiaj to niemożliwe. Nieznanowicką komercję poznałem również i omijam ją szerokim łukiem. Po pierwsze nie lubię łowić w tłoku a po drugie brodzenie w baranich odchodach, które są wszędzie jest średnio fajne! Przyjęta przez właściciela łowiska metoda "koszenia trawy" przez barany i owce puszczone samopas to jakaś paranoja! Poza tym ryby jakie tam można złowić jeżeli chodzi o wielkość i związane z tym emocje nie są dla mnie już wyzwaniem. W swojej historii wędkowania zaliczyłem różne metody ale od 7 lat skupiłem się na "karpiowaniu" ale w miejscach np. takich jak to: https://www.facebook.com/KarpikLowisko Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów i odpowiada Ci taka propozycja jak moja to może wymienimy poglądy już prywatnie. Nie ma sensu pisanie na forum ogólnym i zanudzanie swoimi przemyśleniami innych - nie zainteresowanych tematem. Poza tym może ktoś inny się odezwie w temacie i coś Ci zaproponuje?
 • Andrzej 08.12.2014 - 12:41
  ALLF jaka ryba (gatunek) Cię interesuje jaka wielkość i czy ewentualnie komercja również wchodzi w grę? Jakie są Twoje możliwości sprzętowe? Bez odpowiedzi na te pytania - trudno coś doradzać. Szukanie wyzwań na tzw. "dzikiej wodzie" szczególnie w okolicach Myślenic to na dzisiaj mrzonka. Nie ma takich wód! Wszystko to dzisiaj kwestia niestety możliwości sprzętowych i finansowych oraz podejścia do tego sportu. Wędkarstwo to na chwilę obecną nie jest tani sport - stąd moje pytanie o komercję i oczekiwania. Pewnie dało by się coś wskazać w tym temacie ale czekam na Twoją odpowiedż albo tutaj albo na PW.

Meble na wymiar i gotowe

 • Andrzej 17.03.2014 - 15:06
  Może ktoś podać namiar tutaj lub na PW do pana z Zasani który zajmuje się projektowanie i montażem mebli kuchennych ??

Wycinanie laserowe lub CNC + proste gięcie

 • Andrzej 03.02.2014 - 22:39
  Problem rozwiązany... Temat do wywalenia
 • Andrzej 01.02.2014 - 16:48
  Robi - ale za samo ustawienie lasera kwota jest dziwna a ja potrzebuję wyciąć dosłownie 10 prostokątnych blaszek. Ktoś powie - po co laserem albo CNC... Chodzi mi o równą powierzchnię detalu po wycięciu i zagięciu bo po jednej ze ścianek profilu ma się ślizgać element z dibondu i zależy mi na tym by się nie "wyrabiał.
  Jeżeli się dotnie i wygnie precyzyjnie - mam nadzieję uzyskać oczekiwany efekt.
  Najlepiej gdyby ktoś to zrobił na fuchę.
  Wtedy i na piwko czy coś więcej można liczyć... Liczę na kontakt "dobrej duszy" :)
 • Andrzej 01.02.2014 - 15:18
  Witam !
  Poszukuję na terenie Myślenic, Krakowa lub okolic kogoś kto mógł by mi pomóc w wycięciu laserem lub CNC kilku prostych detali z mojego arkusika blachy nierdzewnej 0,4- 0,5 mm i mógł wykonać również kilka prostych gięć tych detali.
  Sprawa jest dość pilna więc zależy mi na szybkim czasie realizacji.

  A może ktoś mógłby wskazać sprawdzony namiar gdzie mógłbym się udać z moja prośbą?
  Ewentualne szczegóły na PW lub email andreas95meister@gmail.com

  Będę zobowiązany za każdą informację lub pomoc w temacie!

  Pozdrawiam! Andrzej

KLGS ul. Drogowców

Który dostawca internetu?

 • Andrzej 06.09.2012 - 17:16
  Kaznodzieja napisał/a:
  Ma ktoś może internet od Netii na łączach TP i może się wypowiedzieć o jakości ich usług?
  Mam od kilku lat. Nie narzekam.Prędkość 6MB download
Pokaż więcej komentarzy