peggysue

Widzieliście ten projekt? Tak mógłby wyglądać myślenicki Rynek po rewitalizacji

 • 07.06.2017 - 8:50
  "czyj pociotek z firmą brukarską która wykonałaby te prace za tym stoi???? "- idealne stwierdzenie.
  Wszystkie kocie łby są w naszym mieście idealne, z własną historią. Na szpilkach z głową do góry można przejść bocznymi częściami.
 • 12.05.2017 - 23:13
  Bruk jest moim zdaniem bardzo ładny. Fakt w szpilkach po nim to tylko pod rączkę, ale zastąpić go płaską nawierzchnią? Tylko po co? O wymianie kostki słychać już było bardzo dawno i o podejrzeniach kolejnego "smarowania" z tego tytułu. Jeszcze projektu rynku nie było. W każdym kłamstwie jest ziarno prawdy. Może jeszcze przypomniała się Naszemu Królowi "Via Regia"- trakt królewski podlegający bezpośrednio królowi, który biegł tędy i łączył Kraków z Węgrami. Tylko do Króla Kazimierza Wielkiego to mu daleko. Bliżej do Króla Popiela!

Gołębie i ich odchody na rynku

 • 07.06.2017 - 8:45
  Właśnie wiecie co mnie zaskoczyło? Byłam niedawno w Pradze i widziałam tylko trzy gołębie w tym jeden "umrzyk". Nie trzeba uważać i chodzić slalomem, mało tego- jest czysto. Tylko co zrobić, jeśli są dokarmiane przez babcie które nie mają co robić i dzieci które "robią dobrze" ptaszkom. Wystarczyłoby trochę ograniczyć możliwość ich rozmnażania :] Syf i malaria. Jedyne zwierzęta których nie cierpię. Od czasu jak jeden w Krakowie miał takiego cela, że osrał mnie z tyłu nogawki :D!

Lekarze specjaliści, wizyta domowa, prywatna, opinie

 • 20.04.2017 - 17:32
  Moja opinia dwukrotna po przerwie 10 letniej...niekulturalny, niegrzeczny, ordynarny, wywyższający się, traktujący kobiety na porodówce jak krowy które mają się ocielić. Na wizytach prywatnych posługujący się dziwnymi tekstami.Jeśli miałabym napisać więcej z chęcią na priv. Opis moich wrażeń wrzuciłam w sieci w każde możliwe miejsce do wystawienia panu doktorowi opinii. Jeśli jeszcze przy okazji znajdę miejsce z chęcią się zarejestruję i za pozwoleniem admina dodam. I niech Pan Kocot mnie sądem nie straszy, bo nie ma podstaw, czy też nie robi ze mnie kobiety której przewróciło się w głowie po poronieniu. Widzę coś nowego! Pan Doktor ma stronę i miejsce z opiniami- no ale na swojej stronie tylko pozytywne- logiczne :). Pozdrawiam te mega zadowolone Pacjentki! I nie otwierać buzi przy Panu K. tylko kiwać głową potwierdzająco.
 • 18.04.2017 - 18:25
  Przez kogo ten temat został założony tak się zastanawiam...Badanie opinii publicznej? Po moim ostatnim spotkaniu z doktorem, wystawiłam mu opinię na każdym portalu gdzie się reklamuje. Poczytaj...

ginekolog -jakiego polecacie?

 • 13.04.2017 - 14:17
  Dawno nic tu nie pisałam, po opisie mojej ostatniej "wizyty" na oddziale kilka stron temu. Panie ordynatorze! W każdej plotce jest ziarno prawdy! Po powrocie z oddziału stwierdziłam, że gdybym miała wybrać, to na chwilę obecną szpital myślenicki byłby ostatnim. Przypadek- może. Choć zachowanie Kocota po 10 latach przerwy raczej przypadkiem nie było. Cóż, Pan akurat miał urlop. Czytając wypowiedzi, pytania padające po raz kolejny te same, ale kilka stron dalej, a także gromadząc własne doświadczenia uznaję, że oprócz tego, że do zarabiania pieniędzy trzeba mieć talent, to prawie każdego niestety pieniądze zmieniają. Do wydawania trzeba mieć "klasę", ale też klasę w "kontakcie z klientkami/pacjentkami".Widzę, że także nadchodzi pokolenie młodszych lekarzy, którzy na wstępie nie mają "szerokich kieszeni". Kto ma szerokie dobrze ludzie wiedzą. "Szkalowanie oddziału"...może ta zazdrość dotyczy obu stron???

Zabawa karnawałowa, gdzie można się wybrać?

 • 06.02.2017 - 22:26
  Jest organizowana gdzieś jakaś ciekawa zabawa karnawałowa? Nie "dyskoteka" i nie "kabaret starszych panów i pań" , tylko dobre miejsce do potańczenia dla młodzieży 30+ 40+..... Może coś się znajdzie godnego polecenia...

