Vivaldi

"Dobra zmiana" PiS

 • Dzisiaj 15:16
  http://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/14739,tylko-nie-mow-nikomu,4.html#c182685

  generalnie to to samo, więc nie trzeba Ci odpisywać.

  Ale co do Dyzmy coś w tym jest przy czym ja Cię odbieram jako Żorża ...... :-) wykształcony z aspiracjami do elity ale niestety konieczny do odizolowania z powodu stanu ..... :-)
 • Wczoraj 22:07
  Seneka napisał/a:
  Zostawię Was z zielonym stolikiem i " troską " o moją wątrobę. Skoro lepiej wiecie, to szkoda kruszyć kopii. Bardziej dbam o kręgosłup niż o wątrobę, ale to nie na Wasze umysły. I to ochrona kręgosłupa decydowała o moich wyborach.
  ale którego? Raczej nie moralnego biorąc pod uwagę te wybielania i przekrwione oczy ze złości .... :-)

  taki_gość napisał/a:
  W tym fragmencie wypowiedzi przypominasz mi słynnego "Bolka", który też walczył. nie chciał ale musiał.
  Coś w tym jest co piszesz. Chłop nie pytany już ze trzy razy powtarza, że sprawdzał siebie w IPNie i uffff nie ma teczki tzn nie znalazł. Po co sprawdzał i po co o tym trąbi? Wybielania czas dalszy?
 • 15.06.2019 - 23:46
  Strozaninek napisał/a:
  Nauczyciele sami dbali i dbają o to, by ich nikt nie poważał.
  podobnie elity - niestety szkoda w jednym i drugim przypadku
 • 15.06.2019 - 23:35
  Seneka napisał/a:
  Jak ja lubię te Twoje wywody oddające PiS-owską nowomowę i klimaty, te kundelkowate lakoniczne użądlenia zza węgła takiego_gościa dodają im uroku.....
  w tym miejscu przegrałeś wtedy i dzisiaj. W tej bezsilności wieloletniej zauważyłem, że niesamowicie rozbudowałeś słownik o poniżenie, bezczeszczenie, brukanie, hańbienie, kalanie, kompromitowanie, lżenie, obrażanie, obszczekiwanie, ochrzanianie, opieprzanie, opitalanie, opluwanie, plamienie, plugawienie, podlenie, pogwałcanie, pohańbianie, profanowanie, przeklinanie, spotwarzanie, ubliżanie, upadlanie, uwłaczanie, wymyślanie, wyzywanie, zbeszczeszczanie, złorzeczenie, zniesławianie, znieważanie, znieważenie, poniewieranie, upokarzanie, odczłowieczanie, szmacenie.......nie mam pojęcia dlaczego, pewnie całe życie tak traktujesz ludzi wokoło aby udowodnić, że bardziej bliżej Ci do elity niż do Pcimia ale cóż, takie to elity
  https://www.youtube.com/watch?v=ifcoX6bIyQ4
 • 15.06.2019 - 17:55
  Ło matko.....taaaaa regulamin :-))) twarz to już zupełnie co innego :-) bo po cóż by miała być mimika aby jej nie używać i dopasowywać do czasów :-) ......generalnie aż szkoda, że sam nie dajesz możliwości skorzystać z Twojej wiedzy i doświadczenia........jątrzenie, wyzwiska, bolszewizm, towarzysz dużo tej złości i kwasu w Tobie. Ludzi trzeba słuchać i szanować ale rób jak uważasz. Czas PANA nauczyciela na wsi się skończył wcześniej a czas PANA księdza kończy się teraz. W jednym i drugim przypadku pokora i służba może naprawić stan frustracji.
  No i te przegrane. Lezy Ci to na sercu. Od ostatniej przegranej z Obajtem chyba Ci żółć nie tylko wątrobę zalała. Wyłazi aż na wierzch. Tego akurat nie da się leczyć. Może zdjęcia jakieś pooglądaj, nostalgia się włączy w miejsce zawodzenia i ujadania.
  A co do Solidarności : miałeś rzucić legitymacją (o ile faktycznie istniała) i jak wyszło? Rzuciłeś? Przypomnieć wątek? Tyle jest w Tobie prawdy mówionej ile po WKibicu zostało.....ale za to jest regulaminowo :-)
 • 14.06.2019 - 23:26
  Seneka napisał/a:
  Mój wybór dotyczył PZPR z przybudówkami oraz PiS. Sam wybrałem. Nie poszedłem ani z tymi, ani z tymi. Czytasz, jak Ci wygodnie i kłamliwe informacje przekazujesz. Kłamliwe w duchu towarzyszy z PiS, którzy tak tłumaczą relacje ze mną. Chyba, że jesteś jednym z nich. Kłamstwem się brzydzę i to całkowicie Cię przekreśla w moich oczach. Typowo PiSowskie . Bogu dziękuję, że tej z tą PiSowską hałastrą kłamliwą, obłudną i mierzącą wszystkich swoją miarą nie mam nic wspólnego. To jest mój największy sukces.
  Powiedz mi dlaczego opisujesz siebie porównując do innych? Ile w Tobie jest hipokryzji, bo chyba całe pokłady. W tym co napisałeś nie ma ani grama prawdy. Zacznijmy od wybielania skoro twierdzisz, że brzydzisz się kłamstwem : Seneko zacznij od tego jak to było z WKibicem który stał się Seneką a Seneka twierdził, że nic nie wie o WKibicu...... resztę na razie pominę.
  Właśnie tak wyglądają ludzie pogubieni po transformacji a wychowani za tamtych czasów kiedy trzeba było zaprzeczać aby przetrwać, kradzież była wtedy wytłumaczona bidą nazywano ją "radzeniem sobie", krzyż w szkole nie istniał więc trzeba było znów kłamać.....nie wciskaj więc tutaj kitu co jest dobre, co złe, nie użalaj się nad sobą, bo to nie był Twój wybór ale raczej przymus systemu, więc nie opowiadaj dzisiaj bajek, że "Dziady" tłumaczyłeś w szkole w roli bohatera.....daj sobie spokój. Chcesz to uspokajaj swoje sumienie, ja tego nie kupuje. Wytłumacz dlaczego jak "przypaliłeś" WKibica to tak łatwo zmieniłeś tożsamość na Senekę. Szybko zapominasz jak to dawniej było i kto był kim ..... Twoje pokolenie ma już mechanicznie zmienione charaktery, zaprzeczanie macie tak wpojone (wcale się nie dziwię i nawet ubolewam), że nic sobie nie robicie z kłamstewek są normą dla Ciebie więc zwrot "Kłamstwem się brzydzę" jest niesmaczne w Twoim wykonaniu. Szczere i brutalne, brutalne bo prawdziwe.
 • 14.06.2019 - 19:50
  Seneka napisał/a:
  Do PZPR z przybudówkami było mu daleko, do PiS też. Zawsze gorszy sort. (...)Wtedy wrogiem ludu , teraz wrogiem ludu okrzykiwany. Jest gorzej.
  Seneka napisał/a:
  Z polityki odchodzi się zawsze przegranym......
  Weź WKibic przestań, bo się za chwilę wzruszę tym Twoim wybielaniem i wygłaskaniem rzeczywistości. Wyszedłeś zza zielonego stolika i okazało się, że nie odnalazłeś się po transformacji. Obecnie jesteś zdziwiony, że jak się nie obrócisz dupę masz z tyłu i zaczynasz sam siebie przed sobą tłumaczyć, że to był i jest Twój wybór.....wiecznie uciemiężony z wyboru. To chyba już samookaleczanie ale to się leczy.

