prywatnie

Wybory Samorządowe 2018: Ostatnie godziny kampanii. Trwa wojna plakatowa

 • Dzisiaj 1:20
  O widzę, że Bagietka reklamuje TVN. Oczywiście gdyby @Bagietka nie była z PiS to w pierwszej kolejności zwróciłaby uwagę na to, kto jest prezesem TVP - polityk czy nie polityk; i jaki to ma wpływ na treści wiadomości. No to jeśli PiS doprowadziłby do wyeliminowania z rynku mediów Polsat, TVN, a także czasopisma pokroju Rzeczypospolitej, Wprost, Wyborczej, i dodatkowo ocenzurował internet to "repolonizacja mediów" stałaby się faktem i zostałaby Gazeta Polska, Nasz Dziennik, TV Trwam i parę portali w stylu niezależna.pl
  Oczywiście, że prawda byłaby tylko jedna: https://www.youtube.com/watch?v=ff-XVdiepTo

  A to co podaje Szczotkowski - podaje fakty. Tak się korzysta z dobrobytu dojnej zmiany na koszt podatnika. Kandydat o zaufanie. https://www.facebook.com/dariusz.szczotkowski/videos/2169988709687513/

Wybory Samorządowe 2018: Kto wójtem, kto burmistrzem? Typujecie zwycięzców

 • 17.10.2018 - 18:02
  Bagietka napisał/a:
  Trzeba coś robić by były tego efekty a nie tylko stawiać "prywatne" tablice propagandowe przed szkołami z wyłącznością na Halek & Przyjaciele. Jeszcze się pewnie okaże, że zapłaciliśmy za to z pieniędzy gminnych :)

  #DotrzymujemySłowa
  Pokazówka zrobiona typowo pod wybory, opublikowana na parę dni przed. Morawiecki jeździ po kraju i robi kampanię lokalnym kandydatom, zamiast koncentrować się na swoich obowiązkach jako premiera. A sorrki, zapomniałem, że przecież to tylko marionetka od wykonywania rozkazów...

  Podobnego kolesiostwa nie było od czasów PRL. Nagle przed wyborami publikują coś na stronie - toż Polacy potrafili już iść dalej, choćby zbudować prototypy samochodów nigdy nie produkowanych. Wpis na stronie? - Buhahah. Gdzie te pociągi, na papierze? -Aha :-D.

  Uważajcie na układy, to nasza zguba.
 • 16.10.2018 - 17:55
  PiS szybko się starzeje; oczywiście że mający zapewne kontakty z komunistami ojciec Kaczyńskich oraz sam Jarosław który zdał egzamin doktorski z państwa i prawa ora,z filozofii MARKSISTOWSKIEJ --> ci od komunizmu są czyściutcy jak łezka, buhahahahahaha. To jakaś parodia. @Bagietka, idź sprawę obmodlić do kościoła. "Kler" już obejrzała?
 • 16.10.2018 - 14:49
  A czy user @Bagietka być może należy do prominentów "dobrej zmiany", rewelacji politycznej ostatnich lat, prawej sprawiedliwej i z PRL'em nic a nic wspólnego nie mającej? I już włosy rosną na nosie:-d. Jest tak dobrze. O jakże Bagietka służy "dobrej zmianie", w dzień i noc, w noc i dzień, 24/24.


  https://m.youtube.com/watch?v=3FMp9Ec3pcY
 • 14.10.2018 - 13:59
  Najciekawsze jest to, że sąsiednia gmina zdaje się nie chcie być dłużej służebnicą partii, co na tych wizytach oficyjeli gmina zyskała? Trza było jeszcze ucztę wystawić dla mości pań i panów z Warszawy.

  Nadzieja wszystkich partyjnych na pozyskanie choćby jednego awaryjnego przyczółka dla lokalnych kadr "dojnej zmiany", gdzie by się z kolesiami można było wykarmić. Najlepszym kąskiem dla pisowskiej braci zdają się być Myślenice. Mam cichą nadzieję, że Myślenice okażą się mądre 'przed' a nie 'po'.

