prywatnie

UWAGA NA WŁAMYWACZY! Żeby okraść dom wystarczą im 3 minuty

 • Dzisiaj 11:20
  Heheh, kolejny ekstremalny pomysl "narodowców" (czyt.: kiboli).

Pacjenci Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego potrzebują waszej pomocy

Myślenicki Festiwal Lata 2018: Są wyniki ankiet. Chcecie Sławomira i disco polo

Daniel Obajtek - były wójt Pcimia został prezesem PKN Orlen

 • 09.02.2018 - 8:09
  Garniem pod sie. Patryjotyzm.
 • 06.02.2018 - 21:21
  Prezesi ORLENu pochodzący z PiS z pensją około 2 mln rocznie:
  - Jasiński, były członek PZPR, teraz PiS
  - Obajtek... cóż o nim więcej

  Prawda ma gorzki smak...
 • 06.02.2018 - 18:27
  Heheh, to ciekawe rozumienie patriotyzmu ma PiS, jak widać:
  * powiększone zadłużenie Pcimian i wyprzedany majątek gminny (nieruchomości)
  * spadek wartości ENERGA o ponad połowę
  * wyniki ARiMR nieznane

  I zgaduj zgadula:
  Za jakie pieniądze taki "patryjotyzm"?
  Kto za to wszystko zapłaci?
  No i ile kosztował ten artykuł?

Myślenice: W tym roku przebudują most na Rabie i ulicę Zdrojową

 • 06.02.2018 - 19:45
  Nie chcesz rozmawiać ani współpracować z Niemcami, Francją czy innymi krajami Unii? Jedź se na Wschód, tam znajdziesz ludzi o podobnych poglądach. Nacjonalizm to choroba przełomu XIX i XX wieku, którą miliony ludzi przypłaciły życiem.

  Poszerzaj horyzonty chłopie, a przede wszystkim rusz zadek sprzed monitora i popatrz jak żyją ludzie, choćby w Czechach, Niemczech, Włoszech, ba nawet Rosji. Potem możemy dysputować. Niestety z taką wizją i takim rozumieniem rzeczywistości obawiam się, że na razie nie mamy o czym..
 • 06.02.2018 - 19:04
  Heheh, no i kto jak kto, ale kobiety potrafią faceta do porządku przywołać. Oj kolego, coś czuję, że póki co to jest maksimum, ale odchamiać się trza.
 • 04.02.2018 - 18:11
  Głupio myślisz kolego, zresztą takie poglądy to na szczęście margines, tak w Polsce, jak w Niemczech. I dobrze.
  Doceniajmy to co mamy!

  Miejmy nadzieję, że jeden pas przejezdny na moście zostawią, żeby Zarabia zupełnie na sezon nie odciąć. Mnie bardzo podoba się niemiecki system prac drogowych prowadzonych nocą. Nie przeszkadzamy a swoje robimy.
 • 04.02.2018 - 17:47
  A ja powiem: cieszę się że jesteśmy w unii i ta budowa to dowód na to, że bycie w UE nam się wszystkim opłaca, więcej dostajemy niż wpłacamy do unijnej kasy. I żadne ujadanie niekulturalnych kundelków nazywających się prawicowcami (w rzeczywistości sfrustrowanych nacjonalistów z koziej d. :-D) statystyk nie zaklakłamie. Nie będę wypisywał jak wyglądałoby życie w Polsce gdyby nie unia. Ale naziści widocznie woleliby co najmniej Putina, jak już nie wskrzesić Hitlera.
 • 04.02.2018 - 17:31
  :-ddd
 • 04.02.2018 - 11:54
  No cóż, odczuwalne na forum echa przepychanek lokalnych grup interesu. A nam pozostaje mieć nadzieję, że przejrzystości będzie coraz więcej. Co mnie osobiście irytuje to ktoś, kto krzyczy "złodzieje", a sam zaocznie garnie do trzosa sumy bajońskie. Taką sytuację mamy niestety teraz...
 • 01.02.2018 - 19:31
  Most faktycznie wiek swój ma, co jadąc samochodem daje się odczuć. Mam nadzieję, że będzie renowacja a nie wyburzenie. Remont nawierzchni, zmienić barierki itd. Obiekty tego typu da się z sukcesem przy obecnych technologiach odnawiać. Wyburzenie zdezorganizowałoby ruch i to bardzo.
 • 01.02.2018 - 19:12
  mysleniczaninzdziada napisał/a:
  Czytałem zarówno ten materiał jak i rozmowę ze starostą i z obu wynika, że na ten remont 6,2 mln daje Unia a 4,5 mln idzie z kasy powiatu. O jakim kredycie mowisz?
  :-d to co Rutger uprawia na tym forum, to jakby włączyć Wiadomości TVP od kaczo- Kurskiego :-d :-d

