justynao

Myślenice: Parkometry zastąpiły parkingowych. Za brak biletu postojowego zapłacimy 50 zł

 • 06.06.2019 - 20:11
  a jak zapłacić za postój kartą ?

Pole Dance

Jeszcze Burmistrz, czy już nie?

 • 10.11.2018 - 20:52
  TyPOwe POsunięcie uciekających - k...a chce taką !!!!

Parking pod estakadą otwarty. Jest darmowy, czynny całą dobę, ale ma jedną wadę

 • 31.03.2018 - 15:17
  k........ 400 tys. zł za płyty betonowe i pięć barierek na krzyż - no chyba kogoś tu naprawdę trzeba leczyć

Pobyt w szpitalu Jana Pawła II w Krakowie.

 • 11.02.2018 - 20:47
  Ja byłam jakiś czas temu na neurologii z dzieciaczkiem, nie mogę narzekać nie bagatelizowali zgłaszanych prze zemnie objawów u dziecka, bardzo miła kadra zarówno pielęgniarska jak i lekarska. Porobili mnóstwo badań.

Europark - dekada -> UWAŻAJCIE!

 • 08.02.2018 - 16:28
  To do Empiku miałeś tak samo daleko jak i do parkomatu - czyli jakbyś do niego szedł tez by ci dali mandat - tylko czekają jak się ktoś natnie. Za darmo tego parkingu też nie obsługują - kasa leci dla miasta oj leci......

Od 2018 roku zapłacimy więcej za odbiór śmieci. Czy opłaty będą rosły nadal?

 • 10.01.2018 - 20:17
  Przecież już od 2015 roku wiadomo było że ta opłata wzrośnie - a przecież Radni nie musieli wcale głosować za podniesieniem tej opłaty prawda? no ale i tak zapłacą jak i tak to pociągnijmy ich po kieszeniach - nic dodać nic ująć Gmina Myślenice. Mogła by dać coś od siebie poczytajcie sobie o programach dla mieszkańców w których Gmina notorycznie nie bierze udziału, już wspominana przeze mnie Małopolska niania, szczepienia dzieci na pneumokoki, czy badania dla starszych w diagnostyce cukrzycy czy chorób serca ????

Myślenice: Słoneczna gotowa. Wydzielono specjalny pas do skrętu

 • 01.12.2017 - 13:05
  Najgorszy remont jaki wykonano w Myślenicach. Nie przemyślany. Rozbudowane chodniki na wysokości Sawickiego. Brak dodatkowego pasa do skrętu do Galerii Myślenickiej oraz wisienka na torciku latarnia na środku chodnika przy skrzyżowaniu Słonecznej z Armii Krajowej w miejscu gdzie chodnik zmniejszono aby wydzielić dodatkowy pas do skrętu w Dekadę.

Myślenice: Będą dwa lodowiska. Jedno w centrum, drugie na Zarabiu

 • 01.12.2017 - 12:58
  Byle nie było tak drogo jak w zeszłym roku. W Wadowicach lodowisko było za darmo a wypożyczenie łyżew kosztowało 5zł.

Zakaz handlu w niedzielę: Najpierw dla dwóch w miesiącu, następnie dla wszystkich

 • 26.11.2017 - 21:50
  Rutger napisał/a:
  Zgadza się 100% racji
  A większość nas to 90% katolików gdzie według naszej wiary to Pamiętaj abyś dzień Święty Święcił czy się to mniejszości podoba czy nie! :)
  90% katolików?? przeglądam ten artykuł i czytam komentarze to wychodzi że katolików jest mniej niż połowa dużo mniej. Zrozumiałym jest że najwięcej hałasu robią Ci którzy na w/w ustawie stracą dochód. Tylko czyim kosztem ten dochód otrzymują? Ile z Was stoi za kasą w tą niedziele a ilu zatrudnia pracowników za śmieszne wynagrodzenie, samemu siedząc w domu lub parku bądź w innym miejscu z dziećmi rodziną znajomymi. Nie zrozumie nikt ludzi chcących zakazu handlu w niedziele jeżeli sam w tą niedziele nie pracował. Mówcie że komunizm wrócił. W latach 90 były niedziele wolne od handlu a w soboty sklepy były czynne do 14 i nikt z głodu nie umarł jak nie poszedł w niedziele do sklepu.

