piękny maryjan

Myślenice: Zmiany na stanowiskach prezesów czterech gminnych spółek

 • 12.01.2019 - 15:16
  Proponuję zmienić jeszcze babcię klozetową w szaletach miejskich i postawić przed nową jakieś ambitne cele np: usprawnienie wypróżniania się w pozycji stojącej ...

Policjanci się wycwanili, teraz mierzą prędkość „kaskadowo”. Co to oznacza dla kierowców?

 • 09.01.2019 - 9:35
  Jaka ona nowa ? Od paru lat wałkują ten dyżurny temat !

Nauczyciele z komuny

 • 26.12.2018 - 0:04
  Do założenia tego tematu skłonił mnie temat z odznaczeniem dla pawia . Pamiętamy nauczycieli z naszych lat - tych dobrych i tych oprawców , którzy czerpali dziką satysfakcję z tego ,że bili i poniżali . Proszę o wspomnienie tych "wspaniałych pedagogów" . Nazwiska pozostawmy dla siebie . Opiszmy sytuacje i miejsca .

Przez lata organizował wycieczki turystyczno-krajoznawcze. Teraz otrzymał medal

 • 25.12.2018 - 23:42
  nauczyciel kraju ojczystego - medal i zasłużony przewodnik -toż to chichot historii . Przyznane przez przewodników PTTK .Ale jaja ci przewodnicy chyba nie chodzili do " dwójki "
 • 20.12.2018 - 21:17
  Komunistyczni klakierzy i tyle. Wielcy nauczyciele z tamtych czasów. Bili i upokarzali. Powinni siedzieć w pierdlu !Wciskali na chama język rosyjski i historię zgodną z ówczesną doktryną .
 • 20.12.2018 - 18:21
  Niektórzy uprawiali karate na jego lekcjach ! To były czasy .....

Sułkowice: Kiedy dziewczynka przebiegała przez pasy wjechał w nią rozpędzony samochód [WIDEO]

 • 18.12.2018 - 12:40
  Niestety dziewczynka też ma swój udział w tym zdarzeniu , wyraźnie widać jak wbiega pod samochód , gdyby szła do zdarzenia najprawdopodobniej by nie doszło .

ALARM! Bomby w kancelariach komorniczych? Policja weryfikuje informacje

 • 18.12.2018 - 9:55
  Czyżby ktoś chciał opóźnić egzekucję komorniczą - na to wygląda !

Myślenicki Festiwal Lata 2019: Kto powinien zagrać na Zarabiu? Ruszyła ankieta

Myślenice: Radni ustalili wysokość pensji burmistrza [WIDEO]

Ruszyły kontrole domowych pieców

 • 29.11.2018 - 19:42
  Orzełwkoronie napisał/a:
  Czy te Janusze nigdy nie zrozumieją, że ile worków będzie przed domem tyle RPGK zabierze? Oni mają jedyną segregacje, na te śmieci co palą w piecu i na te co wywożą do lasu
  Ale już nie koniecznie zostawią Ci tyle samo worków . A jak nima do czego wrzucać to się robi problem i do lasu . Tak więc kolejna fikcja jak kontrola palenisk.

Myślenice: Prezes MZWiK rezygnuje ze stanowiska

 • 15.11.2018 - 20:20
  Płakać nie będziemy ! Powodzenia na nowym stanowisku .....

"Muzeum Niepodległości to wotum dziękczynne myśleniczan za wolność i niepodległość"

 • 09.11.2018 - 11:53
  Muzeum na zadupiu w miejscu mało atrakcyjnym. Dobrze ,że uczniowie okolicznych szkół nadrobią frekwencje .

Oczekiwania na przyszłego burmistrza Sułkowic?

 • 06.10.2018 - 20:45
  Aby nauczył się poprawnej polszczyzny........

Turyści i spacerowicze - po wakacjach w lasach został po was śmietnik

 • 07.09.2018 - 11:10
  To raczej nie turyści a miejscowi autochtoni !

Wybory Samorządowe 2018

 • 06.09.2018 - 23:13
  Ja jako trzeci kandydat obiecuję dwie linie metra ! Z Górniewsi na Dólniewieś ze stacją na Końskim Rynku i z Zarabia na Tarnówkę ze stacją ..... też na Końskim Rynku .Bilety dla mieszkańców GRATIS

Myślenice: Kto załatwił pieniądze na szpital? Awantura wokół dotacji na remont [WIDEO]

 • 06.09.2018 - 22:51
  jak jarecki obieca metro w Myślenicach to ma mój głos !

NIE DLA ZWIERZĄT W CYRKU!!!STOP dla cyrków ze zwierzętami w naszym powiecie!!!!!

 • 18.08.2018 - 22:00
  TRUSKAWKA napisał/a:
  Zróbmy coś żeby nie zabijać świń i nie spożywać mięsa. tak tworzy się idiotyzmy!
  W samo sedno ! Brawo

Osieczany: Czy kopiec im. Józefa Piłsudskiego może stać się atrakcją turystyczną regionu?

 • 18.08.2018 - 21:56
  Taa po dyskusji widać po co te pomniki ! Żenada .
 • 16.08.2018 - 22:10
  Nam Polakom wielkiemu Narodowi wybranemu potrzeba takich miejsc aby podnosić wysoko głowy , tylko historia może nas uleczyć z naszej zaściankowości , obłudy i polaczkowatości . Współcześnie umiemy się tylko obrażać i wychodzi z nas chamówa - dlatego potrzebujemy takich miejsc aby udowodnić sobie jacy jesteśmy wielcy . My wielcy Polacy katolicy a rzeczywistości obłudnicy , oszuści i kombinatorzy . Sąsiadowi nóż w plecy każdy z nas by wbił ale na Kalwarię do Obrazu Najświętszej Maryji Panny na kolanach chodzimy . Ludzie więcej pokory a morale nie będziemy musieli za pomocą pomników podnosić .