Myślenice dla czworonogów

 • 28.01.2018 - 12:39
  A czy to prawda, ze przy grupowych szczepieniach psów w terenie weterynarze zużywają jedną igłę? Pogłoska to?

Pizzeria w myślenicach

 • 25.01.2018 - 13:57
  Kurka, przyznaje, bywałem tu i tam. Nazw nie pamietam, zreszta i tak za granica. Ale w miare swieżych nowych doświadczeń bede sie dzielił. Przyjrzę się czasem krakowskim, choć zależałoby mi też na czymś w okolicy, domowa wychodzi ok, ale nie zawsze mam czas.
 • 25.01.2018 - 10:34
  Dzięki, ale byłem..
 • 24.01.2018 - 7:30
  Pizza zrobiona gdziekolwiek w Mcach przypomina coraz bardziej znaną z tej samej nazwy drożdżówkę, przynajmnoej w kilku miejscach gdzie jadłem. Polecicie miejsce gdzie nie oszczędzają aż tak na składnikach?

Myślenice: Parkingi piętrowe rozwiążą problem braku miejsc parkingowych w mieście?

 • 25.01.2018 - 13:31
  No cóż, kilka aut na dom zaczyna być normą. Ciekawe byłoby zestawienie dostępnej przestrzeni parkingowej w latach 70tych lub 80tych ze stanem aktualnym.

  Co do sprawy burmistrzowania: oczywiście że są plany zapełnienia samorządowych stołków pisowskimi aparatczykami. Pomysł może się podobać lub nie, mnie nie bo zbyt blisko skojarzeń z PZPR. Uważam że samorządy jak sama nazwa mówi powinny być pozostawione mieszkańcom, nie upartyjniane tylko wolne od polityki.

  Z parkingiem pomysł dobry, ale czy to wystarczy. Poza tym tencja do zawężania strefy parkingów za friko może się stać poeta achillesowa. Potrzebujemy strefy bezpłatnej. Jesli ktoś ma ochotę zaparkować w rejonie rynku, owszem niech zapłaci. Ale w jakimś promieniu od rynku - miejsca wolne od opłat.

26 Finał WOŚP. W Myślenicach padł kolejny rekord! Zebraliśmy 133 187,81 zł

 • 19.01.2018 - 7:57
  Zawsze można zmienić kraj, np. na Rosję. Tam pewnie obowiązuje całkowity zakaz aborcji, czyli nowi płatnicy haraczu mają się rodzić. Słowem: ratujmy życie, a niewygodnych Putinowi i jego mafii można wrzucić do lochu, otruć lub odstrzelić. Typowa polityka państw rządzonych przez dyktatora, nazistowskie Niemcy miały nawet program Lebensborn nastawiony na "produkcje" dzieci.

  Wracając do Owsiaka: w świetle tego co powyżej napisane, atakowanie Jurka w ten sposób to jest po prostu nakręcona nagonka w myśl powiedzenia: na każdego da się coś wymyśleć.
 • 18.01.2018 - 21:26
  No dobra, to idąc Twoim tokiem myślenia Kościół katolicki poparł również aborcje.

