peggysue

Chcąc zapalić grilla musisz dostać pozwolenie

 • 21.08.2018 - 19:20
  Zdaje sobie też sprawę, że w sieci nikt nie jest anonimowy, ale ani bib nie urządzam, ani trawy nie wypalam, więc nic mi nie grozi. Różnym ludziom, różne rzeczy ładują baterie. Idę poszukać tego osiedla domków jednorodzinnych...
 • 21.08.2018 - 19:12
  Nieeee, nie chodzi o odymianie osiedla. Przypuszczam, że kryje się pod tym spalanie trawy na Plebańskiej. Tak daleko ode mnie nie widać, więc w tym temacie na bieżąco nie jestem.
 • 21.08.2018 - 11:51
  Jeśli temat zostanie uznany za bzdurny, zapewne zostanie usunięty. Są bardziej bzdurne.Czy jestem pi, czy czym innym dyskutować nie myśle. Pełna kultura. W tej okolicy raczej bloków nie ma, no chyba, że na najwyższym wzniesieniu JUŻ powstaje osiedle, tylko o nim nie wiem. Kiedyś ma być.Muszę sobie spacer zrobić wieczorem, zobaczę przy okazji czy ów Pan ma balkon. Jakiś "blok" chyba wybudował tylko niezbyt duży. Widać skoro straż odmawia, tych GRZECZNYCH rozmów musiało być ojjj...dużo. Ciekawe czy pojawi się tu ktoś kto napisze o jakimś ciekawym donosie. Bo tyle ich już było, że aż mnie zainteresowało, któż to jest ten Złośliwiec.
 • 21.08.2018 - 11:19
  To jest jakaś aberracja. Na Górnym niedługo trzeba będzie składać wnioski o pozwolenie na zapalenie grilla. Jest tu taki stosunkowo młody Pan "przyjezdny", który w kółko dzwoni po straż lub policję, jak zobaczy dyma. Już zaczyna się powoli chyba tym karmić, żeby zrobić komuś na złość. Nie znam go osobiście, ale widzę, że w sieci bez problemu można go poznać. Stosunkowo młoda twarz. Chore mi się to wydawało, ale i muzyka po 22 mu nie pasuje, choć raczej spać nie powinna przeszkadzać. No może chłopak ma "lekki sen" i spać wcześnie chodzi. Straż już odmawia wyjazdów, to na policję dzwoni.Trochę się mu dziwię, że nie myśli o sobie, że każdy kij ma dwa końce. Gdyby coś rzeczywiście się zapaliło, to na jego wezwanie już nie przyjadą. Wczoraj sprawdzam wirtualnie... no bez problemu można go poznać. Maila wprawdzie nie mam i jest to informacja raczej prywatna, ale proponuję składać wnioski przez fb. Najlepiej dzień przed planowaniem imprezy.

Dostał ataku epilepsji za kierownicą. Policjanci wyciągnęli go z auta w ostatniej chwili

 • 09.05.2018 - 12:23
  adzygmunt napisał/a:
  Minusowi nigdy nie widzieli ataku epilepsji /padaczka/, a także nie ratowali chorego! Życzę wam ustawicznego zdrówka!
  Rzeczywiście nie widzieli. No i artykuł w sam raz, żeby jeszcze ordery przyznać.

Jaki prezent na Komunię dla chrześniaka lub chrześnicy?

 • 04.02.2018 - 16:53
  hihihi, dobre...Zaczęło się żyć lepiej? Komunię już dawno miałam, ale za moich czasów już rowery były, więc jestem z tych którzy uznają, że nie tylko książeczkę i różaniec ma się po komunii. "Zastaw się, a postaw się?" Po co? Daj tyle na ile Cię stać... Nie daj kasy, bo jej może nie zobaczyć...No chyba, że całkiem masz węża w kieszeni to daj samą "Pamiątkę" :)))), podpiszesz "od cioci i wujka". Zapamięta Was napewno:)))). Śmieję się do męża i mówię, że kupimy Quada w tym roku:))))

Czy ktoś został oszukany w kurdeszu? Sprawdzajcie paragony!