  Seneka napisał/a:
  Niech żyje demokracja (...)Z totalitarnymi zapędami walczyć należało i wtedy, i teraz i tu, i wszędzie.
  Przciez to co napisałeś to oksymoron. Od Ciebie usłyszałem (wtedy co się darłeś z KODem), że wybór większości ludzi to nie jest demokracja a teraz słyszę , że wybór większości to jest totalitaryzm i z nim walczysz. Czy aby nie masz właśnie naleciałości dyktatorskich twierdząc, że opłacona mniejszość czyli były KOD to jedyna słuszna demokracja? Przecież Ty co zdanie sobie zaprzeczasz. Ostatnie wybory znów pokazały skalę wyboru ale Ty nadal uważasz, że banda debili, prostaków i ciemnogrodu nie ma prawa do nazwania własnego wyboru demokracją. To czymże jest z definicji demokracja a czym totalitaryzm?
 • 13.06.2019 - 23:20
  Seneka rozkwitał w tamtej rzeczywistości, zielony stolik, czerwone goździki i takie tam :-) zawsze Pan nauczyciel na wsi, drugi po Bogu na równi z księdzem .... dlatego tęskni i zrobi oraz powie lub napisze wszystko aby mieć złudną nadzieję na to, że znów z goździkami będą przychodzić ..... petenci :-) do PANA.
 • 13.06.2019 - 14:44
  Widzę, że model biznesu na dzisiejsze opodatkowane czasy odnalazłeś w tym płaszczu ze szczypiorkiem w kieszeniach w gratisie :-) skoro tak nagła interwencja na prowokację :-))) bo my tu nie o wizycie w USA ale najważniejsze to p***nąć tematem jak dzik w sosnę