Krzysztof Halek zapowiada:Wielopoziomowe parkingi, linię miejską za 1zł i bezpłatne przejazdy dzieci

 • 12.10.2018 - 17:20
  Hmm, co do linii miejskiej - pomysł kuszący, ale osobiście nie do końca przekonuje mnie, czy to na siebie zarobi. Zaś parkingi są potrzebne, popieram w 100%, zwłaszcza te bezpłatne. Bo jakże to, że parkingowi (Jopka?) latają z portfelem za kierowcami nieomal na każdej ulicy. Niech tak bedzie na uliczkach w samym centrum, zgoda, ale stwórzmy też warunki do godnego darmowego parkowania w pobliżu centrum. To jest z pewnością do poprawienia. Popieram pomysły Halka, zrobił z tą kampanią kawał dobrej roboty. Takiej roboty oczekujemy po zwycięstwie. Niech pokaże, że nie tylko kampanię zrobić potrafi.

Wybory Samorządowe 2018

 • 12.10.2018 - 13:28
  PiterOlek napisał/a:
  Tablica Ogłoszeń Parafialnych w Jaworniku !
  Same pisiorki, hihihih.
  Sorrki, ale to się nazywa ...... (wykropkuję, żeby nie użyć brzydkiego słowa).
  Film "Kler" się kłania.
 • 12.10.2018 - 12:05
  Dojna zmiana w Myślenicach. Hmm, brzmi co najmniej ciekawie..
 • 10.10.2018 - 19:19
  Ulubiona PRZYŚPIEWKA pisiorków. "Boże coś polskem..."
  zdjecie

Krzysztof Halek podpisuje kontrakt dla Myślenic, prezentuje program i kandydatów na radnych [WIDEO]

 • 12.10.2018 - 12:36
  A jak Halek wygra? Myślę że Halek lub Ambroży mają w drugiej turze większe szanse od dojnej zmiany
 • 09.10.2018 - 11:25
  Szlachetka? - Jak to w sekcie. Tylko swoi. Nawet debaty publicznej nie podjął: społecznik? Gospodarz gminy?

  Typowe zachowanie dla PiS, coś przed wyborami ruszyli się do ludzi co poniektórzy. Ale nie Szlachetka, panieee...
 • 05.10.2018 - 8:20
  Najbardziej rzeczowy kandydat. Co prawda, chciałoby się nieco zmian personalnych w urzędzie i wokół, no i samym sposobie burmistrzowania. Nie wiem czy akurat Halek to gwarantuje, może bardziej Ambroży i ta świeżość dla niej z kolei na plus. Trzeba zauważyć, że nowa kadra nie weźmie się nagle znikąd od cyk i tu spora praca do wykonania.

Papież Franciszek otrzymał kopię obrazu Matki Boskiej Myślenickiej

 • 12.10.2018 - 11:55
  Miły akcent, choc tj. pisze kolega: to tylko pamiatka a życie to życie i nie można wykluczyć, że znajdzie miejsce w watykanskim skarbcu, muzeum lub czyms tym podobnym.

"Dobra zmiana" PiS

PIOSENKA NA PIERWSZY TANIEC

Sympatycy ruchu społecznego KOD MYŚLENICE

 • 10.10.2018 - 17:19
  Motto pisorydzykowej sekty: Alleluja i do przodu :-P
  Pieniążki sam popłyną.

  A propos: pracujesz Ty @Bagietka, bezrobotna czy jak?

