Gascan

KOD Myślenice: Wyrażamy stanowczy sprzeciw wobec ustaw o KRS oraz sądów powszechnych

 • 18.07.2017 - 23:28
  Przecież z sądownictwa zostały drzazgi i kilo mułu. Każdy kto miał styczność z wymiarem sprawiedliwości wie jak jest, gorzej już się nie da - takie pieprzenie o utracie bezpieczeństwa i sprawiedliwości - tak jak by do tej pory sądy dawał gwarancje sprawiedliwości. Dobre sobie. Czekam 3 lata na przynajmniej wstępny wyrok w sprawie wyłudzenia pieniędzy w której jest 30 os. poszkodowanych - te same zeznania, sprawa prosta jak but. I co ? Żadnej informacji od 2 lat.

  A teraz jakiś Łukaszek pisze że utracimy bezpieczeństwo - jakie pytam się? Trzeba być ślepym i głuchym żeby nie mieć pojęcia jak jest.

  PRLowcy i koryto broni swojego chwytając się czego popadnie.
 • 16.07.2017 - 14:13
  O widze że w myślenicach tez jest moda na rżnięcie głupa w imie obrony demokracji :D - kogo wy chcecie bronic,? Flakowatych sędziow ktorzy nie potrafia szybko i skutecznie przeprowadzic procesow?

Myślenice: Protest przed sądem. Mieszkańcy przeciwko zmianom w ustawie o Sądzie Najwyższym

 • 18.07.2017 - 23:21
  Jest i Nowoczesna, tfu sorry teraz to już część platformersów. Na pewno zadowoleni bo wracają na stare śmiecie, zeszli poniżej progu to teraz będą się wykręcać że w imię demokracji, rezygnują z wcześniejszych ustaleń i obietnic- dla dobra opozycji hehehehe

Myślenice: Pod estakadą powstanie parking. Ma pomieścić prawie 100 samochodów

 • 27.05.2017 - 22:45
  Pewnie płatny, jak wszystkie duże parkingi gminne ;)

Myślenice: Rada Lokalnej Przedsiębiorczości rozpoczęła pracę

 • 17.04.2017 - 22:19
  No to moze na poczatek radni obskocza okoliczne sklepy i butiki na rynku i zweryfikuja ile ludzi zatrudnia sie na czarno albo za pensje ponizej sredniej. Albo sprawdza czy czasem stazysci nie sa wykorzystywani przez srubowanie dluzszego czasu pracy.

DEBATA: Czy w Myślenicach jest miejsce dla komunikacji miejskiej?

 • 05.04.2017 - 22:26
  trasa na obrazku jest nierentowna i bez sensu

Poseł i radni PiS odpowiadają na wystąpienie burmistrza

 • 04.02.2017 - 10:59
  Lightman napisał/a:
  Przyznam, że oglądając tą "konferencję" p osła Szlachetki miałem niezły ubaw. Szczególnie moment kiedy dziennikarze zaczęli zadawać pytania. Pan Jarosław zły, że media go nie wychwalają więc postanowił od razu atakować. Ech ten nasz przyszły burmistrz, starosta, proboszcz i prezydent jest taki pocieszny w tej swojej pseudo polityce. Może mieszkańcom otworzą się oczy na to co nasz p oseł robi. Nie umie pogodzić się z przegraną w wyborach na burmistrza, źle mu, że od tyłu nie dostał się na starostę to teraz będzie mącił. To takie pisowskie. Jeszcze artykuł w Dzienniku Polskim... polecam zapoznać się z tym jak wygląda "obiektywny" artykuł pani Hołuj. Swoją drogą jej artykuły dotyczące p osła Szlachetki zawsze są takie miłe dla niego. Bez krytyki itp. Uważam, że jeśli pan Szlachetka ma jakieś dowody (a z tego co mówi to ma niezbite dowody na "kłamstwa" burmistrza i prezesa Urbańskiego) to chyba czas zgłosić to do prokuratury. Nie ujawnienie materiałów z przestępstwa chyba też podlega jakiejś karze. Więc panie p ośle do dzieła! Zgłaszać! Nasyłać! Kontrolować! Mącić!

  PS. Trochę odbiegnę od tematu wody ale temat też ciekawy. Zapewne słyszeliście o pomyśle PiS dotyczącym ustroju miasta stołecznego Warszawy. Polecam zapoznać się z osobami które ten projekt złożyły (jako, że jest to projekt poselski). Szczególnie jedno nazwisko może wydać się mieszkańcom naszej gminy znajome.
  Przecież ta cała telewizja myślenicka nie jest medium merytorycznym i neutralnym. Czy ktoś kiedyś widział albo słyszał aby zadawali niewygodne pytania lub kręcili materiał zawierający choć ułamek krytyki wobec obozu P. Ostrowskiego? Gmina sobie ich dobrze zakontraktowała.