  Nieeee no oczywiście robicie wszystko z bonem aby pozorować wygląd i postrzeganie ale jak ktoś zada szyku w dyplomacji i kindersztubę to i nawet to wam przeszkadza. Agatka jak zwykle klasa a Kindzia niedaleko ale noooo nie ma to jak za starych czasów :
  https://www.youtube.com/watch?v=pmd7ormJEm0
 • 12.06.2019 - 22:48
  Ej no weź od lipca mam mieć.....na drugiego czyli na pierwszego po mieczu :-))) ale źli ludzie "mówio", że to na gorzołę idzie dla nierobów to nie wiem przepić czy na jakiego hyperiona zabrać, meble zrobić dziecku żeby na słomiance nie spało czy jabcoka se otworzyć. I takie to moralne konwenanse.....burdel mi się w głowie zrobił przez te rozdawnictwo :-)))
  .....można tez zainwestować, jechać na Słowację jakich płaszczy czy szczypiorku nakupić, w kraju sprzedać, ehhhh teraz to już będzie a nie tak jak kiedyś :-)
 • 12.06.2019 - 16:44
  Strozaninek napisał/a:
  Waśnie, przeszkadzajka...
  hmmm ale jak oddadzą dwukrotnie to....? Może warto - przynajmniej spróbować.
 • 12.06.2019 - 15:44
  Strozaninek napisał/a:

  PS . Spoko, spoko, potem przyjda do Ciebie po piniazki ;>
  Nie booooj, już idą ;-)
  https://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/1403291,kasy-fiskalne-online-od-maja-2019.html
  tyle, że nie mam nic do ukrycia wnerwia mnie tylko kolejna przeszkadzajka, bo będzie trzeba ją zarejestrować, stara wyrejestrować itd itd.
 • 12.06.2019 - 10:28
  Strozaninek napisał/a:
  Państwo PiS dzielnie zwalcza problemy, które samo stwarza (jak każdy socjalizm).
  Ludzie uciekają z podatkami do legalnych i dostępnych metod obchodzenia płacenia 32% podatku dochodowego przechodząc na umowy B2B, co robimy? Dojedziemy ich, żeby mieć na krowy plus i kiełbasy plus. http://testerzy.pl/baza-wiedzy/test-przedsiebiorcy-w-it
  a wyciągnę
  https://biznes.interia.pl/firma/news/ministerstwo-finansow-sprawdzi-kto-jest-prawdziwym,2617833,1852

  Ja nadal uważam, że nic z całego testu nie wyjdzie choć akurat mnie test ani grzeje ani ziębi ale śledzę temat dla zasady.....praworządności i słuchania głosu ludu :-)))

  A ogolnie koło tematu ta kancelaria ma sporo fajnych art.
 • 11.06.2019 - 21:49
  Strozaninek napisał/a:
  Ja akurat z Warszawy wracałem :P
  Ty to jednak światowy człek. Weź dawaj, opowiadaj, jak tam było w tej stolycy? Zacznij od początku od kontroli paszportowej :-)))
 • 09.06.2019 - 16:49
  Widze, że spania jeden i drugi nie ma. Za mało pracy na świeżym powietrzu? Znajdę Wam coś u siebie do roboty i będziecie spać jak dzieci od 22:00 :-)))
  A tak na poważnie: Wodnik kopiuj sobie ale daj po prostu linka ze źródła a nie pisz jako swoje :-) a co do art wystarczy go skrócić i podsumować krótko na przykład : " wystarczy nie przeszkadzać opozycji" :-) po co im podpowiadać i za uszy tym wyciągać ponad poziom wody :-) choć z drugiej strony sterowany i regulowany opozycjonista jest lepszy niż puszczony luzem :-)