 • 18.01.2018 - 12:01
  Drugi raz w przeciągu krótkiego czasu? Poprzedni raz dobił sobie dwa jogurty Actimel. W przeciągu krótkiego czasu dość często sie myli...
 • 18.01.2018 - 11:47
  Hejże! Mam pytanie... drugi raz zdarzyło się moim rodzicom, że na kasie w kurdeszu zostali oszukani przez....faceta. To właściciel? Kto to jest? Dzisiaj o "dwa mleka". Ktoś miał taki problem? Kurdesz zdycha powoli, więc może próba "dopisywania numerów butów". Miał ktoś taki problem?

Myślenice: Trwa budowa Muzeum Niepodległości. Czy uda się je ukończyć przed 11 listopada 2018 roku?

 • 01.01.2018 - 15:26
  Ważniejsze jest muzeum niż jakiś tam chodnik. I prośby, żeby ktoś coś oddał, bo będzie budynek, tylko pokazać nie będzie co. Żeby moje pierwsze zdanie nie zostało źle zrozumiane. Dom Grecki był super, a to co się z nim stało napełniło mnie taką niechęcią. Mam nadzieję, że ktoś lub coś wypierniczy Króla z tronu, bo jest rozpuszczony, wszystko mu wolno, nie boi się odpowiedzialności, bo jej nie ma, a my płacimy za jego pomysły. W Myślenicach brakuje nam ciekawej galerii, ale ten moloch???Chyba, żeby Królowi kasę napełnić i zapewne nie tylko jemu.

ginekolog -jakiego polecacie?

 • 26.12.2017 - 22:47
  Konto usunięte napisał/a:
  Najgorszy jest dr Kocot. Miał robic mi cesarke ale 2 tyg przed odmówił. Twierdził ze jest nagrywany i jakies inne brednie. Obraził mnie kilkakrotnie i wyprowadzil z równowagi. I nie zapomnial skasowac 100zl za ta wizyte przy ktorej plakałam.
  Mam nadzieję, że wreszcie ktoś go nagra! Życzę Panu Doktorowi tego z całego serca w ramach życzeń noworocznych! Mam nadzieję, że więcej się nie spotkamy, bo sama bym to zrobiła już teraz. Ale tak działa Prawo Przyciągania. Gdy ktoś myśli o czymś w kółko i w kółko...etc... napewno się spełni, ja będę myśleć, bo jestem baaardzo pamiętliwa!
 • 13.04.2017 - 14:17
  Dawno nic tu nie pisałam, po opisie mojej ostatniej "wizyty" na oddziale kilka stron temu. Panie ordynatorze! W każdej plotce jest ziarno prawdy! Po powrocie z oddziału stwierdziłam, że gdybym miała wybrać, to na chwilę obecną szpital myślenicki byłby ostatnim. Przypadek- może. Choć zachowanie Kocota po 10 latach przerwy raczej przypadkiem nie było. Cóż, Pan akurat miał urlop. Czytając wypowiedzi, pytania padające po raz kolejny te same, ale kilka stron dalej, a także gromadząc własne doświadczenia uznaję, że oprócz tego, że do zarabiania pieniędzy trzeba mieć talent, to prawie każdego niestety pieniądze zmieniają. Do wydawania trzeba mieć "klasę", ale też klasę w "kontakcie z klientkami/pacjentkami".Widzę, że także nadchodzi pokolenie młodszych lekarzy, którzy na wstępie nie mają "szerokich kieszeni". Kto ma szerokie dobrze ludzie wiedzą. "Szkalowanie oddziału"...może ta zazdrość dotyczy obu stron???

ALARMUJECIE: Ruszył sezon grzewczy. Normy przekroczone nawet dziewięciokrotnie

 • 15.12.2017 - 18:24
  W Krakowie problem ze smogiem. Bilboardy w stylu "przesiądź się na rower" etc. a bilety miejskie co raz droższe. W mojej opinii numer 1 jak zawsze $. Wszędzie tak jest.

Zbierają na renowację nagrobków. W tym roku kwesta odbędzie się po raz piętnasty

 • 01.11.2017 - 21:48
  Popieram, ale w tych inicjatywach dziwi mnie to, że nie ma zainteresowania "resztkami " cmentarza cholerycznego u stóp Dalinu. Teraz nie wiem co się z nim dzieje, ale parę lat temu były pozostałości w formie kilku nagrobków "porozrzucanych w lesie".