Muzeum Regionalne przeszło do historii. Przy ul. Sobieskiego działa teraz Muzeum Niepodległości

 • 01.02.2017 - 20:36
  No jak to nie ma!Dla Niego ma! Ale spokojnie, Króla Popiela myszy wreszcie zjedzą. Tylko wcześniej podniesie jeszcze raz ceny wody, posprzedaje co możliwe, zadłuży miasto na ile się da, ale dla siebie zawsze $ znajdzie, bo już się do koryta przykleił chyba...

Maciej Ostrowski: Nie będzie podwyżek taryf za wodę i ścieki

 • 31.01.2017 - 20:42
  A cóż Król tak zarósł? Czy ja dobrze widzę? W Tłusty Czwartek pączka z cukrem pudrem podać na srebrnej tacy... Napewno jeszcze "na potem" zostanie....

Podwyżki cen wody i wywozu śmieci w 2017 roku - podziękowania dla Burmistrza i jego radnych

 • 15.12.2016 - 21:48
  Wyborcy Mrocznego Lorda Sithów- cenę wody musiano by chyba podbić jeszcze dwukrotnie, żeby kubeł zimnej Was otrzeźwił w następnych wyborach. Pytanie czy się ktoś znajdzie chętny na wspaniały tron, bo chyba nikt go zająć już nie chce. Widzieliście przedruk zużycia wody w ostatnim Sednie?

Agencje towarzyskie w naszym mieście

 • 15.12.2016 - 21:36
  Tu się wszyscy znają, wieści szybko się rozchodzą, bo to małe miasto. Namiary same przyjdą, a poczta pantoflowa to najlepsza forma reklamy ;P

Tak wygląda Kamil Nosal mistrz kulturystyki z Czasławia

Myślenice: Muzeum w "Domu Greckim" czy w nowej siedzibie?

 • 10.08.2016 - 17:37
  turysta 56 napisał/a:
  Ale przecież sami myśleniczanie wybrali Pana Ostrowskiego na burmistrza , a jego główny elektorat stanowili pracownicy instytucji samorządowych [ wraz ze swoimi rodzinami ] , zainteresowani jedynie utrzymaniem swoich posad .
  To prawda, przyznaję Ci rację...
 • 09.08.2016 - 22:03
  znaleźć to sobie na pewno znajdzie, ale nie o to chodzi. Burmistrz "nie ma pieniędzy" na utrzymanie Domu Greckiego, bo woli wydawać pieniądze na organizację strzelnicy, etc. Zdecydowanie woli sport, kultura go nie interesuje. Czasem się zastanawiam co spowoduje, że wypadnie ze swojego przyklejonego stołka i jaka nieskorumpowana instytucja mogłaby skontrolować go dogłębnie, żeby zaczął bać się podejmowania niektórych decyzji. Bo tak jak zostało powiedziane w telewizji co innego mówi, co innego robi- (nikogo nie urażając). I mam wielką nadzieję, że tak się kiedyś stanie. Każdy kij ma dwa końce.
 • 07.08.2016 - 23:58
  Będziemy bronić i Pani Kobiałki i Domu Greckiego, bo dzięki Pani Kobiałce ten dom został ożywiony. Ciekawe co kryje się pod słowami burmistrza "nie stać nas na utrzymywanie Domu Greckiego".
 • 03.08.2016 - 16:12
  HAHAHA...Słusznie , słusznie...a jak się może w takim razie nazywać to nowe muzem????

LIKWIDACJA DOMU GRECKIEGO- DECYZjĄ NASZYCH WŁODARZY

 • 03.08.2016 - 16:08
  To, że Dom Grecki jest własnością prywatną doskonale wiem, natomiast nie dotarło do mnie , aby właściciel nie zgadzał się na dalszy wynajem. Jeśli ktoś był tam raz, tylko w szkole, jego wina i to mnie akurat nie interesuje. Jak dla mnie oczywistym jest, że chodzi także o wymianę Pani Dyrektor na Pana Dyrektora. Natomiast stwierdzenie "Będziemy starali się kontynuować dotychczasową działalność w nowej placówce - wyjaśnia burmistrz", jest dla mnie bardzo dwuznaczne.

  Cytuję dalej "Zmiana ma nastąpić na stanowisku dyrektora: dotychczasowa dyrektor otrzymała propozycję objęcia stanowiska zastępcy dyrektor Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu, natomiast na dyrektora nowej placówki ma zostać ogłoszony konkurs."
  Z tego co mi wiadomo, co tez piszecie "konkurs" już może się "odbył".

  Jak dla mnie po prostu nie "zdychają" a "są uśmiercane" miejsca gdzie jeszcze można było urządzić własną wystawę. Zostaje tylko "Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu", który może powinien nazywać się "Myślenickim Ośrodkiem Sportu"- ostatecznie nasz "Pan" sport uwielbia- no cóż ja wolę kulturę, ale może "nie jestem na czasie"...
 • 01.08.2016 - 21:41
  Pokaz gdzie doczytałeś?
 • 01.08.2016 - 20:10
  Dotarły do mnie informacje o decyzji naszych wspaniałych Włodarzy. Dom Grecki ma zostać zlikwidowany z tego co słyszę, a zbiory przekazane. Widać władze uwielbiają tylko sport. W herbaciarni Powolność zbierane są podpisy osób sprzeciwiających się. Jutro o 10:00 ma tam być ponoć telewizja. Jakie macie informacje na ten temat? Do mnie docierały od ok 3 tyg i trochę mi się wierzyć nie chciało...