Tylko nie mów nikomu

 • Dzisiaj 15:05
  Seneka napisał/a:
  To fałszywie pojęty mesjanizm, którym dziś Polskę gwałcicie. Patriotyzm dla nieoświeconych. Mnie wyprostował IBL ze wspaniałą specjalistką od Mickiewicza i romantyzmu prof. Marią Janion oraz Gombrowicz. Zarówno Norman Davies, jak i nieocenioną prof. Janion ostro krytykują aktualnie PiSowski patriotyzm kibolsko - narodowy, to i ich nie lubicie. Ale kogo Wy lubicie, towarzysze? Masz rację, tej UJ wychowywał nieprawomyślnych. Nieprawomyślnych dla PiSowkiej Bolszewii.
  ależ Ty cierpisz. Przecież ja Ci nie ujmuję Twojej wiedzy w Twoich tematach w których jesteś fachowcem (literatura, polonistyka, historia i pokrewne) ale na podstawie Twojej wiedzy nie wywieraj na mnie presji abym zaakceptował Twój wizerunek KODowskiej demokracji (KODowskiej czyli mniejszościowej i opłaconej). Do mnie także nie przemawiają elity w języku używanym przez ciebie a tak mocno rozwiniętym co do plugawienia. Ogólnie Twoje zdenerwowanie odbieram jako trafienie w punkt ale zrozum, że to właśnie Ty i Wy zapracowaliście sobie pogardą na pogardę. Chcesz tak traktować ludzi jak wyżej zatem będziesz mierzony własną miarą - stare ludowe przysłowie które świetnie się widać sprawdza.
  Co do nauczycieli to odczytuję z Twojego podejścia jak mocno się frustrujesz, ale zapomniałeś o jednym : nauczyciel dysponując wiedza powinien ją przekazać a nie narzucić jako jedyną prawdę. Prawdziwy nauczyciel uczy myśleć, uczy analizować, uczy rozmawiać - ja takich szukałem i słuchałem. Nauczyciel nie pcha ale pociąga za sobą przykładem (stara dobra szkoła dzisiaj zwana marketingiem). To co uprawiasz jest dalekie od przekazania wiedzy i nauki samodzielnego myślenia. To co uprawiasz i prawdopodobnie uprawiałeś jako nauczyciel (bo na pewno nie pedagog choć to subtelna i kluczowa różnica której nie wyłapujesz) to narzucanie percepcji świata z Twojej i tylko Twojej perspektywy. Bazując na takich nauczyciela a nie tych wspaniałych o których wspomniałeś doprowadziłbyś świat do zacofania i braku rozwoju, kreowania, próbowania, innowacji, myślenia itd, bo samo narzucanie i/lub kopiowanie czyjegoś stylu i życia to za mało.
  Siedź spokojnie w swoim kokonie, możesz się w nim motać, szarpać, płakać, przeklinać los ale nie zarażaj innych a tym bardziej nie doszukuj się w innych Twojej porażki obracanej w sukces jak nie odnaleziona teczka w IPN, działania Solidarnościowe których miałeś się zrzec czy błahej sprawy jak ucieczka WKibica z próbą zmiany w sukces na Senekę ale znów zakończona porażką. Przecież to pasmo hipokryzji a teraz żądasz posłuchu i szacunku? Sorrry ale nie ma szans. Twarz ma się jedną a mimika można nadrabiać ale o tej masce było wcześniej. Najbardziej szkoda Twojej wiedzy którą coraz bardziej rozmieniasz na drobne, a z której mało kto czerpie. Ani być ani mieć....słaba puenta.
  https://www.youtube.com/watch?v=ZBFYYKjgtXw
 • Wczoraj 22:26
  Seneka napisał/a:
  Vivaldi nie tylko religię olewał, bo nijak sugestii Strozaninka nie zrozumiał. Na polskim też nie bywał
  Tu się zgadza. Niestety trafiałem na nauczycieli którzy po UJocie ;-) za komuny nijak nie chcieli rozmawiać o np "Dziadach" a na historii tłukli do łba, że Ruskie nas nie atakowały tylko ratowali. Trudno było takich nauczycieli poważnie traktować prawda Andrzeju?