  Pozatym ludzie, olać polityke i gadanie kto komu opozycją niech się kontrują, tylko potem niech jeden z drugim nie wykręca się od cen które płacimy, przez atakowanie drugiego. Ostrowskiego jak i Szlachetke powinno się rozliczać tak samo, a w zasadzie to tego żałosnego Urbańskiego ! Przecież tutaj chodzi o to ile kasy doją z naszych portfeli za wode.

Maciej Ostrowski: Nie będzie podwyżek taryf za wodę i ścieki

 • 01.02.2017 - 12:48
  Wybory idą to dupe trzeba przylizać. Urbańskiego powinno się wywalić na pysk - ale jak skoro kolesiostwo się broni :)

Sympatycy ruchu społecznego KOD MYŚLENICE

 • 06.01.2017 - 10:37
  Kijowski wyznaczył nowe średnie stawki usług informatycznych.

  Ciekawe czy niektórzy z myślenickiej .Nowoczesnej też pójdą z tym trendem ;)
 • 15.08.2016 - 12:49
  Myślenicki oddział nowoczesnej zaniżył średnią wieku ;) Nie trzeba nic robić, oni się sami kompromitują i są żenujący.

  PS. Wolność słowa opiera się na możliwości krytyki, a takiej jak widać nie akceptujecie usuwając komentarze na swoim profilu i blokując użytkowników. No ale, jaki komitet takie zasady ;)

Myślenice: Nie widać postępów, ale coraz dłuższe korki. Wraca ruch na dwóch pasach

 • 15.09.2016 - 16:07
  czy redakcja zadaje pytania typu: "Dlaczego?"

W co gracie ?

 • 09.09.2016 - 10:00
  a tak przy okazji zapraszam do dołączenia do grupy zrzeszającej graczy na facebook, strona i adres zostały zaktualizowane https://www.facebook.com/esportmyslenice/ - na steam jest nas już 83 osoby :)
 • 09.09.2016 - 9:27
  a ja wróciłem do starego dobrego Warcrafta 3 :)

Zarabie: Na Dolnym Jazie powstaje plenerowa siłownia

 • 08.09.2016 - 18:01
  no i monitoring żeby tego nie zniszczyli

Cooper Standard otworzył nową fabrykę. Będą zatrudniać

 • 02.09.2016 - 16:39
  No dokładnie, droga redakcji może napiszecie ile tam zarabiają pracownicy na rękę?

Budowa wiaduktu Polanka - Myślenice

 • 01.09.2016 - 10:13
  Nie mówiąc o sytuacji kiedy zator zaczyna się zaraz za zakrętem przed estakadą jadąc w stronę krk. Przy 70tce nawet łatwo o dzwon w stojące w korku samochody.

Myślenice: Urzędnicy pytają co zmienilibyście w mieście [ANKIETA]

 • 24.08.2016 - 17:38
  Ja zmienił bym urzędników.

Oficjalnie, przestępstwo - ceny wody

 • 23.08.2016 - 17:28
  MZWiK działa jak prywatna firma Urbańskiego za przyzwoleniem Ostrowskiego i jego koleszków.

  „Prawo do bezpiecznej i czystej wody pitnej i urządzeń sanitarnych jest prawem człowieka, niezbędnym do pełnego cieszenia się życiem i korzystania ze wszystkich praw człowieka.” (Rezolucja Zgromadzenia Ogólnego ONZ z dnia 3 sierpnia 2010r.)

  „Woda nie jest produktem handlowym takim jak każdy inny, ale raczej dziedzictwem, które musi być chronione, bronione i traktowane jako takie.”

  Rozumiem że jeśli woda jest zbyt droga to, gmina łamie rezolucję ONZ? :P

  Czytam ten artykuł, NIK obalił wymówki Ostrowskiego jakoby projekt modernizacji sieci miał być głównym powodem droższych cen.

  Swoją drogą chyba przewidziałem taką kolej rzeczy, w tamtym roku ;) :

  Gascan napisał/a:
  to tylko wierzchołek góry lodowej jak to mawiają, ciekawiej by było gdyby NIK zbadał zasadność modernizacji sieci wodociągowych w praktycznie niezaludnionych miejscach, które MZWiK robiło na kredyt a odbija w cenie wody

ALARMUJECIE! Fałszywi wnuczkowie wrócili i znowu dzwonią

 • 20.08.2016 - 13:44
  Może policja w końcu coś zrobi z tymi drobnymi oszustami? W Galerii Myślenickiej doszło już do dużej liczby kradzieży i przestępstw a mundurowi wzdychają i rozkładają ręce ze względu na niską szkodliwość czynu, bandyci czują się bezkarni i nadal robią to samo. Założę się że to jeden z nich bo kombinują jak mogą.

Pcim: Piotr Hajduk został wójtem

 • 26.07.2016 - 18:08
  A mi z myśleniczan, wybrali Ostrowskiego i jego wesołą rodzinkę.

Media w Myślenicach

 • 16.07.2016 - 14:49
  Telewizja to zawsze był jest i będzie biznes, tu się liczy kasa i tyle. Nikt nie robi telewizji dla pasji albo jakiejś misji. Żeby się wybić trzeba się rozwijać. Do rozwoju potrzebna jest kasa. Kasa to biznes.