Tenis Ziemny: Piotr Zięba liderem Myślenickiej Ekstraklasy Tenisowej 2018

 • 04.10.2018 - 21:03
  Spok kiedy ktoś rozwija swoje pasje

Rozbudowa żłobka, modernizacja budynków i inwestycja w dzieci-to pomysł Krzysztofa Halka na edukację

 • 04.10.2018 - 16:35
  @vivaldi, prawda o PiS wcale tak kolorowa nie jest jak Ty to widzisz, czy starasz się nam tu przedstawić, czy kogokolwiek przekonać. I tu nie tyle chodzi o osoby, ile o całokształt, więc Obajtek to tylko przykład, felerny ale o tyle potrzebny, że z naszego terenu i po to, żeby w trakcie wyborów może się jednak zastanowić głosując na kogokolwiek z PiS.

  Całokształt tworzą jednostki i ilość przypadków skrajnej niegospodarności, niekompetencji, głupoty i afer tworzonych przez osoby należące do PiS poraża i tego chłopie nie zmienisz ni nie przykryjesz, nawet zarzucając dymienie komuś kto w oczy pisze prawdę. Chyba że należysz do beneficjentów takiego stanu rzeczy, ale to mnie akurat najmniej interesuje, dziwi mnie że zdajesz się mieć klapki na oczach albo właśnie nie jesteś bezstronny. Czekamy aż TVP przestanie być cenzurowana przez PiS i wszystkie te rzeczy wypłyną. Na razie lepiej oglądać alternatywne wiadomości na TVN lub Polsacie, posłuchać zetki, rmf i poczytać coś rzeczowego a nie dyktowanego mową nienawiści.
 • 03.10.2018 - 18:58
  Pcim miał paru wójtów, mafia zetknęła się z pieniądzem publicznym dopiero za rządów człowieka z PiS. http://wyborcza.pl/1,75398,19681264,prezes-arimr-ofiara-czy-lapowkarz.html
  Od takich typów przyzwoici ludzie po prostu stronią. Co jeszcze @taki_gość, o co Ci chodzi? Kogo chronisz, zadek posła który współpracował z kimś takim? No bez jaj ;-p
 • 03.10.2018 - 17:37
  I ciągle kredyty. Panieee, ano zdolni są. Ekonomy. Zaciągają. PiS w Pciomiu, phihihih........pssst cichosza. Pisiu pisiu
  https://bip.malopolska.pl/ugpcim,a,1489480,udzielenie-i-obsluga-dlugoterminowego-kredytu-przeznaczonego-na-sfinansowanie-rozchodow-budzetu-roku.html
 • 03.10.2018 - 17:10
  Heheheh, jajcarz z Cb, ale może @Bagietka coś rzetelnego w końcu podała, aż muszem to sprawdzić :-p

  Ps. Zrobione, tu jest link do danych https://dziennikpolski24.pl/powiat-myslenicki-jak-to-jest-z-dlugami-gmin/ar/13320655
  Myślę pod wybory się przyda. Tylko teraz jeśli już mamy porównywać to zobaczmy jak wiele wiele rzeczy zmieniło się w Myślenicach, a co w Pcimiu?
 • 03.10.2018 - 13:08
  Samorząd – niezależne od nadrzędnej władzy decydowanie o własnych sprawach, wykonywanie funkcji uzupełniających w stosunku władz np. szkoły, zakładu produkcyjnego, władz państwowych.
  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Samorz%C4%85d
 • 03.10.2018 - 12:57
  Jeśli ktoś chce mieć obraz jak funkcjonuje PiS, trzeba posłużyć się obrazem sekty. I koniecznie obserwować sprawę po sąsiedzku w Pcimiu. Ślepe posłuszeństwo prezesowi (guru, ach ten guru) wymagane od każdego członka, partyi członka.