  Seneka napisał/a:
  Ten mesjanizm wlecze się za nami i gwałci polską duszę przez stulecia.
  w mojej ocenie najbardziej Twoją duszę zgwałcili poprzez idee mesjanizmu które było nie było bardzo pasują do Twojego zachowania : "mesjanizm powstał jako ideologia narodu uciśnionego, szukającego w nim zarówno kompensacji własnych klęsk -poczucie własnej wyższości moralnej, jak i poszukującego dróg wyjścia z ucisku" (funkcja mobilizacyjna ..... KODu ?) :-)))
 • 15.06.2019 - 23:26
  Ja tam nie wiem olewałem religię w LO choć załapałem się w ostatnim roku a jak juz chodziłem to sprzeczki były :-)

Pytanie do Burmistrza

 • 12.06.2019 - 22:39
  bono napisał/a:
  Odpowiadam przemądrzałą znający każdy temat i filozofujący na w każdym temacie, pierwszy przystanek byłby w Swoszowicach.
  OK masz ulgę, możesz ze Swoszowic na początek wystartować na tych kolanach do Łagiewnik :-)))
  Rwiemy łacha na maksa bo.....
  bono napisał/a:
  Bez odbioru bo szkoda na Was strzępić język.
  Jaki bono takie i tematy na forum.....:-) cóż poradzisz, trzeba się do poziomu dostosować :-) weź załóż jakiś następny. O karakalach już było a teraz na topie są eFy35 :-))) zapytaj burmistrza, nie obiecywał ale może załatwi, żeby przeleciały trasą Myślenice-Swoszowice-Łagiewniki :-)
  pyta nie błądzi....yyyy.....kto pyta nie błądzi :-)
 • 12.06.2019 - 15:59
  Strozaninek napisał/a:
  Nie, wyobrazam sobie ze piszesz prosty dokument i wysylasz zapytanie do burmistrza w trybie dziennika podawczego cos w stylu

  "W zwiazku z obietnicami wyborczymi kolei do Krakowa z Myslenic, ja [imie i nazwisko] zwracam sie do pana burmistrza o udzielenie informacji o statusie i postepie prac przy tym projekcie"
  A Burmistrz mu odpisze to co wyżej podałem, czyli po zapoznaniu się z innymi gównoburzmi na tym forum być może tak będzie to wyglądało :
  "Szanowny Panie Bono. Odpowiadając na Pana pytanie (data, miejsce) weź się Pan idź ogarnij a nie jątrz na forum jak dzban jakiś. Czas na studium koncepcji sensowności połączenia kolejowego jest na połowę lipca a Pan pytasz czy i kiedy do niemieckiego Lidla pojedziesz Pan z rodziną w niedziele handlową? NIGDY !!!! Bo kolej jak będzie to pierwszy przystanek Łagiewniki ale Pan idź na klęczkach z Myślenic a i to nie odkupi win"
  :-)))

  Strozaninek napisał/a:

  Tobie nie zalezy na tej inwestycji, tylko na wywolaniu gownoburzy. Temat budujemy Polske - umarl, temat o Euro (zalozony przez Ciebie dwukrotnie) rowniez sie wyczerpal, temat "kocham pis" rowniez, temat o dobrej zmianie to pyskowka i nikt tego juz na powaznie nie traktuje. Generalnie widac, ze szukasz kolejnego tematu zapalnego na forum, zeby sie klocic :)
  Trafne
 • 11.06.2019 - 21:42
  bono napisał/a:
  Jaki postęp mają starania dla zrealizowania obietnicy wyborczej,
  budowy kolei Myślenice-Kraków?
  i na co Ci to chłopie? ....te nowe wątki?.....że niby musiałeś czy jak? Nie wystarczają Ci tamte Twoje tematy : "budujemy razem", "upadamy razem od ogona", "już dno", "jeszcze metr mułu", "teraz to już na pewno dno", itd itd :-)

  po coś się tak wypuścił przed szereg skoro nawet połowy czerwca nie ma :-) ?
  https://www.rynek-kolejowy.pl/mobile/pol-miliona-zlotych-na-opracowanie-koncepcji-nowej-linii-kolejowej-do-myslenic-90741.html

  Weź idź sobie pogadaj z burmistrzem, bo bardzo słabo to wygląda jak wpadasz z zapytajnikiem "PAAAANIEEEE BURMISZCZUUUU a kiedy bedzie ta kłolej...."