Ruch uliczny w Myślenicach

 • 14.07.2016 - 17:45
  Wystarczy czytać znaki i słuchać radia

Nowe rachunki po podwyżce wody

 • 08.07.2016 - 13:07
  Proponuję wniosek do rzecznika praw konsumenta i referendum w sprawie odwołania burmistrza. Ostrowski broni się że to rada gminy ustala ceny, a tymczasem w ostatnim roku radni nie podjęli żadnej decyzji co spowodowało akceptację zawyżonej ceny wody przez Urbańskiego. W tym roku ustalili i zatwierdzili jeszcze wyższe ceny. Faktycznie jest to chore. Co miesiąc 200-300 zł. A droższe od wody są ścieki. Płacimy w rachunkach za wszystkie projekty które są ładnie oklejone dotacjami unijnymi.
 • 24.06.2016 - 15:28
  Temat ile razy był poruszany tyle razy trafił pod dywan. Urbańscki i koledzy z urzędu robią dalej swoje.

Platforma Obywatelska w Myślenicach

 • 04.07.2016 - 18:50
  Obecnie w PO w Myślenicach rządzi Nowoczesna z panami startującymi z list PO, mówiącymi że nie są z PO tylko z Nowoczesnej :D

.NOWOCZESNA w Myślenicach. Jak się przyłączyć ?

 • 20.06.2016 - 19:09
  Newsweek nazywasz źródłem?

  PS. Strzelasz jakimiś upolitycznionymi przykładami starając się zmienić kontekst do którego zmierzam.
  W dupie mam całą politykę. Tak dokładnie, tak się kończą postulaty podobne do moich bo na wyższych stołkach zazwyczaj siedzą takie bufony jak ty.
 • 20.06.2016 - 17:53
  m_markos napisał/a:
  A co stoi na przeszkodzie by każdy zainteresowany otworzył sobie sklep z ciuchami i po krótkim czasie jedził Q5? "Bogactwo" jest przecież na wyciągnięcie ręki.

  A ty to po co masz robić za jakąs tam pensję jak Q5 jest w zasięgu, sam przecież napisałeś receptę na sukces?

  Zmieniła się ekipa rządząca i od razu najazd na przedsiębiorców, bo z mało płaca podatków, bo za małe płacą pensje. Weźcie otwórzcie sobie firmy a zobaczycie co to za kawałek chleba.
  Wszystko fajnie tylko z całego kontekstu wyrzuciłeś najważniejsze, czyli budowanie biznesu kosztem wyzyskiwania pracowników. Na takie polityce dorobiły się np. Bzomex, Familia, AGRO BUD, wszystkie myślenickie restauracje, masa ciuchlandów, butików, sklepów sportowych, sklepów z odzieżą dziecięcą jak i również punkty sprzedaży GSM, sklepów z butami. Wszędzie jadą na najniższej krajowej lub jeszcze gorzej. Przejdź się po sklepach na rynku i popytaj dziewczyn ile zarabiają. Jak kogoś aż tak duma rozpiera, to trudno się mu przyznać ile płaci. Jak wiem że nie stać mnie na godną płace dla pracownika to albo nie otwieram firmy albo pracuje w niej osobiście jako samozatrudnienie. Myślenickie biznesowe towarzystwo wzajemnej adoracji nigdy tego nie pojmie. Zmieniła się ekipa rządząca to przedsiębiorcy zaczynają trząść portkami o to że ktoś w końcu zacznie pilnować godnego wynagradzania. Platfusy miały na to wyjebke, Nowoczesna będzie miała tym bardziej coś takiego w poważaniu widząc wasz skład.
 • 20.06.2016 - 14:57
  SredniPiotr napisał/a:
  No to musisz być niezłym frajerem jeśli za tyle pracujesz ! Nie martw się PiS podniesie ci do 12 zł a wtedy będziesz zadowolony lub ... bezrobotny, ale zawsze masz 500+ w obwodzie tylko już musisz zaczynać starać się o dzieci jeśli nie masz bo to nie na każde tylko na drugie.
  Wiesz no tak się składa że frajerem nie jestem i nie pracuje za taką głodową stawkę. Podwyższenie stawki wynagrodzenia zabolało by właśnie takich chciwych małych i średnich przedsiębiorców, którzy wykorzystują ludzi. Takich pseudo nowoczesnych przedsiębiorców w Myślenicach nie brakuje.

  Otwierasz sobie sklep z byle ciuchami, przyjmujesz 2 praktykantki ze szkoły, płacisz im potem 6 zł na rękę, a potem odjeżdżasz swoim białym Audi Q5. Co drugi myślenicki sklep tak działa.
 • 20.06.2016 - 13:39
  Sami Nowocześni przedsiębiorcy płacący 6 zł za godzinę na rękę - nono :)

Afromental zagrał na myślenickim Rynku

 • 14.06.2016 - 16:22
  kiełbasa unijna :D na to wydaje się tak zwane dotacje? :D
Pokaż więcej komentarzy