Aktualności z Trzemeśni

 • 29.09.2017 - 20:42
  fakt jest taki i niektórym przypominam, że parking do ośrodka jest również pod kościołem i z taką myślą był on tworzony tak duży, ale że niektórym d..y się nie chce ruszyć i przejść kilka kroków do ośrodka to już inna sprawa.
  Ale fakt Trzemeśnia nigdy nie będzie solidarna a jak już Dąbrowscy żądzą to każdy widzi jak jest. Niby coś tam robią ale przecież tak czy siak by zrobili bo muszą te pieniądze gdzieś włożyć. Zastanawia mnie tylko fakt dlaczego gmina Myślenice nie bierze udziału w tak wielu projektach m.in. odnośnie np. małopolskiej niani http://www.dobczyce.pl/malopolska-niania-rusza-skladanie-wnioskow.html tak jest np. w Dobczycach, a myślenice zostały zaproszone do tego typu projektu, wystarczy sprawdzić listę.
  Dlaczego gmina Myślenice nie bierze udziału w programie dofinansowania szczepień dla dzieci na sepsę, już od kilku lat tego nie robi. Dobczyce dały 10 000 zł na takie szczepienia i Powiat Myslenice dał tyle samo, Wiśniowa po równo z Powiatem 3 000 zł, cena szczepionki to 84 zł, czy naszej Gminy nie stać choćby na te 10 000 zł......???????????????
  NIE lepiej wydać kasę na takie projekty które później przyniosą Gminie kasę - kanalizacja, wodociagi, śmietniska, galerie, markiety.

  Kochani zastanówcie się czy warto mieć takich włodarzy? Stawiam za przykład Dobczyce, nie tylko to co wymieniłam wyżej, choćby głupie ksero w Gminie zrobili mi za free a były to moje prywatne wyniki badań, choćby wykaszane pobocza regularnie - a u nas - spójrzcie przez okno samochodu, syf, kiła i mogiła - pobocza raz w roku przejadą, chodniki zarastają trawą - kto by to sprzątał?
  Już nie długo będzie okazja na podsumowanie - mam nadzieję że już nie nabierzecie się na te pseudo przykrywki i przepisywanie się z ugrupowania do ugrupowania - dla zainteresowanych można sobie sprawdzić jak było w ostatnich wyborach.
 • 10.09.2017 - 21:53
  Akurat przy przedszkolu były jabłonie i akacje i jak już wcześniej wspominałam ładnie na wiosnę wypielęgnowane aby własnie nie były zagrożeniem podczas silnych wiatrów.
 • 24.08.2017 - 21:29
  Sołtys i radny to jedna wielka ściema - spójrzcie na Łęki - jakoś tam się da rady. A nie chodzić i adorować ty...ki a kaska leci. Do tego po co powycinali te drzewa co były choćby koło przedszkola - zrobili patelnię maluchom. Na wiosnę były przycinane aby nie stanowiły zagrożenia a teraz wycęli - chyba kasy w budżecie mamy zbyt dużo.

ginekolog -jakiego polecacie?

 • 16.06.2017 - 22:44
  zuzu111 zarabiają zbyt mało? no proszę cię. Farmazony opowiadasz.

  Chciałabym tylko wiedzieć jacy lekarze przyjmują na NFZ w naszym szpitalu/przychodni?

Ma pięć lat i od trzech walczy z glejakiem mózgu. Potrzebuje 1,2 mln zł na protonoterapię

 • 22.01.2017 - 22:08
  Kto lubi piec ciasta może też pomóc w ten sposób - z tego co wiem będą potrzebować na bal charytatywny a pewnie na kiermasz słodkości nie pogardzą. Będą jeszcze organizowane, także jakby chciał ktoś pomóc proszę o informację na priv - przekażę numer telefonu.

Ile dajemy księdzu podczas wizyty duszpasterskiej? [SONDAŻ]

 • 22.01.2017 - 21:59
  Aby zamknąć ludziom usta i omamić by nie zajmowali się ważniejszymi tematami na początku roku (m.im. wzrost opłat) wyciąga się oto takiego "czarnego" królika z rękawa sutanny :)

Gdzie to może być?

 • 20.01.2017 - 11:06
  Niestety w tym roku ta lipa z prawej patrząc od frontu została wycięta.

RAPORT IMGW: Wysoki poziom szkodliwych pyłów PM10 w powiecie myślenickim

 • 10.01.2017 - 22:17
  Czasem palą też z głupoty i niewiedzy, a czasem bo im wszystko jedno. Wystarczy przejechać przez wieś rano i zobaczyć jak kopcą - a czasem wystarczy naprawdę dobry piec - wystarczyła by dobra dotacja a tu taki pelet nam zaoferowano. No sz..k trafia z tą g...ą.

Stróża: Jadwiga Emilewicz o planie rozwoju przedsiębiorstw

 • 20.10.2016 - 13:46
  Lukaszz napisał/a:
  Rozumiem, że mając na uwadze wysoki potencjał drzemiący w polskich przedsiębiorcach rząd pis wraz z panem posłem Jarosławem Szlachetką dba o ich interesy podnosząc koszty działalności w myśl zasady "aby nie żyło im się lepiej".