Radni KW Macieja Ostrowskiego i Bez Układów przekładają sesję. „To jest cyrk” - komentują radni PiS

 • 10.06.2019 - 22:41
  prywatnie napisał/a:
  Ciekawe co można by rzec o szlachetnym po tylu latach zarządzania. Bo ledwie rozpoczął i zaczyna się pythonowsko- pisowska sekwencja dziwnych kroków. Tj to robił Daniel - mamroczenie, bujdy, insyuacje, przykre niszczenie drugiego człowieka. Choroba?
  Jeśli zarzuty są podstawne idziemy z nimi do prokuratury.
  No i był w tej prokuraturze Daniel i......? I nic.

  pan Kracy napisał/a:
  Bo jest "bez układów", rozumiesz?
  taaaaa polityk bez ukladów :-))) dobre
  https://www.youtube.com/watch?v=tFhkirDQkL8
 • 09.06.2019 - 17:16
  WodnikSzuwarek napisał/a:
  60 stron przerosło możliwości intelektualne niektórych radnych czy może muszą poświęcić te 6 dni by ktoś im dopiero wytłumaczył co w audycie napisano?
  3 dni to było mało na 60 stron, widocznie 6 dni będzie wystarczająco, co oznacza 5 kartek dziennie :-))) dadzą radę

  Tu nie chodzi o ilość stron ani czas, miało nie być sesji w każdym przypadku co sugeruje, że w audycie pojawiło się coś co zaskoczyło na tyle poważnie, że muszą się naradzić....w sensie...zdążyć przeczytać i ustalić "co mówimy".

  http://sedno.myslenice.org.pl/spor-radnego-z-prezesem-o-ceny-wody-i-sciekow/

  https://www.rp.pl/Konsumenci/308129894-Naduzycia-MZWiK-w-Myslenicach-na-rynku-wodociagowo-kanalizacyjnym.html

W Myślenicach powstaje kolejne rondo. Tym razem na Zarabiu

 • 09.06.2019 - 16:55
  prywatnie napisał/a:
  Tak się zastanawiam, czy żeby w tym kraju było normalniej, trzeba by pociągnąć do odpowiedzialności: co 2 polityka PiS, co 3 polityka PO, co 4 samorządowca i co 5 wykonawcę. Hmm...
  Jak zwykle proponuję......zacząć od siebie.
 • 08.06.2019 - 20:24
  prywatnie napisał/a:
  Logiki nie ma, bo to Polska.
  pomóc się spakować......?

Najpierw skopali i okradli mężczyzn na parkingu, potem awanturowali się w barze [WIDEO]

 • 09.06.2019 - 16:54
  seba napisał/a:
  Myślenice to "dziki zachód", bójki, rozboje pobicia, handel narkotykami, parkowanie gdzie popadnie (zakręty, przejścia dla pieszych, trawniki etc), przekraczanie prędkości na pierwszej lepszej prostej, coś chyba nie radzi sobie policja i straż miejska w naszym miasteczku ...
  Weź się przejedź do "Europy" to po powrocie będziesz dziękował, że w... od Polaków dostałeś :-))) .....i nie zgwałcili na koniec :-)
  Nie uważam, żeby u nas w Myślenicach kłopot był jakoś wyeskalowany niemniej wiadomo, szkoda że występuje.
 • 08.06.2019 - 20:11
  Michu94 napisał/a:
  Powiem tak, co komentarz to się pogrążasz i ośmieszasz.....
  albert7575 napisał/a:
  Powiem tak, co komentarz to się pogrążasz i ośmieszasz.......
  Czym Wy się różnicie od antybohaterów" z tematu?

  NieWolno napisał/a:
  paru łeboni ktorzy w grupie to nie ma mocnych, a jak miniesz na ulicy pojedynczą sztuke takiego kretyna to głowy nie podniesie.....oj kozacy, kozacy.
  Dokładnie tak jest, jak go wyhaczysz pojedynczo to przeprasza na kolanach a w grupie jeden przed drugim głupotą imponuje, ale czym innym oni mogą zaimponować? "Wojownicy" z gazem, masakra jaka żenada. Słabiutko. Ci zaatakowani powinni zaproponować solóweczkę w ringu lub na świeżym powietrzu nawet ale bez gazu, przypuszczam że po tupnięciu nie będzie z kim walczyć.

Budujemy razem Polske

Pokaż więcej komentarzy