  A przeczytaj, jak ostatnio głosował Twój guru, Kaczyński jawnie poparł w tym głosowaniu aborcję (http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,22880730,prawie-60-poslow-pis-chcialo-dalszych-prac-nad-liberalizacja.html ). A tu Kaczynski sam przyznaje rację uczestnikom czarnych protestów (http://www.m.pch24.pl/jaroslaw-kaczynski--projekt-stop-aborcji-byl-nie-do-zaakceptowania-przez-wiekszosc-poslow-pis,48100,i.html )

  I na koniec cytat:

  "Warto przypomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy PiS próbuje zakazać aborcji. Gdy w latach 2005-2007 Prawo i Sprawiedliwość po raz pierwszy rządziło w Polsce pracowano nad projektem, który zakładał zapisanie konstytucji prawnej ochrony życia 'od momentu poczęcia do naturalnej śmierci'.Lech Kaczyński opowiadał się wtedy za utrzymaniem kompromisu aborcyjnego. Podkreślał, że choć w świadomości niektórych prawo w Polsce pozwala na aborcję, w rzeczywistości obowiązująca ustawa jest jednym z najostrzejszych tego typu aktów prawnych w Europie. - Wysoce sobie cenię koalicję, która jest w stanie zmieniać Polskę, natomiast jeżeli chodzi o sprawy związane z aborcją, to uważam, że osiągnięty 15 czy 14 lat temu kompromis jest kompromisem, którego nie wolno naruszać. Powtarzam - nie wolno naruszać - mówił w marcu 2007 r. Lech Kaczyński"
 • 18.01.2018 - 21:21
  No dobra, to idąc Twoim tokiem myślenia Kościół katolicki poparł również aborcje.

  A przeczytaj, jak ostatnio głosował Twój guru, Kaczyński jawnie poparł w tym głosowaniu aborcję (http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,22880730,prawie-60-poslow-pis-chcialo-dalszych-prac-nad-liberalizacja.html ). A tu Kaczynski sam przyznaje rację uczestnikom czarnych protestów (http://www.m.pch24.pl/jaroslaw-kaczynski--projekt-stop-aborcji-byl-nie-do-zaakceptowania-przez-wiekszosc-poslow-pis,48100,i.html )

  "Lech Kaczyński opowiadał się wtedy za utrzymaniem kompromisu aborcyjnego. Podkreślał, że choć w świadomości niektórych prawo w Polsce pozwala na aborcję, w rzeczywistości obowiązująca ustawa jest jednym z najostrzejszych tego typu aktów prawnych w Europie. - Wysoce sobie cenię koalicję, która jest w stanie zmieniać Polskę, natomiast jeżeli chodzi o sprawy związane z aborcją, to uważam, że osiągnięty 15 czy 14 lat temu kompromis jest kompromisem, którego nie wolno naruszać. Powtarzam - nie wolno naruszać - mówił w marcu 2007 r. Lech Kaczyński"
 • 18.01.2018 - 18:51
  Oczywiście czytasz tylko to co głoszą media należące do sekty (smoleńskiej lub Jarosława, jak zwał tak zwał). O tych mediach wyrobić sobie zdanie można bardzo szybko (Gazeta Polska, Nasz Dziennik itp)

  Jeśli Owsiak poparł czarny protest to słusznie, przecież nawet Kościół katolicki potępił ten projekt, który chciał kobiety karać wtrącaniem do więzienia. To był ohydny i okrutny projekt ustawy, który pod pozorem walki z aborcją uderzał w wolność i prawa człowieka. Tyle.

  http://natemat.pl/199243,ktos-wzial-slowa-o-wosp-i-aborcji-na-serio-owsiak-trafil-na-plakaty-antyaborcyjne
 • 18.01.2018 - 13:27
  Wlazł kotek na płotek... Mogę sobie wyobrazić, że wiele rzeczy nie ma prawa bytu z punktu widzenia człowieka chorego na władzę...
 • 18.01.2018 - 9:25
  Bo głupio robią... Patriota nie wywołuje burzy i zamieszania. Wielu ludzi nie ma już złudzeń że to partia na cichych usługach Kremla, podobnie jak Trump w USA czy niektóre skrajnie prawicowe, populistyczne partie w Europie. Można otwarcie zaprzeczać, ale fakty są fakty...