  PiS w sąsiedniej gminie zaczął rządzić jak sięgnąć pamięcią w 2006 r. Zaczęło się od działań dla wyeliminowania w pierwszej kolejności opozycyjnych radnych. Jak bardzo potrzebną rolę pełni rolę opozycja to wiemy. Został wójt z posłusznymi mu radnymi. Brak u mieszkańców zainteresowania problemem. Sposoby na bardziej niepokornych (tu asfalcik, tam posadka w gminie, tudzież obietnice obietnice i obietnice). Samorząd zniszczony, z zewnątrz atrapa jakoś wygląda. Gdy spojrzeć od środka - sieć powiązań = osób uzależnionych jedna od drugiej na zasadzie przysługa za przysługę i mamy Cię w szachu. Szlachetka prawdopodobnie z polecenia byłego posła przerzucony do Pcimia (z jakim zamiarem, dla "opieki" nad głodnym kariery wójtem?). Pieniądze podatników. Paprykarz i folia, sprawa wykorzystana w kampanii wyborczej, wójt bardzo zabiega o względy Kaczyńskiego. Pcim użyty jako wstęp do dalszej osobistej kariery. Łatwe inwestycje - kredyty, sprzedaż majątku gminy, nie wysilali się - po najmniejszej linii. Pcim nadal używany systematycznie w kampanii przez partię. Zmienia się poseł, były wójt dla kariery odchodzi z gminy, tu pojawia się Hajduk wystawiony mieszkańcom przez PiS jako kandydat na nowego wójta. Powiązania sięgają Warszawy, kontrola ze strony partii. Samorządność w Pcimiu nie istnieje.

  Zapraszamy PiS do Myślenic. Czas na Szlachetkę, ma jaja by zrobić robotę taką jak Obajtek w Pcimiu? Dla partii, panieee, dla partyi.
 • 02.10.2018 - 23:09
  To się nazywa zależność. Posłuszeństwo jak w sekcie.
  https://m.youtube.com/watch?v=cUNcunGn5-c#searching
  Jak tam poseł marionetka?

Wybory Samorządowe 2018: Poznaj kandydatów na radnych w twojej miejscowości

 • 03.10.2018 - 12:31
  Jeśli ktoś chce mieć obraz jak funkcjonuje PiS, trzeba posłużyć się obrazem sekty. I koniecznie obserwować sprawę po sąsiedzku w Pcimiu. Ślepe posłuszeństwo prezesowi (guru) wymagane od każdego członka partii.

  PiS w sąsiedniej gminie zaczął rządzić jak sięgnąć pamięcią w 2006 r. Zaczęło się od działań dla wyeliminowania w pierwszej kolejności opozycyjnych radnych. Jak bardzo potrzebną rolę pełni rolę opozycja to wiemy. Został wójt z posłusznymi mu radnymi. Brak u mieszkańców zainteresowania problemem. Sposoby na bardziej niepokornych (tu asfalcik, tam posadka w gminie, tudzież obietnice obietnice i obietnice). Samorząd zniszczony, z zewnątrz atrapa jakoś wygląda. Gdy spojrzeć od środka - sieć powiązań = osób uzależnionych jedna od drugiej na zasadzie przysługa za przysługę i mamy Cię w szachu. Szlachetka prawdopodobnie z polecenia byłego posła przerzucony do Pcimia (z jakim zamiarem, dla "opieki" nad głodnym kariery wójtem?). Pieniądze podatników. Paprykarz i folia, sprawa wykorzystana w kampanii wyborczej, wójt bardzo zabiega o względy Kaczyńskiego. Pcim użyty jako wstęp do dalszej osobistej kariery. Łatwe inwestycje - kredyty, sprzedaż majątku gminy, nie wysilali się - po najmniejszej linii. Pcim nadal używany systematycznie w kampanii przez partię. Zmienia się poseł, były wójt dla kariery odchodzi z gminy, tu pojawia się Hajduk wystawiony mieszkańcom przez PiS jako kandydat na nowego wójta. Powiązania sięgają Warszawy, kontrola ze strony partii. Samorządność w Pcimiu nie istnieje.

  Zapraszamy PiS do Myślenic. Czas na Szlachetkę, ma jaja by zrobić robotę taką jak Obajtek w Pcimiu? Dla partii, panie, dla partyi.
 • 01.10.2018 - 20:32
  Chłam podajecie i tyle.
Pokaż więcej komentarzy