Motocyklista jechał środkiem Zakopianki. Uderzył go samochód. Wszystko nagrał inny kierowca [WIDEO]

 • 01.08.2018 - 18:51
  Sądząc po prędkości przelatujących białych pasów rozdzielających jezdnię prędkość samochodów ok 130-140km/h . Prędkość motocyklisty (a raczej tego idioty na motorze ) jeszcze z 30 więcej. Jeśli nagranie jest w czasie rzeczywistym - wszyscy do paki !

Krzywaczka: Pięć rodzin z Donbasu zamieszka w budynku starego przedszkola

 • 21.07.2018 - 22:47
  Orzełwkoronie napisał/a:
  Skąd? Stąd że banderowskie śmiecie mordowały Polaków w bestialski sposób (i nie, niewiem tego z filmu Wołyń). Stąd że brudasy tak zwani uchdźcy idą do europy nie po azyl, tylko po socjal.
  I stąd że że wydaje się Europejsie pieniądze na tych ''uchdźcow'', a jeżeli dziecko jest ciężko chore muszą być organizowane zbiórki pieniędzy.
  A co mają banderowskie śmiecie do rodzin z Donbasu ? A jak polskie brudasy za komuny na zachód emigrowały to było Ok ? Noo my jesteśmy wielcy bo my Polacy nam się należy bo my katolicy i uczciwi jak nikt inny ! Naród wybrany ! Ale my z nikim się dzielić nie będziemy bo to nam się należy .Witajcie rodziny z Donbasu - macie tu ( na tym forum ) przykład polskiej gościnności .....
 • 21.07.2018 - 20:34
  powyższe komentarze to żenada ! ludzie skąd w was tyle jadu ?

Poręba: Znalazła małe kotki. Zadzwoniła po policję

 • 05.07.2018 - 19:35
  Trza było zostawić na komendzie - przynajmniej myszy by nie rajcowały . A podobno nie ma lepszej przyjaźni jak psa i kota ( bez urazy ) .

Brzączowice: Nigdy nie miał prawa jazdy, za to miał 1,5 promila. Wiózł trzeźwego ojca

BIEDRONKA - opinie

 • 25.05.2018 - 17:31
  Dlatego wolę biedronkę tam nikt nie pyta o paragon za butelki !Poza tym ta pani nie płaci za butelki z własnej kieszeni tylko oddaje te butelki hurtowni a dalej trafiają do producenta . Ekologiczne rozwiązanie niestety dla niektórych zbyt ciężkie do przyjęcia .
  kar9876 napisał/a:

  A dlaczego Pani ma przyjmować butelki jak klient jedzie do Jana kupi piwo na prompcji A potem mu wstyd jechać oddać i też pewnie należy mieć paragon.
  Nie rozumiem dlaczego wstyd jechać do Jana a nie wstyd do euro ? Czym się różnią butelki na promocji od tych nie na promocji ?
 • 24.05.2018 - 20:46
  Na orzeszkach prażonych była naklejka z kodem paskowym z męskich bokserek i zamiast 6 zł zapłaciłem 24 . Oczywiście po interwencji kasa zwrócona Sprawdzajcie paragony bo straszny burdel tam panuje .Mimo wszystko wolę tam robić zakupy niż w lokalnych sklepach gdzie personel robi jakby za karę . Fochy pań sprzedawczyń z lokalnych sklepików sięgają zenitu ! Euro market Osieczany - kolejki przy jednej kasie ( druga nie czynna )Butelki z piwa przyjmujemy po okazaniu paragonu . , Hitpol Osieczany ( nie bierzemy butelek na wymianę bo nie z naszego sklepu ) . A i jeszcze ciasteczka i drożdżówki wystawione na ladzie na które wszyscy plują .Nie wspomnę już o cenach bo to osobny rozdział . Omijam szerokim łukiem te lokalne przybytki .

Zmiana proboszcza w parafii Krzczonów

Crossy, quady i inne mechaniczne wynalazki w lesie to problem znany od lat

 • 14.05.2018 - 15:53
  process napisał/a:
  Dobrze gadasz, polać mu! Każdy ma inny pogląd, nie ma uniwersalnego środka - najbardziej nie lubię i przyznam szczerze "bił bym" trzepaczy piany, nadgorliwców i innych "fachowców zapoznanych z czytaniem i pisaniem bez zrozumienia"
  Sam jeżdżę Quadem (zarejestrowanym) i pieprzenie tych wszystkich biednych pieszych na których to zmotoryzowani się uwzięli jest śmiechu warte . Jeden z drugim nawet nie potrafi rozpoznać drogi publicznej od drogi zamkniętej dla ruchu pojazdów : to że na drodze publicznej jest wyznaczony szlak nie znaczy ,że nie można po niej jeździć . Jak widzę pieszych zwalniam do granic możliwości i staram się omijać ich szerokim łukiem a że niektórzy "lezą" całą drogą (asfalt z Chełmu pod wyciąg jest tego przykładem ) to już jest Ok - bo im wolno . Rozjechane szlaki i inne drogi leśne to niestety nie motory i Quady ale traktory ,ciągniki i inne maszyny leśne które ważą tony a nie kilogramy . Mieszkam w lesie i wiem co mówię - codziennie widzę rąbankę drzew i wywózkę ciężkim sprzetem po której droga praktycznie przestaje istnieć . Brawo process !
Pokaż więcej komentarzy