morciba

Myślenickie „Zamczysko”. Czym jest, kto za nie odpowiada i czy powinno zostać odbudowane?

 • 08.03.2019 - 9:30
  Informujemy, iż wypowiedź dyrektora Muzeum Niepodległości Pana Pawła Lemaniaka jest niezgodna z prawdą. Nic takiego jak cofnięcie funduszy nie miało miejsca. Zakup wyposażenia muzeum realizowany jest bezpośrednio przez Urząd Miasta i Gminy Myślenice, stąd nie mogło zaistnieć żadne "cofnięcie" funduszy przez UMIG Myślenice - w nadesłanym przez magistrat komunikacie informuje Marek Pajka

  Nic z tej odpowiedzi nie wynika. Skoro zakup wyposażenia jest realizowany przez Urząd Miasta to dlaczego tego wyposażenia jeszcze nie ma? Kiedy będzie?

Tesco kurczaki- zielono/niebieskie kurczaki

 • 31.07.2014 - 11:58
  Mięsa i wędliny omijam w tesco szerokim łukiem. Zapach jaki wydobywa się czasami z tych lodówek jest jednoznaczny.
  Przy okazji moniko - nie ma takiego słowa jak klijent ;-)

Pracownicy Banku PKO SA. na Gałczyńskiego

 • 28.07.2014 - 16:39
  Pania maja napisała o swoich niemiłych przygodach w banku i bardzo dobrze, kolejni klienci będą wiedzieli na co zwracać uwagę.

  Zastanawia mnie natomiast jedna rzecz - komentarze osób: człowiek, monam i elulaa. Bardzo niemiłe komentarze: obraźliwe, straszące procesami o zniesławienie (!), prawnikami korporacji, sugerujące, że pracownicy wiedzą kim jest Pani maja...
  Do tego teksty o nieznajomości polskiego prawa, o jakimś tam limicie wypłat z konta dziecka, że logika i serce nakazują, że te wypłaty powinny być ograniczone, o praniu brudnych pieniędzy (?).

  Nie znam tych przepisów i myślę, że większość osób czytających to forum również ich nie zna, więc nie jest to kwestia braku wykształcenia jak sugeruje "człowiek". Ciekawe czy takie przepisy w ogóle istnieją. Żadne serce i logika nie podpowiadają mi również, że wypłaty z tego konta powinny być ograniczone.

  Serce i logika podpowiada mi coś innego - człowiek, monam i elulaa - każda z tych osób napisała tylko jeden komentarz na tym forum. Komentarz pod tym właśnie wątkiem o banku PKO. Ciekawe. Zwłaszcza w kontekście obrażania, straszenia procesami i prawnikami korporacji.

Który dostawca internetu?

 • 05.09.2012 - 15:23
  Od 1.5 roku mam RadioNET. Zero problemów. Raz, albo dwa zdarzyło się, że nie było internetu.

Samochodem osobowym zamiast ciasnym busem

 • 22.12.2011 - 10:19
  gość: alterbuz napisał/a:
  I ja podbije, codziennie dojezdzam myślenic wyjazd 7,55-8,05 do kraka nowa huta powrót 17-17,30.
  gość: agent napisał/a:
  Ja jezdze na rondo czyzynskie dzien w dzien wyjazd 8 ma powrot wyjaz z krakowa 17,30.
  Duza komfortowa 4 drzwiowa bryczka.
  Odezwijcie się do mnie. Jestem zainteresowany.
Pokaż więcej komentarzy