Dłużnicy

 • 02.07.2016 - 22:23
  "Dobry zwyczaj nie pożyczaj"

Myślenice: Słoneczna pod wodą. Zaledwie po 20 minutach ulewy

 • 01.06.2016 - 10:09
  "Ulewa"? Na razie to żadnej ulewy nie było. Gdyby była to polowa Myślenic by pływała. Nie dość, że studzienki zapchane, to jeszcze przepust zmniejszony przez wykonawcę o 1/4, a przykładowo na 7 kratek zbierają wodę tylko 3, reszta nie , bo podwykonawca kazał wodzie płynąc pod górę, a ona go nie posłuchała. I odbiór został klepnięty.Najpierw było wykonawstwo, a plan...znacznie później, bo zaczęto o plan pytać.Dobrze widzieli co robią, ale mieli w d.... Poobniżane krawężniki, zasypane rowy, a przez nie zbierające kratki woda połową ulicy płynie. I oczywiście nikt za to nie odpowiada. Dziwię się, że jednemu z Panów Włodarzy to nie przeszkadza, bo gdy pada jeździ do domu jak "amfibią", ale też tego "nie widział" gdy robili.

Obawa przed ŚDM ?

 • 28.05.2016 - 10:16
  Pozostaje siedzenie w domu i oglądanie ŚDM w telewizji jeśli ktoś sobie życzy.

  "np. pracownicy placówek oświatowych mają na ten czas zawieszone urlopy"

  Ciekawe, bo mój mąż pracuje w placówce oświatowej i już dawno urlop na ten "wspaniały" tydzień sobie zaklepał, zwłaszcza, że także dojeżdża samochodem codziennie.

  Może lepiej szukać pracy poza Krakowem niż żyć paranoją i przepełniać nią innych... nie?
  Teraz można pracować zdalnie, z domu, w domu etc.


  Tylko ciężko by było powiedzieć "nie pracuję w Krakowie, bo boję się ataku terrorystów"- ktoś by stwierdził, że należy osobnika do psychiatry wysłać.


  ( zaznaczam, że wcale nie uważam, jakoby Wasze powyższe wypowiedzi były pozbawione sensu)

... NA PASACH!

 • 03.02.2016 - 10:55
  Najlepszym moim doświadczeniem jest przykład przejścia na pasach w Myślenicach. Stoję przed pasami, żeby spokojnie przejść jak samochody przejadą, busiarz zatrzymuje mi się , więc na te pasy wchodzę. Nauczona doświadczeniem, wystawiam zza busa głowę czy tam coś nie jedzie bo mam jeszcze jeden pas do przejścia, a tu policja hamuje z piskiem opon na drugim(lewym) pasie mimo,że bus stał przed przejściem.
 • 31.01.2016 - 19:19
  Powiem wam, że dawniej, w Krakowie ( jako logicznie myśląca) często na matecznym w jednym miejscu przechodziłam na czerwonym, między stojącymi samochodami, patrząc tylko czy policji nie ma, bo było bezpieczniej niż na zielonym kiedy jechały i mieli puszczać na pasach a czasem nie patrzyli czy ktoś na nie wchodzi... ale to tylko taki zły przykład... nie wiem po co o babie na forum pisać

Katolicki sex shop

 • 07.01.2016 - 22:26
  A z czarnego lacku koszulki też byś w nim sprzedawał ? Wiesz jak wygląda? Jak latex..czarny czerwony, biały... no co? W prawym łożu wszystko można nie?
 • 29.12.2015 - 16:54
  Pierwsza wpadnie do niego policja nie napiszę z kim na czele, jak zagarnąć fragment wystawy z galerii. Czasem sama myślałam czy coś ala sexshop utrzymało by się w naszym mieście, ale jest to nierealne, a kto chce przegwizdać na próbę trochę kasy niech próbuje. A katolicki sex shop? takiego przyznam jeszcze nie znałam. Może przy domu parafialnym przy okazji kursów małżeńskich od razu... i peniuar w prezencie na noc poślubną do spłacanie podatku małżeńskiego dla przyszłej żony..

Święta: Ile nas kosztują i bez czego ich sobie nie wyobrażamy?

 • 21.12.2015 - 23:18
  to nie jest galeria tylko "galeryjka"

List do Pana Macieja Ostrowskiego Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice

 • 10.11.2015 - 11:32
  Najbardziej głupie jest to wbijanie zębów przez niektórych i brak kultury, ale z tego co widzę to chyba to lubią, bo robią to ciągle
 • 07.11.2015 - 17:36
  Chyba się Wam temat drodzy Kibice pomieszał :]
 • 05.11.2015 - 10:49
  Listy otwarte to super sprawa, jeszcze rozmowa z Panem Burmistrzem na czacie by dobra była. Przecież często wysoko postawione osobistości tak właśnie kontaktują się z "szaraczkami" i nikt nie ma zastrzeżeń czy z czatu odzywa się "on 40" czy "żaba".
Pokaż więcej komentarzy