  A jeśli już upolityczniają wszystko co się rusza i charytatywna akcja społeczna zostaje nawet w to wciągnięta, to niestety i we wpisach wątki polityczne musiały się pojawić. To co robi ta ekipa jest po prostu skrajnie głupie i nieodpowiedzialne. A w dzienniku TVP niech sobie mowią co chcą, w końcu to już nie publiczna tylko partyjna telewizja. Tylko skoro partyjna, to dlaczego musimy na nią łożyć.
 • 17.01.2018 - 20:04
  Wywiad z Jurkiem po finale: https://m.youtube.com/watch?v=PaYV91yGEyw
 • 17.01.2018 - 18:37
  Viking, to poczytaj sobie co robią towarzysze z PiSu, i potem mów o Owsiaku, bo jakoś o tym pisać nie chcesz. Jeśli ścigać to wszystkich. Więc przyjrzyj się chłopie ile dostał Misiewicz z naszych podatków (http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21626170,misiewicz-dostanie-w-pgz-nawet-50-tys-miesiecznie-i-sluzbowy.html )
  A żona Dudy dostająca pieniądze?
  Za co, pełni jakiś urząd? Sprawa Misiewicza to dopiero wstęp do tego co się wyprawia z naszymi publicznymi pieniędzmi, powtarzam publicznymi! PiS wszędzie znajduje mafię, złodziejetwo, tylko swoich łap nie widzi. Niech nie wie jedna ręka co czyni druga - DOSŁOWNIE.

  Pieniądze Owsiaka to pieniądze dane przez ludzi z wolnej woli, zamiast np. Rydzykowi. Pisowi i komukolwiek nic do tego. Ale rozumiem, wypowiedziałeś swoje zdanie. Tylko dlaczego w walkę z Owsiakiem angażują się politycy którzy bynajmniej sami czysto za uszami nie mają.
 • 16.01.2018 - 23:45
  Oj, idealista z kolegi. Nie ma organizacji, fundacji, ktorej 100% przychodu trafiałoby do ludzi. Czy to Caritas, czy fundacja Rydzyka, czy cokolwiek innego. Sa koszty działalnosci (lokale, logistyka itd). Nie utrzymuje, że sztab Owsiaka takich kosztów nie ma. I jeśli wymagasz świętości od innych, to wpierw może zobacz jaki sam jesteś w swoim życiu. Pracujesz 100% za darmo? Jeśli nie to zapytaj sam siebie czy masz prawo wymagać, żeby Owsiak angażował swój czas, energię, pomysły w WOSP a żył z żebrania. No bądźmy życiowi. Co jak co, ale to już np. od Rydzyka wymagałbym przestrzegania ślubu ubóstwa, który złożył. Rydzyk a pieniądze i Rydzyk a polityka to zresztą dwa tematy trudne. Ale wracając do Owsiaka - zrobił wiele. Potrzebujemy ludzi kreatywnych, z pomysłami, inicjatywa i energią, ten kraj potrzebuje. I nie mam na myśli powielania pomysłu Owsiaka. Społeczeństwo wsparło pomysł, bo widać czuło taką potrzebę.

  Teraz podstawowe pytanie, na podstawie czego partia Kaczynskiego próbuje przypisac sobie prawo do osądzania co jest dobre a co złe?

  http://rozrywka.dziennik.pl/plotki/artykuly/511471,karolina-korwin-piotrowska-krystyna-pawlowicz-posel-rp.html

  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/skok-stulecia-kto-zwinal-polakom-3-miliardy-zlotych/mt3qk2x

UWAGA: Będzie mocno wiało

 • 18.01.2018 - 19:51
  :-d głupk. Mam pomiar prędkości wiatru, na razie najwyższy odnotowany pomiar to 45 kmh, średnia około 30 kmh.
Pokaż więcej komentarzy