  Dlatego pis podnosi prowadzącym działalność:

  a) opłaty za zus
  b.) ogranicza rozliczenia kwartalne vatu
  c.) podnosi podatek dla najbogatszych
  d.) przed wyborami pis obiecywał obniżenie vatu z 23 % na 22%. Rozumiem, że panowie mają krótką pamięć i zapomnieli już o nich.
  e.) ograniczają podatek liniowy
  f.) rozbudowują odwrócony vat

  Same "dobre zmiany" dla firm.
  Cóż trzeba będzie zarejestrować działalność na Słowacji, Czekach lub Angli.
  Dla przykładu w Czechach "ZUS" kosztuje połowę tego co u nas (ok 575 zł.). W Polsce po nowym roku ok 1200 zł.

  Świetne zmiany ! :-(
  Jak już coś to w każdym roku bez względu na rządy zusy drożeją

Najlepsza publikacja kulinarna 2016 roku: „Smaki Ziemi Myślenickiej”

 • 23.09.2016 - 20:22
  Ha,ha,ha........

Trzemeśnia: Meble, łóżka i sprzęt AGD w ogniu

 • 16.09.2016 - 20:10
  Uważaj bo kochana redakcja pokwapi się i wyśle do ciebie ostrzegawczego maila :) ja już dostałam :)

Myślenice: Przez trzy miesiące będą remontować drogi i chodniki

 • 14.09.2016 - 7:09
  prywatnie napisał/a:
  Twierdzisz ze komisarz z PiS bylby lepszy? Ciekawe czy w ciuciubabke czy w capcarap?
  Na pewno lepszy niż komisarz z PO
 • 09.09.2016 - 8:35
  A w sołectwach to gdzie?

Czystość naszego "wspaniałego miasta"

 • 03.09.2016 - 21:10
  Ale tu nie chodzi o to by zwiedzać te najbardziej zasyfione dzielnice miasta - tu chodzi o to że panuje straszna znieczulica względem wszystkiego. Za przeproszeniem jak buta w "gównie" nie ubrudzi to nie zwróci na to uwagi. A uwaga to jeszcze nie reakcja a cała nasza administracja ma się świetnie bo przecież nikt im głowy nie zawraca zbędnymi sprawami, więc kolejny dzień zaliczony.
  Dziwię się że ludziska wolą chodzić pomiędzy śmieciami niż reagować, dzwonić, upominać się.

Myślenice: Dostawczak kontra motocyklista

 • 21.08.2016 - 21:21
  Ale news - wypocone dwa zdania.

Szpital Myślenice - różne przeżycia

 • 20.07.2016 - 7:56
  tess313 napisał/a:
  nalezy unikac tego szpitala za wszelka cene,a najbardziej SOR-u bo od tego sie zaczyna,pan dr.Tokaj,malo sympatyczny,lekcewazacy pacjenta i jego rodzine,brak jakiejkolwiek komunikacji z lekarzem,nieprofesjonalny,zero serca dla ludzi,zwlaszcza starszych wiekiem...kiedy skonczy sie ta buta i bezkarnosc lekarzy w Myslenicach?....kiedy zaczna podchodzic z szacunkiem do pacjenta,a jezeli tego nie potrafia,to moze bazar bedzie bardziej odpowiednim miejscem pracy dla nich???
  Dr Tokaj nawet nie wiem jak go nazwać. Kiedyś wyprosił mnie z gabinetu z dzieckiem kiedy to juz miało mieć robione usg brzuszka przez innego bardzo miłego starszego lekarza. Jak wytłumaczyć dziecku ze jeszcze nie może się wysikać bo musi poczekać na badanie. Same złe słowa bym tu napisała ale admin mnie znowu zruga na privie. Cóż mam poradzić jak z taka hołotą mamy do czynienia w szpitalu. A tek Tokaj to juz dawno tam nie powinien pracować panoszy się jakby to było jego.

Stroje karnawałowe

 • 15.01.2016 - 8:14
  Tak w Fantazji super stroje, a co ważne czyste i ładne - cena 20 zł za sztukę (Elza i spaiderman)

Skandal w szpitalu

Lekarze specjaliści, wizyta domowa, prywatna, opinie

 • 07.01.2016 - 21:57
  W Krakowie w szpitalu Rydygiera mają krótkie terminy.

Zima 2015/16: Zobacz kto odśnieża w twojej gminie

 • 07.01.2016 - 21:39
  Mirekm - no tak na pewno bym tak napisała. Chyba jednak można się wysilić i zrobić dobre zdjęcie do artykułu - nie wiem np. pługu do odśnieżania a nie "walić takiej odgrzewanej kanapki". Trochę szacunku dla czytelników.
Pokaż więcej komentarzy