Widzieliście ten projekt? Tak mógłby wyglądać myślenicki Rynek po rewitalizacji

 • 07.06.2017 - 8:50
  "czyj pociotek z firmą brukarską która wykonałaby te prace za tym stoi???? "- idealne stwierdzenie.
  Wszystkie kocie łby są w naszym mieście idealne, z własną historią. Na szpilkach z głową do góry można przejść bocznymi częściami.
 • 12.05.2017 - 23:13
  Bruk jest moim zdaniem bardzo ładny. Fakt w szpilkach po nim to tylko pod rączkę, ale zastąpić go płaską nawierzchnią? Tylko po co? O wymianie kostki słychać już było bardzo dawno i o podejrzeniach kolejnego "smarowania" z tego tytułu. Jeszcze projektu rynku nie było. W każdym kłamstwie jest ziarno prawdy. Może jeszcze przypomniała się Naszemu Królowi "Via Regia"- trakt królewski podlegający bezpośrednio królowi, który biegł tędy i łączył Kraków z Węgrami. Tylko do Króla Kazimierza Wielkiego to mu daleko. Bliżej do Króla Popiela!

Gołębie i ich odchody na rynku

 • 07.06.2017 - 8:45
  Właśnie wiecie co mnie zaskoczyło? Byłam niedawno w Pradze i widziałam tylko trzy gołębie w tym jeden "umrzyk". Nie trzeba uważać i chodzić slalomem, mało tego- jest czysto. Tylko co zrobić, jeśli są dokarmiane przez babcie które nie mają co robić i dzieci które "robią dobrze" ptaszkom. Wystarczyłoby trochę ograniczyć możliwość ich rozmnażania :] Syf i malaria. Jedyne zwierzęta których nie cierpię. Od czasu jak jeden w Krakowie miał takiego cela, że osrał mnie z tyłu nogawki :D!

Lekarze specjaliści, wizyta domowa, prywatna, opinie

 • 20.04.2017 - 17:32
  Moja opinia dwukrotna po przerwie 10 letniej...niekulturalny, niegrzeczny, ordynarny, wywyższający się, traktujący kobiety na porodówce jak krowy które mają się ocielić. Na wizytach prywatnych posługujący się dziwnymi tekstami.Jeśli miałabym napisać więcej z chęcią na priv. Opis moich wrażeń wrzuciłam w sieci w każde możliwe miejsce do wystawienia panu doktorowi opinii. Jeśli jeszcze przy okazji znajdę miejsce z chęcią się zarejestruję i za pozwoleniem admina dodam. I niech Pan Kocot mnie sądem nie straszy, bo nie ma podstaw, czy też nie robi ze mnie kobiety której przewróciło się w głowie po poronieniu. Widzę coś nowego! Pan Doktor ma stronę i miejsce z opiniami- no ale na swojej stronie tylko pozytywne- logiczne :). Pozdrawiam te mega zadowolone Pacjentki! I nie otwierać buzi przy Panu K. tylko kiwać głową potwierdzająco.
 • 18.04.2017 - 18:25
  Przez kogo ten temat został założony tak się zastanawiam...Badanie opinii publicznej? Po moim ostatnim spotkaniu z doktorem, wystawiłam mu opinię na każdym portalu gdzie się reklamuje. Poczytaj...

Zabawa karnawałowa, gdzie można się wybrać?

 • 06.02.2017 - 22:26
  Jest organizowana gdzieś jakaś ciekawa zabawa karnawałowa? Nie "dyskoteka" i nie "kabaret starszych panów i pań" , tylko dobre miejsce do potańczenia dla młodzieży 30+ 40+..... Może coś się znajdzie godnego polecenia...

Muzeum Regionalne przeszło do historii. Przy ul. Sobieskiego działa teraz Muzeum Niepodległości

 • 01.02.2017 - 20:36
  No jak to nie ma!Dla Niego ma! Ale spokojnie, Króla Popiela myszy wreszcie zjedzą. Tylko wcześniej podniesie jeszcze raz ceny wody, posprzedaje co możliwe, zadłuży miasto na ile się da, ale dla siebie zawsze $ znajdzie, bo już się do koryta przykleił chyba...

Maciej Ostrowski: Nie będzie podwyżek taryf za wodę i ścieki

 • 31.01.2017 - 20:42
  A cóż Król tak zarósł? Czy ja dobrze widzę? W Tłusty Czwartek pączka z cukrem pudrem podać na srebrnej tacy... Napewno jeszcze "na potem" zostanie....

Podwyżki cen wody i wywozu śmieci w 2017 roku - podziękowania dla Burmistrza i jego radnych

 • 15.12.2016 - 21:48
  Wyborcy Mrocznego Lorda Sithów- cenę wody musiano by chyba podbić jeszcze dwukrotnie, żeby kubeł zimnej Was otrzeźwił w następnych wyborach. Pytanie czy się ktoś znajdzie chętny na wspaniały tron, bo chyba nikt go zająć już nie chce. Widzieliście przedruk zużycia wody w ostatnim Sednie?

Agencje towarzyskie w naszym mieście

 • 15.12.2016 - 21:36
  Tu się wszyscy znają, wieści szybko się rozchodzą, bo to małe miasto. Namiary same przyjdą, a poczta pantoflowa to najlepsza forma reklamy ;P

Tak wygląda Kamil Nosal mistrz kulturystyki z Czasławia

Myślenice: Muzeum w "Domu Greckim" czy w nowej siedzibie?

 • 10.08.2016 - 17:37
  turysta 56 napisał/a:
  Ale przecież sami myśleniczanie wybrali Pana Ostrowskiego na burmistrza , a jego główny elektorat stanowili pracownicy instytucji samorządowych [ wraz ze swoimi rodzinami ] , zainteresowani jedynie utrzymaniem swoich posad .
  To prawda, przyznaję Ci rację...
 • 09.08.2016 - 22:03
  znaleźć to sobie na pewno znajdzie, ale nie o to chodzi. Burmistrz "nie ma pieniędzy" na utrzymanie Domu Greckiego, bo woli wydawać pieniądze na organizację strzelnicy, etc. Zdecydowanie woli sport, kultura go nie interesuje. Czasem się zastanawiam co spowoduje, że wypadnie ze swojego przyklejonego stołka i jaka nieskorumpowana instytucja mogłaby skontrolować go dogłębnie, żeby zaczął bać się podejmowania niektórych decyzji. Bo tak jak zostało powiedziane w telewizji co innego mówi, co innego robi- (nikogo nie urażając). I mam wielką nadzieję, że tak się kiedyś stanie. Każdy kij ma dwa końce.
 • 07.08.2016 - 23:58
  Będziemy bronić i Pani Kobiałki i Domu Greckiego, bo dzięki Pani Kobiałce ten dom został ożywiony. Ciekawe co kryje się pod słowami burmistrza "nie stać nas na utrzymywanie Domu Greckiego".
 • 03.08.2016 - 16:12
  HAHAHA...Słusznie , słusznie...a jak się może w takim razie nazywać to nowe muzem????

LIKWIDACJA DOMU GRECKIEGO- DECYZjĄ NASZYCH WŁODARZY

 • 03.08.2016 - 16:08
  To, że Dom Grecki jest własnością prywatną doskonale wiem, natomiast nie dotarło do mnie , aby właściciel nie zgadzał się na dalszy wynajem. Jeśli ktoś był tam raz, tylko w szkole, jego wina i to mnie akurat nie interesuje. Jak dla mnie oczywistym jest, że chodzi także o wymianę Pani Dyrektor na Pana Dyrektora. Natomiast stwierdzenie "Będziemy starali się kontynuować dotychczasową działalność w nowej placówce - wyjaśnia burmistrz", jest dla mnie bardzo dwuznaczne.

  Cytuję dalej "Zmiana ma nastąpić na stanowisku dyrektora: dotychczasowa dyrektor otrzymała propozycję objęcia stanowiska zastępcy dyrektor Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu, natomiast na dyrektora nowej placówki ma zostać ogłoszony konkurs."
  Z tego co mi wiadomo, co tez piszecie "konkurs" już może się "odbył".

  Jak dla mnie po prostu nie "zdychają" a "są uśmiercane" miejsca gdzie jeszcze można było urządzić własną wystawę. Zostaje tylko "Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu", który może powinien nazywać się "Myślenickim Ośrodkiem Sportu"- ostatecznie nasz "Pan" sport uwielbia- no cóż ja wolę kulturę, ale może "nie jestem na czasie"...
 • 01.08.2016 - 21:41
  Pokaz gdzie doczytałeś?
Pokaż więcej komentarzy